Hmh tijd dus om er 1 op vast te gooien, zal eens kijken andersquote:Op maandag 27 oktober 2014 22:56 schreef Wolken het volgende:
[..]
Hij is nooit in het overzicht gekomen omdat Weiss alleen wat aan het roeptoeteren was.
Ik denk dat het handiger is om de cadeautjes een beetje van een evenredig bedrag te houden. Anders gaat straks iemand naar huis met 2 cadeau's van 1 euro en er gaat ongetwijfeld dan iemand naar huis met 6 cadeau's van 10 euro. Zo gaat het altijd iig altijd bij mijn familiequote:Op maandag 27 oktober 2014 23:02 schreef Yvie_lu het volgende:
3 cadeaus totaal 12,50euro dan lijkt mij een mooi bedrag, verdeling zelf te bepalen (dus bijvoorbeeld 1 van 8 euro mag als je dat wilt) ?
Oh, ik vind een beetje verschil altijd wel leuk, altijd wel grappig als er 1 iets tussenzit wat iedereen wil hebben, leuk met de afpak regelquote:Op maandag 27 oktober 2014 23:06 schreef Wolken het volgende:
[..]
Ik denk dat het handiger is om de cadeautjes een beetje van een evenredig bedrag te houden. Anders gaat straks iemand naar huis met 2 cadeau's van 1 euro en er gaat ongetwijfeld dan iemand naar huis met 6 cadeau's van 10 euro. Zo gaat het altijd iig altijd bij mijn familie. En dan mag je raden die er altijd overblijft met een scheetkussen en een paar sokken maat 46-49
.
Jij had trouwens een dobbelsteen toch? Anders moet ik die even halen bij de Xenos, daar zag ik ze in de reclame als het goed is.
Voorlopig zijn wij ook de enige 2 meiden dus zijn we sowieso overgeleverd aan mannencadeau's. Dus veel plezier met je tandenborstel in de vorm van een wapen en laserpenquote:Op maandag 27 oktober 2014 23:08 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Oh, ik vind een beetje verschil altijd wel leuk, altijd wel grappig als er 1 iets tussenzit wat iedereen wil hebben, leuk met de afpak regelElke keer dat ding dan heen en weer.
Ja, ik heb een grote blauwe dobbelsteen.
Zal hem meenemen
Er komen vast nog wel meer vrouwen bij, wij zijn zo gezelligquote:Op maandag 27 oktober 2014 23:11 schreef Wolken het volgende:
[..]
Voorlopig zijn wij ook de enige 2 meiden dus zijn we sowieso overgeleverd aan mannencadeau's. Dus veel plezier met je tandenborstel in de vorm van een wapen en laserpen
Dat is nog een optie die nog gedaan kan worden. Een soort lootjes trekken en dan voor diegene een gedicht schrijven op basis van zijn of haar postgeschiedenisquote:Op maandag 27 oktober 2014 23:11 schreef Godshand het volgende:
Mag er gedicht worden? Ik weet altijd wel wat
Uiteraardquote:Op maandag 27 oktober 2014 23:12 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Er komen vast nog wel meer vrouwen bij, wij zijn zo gezellig![]()
Dat hoeft helemaal niet, gewoon een gedichtje schrijven dat bij het cadeautje past. Moet je dus aan de hand daarvan raden wat er in zitquote:Op maandag 27 oktober 2014 23:13 schreef Wolken het volgende:
[..]
Dat is nog een optie die nog gedaan kan worden. Een soort lootjes trekken en dan voor diegene een gedicht schrijven op basis van zijn of haar postgeschiedenis
Dus dan moet je 3 gedichten schrijven? Dan mag ik nu wel alvast gaan inslaan, ik ben er schandalig slecht in namelijk.quote:Op maandag 27 oktober 2014 23:15 schreef Godshand het volgende:
[..]
Dat hoeft helemaal niet, gewoon een gedichtje schrijven dat bij het cadeautje past. Moet je dus aan de hand daarvan raden wat er in zit
Ik ook welquote:Op maandag 27 oktober 2014 23:11 schreef Godshand het volgende:
Mag er gedicht worden? Ik weet altijd wel wat
Dat worden leuke gedichtenquote:Op maandag 27 oktober 2014 23:13 schreef Wolken het volgende:
[..]
Dat is nog een optie die nog gedaan kan worden. Een soort lootjes trekken en dan voor diegene een gedicht schrijven op basis van zijn of haar postgeschiedenis
Je zou wel voor ieder 1 persoonlijke kunnen doen met gedicht , en dan heb je alsnog 2 over om in het spel te doen. Al moet ik zeggen dat ik super slecht in dichten ben, dus of dat nou zo''n goed idee is...quote:Op maandag 27 oktober 2014 23:18 schreef Wolken het volgende:
[..]
Dus dan moet je 3 gedichten schrijven? Dan mag ik nu wel alvast gaan inslaan, ik ben er schandalig slecht in namelijk.
Dus voor iedereen een persoonlijk gedicht? Ik kan van bijna iedereen wel wat verzinnen denk ik. Passend op 1 A4-tje.quote:Op maandag 27 oktober 2014 23:23 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Je zou wel voor ieder 1 persoonlijke kunnen doen met gedicht , en dan heb je alsnog 2 over om in het spel te doen. Al moet ik zeggen dat ik super slecht in dichten ben, dus of dat nou zo''n goed idee is...
Nee joh, ben jij gek. Via lootjesonline, dus maar voor 1 persoon.quote:Op maandag 27 oktober 2014 23:24 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Dus voor iedereen een persoonlijk gedicht? Ik kan van bijna iedereen wel wat verzinnen denk ik. Passend op 1 A4-tje.
Toch, en als het moet dan moet het, zou ik het best kunnen doen. Just for the fun of it.quote:Op maandag 27 oktober 2014 23:25 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Nee joh, ben jij gek. Via lootjesonline, dus maar voor 1 persoon.
Dan is jouw idee van fun iets heel anders dan het mijne.quote:Op maandag 27 oktober 2014 23:26 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Toch, en als het moet dan moet het, zou ik het best kunnen doen. Just for the fun of it.
Jij krijgt een speciale van mequote:Op maandag 27 oktober 2014 23:27 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Dan is jouw idee van fun iets heel anders dan het mijne.
Dichten voor fun
Je moet toch helemaal niets? Ik zou zeggen, laat ieder zelf kijken of die er een gedichtje bij maakt.quote:Op maandag 27 oktober 2014 23:18 schreef Wolken het volgende:
[..]
Dus dan moet je 3 gedichten schrijven? Dan mag ik nu wel alvast gaan inslaan, ik ben er schandalig slecht in namelijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
SPOILER: Zaterdag 8 november - SkimeetOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Zaterdag 29 november - Groningen meetOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Zaterdag 13 december - Het Grote Sinterklaas DobbelspelOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wil je jezelf aanmeldenof afmelden
voor een meet?
• Quote de post met het laatste overzicht
• Verwijder quotetags en overbodige tekst, zodat je post begint met een spoiler-tag en eindigt met deze instructie
• Pas het overzicht van jouw meet naar keuze aan
• Vermeld vóór de eerste spoiler waarvoor je je hebt aan- of afgemeld
• Post!
Whistler: I want peace on earth and good will toward man.
Abbott: We are the United States Government. We don't do that sort of thing.![]()
Als er iets is wat niet aan mij is besteed is het gedichten maken wel.
| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique![]()
Hij is leuk Godshand! Ben je ook in te huren voor 13 december?"Life is what happens to you, while you're busy making other plans"![]()
Hij was in 12 minuten geschreven, niet binnen 10 minutenquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 10:21 schreef Wolken het volgende:
Hij is leuk Godshand! Ben je ook in te huren voor 13 december?
Wat we ook kunnen doen is dat El_Thijs en ik (en als er nog wat fanatieke dichters zijn? Oh ik spot Royco) voor iedere deelnemer een gedicht schrijven en deze dan gaat oplezen als hij/zij voor het eerst een cadeautje open maakt binnen het dobbelspel.
Dan hoeft iedereen maar 1x een gedicht te lezen en zal dit ook het dobbelspel niet teveel vertragen
[ Bericht 0% gewijzigd door Godshand op 28-10-2014 14:01:16 (kuttypo's) ][b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.![]()
Ik ben wel een fanatieke dichter, maar ik kan helaas niet de 13e
You can only have the sunshine after the rain..![]()
Goed idee, aangezien ik totaal geen dichter ben.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 11:01 schreef Godshand het volgende:
[..]
Hij was in 12 minuten geschreven, niet binnen 10 minuten
Wat we ook kunnen doen is dat El_Thijs en ik (en als er nog wat fanatieke dichters zijn? Oh ik spot Royco) voor iedere deelnemer een gedicht schrijven en deze dan gaat oplezen als hij/zij voor het eerst een cadeautje open maakt binnen het dobbelspel.
Dan hoeft iedereen maar 1x een gedicht te lezen en zal dit ook het dobbelspel miet teveel vertragen
Op dinsdag 22 oktober 2024 17:23 schreef maily het volgende:
Aquequelequ :B![]()
Geef je jouw gedichten aan iemand die t niet kanquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 11:03 schreef Pinkdwarf het volgende:
Ik ben wel een fanatieke dichter, maar ik kan helaas niet de 13e![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |