Nog steeds alleen enkele EP's van hun geluisterd, bijzondere band idd. maar ik heb nog niet kunnen verzetten om de albums op te zetten. De Black Metal staat weer even op een laag pitje hierquote:Op maandag 2 februari 2015 20:48 schreef Gewas het volgende:
Mijn LP-speler (voor de zoveelste keer) aan de praat gekregen. Zit nu de LP van Diabolus Absconditus / Mass Grave Aesthetics te luisteren. Deathspell Omega is zeker wel de meest bijzondere black metal band die ik ken.
Het is hele bevredigende muziek (op de lange termijn). In het begin wist ik echt niet wat ik met deze band moest haha.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:22 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Nog steeds alleen enkele EP's van hun geluisterd, bijzondere band idd. maar ik heb nog niet kunnen verzetten om de albums op te zetten. De Black Metal staat weer even op een laag pitje hier
Dat stuk bij 13:12 vind ik altijd zo vet, die monoloog van die astronaut die vertelt over hoe hij de ruimte ervaart.quote:Op maandag 9 februari 2015 22:21 schreef Ringel-S het volgende:
Deze kwam ik laatst weer eens in de kast tegen:
Gister nog geluisterd, zo'n tof album. Pas toen Antikosmos uitkwam is 'ie wat mij betreft overtroffen.quote:
Kwam ook dit Arckanum garpje tegen:quote:Op vrijdag 27 februari 2015 13:14 schreef Ciora het volgende:
[..]
Gister nog geluisterd, zo'n tof album. Pas toen Antikosmos uitkwam is 'ie wat mij betreft overtroffen.
Zelf kwam ik dit net tegen, zo awesome![]()
The virginity is wel strong ja, in die oude clips en die oude foto'squote:Op vrijdag 27 februari 2015 13:26 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Kwam ook dit Arckanum garpje tegen:
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 27 februari 2015 13:32 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Hihi, die video kende ik nog niet eens
Klinkt goed (de paar minuten die ik gehoord heb). Eerst effe nieuwe pilsjes halen en dan ga ik dit album luisteren.quote:
Welke band is dat?quote:Op zaterdag 28 februari 2015 17:29 schreef Kerftminister het volgende:
Kan 99% van Black Metal niet aanhoren maar vind dit wel zo vet
[ afbeelding ]
Dat is voor mij echt zo'n band waar ik niet precies weet wat ik er mee aan moet: ergens is het wel interessante muziek maar het pakt me niet.quote:
Live was het wel erg gay eigenlijkquote:
Ik ga ze op Graspop zien, ben wel benieuwd.quote:Op zondag 8 maart 2015 18:18 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Live was het wel erg gay eigenlijkHet was dat elke pyro-stunt mislukte, dat maakte het wel nog grappig om te zien
![]()
Kan ik me op zich wat bij voorstellen.quote:Op woensdag 11 maart 2015 20:43 schreef Ringel-S het volgende:
Die Deafheaven vind ik wel briljant, maar Liturgy kan ik echt 0,0 mee. Iets te vaag voor mij denk ik..
Tis niet echt black metal sowieso, wel de twee beste albums die in dit topic zijn gepost.quote:Op donderdag 12 maart 2015 09:37 schreef Orbeatle het volgende:
[..]
Kan ik me op zich wat bij voorstellen.
Recentelijk is hun nieuwe album uitgelekt, en dat is nog een stukje vager geworden allemaal. Is eigenlijk ook geen black metal meer te noemen....
De gevestigde black metal orde is er dan ook niet zo heel erg over te spreken.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 13:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Tis niet echt black metal sowieso, wel de twee beste albums die in dit topic zijn gepost.
Dat zijn van die zielige hokjesdenkers.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:35 schreef Orbeatle het volgende:
[..]
De gevestigde black metal orde is er dan ook niet zo heel erg over te spreken.
Hipster black metal is het schijnbaar. Hoe dan ook; ik vind het tof spul!
Precies. Die kom je wel vaker tegen in het metal wezen.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat zijn van die zielige hokjesdenkers.
Zolang iedereen dat voor zichzelf bepaalt lijkt me daar niks mis mee.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:38 schreef Specularium het volgende:
Doet mij goed om te lezen dat de scene nog steeds bepaalt wat 'true' is.
Wie kraakt het album af dan?quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat zijn van die zielige hokjesdenkers.
Mee eens. Niet alleen in metal, maar sommigen hebben er dan wel een handje van om alleen metal oke te vinden ja.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:41 schreef Orbeatle het volgende:
[..]
Precies. Die kom je wel vaker tegen in het metal wezen.
dat album is zo vreselijk geniaal.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 13:57 schreef Gehenna het volgende:
Onlangs deze weer geluisterd:
[ afbeelding ]
Tof album eigenlijk wel, een stuk melodischer dan ik me kon herinneren
Dat weet ik niet, je mag best kiezen wat je mooi vindt maar schuif het dan niet af als 'het is alleen maar voor hipsters' of whatnot.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:43 schreef Galgeras het volgende:
[..]
Wie kraakt het album af dan?
Als het op black/death aankomt hou ik er van als het zo hard/agressief mogelijk is. Als ik rustige muziek wil horen zet ik wel Bach of Mozart aan (wat ik ook vaak luister).
Klopt. Maar ik merk vaak dat wanneer een metal band experimenteert met andere invloeden ze dat vaak niet in dank wordt afgenomen. Ik heb het gevoel dat metal liefhebbers wat meer veroordelend zijn. Lees de youtube comments maar eens onder de gemiddelde Deafheaven video, ze worden volledig neergesabeld.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Mee eens. Niet alleen in metal, maar sommigen hebben er dan wel een handje van om alleen metal oke te vinden ja.
Waarom eigenlijk niet? Ik kan me niet voorstellen dat mensen daar dan wakker van gaan liggen of zo.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:45 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat weet ik niet, je mag best kiezen wat je mooi vindt maar schuif het dan niet af als 'het is alleen maar voor hipsters' of whatnot.
Ik vind het een beetje kinderachtig. Net als 'dit is alleen voor emo's dus daarom vind ik het niet mooi'. Daardoor vervallen prima bands als We Are The Ocean toch in een verdomhoekje. Dat geldt ook voor een Deafheaven.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:47 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Waarom eigenlijk niet? Ik kan me niet voorstellen dat mensen daar dan wakker van gaan liggen of zo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |