Thanks for the peptalkquote:Op woensdag 5 november 2014 22:52 schreef Nanuke het volgende:
Aurum.Mijn schoonouders zetten hun hoop ook heel erg in op ons traject. Mijn schoonzusje is wat lastig met logeren/oppassen en ze weten dat wij heel anders zijn. Dus van hun komen ook vaak de verhalen over hoe leuk het zou zijn en wat zouden ze ons het gunnen. Allemaal leuk bedoelt, maar wat jij ook zegt; wat nou als t niet lukt... sowieso een gedachte die bij mij veel speelt momenteel.
Wat ik doe is zoveel mogelijk het langs mee heen laten gaan. En me bedenken dat als ze nu meeleven, ze dat ook doen als t anders uitpakt.
SPOILER: droomOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Blijkbaar zit de angst dat mijn arts zegt dat het allemaal niet kan toch dieper dan ik dacht.![]()
edit; droom in spoiler, anders werd het weer zo'n lang verhaal.Morgen ben ik vast weer mezelf.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ok, bedankt voor de info. Weer wat geleerd! Ik "voel" me niet zwanger ofzo, dus ik wacht het wel afquote:Op vrijdag 7 november 2014 09:48 schreef Frummeltje86 het volgende:
Aurum, je hebt inderdaad kans dat je ongesteldheid tegengehouden wordt door de utrogestan. Bij sommige vrouwen breekt het er ook doorheen hoor, maar dat was bij mij bijvoorbeeld niet het geval... In het ziekenhuis zeiden ze tegen mij dat ik op de 18e dag na punctie mocht testen. Spannend nog dus voor jou!
Nanuke
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |