Kongo was toch een Belgische kolonie?quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 09:39 schreef Dr.Mikey het volgende:
Vlaar ja Veltman nee.
Kongolo is het antwoord.
Alsof Hiddink zoveel invloed heeft op de selectie zijn bijna allemaal gearriveerde sterren, probleem is alleen dat behalve Robben, Cillessen en misschien nog een paar spelers ze het bijna allemaal moeilijk hebben bij hun clubs.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 08:59 schreef TheVulture het volgende:
Hiddink heeft gewoon geen plan, straalt geen vuur en passie uit. Het is een corpulente oom op een saai verjaardagsfeestje, geen toptrainer meer
En die IJslanders hebben een goed team.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:03 schreef Elan het volgende:
[..]
Alsof Hiddink zoveel invloed heeft op de selectie zijn bijna allemaal gearriveerde sterren, probleem is alleen dat behalve Robben, Cillessen en misschien nog een paar spelers ze het bijna allemaal moeilijk hebben bij hun clubs.
En dat het verdedigend niets voorstelde wisten we al op WK en daarvoor.
Ja daar doen veel mensen op tv lacherig over maar zo heel slecht is dat elftal echt niet.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:05 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
En die IJslanders hebben een goed team.
Tsjechië was ook wel aardig goed uit.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:09 schreef Elan het volgende:
[..]
Ja daar doen veel mensen op tv lacherig over maar zo heel slecht is dat elftal echt niet.
Fucking IJsland wat een blamage, maar ze hebben wel gewoon een prima lichting en een ingespeeld team.
Hiddink is altijd hetzelfde gebleven, maar bij het ene team werkt deze aanpak, en bij een ander team niet.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 08:59 schreef TheVulture het volgende:
Hiddink heeft gewoon geen plan, straalt geen vuur en passie uit. Het is een corpulente oom op een saai verjaardagsfeestje, geen toptrainer meer
Jep maar die moeten nog tegen elkaar spelen gelukkig voor ons (Tsjechië en IJsland) . Tweede worden kan dus sowieso nog als we thuis van die gasten winnenquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:11 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Tsjechië was ook wel aardig goed uit.
Wij zouden onderhand toch ook wel een ingespeeld team moeten hebben. En zo niet, mag je alsnog niet van dit IJsland verliezen.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:09 schreef Elan het volgende:
[..]
Ja daar doen veel mensen op tv lacherig over maar zo heel slecht is dat elftal echt niet.
Fucking IJsland wat een blamage, maar ze hebben wel gewoon een prima lichting en een ingespeeld team.
Het is hetzelfde "team" als op de WK, alleen toen ging Nederland achterover leunen zichzelf een beetje als underdog opstellen en voila tegenstander komt wel.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:13 schreef Piet_Piraat het volgende:
Elk systeem is zinloos wanneer er geen team staat.
Ik kan er nog wel een aantal opnoemen die historisch slecht waren. Een stuk of 14 om precies te zijn.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:15 schreef Halcon het volgende:
Daley Blind baalde van het gebrek aan scherpte. Daley kan er gewoon niks van. Net zoals Martins Indi en de Vrij.
Zo eenvoudig is het allemaal niet Italië wint gisteren nipt van nota bene Malta die nog 100 plaatsen lager staan dan IJsland en ook wereldkampioen Duitsland die een veelvoud aan kwaliteit heeft lopen t.o.v. van ons heeft het moeilijk.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:13 schreef Fargo het volgende:
[..]
Wij zouden onderhand toch ook wel een ingespeeld team moeten hebben. En zo niet, mag je alsnog niet van dit IJsland verliezen.
Blind moet lekker bij Fc Emmen gaan spelen.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:14 schreef Lange_Lans het volgende:
Ongeïnspireerd en ongemotiveerd kwam het op me over. Met Depay en Robben heb je op de flanken onvoorspelbaarheid. Van Persie in de spits, aangezien Huntelaar daar geen aanvoer gaat krijgen. Blind en Klaassen op het middenveld. Strootman is natuurlijk ook weer dichtbij zijn rentree. Hopelijk zit die snel op niveau. Als Sneijder in vorm is, moet die spelen, maar anders opteer ik voor Afellay, Fer of Wijnaldum. Achterin Ron Beton met Rekik of Kongolo. Die laatste zijn absoluut niet minder dan BMI. Van der Wiel op rechtsachter en Willems op linksachter. Die laatste kan helaas niet verdedigen, maar dat is niet nodig in 9 van de 10 wedstrijden die Nederland speelt. Als laatste zou ik altijd Krul opstellen op goal. Vind ik een erg goede keeper en pakt wellicht nog eens een pingel.
Op het WK was met de hakken over de sloot steeds.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:15 schreef Elan het volgende:
[..]
Het is hetzelfde "team" als op de WK, alleen toen ging Nederland achterover leunen zichzelf een beetje als underdog opstellen en voila tegenstander komt wel.
Dat is toch een compleet andere instelling als hoe je gisteren of tegen Tsjechië begint?
Jawel, maar ik heb het nu specifiek even over de spelertjes die al spelende in de Eredivisie erg werden opgehemeld, alsof het Europese toppers zouden zijn.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:17 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik kan er nog wel een aantal opnoemen die historisch slecht waren. Een stuk of 14 om precies te zijn.
1 ding snap ik niet. Guus huilde dat Robben 3 man tegen had. Dan hebben ze elders toch 2 mannetjes meer of speelde IJsland met 13?quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:20 schreef Elan het volgende:
Als je ook zag hoe Robben constant verdedigd werd dat was echt verre van amateuristisch hoor.
Dat is net zo blamerend van de Italianen, maar dat maakt de prestatie van Oranje niet begrijpelijker. Van Gaal lukte het gewoon om van middelmaat subtoppers te maken met zelfs een kleine kans op de titel. Hiddink heeft er binnen vier duels gewoon weer een stel beginnelingen van gemaakt. Gelukkig is het wel een mensenmens. Onder Hiddink zien we maar weer eens hoe pijnlijk armoedig we achterin zijn, met opperprutser BMI voorop.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:19 schreef Elan het volgende:
[..]
Zo eenvoudig is het allemaal niet Italië wint gisteren nipt van nota bene Malta die nog 100 plaatsen lager staan dan IJsland en ook wereldkampioen Duitsland die een veelvoud aan kwaliteit heeft lopen t.o.v. van ons heeft het moeilijk.
IJsland deed wat Nederland op de WK deed beetje leunen op je verdedigers net zo lang tot je tegenstander een fout maakt en dan snel er uit komen, Nederland had meer dan 70% balbezit om maar iets te noemen alleen 2 cruciale fouten en je gaat er aan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |