Wij ook. En dinsdag. En woensdagquote:Op zaterdag 1 november 2014 17:31 schreef laziness het volgende:
De fata morgana vond mijn jongetje eng.
Het sprookjesbos is de grootste must natuurlijk. De sprookjesboom vond Ollie echt geweldig.
Verder Volk van Laaf en D'oude Tuffer, Pagode.
Wij gaan maandag![]()
Ah een arrangement in bosrijk oid? Lekker zeg! Kan je gewoon een rustig tempo aanhouden.quote:Op zaterdag 1 november 2014 19:28 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Wij ook. En dinsdag. En woensdag
Wel rotweer voorspeld maandag![]()
Grappig die verschillen. Alle tijd, dus we gaan gewoon alles proberen.
Is bij ons ook wel geweest maar ik dacht dat het kwam door de geboorte van haar zusjequote:Op zaterdag 1 november 2014 22:16 schreef Sam1993 het volgende:
Mag ik even binnen komen walzen? Hebben ze met 2.5 ook nog "sprongetjes" lisa hangt vreselijk aan me de laatste drie weken (klinkt misschien niet lief maar het loopt echt de spuigaten uit) en ze word snachts een aantal keer ontroostbaar wakker.
of is het gewoon een fase?
haar taal gaat wel snel ineens. Pndabeer.octopus,cranenbroek,how are you en hele verhalen.
ik heb dat met geert wel gehad .. precies zoals je omschrijft , behalve de taalontwikkeling, maar Geert was erna ineens een stuk zelfstandiger dan ervoor.quote:Op zaterdag 1 november 2014 22:16 schreef Sam1993 het volgende:
Mag ik even binnen komen walzen? Hebben ze met 2.5 ook nog "sprongetjes" lisa hangt vreselijk aan me de laatste drie weken (klinkt misschien niet lief maar het loopt echt de spuigaten uit) en ze word snachts een aantal keer ontroostbaar wakker.
of is het gewoon een fase?
haar taal gaat wel snel ineens. Pndabeer.octopus,cranenbroek,how are you en hele verhalen.
Ze is 3.quote:Op zaterdag 1 november 2014 22:35 schreef Sam1993 het volgende:
Weten jullie ook nog hoelang deze fase duurde? Het is best vermoeiend.
Tally wat goed hoe oud is ze nu? Lisa is helemaal gefascineerd in het engels spreken.
Nee Roy is zeker niet rustiger gewordenquote:Op zaterdag 1 november 2014 21:15 schreef ferrari_rood het volgende:
polka marina???? het is te zien dat ik vooral in ruigrijk kwam???
Bar wat goed van Roy zeg. Is zijn gedrag nu ook wat rustiger?
Ik heb diep respect voor jullie Bar ik heb deze week een dag gewerkt op het vso en ik kon alleen maar heel erg denken hoe gezegend ik ben met mijn gezonde kinderen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoe lang is die van 6?quote:Op dinsdag 4 november 2014 07:48 schreef Tinuviel het volgende:
Sam hier word ook erg gehangen. Kan me dat van mijn grote niet meer zo herinneren, dus weet niet hoe lang. Toen de grote deze leeftijd had, was ook vlak voor de geboorte van zijn broer. Hij trok volgens mij meer naar papa toe toen.
Efteling gangers, is het een aanrader alleen te gaan met 2 kinderen waarvan een bijna 6, een 2,5 jaar oud? Is dat stom voor de oudere omdat ik niet de voertuigen met hem in kan, waar de kleine niet in mag?
Ik neig naar zo vaak hij wil en dan leren dat er niet altijd wat in kan zitten. Ik heb voor weinig veel thomas de treintjes van ebay dus een keer of vier gaat wel lukken hier om er wat in te stoppen.quote:Op dinsdag 4 november 2014 19:08 schreef Susie het volgende:
Even een Sinterklaas vraagje; hoe vaak gaan jullie de schoen zetten? Vorig jaar deed ik er nog niet aan, maar nu kan ik er niet onderuit denk ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |