Bij. Pintelier?quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 23:35 schreef Sarasi het volgende:
Dudes en dudettes. We kunnen ook twee meets doen, eentje in Stad en eentje in waar de rest van jullie buitenlanders mag wonen.
Daar wil ik nog niet dood gevonden worden.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 23:55 schreef DrSnuggle het volgende:
Jongens, waarom niet in Arnhem?? ;-P
Mofongo, al is Pintelier ook altijd goed.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 00:11 schreef ManScat het volgende:
[..]
Oblomov, minder keuze maar is wel goedkoper
Ik heb sinds deze zomer exact 30 landen in Europa bezochtquote:Op woensdag 15 oktober 2014 00:09 schreef Amoeba het volgende:
Nee even oprecht, heb aardig wat landen in de EU gehad. Budapest
Hurghadakutvolk daaro
Scandinavië ben ik nooit geweest, helaas. In het voorjaar ga ik een weekendje Oostenrijk doen omwille Green Lakequote:Op woensdag 15 oktober 2014 00:13 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ik heb sinds deze zomer exact 30 landen in Europa bezocht
Budapest is wel mooi inderdaad, maar deze zomer zijn Riga en Tallinn toch wel in mijn top 3 favoriete steden gekomen. Met - heel saai - Barcelona als derde erbij.
Altijd goedquote:Op woensdag 15 oktober 2014 00:11 schreef ManScat het volgende:
[..]
Oblomov, minder keuze maar is wel goedkoper
Arnhem is leuker dan je denkt. In ieder geval leuker dan Eindhoven.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 23:57 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Daar wil ik nog niet dood gevonden worden.
Dit.quote:
Ik vind het een kutstad, niet te zuinig. Mooie gebouwen maaar daar is dan ook alles mee gezegd. Madrid is leuker.quote:
De 528i met 8-traps automaat? Fijne motoren hoorquote:Op woensdag 15 oktober 2014 09:18 schreef Ordinateur het volgende:
Zojuist gebeld om vandaag nog een BMW 5 serie met 245 pk van Velp naar Delft te brengen, oke
Inderdaad. Prachtige stad, lekker eten, goed weer, ligging aan zee....quote:
Rotterdamquote:Op woensdag 15 oktober 2014 09:58 schreef BlackLining het volgende:
Nou ja, alles beter dan Roffa in ieder geval
Ha! Gisteravond besloten om daar met t huis naar toe te gaanquote:Op woensdag 15 oktober 2014 10:11 schreef gehaktstaaf123 het volgende:
Ga in december met vrienden naar Gdansk. Retourtje vanaf Groningen/Eelde ¤20.![]()
Iemand van hier daar al eens geweest?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik vind de toon van het mailtje nogal vreemd. Ik vul mijn ritbonnen altijd dezelfde avond nog in en heb daarin geen fouten gemaakt. Als ik dan achter een fout kom welke volledig bij hun ligt lijkt het mij logisch dat ik daar nu nog een mail over stuur. Gefeliciteerd dat het een hele klus is om het uit te zoeken, maar dan had je je werk maar beter moeten doen, niet mijn fout. Of ben ik nou gek?
Ook vreemd dat ik tot midden November moet wachten op reiskosten welke ik in Juli heb gemaakt, normaal gesproken is een spoed overboeking geen probleem.
Heerlijk SOG'en dit![]()
Geboren in Nimma jonguh.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 04:38 schreef Viezze het volgende:
[..]
Arnhem is leuker dan je denkt. In ieder geval leuker dan Eindhoven.
bereidersquote:Op woensdag 15 oktober 2014 11:14 schreef ManScat het volgende:
Gdansk staat ook nog op mijn lijstje
Oh, en kudo's voor bereiders die je even naar het dichtstbijzijnde Metro-/treinstation brengen
Hoeft niet, is natuurlijk wel handig.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 11:43 schreef NeuNeu het volgende:
Moet je als hiker eigenlijk zorgen voor je eigen navigatiesysteem/TomTom? Ik kan me namelijk voorstellen dat niet elke auto een ingebouwde navigatie heeft...
Of gebruiken jullie je smartphone met een houdertje en oplader? Zo ja, welk model is dan volgens jullie handig voor een Samsung Galaxy S3? Dank!
Als je een autolader koopt moet je er op letten dat de output 1 ampère is, oftewel 1A oftewel 1000mA.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 11:43 schreef NeuNeu het volgende:
Of gebruiken jullie je smartphone met een houdertje en oplader?
Ik ben er om kwart voor 2quote:Op woensdag 15 oktober 2014 12:16 schreef Sarasi het volgende:
Mooie vrouw bij het afleveradres!Als ik haar liet zien hoe de automaat werkte, wilde ze me wel een liftje naar het ophaaladres geven. Heel gezellig! Wel direct de linkervoet op de rem.
![]()
In Amersfoort eindelijk een andere bushalte gevonden, want de standaard bus rijdt natuurlijk weer niet want schoolvakantie. Hopelijk ben ik om half twee in De Bilt.
Kom jij ook aan bij bushalte de holle Bilt? Het is een tyfuseind lopen namelijk en beetje sneu als we dan achter elkaar gaan lopen.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 12:40 schreef yosander het volgende:
[..]
Ik ben er om kwart voor 2
Ben te herkennen aan een bruingroene jas en blauw overhemd
Goede tip!quote:Op woensdag 15 oktober 2014 12:05 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Als je een autolader koopt moet je er op letten dat de output 1 ampère is, oftewel 1A oftewel 1000mA.
Lager dan dat en je mobiel zal sneller leegraken dan bijladen, zeker bij een Galaxy S3.
Ik heb mijne bij de Hema gehaald.
Was eerst wel het plan, maar daarvoor was ik te laat in Amersfoortquote:Op woensdag 15 oktober 2014 12:41 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Kom jij ook aan bij bushalte de holle Bilt? Het is een tyfuseind lopen namelijk en beetje sneu als we dan achter elkaar gaan lopen.
Jammer voor mij, beter voor jou.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 12:44 schreef yosander het volgende:
[..]
Was eerst wel het plan, maar daarvoor was ik te laat in Amersfoort
Ik hoef nu maar 4 min te lopen, heb vanochtend al 25 minuten gelopen
Tot zoquote:Op woensdag 15 oktober 2014 12:46 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Jammer voor mij, beter voor jou.Dan zie ik je wel bij het adres!
Hoe krijg je dat vooral elkaar?quote:Op woensdag 15 oktober 2014 13:19 schreef Sarasi het volgende:
Bushalte voorbij gereden, dus ik ben er pas iets voor twee uur.
Oefquote:Op woensdag 15 oktober 2014 13:19 schreef Sarasi het volgende:
Bushalte voorbij gereden, dus ik ben er pas iets voor twee uur.
De bus had vijf minuten vertraging en dat hele bord flipte 'm. Natuurlijk was de volgende bushalte pas een heel stuk ringweg over dus nu maar weer met andere bussen, anders moest ik 50min lopen.quote:
De Holle Bilt, daar zit het bedrijf waar ik m'n afstudeeronderzoek doe vanaf novemberquote:Op woensdag 15 oktober 2014 12:41 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Kom jij ook aan bij bushalte de holle Bilt? Het is een tyfuseind lopen namelijk en beetje sneu als we dan achter elkaar gaan lopen.
Hij doet het niet bij mij...quote:Op woensdag 15 oktober 2014 14:01 schreef ManScat het volgende:
En de woensdag middag bolide was nice
[ afbeelding ]
BMW 528i
ik hoop dat de foto het doet, fok is kut op de mobiel
quote:Op woensdag 15 oktober 2014 10:39 schreef S-RS het volgende:
Doordat gehaktstaaf gisteren over de loonstrookjes begon bedacht ik mij ineens dat ik de maand Augustus nog niet had gecontroleerd. Daarin zat een fout en diezelfde fout zat ook in mijn loonstrookje van Juli.
Zoals vaker voorkomt had ik te weinig onkosten vergoeding gekregen voor de ritten buiten de gratis reis periode. Voor Juli had ik al een compensatie gekregen om dit weer recht te trekken. Uit mijn loonstrookje van Augustus bleek eveneens dat ze er weer naast zitten. Toen ik het verschil ging uitrekenen bedacht ik mij nog iets. Ik reken alleen de reiskosten uit, maar we krijgen ook een vergoeding voor het printen e.d., deze kwam hier nog eens boven op en dus ook nog voor Juli. Normaal gesproken boeit me die paar cent per maand geen reet, maar als het over 31 ritten(a.k.a. 13 bier vanavond) gaat, wil ik daar best even voor mailen.
Op mij mail kreeg ik het volgende antwoord:Hoe durven ze zo'n toon tegen je op te zetten terwijl ze je dik 20 euro schuldig zijn!? Vind dat echt niet kunnen!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik vind de toon van het mailtje nogal vreemd. Ik vul mijn ritbonnen altijd dezelfde avond nog in en heb daarin geen fouten gemaakt. Als ik dan achter een fout kom welke volledig bij hun ligt lijkt het mij logisch dat ik daar nu nog een mail over stuur. Gefeliciteerd dat het een hele klus is om het uit te zoeken, maar dan had je je werk maar beter moeten doen, niet mijn fout. Of ben ik nou gek?
Ook vreemd dat ik tot midden November moet wachten op reiskosten welke ik in Juli heb gemaakt, normaal gesproken is een spoed overboeking geen probleem.
Heerlijk SOG'en dit
In plaats van een excuus krijg je dit![]()
Ik heb het niet zo op werkgevers die minder uitbetalen dan dat ze eigenlijk zouden moeten. Vreemd genoeg komt het bijna nooit voor dat ze je te veel betalen...quote:Op woensdag 15 oktober 2014 14:35 schreef Amoeba het volgende:
Vond dat mailtje nou niet zo heel grof hoor.
Jaaaaa ik!quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 22:23 schreef underground1009 het volgende:
Loxodontatoch? In Grunn is het als single trouwens best makkelijk, even naar de Blauwe Engel en je hebt zowel vermaak als een slaapplek
Heel makkelijk.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 18:35 schreef trolley het volgende:
[..]
Als je die uiteindelijk weet te vinden wel ja
Sorry, die was te makkelijkMaar hoe meer vrouwen zielen, des te meer vreugd!
Mooi. Bij EasyWay staan ze erom bekend het niet zo serieus te nemen bij de loonadministratie.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 14:47 schreef PieterJanDeVakman het volgende:
[..]
Ik heb het niet zo op werkgevers die minder uitbetalen dan dat ze eigenlijk zouden moeten. Vreemd genoeg komt het bijna nooit voor dat ze je te veel betalen...
Maar dat komt vast en zeker door mijn verleden bij de Albert Heijn, die gasten daar hebben me vaak genoeg proberen op te lichten...
Jawel hoor, maak je geen illusies. Maar aangezien je daar niet werkt zul je dat ook niet doenquote:Op woensdag 15 oktober 2014 14:52 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Mooi. Bij EasyWay staan ze erom bekend het niet zo serieus te nemen bij de loonadministratie.
Het klopt nooit. Zolang als ik in dit topic post komt dat gezeur dat er te weinig overgemaakt wordt iedere maand wel weer een paar keer langs. Dat kan toch geen 'toeval' zijn?quote:Op woensdag 15 oktober 2014 15:03 schreef Shefkee het volgende:
[..]
Jawel hoor, maak je geen illusies. Maar aangezien je daar niet werkt zul je dat ook niet doen
Maar daarvoor kan je bij ons een 25-euro tegoed bon winnen!quote:Op woensdag 15 oktober 2014 15:31 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Het klopt nooit. Zolang als ik in dit topic post komt dat gezeur dat er te weinig overgemaakt wordt iedere maand wel weer een paar keer langs. Dat kan toch geen 'toeval' zijn?
En nog wel van de VVV. Zo'n eentje die je dan al een jaar bij je hebt maar nergens kan inleveren.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 15:44 schreef Solidberg het volgende:
[..]
Maar daarvoor kan je bij ons een 25-euro tegoed bon winnen!
Is dat Vogeltje nogwat toevalligquote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:06 schreef Sarasi het volgende:
Ik sta met een lurkhiker bij de bushalte.
Keek hij echt naar dit topic?quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:06 schreef Sarasi het volgende:
Ik sta met een lurkhiker bij de bushalte.
Nee, iemand zonder account.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:33 schreef Solidberg het volgende:
[..]
Is dat Vogeltje nogwat toevallig?
Als je het in de avond zou doen dan moeten die medewerkers 's avonds werken, en kom niet aan hun vrije avond.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:10 schreef Fiorano het volgende:
Echt briljant. Studentenuitzendbureau en het taxibedrijf organiseren een chauffeursbijeenkomst. Goed bedacht, fijne actie. Wanneer zullen we een vergadering met studenten plannen?
Uhm, Dinsdagmiddag om 14.30? Dan hebben ze vast geen college.
Eind van de middag zou toch handiger zijn, denk je niet?quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:55 schreef DrSnuggle het volgende:
[..]
Als je het in de avond zou doen dan moeten die medewerkers 's avonds werken, en kom niet aan hun vrije avond.
9 vd 10 Hikers zijn Autisten, zeker bij bushaltes. Dus wat dat betreft...quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:55 schreef Irritatie100 het volgende:
Dat was nou 1 ding waar ik nooit over begon als ik een hiker tegen kwam: FOK. Dadelijk denken ze nog dat ik autist ben, kom nou even zeg
Hij herkende mij van mijn beschrijving in dit topic, ik begon er niet over! Inmiddels is yosander ook aangehaakt trouwens.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:55 schreef Irritatie100 het volgende:
Dat was nou 1 ding waar ik nooit over begon als ik een hiker tegen kwam: FOK. Dadelijk denken ze nog dat ik autist ben, kom nou even zeg
Heuhquote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:01 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Hij herkende mij van mijn beschrijving in dit topic, ik begon er niet over! Inmiddels is yosander ook aangehaakt trouwens.
Haha wat sneu!quote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:09 schreef ManScat het volgende:
Nou, de Nemo ook eindelijk afgeleverd. Wat maakt dat ding en herrie als je een beetje doorrijdt![]()
En nog even gechilld bij NL, was de laatste van vandaag
Behooorlijk.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:00 schreef Fiorano het volgende:
[..]
9 vd 10 Hikers zijn Autisten, zeker bij bushaltes. Dus wat dat betreft...
Ik had vanochtend nog een gezellig gesprekquote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:14 schreef CruisinDen het volgende:
[..]
Een enkele keer een tof gesprek. Of jullie hebben allemaal hele gezellige gesprekken, dan ligt het gewoon aan mij.
Wat toevallig, ik ook!quote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:23 schreef ManScat het volgende:
[..]
Ik had vanochtend nog een gezellig gesprek
En daarna stonden we met z'n 5'en in het kleine hokje bij NL. Was ook leuk.
Ik kom bijna nooit collega's tegenquote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:14 schreef CruisinDen het volgende:
[..]
Een enkele keer een tof gesprek. Of jullie hebben allemaal hele gezellige gesprekken, dan ligt het gewoon aan mij.
Als ik een gesprek had was het meestal wel prima, beetje klagen over de standaard dingen is toch al snel beter dan voor je uit staren vind ikquote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:14 schreef CruisinDen het volgende:
[..]
Behooorlijk.
Alhoewel, de gesprekken als 'Pff nog 20 minuten wachten, maar gelukkig regent het niet', 'Wat voor ritten had je vandaag?', 'Moest net een half uur lopen naar de bushalte, maarja, dat hoort er bij hè', 'Wat is de beste auto die jij tot nu toe gehad hebt dan?' ook niet bepaald gezellig zijn. Soms probeer ik er nog een goed gesprek van te maken maar het autisme komt dan vaak naar boven bij sommige hikers, in dat geval kan je beter je oortjes inhouden.
Een enkele keer een tof gesprek. Of jullie hebben allemaal hele gezellige gesprekken, dan ligt het gewoon aan mij.
Die arme dove hiker daar in Vianen toch.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:36 schreef Schaapje96 het volgende:
Ik zei vandaag hoi tegen een andere hiker bij de bushalte in Vianen, hij reageerde met om zich heen kijken en daarna in de bus aan de andere kant te gaan zitten. Dan niet he
Hij had geen oortjes in trouwens ofzo
Die reactie krijg ik ook weleens ja.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:36 schreef Schaapje96 het volgende:
Ik zei vandaag hoi tegen een andere hiker bij de bushalte in Vianen, hij reageerde met om zich heen kijken en daarna in de bus aan de andere kant te gaan zitten. Dan niet he![]()
Hij had geen oortjes in trouwens ofzo
Dat zijn inderdaad de echte ras autisten/hikersquote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:39 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Die reactie krijg ik ook weleens ja.
Drilboor, gewoon de wiki pakken bij lapo.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:41 schreef RacerDKB het volgende:
Oh nog 10 posts, wie wilde er nou in de openingspost komen?
Maar jij bent heel imponerend, dus dat snap ik welquote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:39 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Die reactie krijg ik ook weleens ja.
Gewoon Wiki OP Kopiëren, wie hem dan ook opent. Gozert had zichzelf er in gezet als het goed isquote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:41 schreef RacerDKB het volgende:
Oh nog 10 posts, wie wilde er nou in de openingspost komen?
quote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:38 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Die arme dove hiker daar in Vianen toch.
Dat bijpassende interieurquote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:44 schreef Fiorano het volgende:
Pf wat zou ik dit slagschip graag kopen zeg:
http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=260380090&asrc=st
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat is inderdaad eigenlijk het mooist/quote:
Stelletje autisten.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:36 schreef Schaapje96 het volgende:
Ik zei vandaag hoi tegen een andere hiker bij de bushalte in Vianen, hij reageerde met om zich heen kijken en daarna in de bus aan de andere kant te gaan zitten. Dan niet he![]()
Hij had geen oortjes in trouwens ofzo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |