Is dat nou echt zo leuk? Hoor er meer mensen over maar wat is het nou eigenlijk? Toch niet een soort WarioWare ofzo want daar vind ik écht niks aan....quote:Op vrijdag 7 november 2014 00:51 schreef CoExist het volgende:
Iemand NES Remix op de 3DS al gespeeld?
Game kost ¤40,- ofzo vind ik een tikkeltje prijzig.
Komt het volgens mij wel een beetje op neer.quote:Op vrijdag 7 november 2014 06:34 schreef Leer2eK het volgende:
[..]
Is dat nou echt zo leuk? Hoor er meer mensen over maar wat is het nou eigenlijk? Toch niet een soort WarioWare ofzo want daar vind ik écht niks aan....
een collectie van 16 games, dus de twee zeldagames, metroid, donkey Kong en andere games van de nes.quote:Op vrijdag 7 november 2014 07:54 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Komt het volgens mij wel een beetje op neer.
Maar het zijn telkens maar kleine opdrachtjes die je uit moet voeren? Het zijn niet de échte games toch?quote:Op vrijdag 7 november 2014 08:26 schreef Pheno het volgende:
[..]
een collectie van 16 games, dus de twee zeldagames, metroid, donkey Kong en andere games van de nes.
Klopt.quote:Op vrijdag 7 november 2014 08:35 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Maar het zijn telkens maar kleine opdrachtjes die je uit moet voeren? Het zijn niet de échte games toch?
Als het goed is krijg je een code. Denk mail of in je CN-pagina.quote:Op vrijdag 7 november 2014 09:33 schreef Aether het volgende:
Weet iemand hoe/waar ik het Shovel Knight thema na aankoop kan krijgen?
Volgens mij heb ik die 3DS nooit aan een CN gekoppeld.quote:Op vrijdag 7 november 2014 09:54 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Als het goed is krijg je een code. Denk mail of in je CN-pagina.
Het lijkt inderdaad wat op Wario Ware. Alleen zijn de minigames wat minder absurd en herkenbaarder.quote:Op vrijdag 7 november 2014 06:34 schreef Leer2eK het volgende:
[..]
Is dat nou echt zo leuk? Hoor er meer mensen over maar wat is het nou eigenlijk? Toch niet een soort WarioWare ofzo want daar vind ik écht niks aan....
Heb de Wii U versie gekocht, eergister half uurtje gespeeld.. heel erg veelbelovend!quote:Op donderdag 6 november 2014 14:39 schreef boem-dikkie het volgende:
Fuck yeah Shovel Knight uit in Europa vandaag.
Voor Ocarina Of Time ben je nooit te laat.quote:Op zondag 9 november 2014 15:01 schreef ShevaJB het volgende:
Binnenkort maar eens opzoek gaan naar Ocarina of Time. Wil daar toch een keer aan beginnenOnder het motto van beter laat dan nooit.
Dat werkt alleen met de Ocarina of Time uit MM :pquote:Op maandag 10 november 2014 08:28 schreef Leer2eK het volgende:
En anders pak je gewoon je Ocarina en speel je de song of Time en warp je terug naar de tijd van de N64 😏
Ik gebruikte ze altijd voor de punten, maar aangezien die niet werken op de 3DS en Wii U doe ik er sindsdien niet veel meer mee. Laatste aankoop was de soundtrack-cd van Mario 3D World.quote:Op dinsdag 11 november 2014 18:18 schreef Leer2eK het volgende:
Wat ik me nou afvraag.. Die Nintendo punten die je krijgt als je games of consoles aanmeldt.. Doen jullie dat en zo ja, wat doe je met die punten? Ik heb nou meer dan 4000 punten staan maar kan er eigenlijk geen drol mee.
Op Princes Peach foef-doekjes en Pikmin ringtones zit ik nou niet bepaald te wachten. Wilde vanmiddag wel wat van die punten voor Nintendo credit inruilen, maar blijkt dat die alleen maar geldig zijn op de Wii of DSi shop.
twitter:NintendoNL twitterde op woensdag 12-11-2014 om 14:31:32De eerste uitgave van ons nieuwe online tijdschrift Nintendo Extra is er! Bekijk het hier: http://t.co/lpYMuPyvbV http://t.co/1BkbihlC59 reageer retweet
twitter:NintendoNL twitterde op maandag 17-11-2014 om 15:00:05Gebruik deze code om een schaapachtige muts te krijgen bij het postkantoor in Castele in #FantasyLife. http://t.co/SoC6RKwS0X reageer retweet
twitter:NintendoNL twitterde op dinsdag 18-11-2014 om 12:00:05Heb je Shovel Knight voor de 3DS voor 13/11 gedownload? Op je ontvangstbewijs staat een code voor een gratis thema! http://t.co/F1VwfhCTmB reageer retweet
Dit iddquote:Op woensdag 19 november 2014 13:11 schreef redboyke het volgende:
ik vind al die thema's lelijk. heb wel zelda theme gekocht want die theme geraak ik nooit beu.
Het is meer dan dat. Het zijn achtergronden icoontjes, geluidjes etc etc. en je HOEFT het niet te betalen hoorquote:Op woensdag 19 november 2014 14:25 schreef wiskundenoob het volgende:
Thema = achtergrond? En daarvoor betalen? Is het het jaar 2000 ofzo? Toen moest je ook betalen voor je wallpapers en ringtone op je mobiel.
idd, ik vind het steeds weer een leuk iets als ik me ds openklap en ik hoor de Zelda themequote:Op woensdag 19 november 2014 16:15 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Het is meer dan dat. Het zijn achtergronden icoontjes, geluidjes etc etc. en je HOEFT het niet te betalen hoorDan gebruik je ze gewoon niet
quote:Op woensdag 19 november 2014 14:25 schreef wiskundenoob het volgende:
Thema = achtergrond? En daarvoor betalen? Is het het jaar 2000 ofzo? Toen moest je ook betalen voor je wallpapers en ringtone op je mobiel.
Hoor je dan dat schatkist open geluidje? Dat zou wel leuk bedacht zijn!quote:Op woensdag 19 november 2014 16:42 schreef boik het volgende:
[..]
idd, ik vind het steeds weer een leuk iets als ik me ds openklap en ik hoor de Zelda theme
nee gewoon zelda main theme song : skip naar 9:50quote:Op woensdag 19 november 2014 21:51 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Hoor je dan dat schatkist open geluidje? Dat zou wel leuk bedacht zijn!
Die Toad-stripquote:Op woensdag 12 november 2014 18:13 schreef Aether het volgende:
twitter:NintendoNL twitterde op woensdag 12-11-2014 om 14:31:32De eerste uitgave van ons nieuwe online tijdschrift Nintendo Extra is er! Bekijk het hier: http://t.co/lpYMuPyvbV http://t.co/1BkbihlC59 reageer retweet
Oh man, wat een bagger.quote:Op woensdag 19 november 2014 22:20 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Die Toad-strip![]()
http://www.nintendo.nl/Di(...)article=captain_toad
hhaa ja nu je t zegt, dat zou helemaal grappig zijn jaquote:Op woensdag 19 november 2014 21:51 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Hoor je dan dat schatkist open geluidje? Dat zou wel leuk bedacht zijn!
Game scoort ook goed in de reviewsquote:
Hahaha wtf.quote:Op woensdag 19 november 2014 22:20 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Die Toad-strip![]()
http://www.nintendo.nl/Di(...)article=captain_toad
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |