SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Wimpie Jonk die ook vakwerk afleverde bij Volendamquote:Op zondag 5 oktober 2014 18:52 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Zoals ik al zei is het niet Overmars die daar in zijn eentje over beslist, de gehele technische staf bepaalt dat de Zimlings en Viergevers worden gehaaldRED ONS HENNIEGOD![]()
Zegt meer over de andere spitsen in de selectie. Zodra De Boer een spits van niveau krijgt aangeboden zal hij gewoon 'ja' zeggen.quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Omdat hij de slechste Ajacied ooit in de spits zit, week in, week uit.![]()
Na de 5-1 nederlaag in de bekerfinale en de 1-0 thuisnederlaag in de wedstrijd om de Johan Cruijff-schaal is 0-0 inderdaad een opwaartse lijn.quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:48 schreef DaveDave09 het volgende:
[..]
Dit, + 20 schoten, en nog is de 0 gehouden.
En dat tegen pec, waarom zeuren mensen nog![]()
![]()
quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Omdat hij de slechste Ajacied ooit in de spits zit, week in, week uit.![]()
![]()
quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:53 schreef hafcfan het volgende:
Ga eens goeie voetballers kopen. Gierige donders.![]()
De Boer: 'We hebben gecontroleerd, maar het 'fijne' ontbrak vandaag. Frisheid ontbrak een beetje om het verschil te maken'AFCA!![]()
quote:Op zondag 5 oktober 2014 18:53 schreef hafcfan het volgende:
Ga eens goeie voetballers kopen. Gierige donders.AFCA!![]()
Wat coke wel niet met je kan doenquote:Op zondag 5 oktober 2014 18:54 schreef RensAjacied het volgende:
De Boer: 'We hebben gecontroleerd, maar het 'fijne' ontbrak vandaag. Frisheid ontbrak een beetje om het verschil te maken'![]()
Op basis waarvan? Je moet beven dat je niet met 3-0 of meer naar huis wordt getrapt tegen Twente.quote:
Waarom verspeelt Ajax altijd punten in wedstrijden waar er vervolgens pas over 13 dagen weer gevoetbald wordt(voor revanche)?![]()
Schei toch uit, qua kwaliteit zijn we zeker niet minder dan Twente. Er lopen alleen een stuk of 3 zwakke plekken rond. Met alleen Milik voor Siggy ga je er al stukken op vooruit.quote:Op zondag 5 oktober 2014 19:00 schreef DenXD het volgende:
[..]
Op basis waarvan? Je moet beven dat je niet met 3-0 of meer naar huis wordt getrapt tegen Twente.
Waarom verspeelt Ajax altijd punten in wedstrijden waar er vervolgens pas over 13 dagen weer gevoetbald wordt(voor revanche)?
Maar die zwakke plekken heeft Twente ook, net als PSV (beide de grootste concurrenten voor de titel).Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Ik help het je hopen, maar dan moet er wel anders gevoetbald worden. Je mag nog van geluk spreken dat PSV ook de nodige punten heeft laten liggen, anders liep Ajax enorm achter de feiten aan.quote:![]()
PSV zonder Depay stelt ook weinig voor.quote:Op zondag 5 oktober 2014 19:04 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik help het je hopen, maar dan moet er wel anders gevoetbald worden. Je mag nog van geluk spreken dat PSV ook de nodige punten heeft laten liggen, anders liep Ajax enorm achter de feiten aan.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
PEC is sterker dan Twente, die werden vandaag ook weer 90 minuten weggespeeld door AZ. Een godswonder dat die nog gelijkspeelden. Daar maak ik mij echt geen zorgen over.quote:Op zondag 5 oktober 2014 19:00 schreef DenXD het volgende:
[..]
Op basis waarvan? Je moet beven dat je niet met 3-0 of meer naar huis wordt getrapt tegen Twente.
Waarom verspeelt Ajax altijd punten in wedstrijden waar er vervolgens pas over 13 dagen weer gevoetbald wordt(voor revanche)?
Meer over het eigen spel van Ajax en de keuzes van de trainer.![]()
Alles kan, maar siggy en andersen moeten maar even een fischertje doen.A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: