werdenquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 14:09 schreef raptorix het volgende:
Dat het kengetal 3-2-1 gebruikt word in Cape Canaveral (waar de space shuttles gelanceerd worden)
Klopt, tot 1997. Wat ik van mezelf altijd zo stom vind, is dat ik in 1996 in Amsterdam ben komen wonen, en me best kan herinneren hoe leuk ik het toen vond om onder het Rijks door te fietsen (al lag het vrijwel nooit op mijn route, dus ik deed het niet vaak), maar van die hele snelweg weet ik helemaal niets meer.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 14:43 schreef raptorix het volgende:
Wat ik ook tot voor kort niet wist is dat er in Amsterdam een snelweg liep van het concertgebouw naar het Rijksmuseum, deze bestond tot ver in de jaren 90!
quote:Op woensdag 1 oktober 2014 14:24 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Scheveningen is een dorp, geen stad.
Zo heb je dat in Nederland wel vele malen vaker. Of het een stad is of niet boeit niet echt.quote:Op woensdag 1 oktober 2014 14:33 schreef Klaploper het volgende:
Volgens Wikipedia een stadsdeel van Den Haag. Hoewel Den Haag zelf nooit stadsrechten heeft gehad.
Verschil tussen Holland en the Netherlands.... Dat is idd een goede.quote:
Weiger als Limburger met WK/EK voetbal ook shirtje aan te trekken waar Hup Holland Hup opstaat.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 17:02 schreef bianconeri het volgende:
[..]
[..]
Zo heb je dat in Nederland wel vele malen vaker. Of het een stad is of niet boeit niet echt.
Ligt aan de stadsrechten en die worden al erg lang niet meer gegeven.
Daarom heb je nu steden die piepklein staan en dorpen (waaronder Den Haag) die gewoon erg groot zijn.
[..]
Verschil tussen Holland en the Netherlands.... Dat is idd een goede.
95% van de Nederlanders zegt het verkeerd en 99% van alle inwoners over heel de wereld zegt dat verkeerd.
Ik gewoon (gelukkig) niet in Holland maar wel in the Netherlands.
Ja dat soort opmerkingen kun je overal wel over maken.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 14:43 schreef raptorix het volgende:
Wat ik ook tot voor kort niet wist is dat er in Amsterdam een snelweg liep van het concertgebouw naar het Rijksmuseum, deze bestond tot ver in de jaren 90!
Klopt. Ik vind het eigenlijk zeer irritant als ik bv in een TV serie zie dat ze Holland zeggenquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 17:05 schreef Sjoerd102 het volgende:
Weiger als Limburger met WK/EK voetbal ook shirtje aan te trekken waar Hup Holland Hup opstaat.
Belgen begrepen het in 1e instantie niet. Toen maar uitgelegd dat een Waal ook geen VLaming is
als je heel ver op schiphol inzoemt zie je ook de maintaince vehicle'squote:Op donderdag 2 oktober 2014 19:22 schreef Geerd het volgende:
http://www.flightradar24.com/SAS1556/479d124
Ach ik wist wel dat er veel vliegtuigen waren, net zoals treinen op Utrecht ect.
Tering, ik vind het bijna raar dat er niet meer passagiers vliegtuigen zijn neergehaald.
Over Walen gesproken... Ik had afgelopen zomer een openbaring. Ik ben al heel mijn leven gewend om bij of Breda of Bergen Op Zoom de grens over te gaan en dus in Vlaanderen uit te komen. Deze zomer ging ik dus even de Ardennen in en de ringen van A'werpen en Brussel stonden allebei vast (verrassend). Dus maar eens via Maastricht gereden, en dan zit je dus gelijk in Wallonië zodra je de grens over gaat, nooit bij stil gestaan eigenlijkquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 17:05 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
Weiger als Limburger met WK/EK voetbal ook shirtje aan te trekken waar Hup Holland Hup opstaat.
Belgen begrepen het in 1e instantie niet. Toen maar uitgelegd dat een Waal ook geen VLaming is
Maastricht ligt even zuidelijk als Brussel.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:39 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Over Walen gesproken... Ik had afgelopen zomer een openbaring. Ik ben al heel mijn leven gewend om bij of Breda of Bergen Op Zoom de grens over te gaan en dus in Vlaanderen uit te komen. Deze zomer ging ik dus even de Ardennen in en de ringen van A'werpen en Brussel stonden allebei vast (verrassend). Dus maar eens via Maastricht gereden, en dan zit je dus gelijk in Wallonië zodra je de grens over gaat, nooit bij stil gestaan eigenlijk
Brussel ligt dan ook in Vlaanderenquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:49 schreef Seven. het volgende:
[..]
Maastricht ligt even zuidelijk als Brussel.
Brussel wordt omringd door Vlaanderen maar het is net als Vlaanderen en Wallonie een zelfstandige eenheid die zijn eigen wetten maakt en belasting heft. Brusselaars zijn doorgaans Franstalig maar niet Waals.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:54 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Brussel ligt dan ook in VlaanderenWas meer eigenlijk omdat de grensovergang altijd associeer met eerst Vlaanderen, dan Wallonië. Als je opeens heet Vlaanderen overslaat is dat best raar
ja, raar eigenlijk dat je nooit wat over ze hoort.quote:Op dinsdag 30 september 2014 21:11 schreef vencodark het volgende:
Die beroemde gitarist in AC/DC (Angus Young in z'n schooluniform), woont met z'n Nederlandse vrouw gewoon in de Achterhoek.![]()
Hij heeft daar een huis. Maar in hoeverre wonen ze daar nu daadwerkelijk?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 01:03 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
ja, raar eigenlijk dat je nooit wat over ze hoort.
Ja lieve schat dat weet ik, dat was ook heel mijn punt niet. Het ging erom dat ik er nooit bij stil had gestaan dat als je bij Maastricht de grens over gaat je gelijk in Wallonië bentquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:58 schreef Seven. het volgende:
[..]
Brussel wordt omringd door Vlaanderen maar het is net als Vlaanderen en Wallonie een zelfstandige eenheid die zijn eigen wetten maakt en belasting heft. Brusselaars zijn doorgaans Franstalig maar niet Waals.
Ondanks dat ik technisch gezien op het randje van Zuid-Holland ben geboren (Dordrechtquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 01:00 schreef Dingest het volgende:
Holland is taalkundig - zeker in spreektaal - acceptabel als synoniem voor Nederland, ook al is het verder historisch/geografisch strikt genomen foutBeide woordenboeken hier maken dat onderscheid.
Volgens mij woont 1 van die gasten van de prodigy in Lutjebroekquote:Op dinsdag 30 september 2014 21:11 schreef vencodark het volgende:
Die beroemde gitarist in AC/DC (Angus Young in z'n schooluniform), woont met z'n Nederlandse vrouw gewoon in de Achterhoek.![]()
Dit.. Maar voor autisten is dit moeilijk te begrijpen..quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 01:00 schreef Dingest het volgende:
Holland is taalkundig - zeker in spreektaal - acceptabel als synoniem voor Nederland, ook al is het verder historisch/geografisch strikt genomen foutBeide woordenboeken hier maken dat onderscheid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |