Ja precies, en een opzetje om bijvoorbeeld het as van het verzet kapot te maken is geen mogelijkheid?quote:Op vrijdag 26 september 2014 11:40 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Het bewapenen die een paar rebellen is maar een akkefietje in vergelijking met de 'blunders' die ze in het verleden hebben gemaakt. Ze gingen blijkbaar uit van de 'goede wil' van de rebellen, die vanaf dag 1 allahu akbar stonden te schreeuwen. Daarom heb ik dat besluit ook nooit gesteund, je kunt die lui niet vertrouwen.
Dat de VS Assad weg wil hebben is algemeen bekend, maken ze zelf ook geen geheim van.quote:Op vrijdag 26 september 2014 11:44 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ja precies, en een opzetje om bijvoorbeeld het as van het verzet kapot te maken is geen mogelijkheid?
Ach, laat ook maar.
En als ze daarvoor ISIS indirect moeten steunen, dan doen ze dat.quote:Op vrijdag 26 september 2014 11:45 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Dat de VS Assad weg wil hebben is algemeen bekend, maken ze zelf ook geen geheim van.
Het was de bedoeling dat de 'FSA' Assad zou topplen, die Islamitische Staat zit nu alleen maar in de weg want daar kan de VS zelf ook niks mee. Een kontkruipende pro-westerse regering willen ze daar hebben, geen anti-VS kalifaat.quote:Op vrijdag 26 september 2014 11:46 schreef theunderdog het volgende:
[..]
En als ze daarvoor ISIS indirect moeten steunen, dan doen ze dat.
Sterker nog, zolang ze vriendjes zijn met Saoedi Arabië doen ze dat indirect. Maar iedereen vergeet dat omdat ze nu bommen aan het gooien zijn, ik vind dat echt ongelooflijk.
Maar wel vriendjes blijven met Saoedi Arabië....quote:Op vrijdag 26 september 2014 11:48 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Het was de bedoeling dat de 'FSA' Assad zou topplen, die Islamitische Staat zit nu alleen maar in de weg want daar kan de VS zelf ook niks mee. Een kontkruipende pro-westerse regering willen ze daar hebben, geen anti-VS kalifaat.
De pedo-koninkjes van S-A zijn al VS-kontkruipers, die zitten daar prima. De VS baalt alleen wel van Egypte, hoewel ze lekker aanpappen met al-Sisi.quote:Op vrijdag 26 september 2014 11:51 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Maar wel vriendjes blijven met Saoedi Arabië....
Het deel van mijn brein dat ironie kan herkennen slaat op hol.
Ik doe juist helemaal niet alsof het een geheim complot is, ik toon juist aan dat de VS er geen geheim van maakt.quote:Op vrijdag 26 september 2014 11:55 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
De pedo-koninkjes van S-A zijn al VS-kontkruipers, die zitten daar prima. De VS baalt alleen wel van Egypte, hoewel ze lekker aanpappen met al-Sisi.
Jij doet net alsof het allemaal een geheim complot is ofzo, dit is gewoon geopolitiek.
Hoezo baalt de VS van Egypte? Isis baalt van Egypte.quote:Op vrijdag 26 september 2014 11:55 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
De pedo-koninkjes van S-A zijn al VS-kontkruipers, die zitten daar prima. De VS baalt alleen wel van Egypte, hoewel ze lekker aanpappen met al-Sisi.
Jij doet net alsof het allemaal een geheim complot is ofzo, dit is gewoon geopolitiek.
De MB werd gesteund door de VS, echter knikkerde het Egyptische leger hem er uit waardoor de situatie feitelijk weer de oude is en de VS in zijn hemd is gezet.quote:
Prachtig inderdaad.quote:Op vrijdag 26 september 2014 11:59 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
De MB werd gesteund door de VS, echter knikkerde het Egyptische leger hem er uit waardoor de situatie feitelijk weer de oude is en de VS in zijn hemd is gezet.
De VS komt er nu wel achter dat elk moslimland een sterk leger nodig heeft om de extremisten eronder te houden.quote:Op vrijdag 26 september 2014 11:59 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
De MB werd gesteund door de VS, echter knikkerde het Egyptische leger hem er uit waardoor de situatie feitelijk weer de oude is en de VS in zijn hemd is gezet.
Valt wel mee hoor, YPG lukt het ook .quote:Op vrijdag 26 september 2014 12:00 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
De VS komt er nu wel achter dat elk moslimland een sterk leger nodig heeft om de extremisten eronder te houden.
Het probleem is dan ook Turkije, waar de angel uit het leger is gehaald en een soort Moslimbroederschap alle macht heeft gekregen.quote:Op vrijdag 26 september 2014 12:01 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor, YPG lukt het ook .
???????quote:Op vrijdag 26 september 2014 12:02 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Het probleem is dan ook Turkije, waar de angel uit het leger is gehaald en een soort Moslimbroederschap alle macht heeft gekregen.
De VS had dit kalifaat niet bepaald op de planning staan ofzo.quote:Op vrijdag 26 september 2014 11:56 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik doe juist helemaal niet alsof het een geheim complot is, ik toon juist aan dat de VS er geen geheim van maakt.
Daarom snap ik het romantiseren van dit soort bombardementen niet. Het is gewoon je eigen brand blussen en ervoor zorgen dat de brand 10 x sterker terug komt.
En eerst zei je dat ze het juist niet konden?quote:Op vrijdag 26 september 2014 12:01 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor, YPG lukt het ook .
Ze hebben het risico genomen.quote:Op vrijdag 26 september 2014 12:04 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
De VS had dit kalifaat niet bepaald op de planning staan ofzo.![]()
Ze stookten een klein vuurtje om Assad weg te krijgen, dit vuurtje is uitgemond in een vlammenzee. De brandstof voor deze vlammenzee kwam niet van de VS zelf maar van de al reeds aanwezige salafisten in het gebied. Dus ja, er is teveel risico genomen, maar de salafisten waren er al en pleegden daar al jaren aanslagen.
"Val hun bases aan, val hun huizen binnen, hak hun hoofden af. Laat ze zich niet veilig voelen”, aldus woordvoerder Abu Muhammad al-Adnani van ISIS."quote:Op vrijdag 26 september 2014 12:06 schreef Loekie1 het volgende:
Isis baalt van Egypte:
ISIS wil meer aanvallen in Egypte
CAIRO -
Islamitische Staat (ISIS) heeft opstandelingen in het Egyptische schiereiland Sinaï opgeroepen meer aanslagen te plegen op de veiligheidsdiensten van Egypte. „Val hun bases aan, val hun huizen binnen, hak hun hoofden af. Laat ze zich niet veilig voelen”, aldus woordvoerder Abu Muhammad al-Adnani van ISIS.
De Egyptische president en oud-legerleider Abdel Fattah al-Sisi steunt de strijd tegen ISIS onder leiding van de Verenigde Staten.
http://www.telegraaf.nl/b(...)den_Egypte_af__.html
Kun je nagaan hoeveel ze balen.quote:Op vrijdag 26 september 2014 12:08 schreef theunderdog het volgende:
[..]
"Val hun bases aan, val hun huizen binnen, hak hun hoofden af. Laat ze zich niet veilig voelen”, aldus woordvoerder Abu Muhammad al-Adnani van ISIS."
Klinkt gezellig.
Dat is taal van iemand die in paniek is. Prachtig.quote:Op vrijdag 26 september 2014 12:08 schreef theunderdog het volgende:
[..]
"Val hun bases aan, val hun huizen binnen, hak hun hoofden af. Laat ze zich niet veilig voelen”, aldus woordvoerder Abu Muhammad al-Adnani van ISIS."
Klinkt gezellig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |