Soms is dat nodig om mensen op hun plaats te kunnen zettenquote:Op zondag 21 september 2014 11:46 schreef Dr_Flash het volgende:
Hebben die lui ook nog foto's van treinen gemaakt? Of was het alleen maar "OOH KIJK WAT HIJ DOET!! IK GA HET TEGEN MAMA ZEGGEN HOOR!!"
Je doet niks liever hequote:Op zondag 21 september 2014 11:57 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Soms is dat nodig om mensen op hun plaats te kunnen zetten
De debiel van de dag.quote:Op zondag 21 september 2014 09:07 schreef greavy het volgende:
Oh, sommigen maakten het gister wel erg bont in Haarlem![]()
Liepen gewoon het perron af, en zo richting de driehoek om de treintjes te klikken![]()
[ afbeelding ]
![]()
![]()
Neuh, maar zo'n gast kan het in de toekomst voor anderen verstieren.quote:
Doe eens normaal. Althans, normaler.quote:Op zondag 21 september 2014 12:19 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou nou wat weer een paniek allemaal. Uiteindelijk is er helemaal niemand aangereden. OH JA WEL HONDER DMAN BIJNA![]()
Maar dat gebeurt iedere dag.
Neuh. Dit is normaal genoegquote:Op zondag 21 september 2014 12:25 schreef Duvel het volgende:
[..]
Doe eens normaal. Althans, normaler.
Ja dat hoor je heel vaak. Maar hoe moet ik dat zien dan? Dat ze gewoon nooit meer met historisch materieel de baan op gaan of zo?quote:Op zondag 21 september 2014 12:22 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Neuh, maar zo'n gast kan het in de toekomst voor anderen verstieren.
25kV gaat niet gebeuren.quote:Op zondag 21 september 2014 12:28 schreef b2py het volgende:
Achja, 25 kV op de bovenleiding en weg is die oude meuk. ETCS erbij en alleen nog maar standaard treinen.
NOS Teletekst 121.quote:Feyenoordsupporters die op weg waren
naar de voetbalwedstrijd tegen Ajax in
de Kuip hebben overlast veroorzaakt in
treinen.Ook richtten ze vernielingen
aan.Dat gebeurde op het traject Gouda-
Rotterdam.Een trein werd volgens de NS
zo toegetakeld dat hij uit dienst moest
worden genomen.Een andere trein werd
ontruimd na het afsteken van vuurwerk.
bij Nedtrain sprak ik een medewerker die aangaf dat het een enkele keer voorkomt dat het daadwerkelijk lukt om de schade op een dader te verhalen. De dader raakt dan in de schuldsanering. Zo was er enig tijd terug een dader die voor 3 ton schade moest gaan betalen.quote:De NS gaat proberen de schade te verhalen op de daders.
In ieder geval minder, maar ook dat dienstregelingen tevoren niet meer bekend worden gemaakt of dat er minder informatie over zaken naar buiten komt, waardoor de goeden moeten lijden onder de kwadenquote:Op zondag 21 september 2014 12:32 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja dat hoor je heel vaak. Maar hoe moet ik dat zien dan? Dat ze gewoon nooit meer met historisch materieel de baan op gaan of zo?
Dat gun ik ze van hartequote:Op zondag 21 september 2014 13:13 schreef spectrumanalyser het volgende:
http://nos.nl/artikel/700(...)vernielen-trein.html
[..]
bij Nedtrain sprak ik een medewerker die aangaf dat het een enkele keer voorkomt dat het daadwerkelijk lukt om de schade op een dader te verhalen. De dader raakt dan in de schuldsanering. Zo was er enig tijd terug een dader die voor 3 ton schade moest gaan betalen.
Rekening bij de voetbalclub leggen kan niet zeker?quote:
Vrees van niet. Zou wel mooi zijn trouwens.quote:Op zondag 21 september 2014 13:18 schreef Duvel het volgende:
[..]
Rekening bij de voetbalclub leggen kan niet zeker?
Ja, precies.quote:Op zondag 21 september 2014 13:21 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Vrees van niet. Zou wel mooi zijn trouwens.
"Lieve supporters. Wij moeten even onze spits verkopen. Enkelen van jullie hebben een trein gesloopt. Groetjes, de club"
Dus jouw middelvinger is goed vaak vereeuwigd vandaag?quote:Op zondag 21 september 2014 16:38 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Eens even met de kids in Stadskanaal geweest, stoomtreinen kijken. Mooi spul.
En ja, ook hier irritante bejaarde treinfappers die als een gek stonden te gebaren dat ik aan de kant moest voor hun foto.![]()
Nee hoor. Voorbeeldfunctie he.quote:Op zondag 21 september 2014 16:51 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dus jouw middelvinger is goed vaak vereeuwigd vandaag?
Het is ook nooit goed hequote:Op zondag 21 september 2014 17:16 schreef Dr_Flash het volgende:
JA MAAR DAN LOOPT ER WEER IEMAND ANDERS DOOR HET BEELD!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |