Je kunt een Time Capsule niet partitioneren zoals je kunt zien in de laatste screenshot. Hij ziet het als een netwerkschijf en dus kun je in Diskutil niks Je kunt 'm ook niet via USB aan de Mac hangen dus je zit echt aan dat AirPort Utility gebonden denk ik. Het moet in ieder geval dus zonder partitioneren kunnen. Vandaar die lange post, dan zie je dus hoe het in elkaar steektquote:Op dinsdag 30 september 2014 09:57 schreef n8n het volgende:
Alleen met een extra partitie kan je er nog bestanden op kwijt. Wat een post man voor zo'n vraagje. Weet niet of TC met extra opslagpartities kan spelen maar mij lijkt van wel.
dan kan het niet.quote:Op dinsdag 30 september 2014 10:01 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Je kunt een Time Capsule niet partitioneren zoals je kunt zien in de laatste screenshot. Hij ziet het als een netwerkschijf en dus kun je in Diskutil niks Je kunt 'm ook niet via USB aan de Mac hangen dus je zit echt aan dat AirPort Utility gebonden denk ik. Het moet in ieder geval dus zonder partitioneren kunnen. Vandaar die lange post, dan zie je dus hoe het in elkaar steekt
Jawel. Apple geeft daarbij ook de waarschuwing dat bestanden die op de TC staan niet geback-upt worden, maar dat hoeft dan ook niet voor mij. Volgens mij gaat het dus degelijk.quote:
dan geen ideequote:Op dinsdag 30 september 2014 10:09 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Jawel. Apple geeft daarbij ook de waarschuwing dat bestanden die op de TC staan niet geback-upt worden, maar dat hoeft dan ook niet voor mij. Volgens mij gaat het dus degelijk.
Alleen hoe, dat is voor mij de vraag![]()
Amsterdam, Den Haag en Haarlem hebben 'm allemaal liggen. http://www.apple.com/nl/retail/iphone/quote:Op dinsdag 30 september 2014 12:01 schreef PeterRusso het volgende:
Kan ik al ergens de Iphone 6 Grey krijgen? 16gb....
Ik zie bij website's als pdashop dat de zilvere versie overal verkrijgbaar is, maar de grey versie alleen ge pre-ordered kan worden.
Niet gewoon via een AFP share? Indien dat het geval is, in Finder <CMD>+K, IP adres van de TC invullen. Kijken of dat werkt. Indien het een SMB share is, moet je "smb://" voor het IP adres zetten.quote:Op dinsdag 30 september 2014 10:09 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Jawel. Apple geeft daarbij ook de waarschuwing dat bestanden die op de TC staan niet geback-upt worden, maar dat hoeft dan ook niet voor mij. Volgens mij gaat het dus degelijk.
Alleen hoe, dat is voor mij de vraag![]()
Dat kan ik eens proberen. Had eigenlijk uit ervaring met Time Capsules van vrienden wel gedacht dat het gewoon out of the box drag 'n droppen was.quote:Op dinsdag 30 september 2014 13:33 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Niet gewoon via een AFP share? Indien dat het geval is, in Finder <CMD>+K, IP adres van de TC invullen. Kijken of dat werkt. Indien het een SMB share is, moet je "smb://" voor het IP adres zetten.
Wel op het moment dat je er contact mee hebtquote:Op dinsdag 30 september 2014 13:38 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Dat kan ik eens proberen. Had eigenlijk uit ervaring met Time Capsules van vrienden wel gedacht dat het gewoon out of the box drag 'n droppen was.
Ja ik heb hem dus ook aangemeld als netwerkschijf (dat gebeurde automatisch, zie de sidebar in Finder). Maar toch is 'ie "read only" of zo.quote:Op dinsdag 30 september 2014 13:45 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Wel op het moment dat je er contact mee hebt. Mocht mijn methode werken, dan kun je die netwerkschijf toevoegen aan je inlogitems. Zo komen er bij mij 5 netwerkschijven automagisch naar voren bij inloggen.
En als je de TC zelf selecteert (dus niet de map)? Geeft Finder dan aan hoeveel ruimte je nog hebt?quote:Op dinsdag 30 september 2014 13:52 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Ja ik heb hem dus ook aangemeld als netwerkschijf (dat gebeurde automatisch, zie de sidebar in Finder). Maar toch is 'ie "read only" of zo.
Dat moet ik eens proberen als ik thuis ben. Dacht het niet, maar zal het checkenquote:Op dinsdag 30 september 2014 13:53 schreef RvLaak het volgende:
[..]
En als je de TC zelf selecteert (dus niet de map)? Geeft Finder dan aan hoeveel ruimte je nog hebt?
Als dat wel het geval is, heb je een rechten probleem in die map. Maar de rest van de TC zou wel gewoon moeten werken dan.quote:Op dinsdag 30 september 2014 13:54 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Dat moet ik eens proberen als ik thuis ben. Dacht het niet, maar zal het checken
Ja, de backupfunctionaliteit m.b.v. Time Machine doet het in ieder geval wel, en Wi-Fi ook dus dat is helemaal prima.quote:Op dinsdag 30 september 2014 13:55 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Als dat wel het geval is, heb je een rechten probleem in die map. Maar de rest van de TC zou wel gewoon moeten werken dan.
Ik was niet duidelijk, soz. Ik doelde op het netwerkschijf gedeeltequote:Op dinsdag 30 september 2014 13:56 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Ja, de backupfunctionaliteit m.b.v. Time Machine doet het in ieder geval wel, en Wi-Fi ook dus dat is helemaal prima.
Ah zo. Oké. Ja, ik ben eens benieuwdquote:Op dinsdag 30 september 2014 13:57 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik was niet duidelijk, soz. Ik doelde op het netwerkschijf gedeelte. Dat de rest werkt zoals het hoort, had je idd al aangegeven
Geef mij Sitecom maar... Maar dat komt meer doordat ik een fascistische netwerkbeheerder ben. Ik bepaal wie wat wel en niet mag. Inclusief alle machinesquote:Op dinsdag 30 september 2014 13:59 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Ah zo. Oké. Ja, ik ben eens benieuwdMoet zeggen dat het beheer van het routergedeelte wel een heel stuk simpeler is dan bij de Sitecom-router die mijn ouders gebruiken, werkt wel lekker zo.
Daar zit wat in. Ben je ook netwerkbeheerder van beroep?quote:Op dinsdag 30 september 2014 14:02 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Geef mij Sitecom maar... Maar dat komt meer doordat ik een fascistische netwerkbeheerder ben. Ik bepaal wie wat wel en niet mag. Inclusief alle machines. Vandaar dat ik ook LittleSnitch heb op m'n iMac. Kan ik de boel nog beter in de gaten houden
Systeembeheerder, van origine. Nu ff student Toegepaste Psychologie (laatste jaar). Daarna weet ik het nog nietquote:Op dinsdag 30 september 2014 14:13 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Daar zit wat in. Ben je ook netwerkbeheerder van beroep?
Ah, dacht inderdaad al. Hier op de afdeling ben ik zo ongeveer de enige met een Macquote:Op dinsdag 30 september 2014 14:15 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Systeembeheerder, van origine. Nu ff student Toegepaste Psychologie (laatste jaar). Daarna weet ik het nog niet. Misschien weer terug de ICT in, maar hopelijk dan wel naar een toko met Apple producten
.
quote:
http://tweakers.net/nieuw(...)-is-een-feature.htmlquote:De kier staat genoemd in de handleiding van de Note 4, zo blijkt. "Deze kier is een noodzakelijke 'feature' voor fabricage en het kan voorkomen dat sommige kleine onderdelen bewegen of trillen."
Ik las het net ja... Ben al naarstig op zoek naar het Samsung topic om ff schaamteloos te trollenquote:Op dinsdag 30 september 2014 15:50 schreef Pino112 het volgende:
[..]
[..]
http://tweakers.net/nieuw(...)-is-een-feature.html
Godverdomme man.quote:Op dinsdag 30 september 2014 15:50 schreef Pino112 het volgende:
[..]
[..]
http://tweakers.net/nieuw(...)-is-een-feature.html
Ben benieuwd of de media dit net zo oppakken als het 'buigen' van de iPhone 6. Zoals de NOS enzo, maar dat zal toch wel weer niet.quote:
Kans is klein, gok ik zo... Maar je kan er een FP item van makenquote:Op dinsdag 30 september 2014 15:58 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ben benieuwd of de media dit net zo oppakken als het 'buigen' van de iPhone 6. Zoals de NOS enzo, maar dat zal toch wel weer niet.
Dat is jouw taak, ik doe sportquote:Op dinsdag 30 september 2014 15:59 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Kans is klein, gok ik zo... Maar je kan er een FP item van maken
Kleine kans. Als er iets mis is met Apple, dan is dat nieuwswaardig. Op nieuws over Samsung zitten maar weinig mensen te wachten.quote:Op dinsdag 30 september 2014 15:58 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ben benieuwd of de media dit net zo oppakken als het 'buigen' van de iPhone 6. Zoals de NOS enzo, maar dat zal toch wel weer niet.
quote:Op dinsdag 30 september 2014 16:23 schreef RvLaak het volgende:
Samsung: 'Kier is geen fout, maar een feature'
Ik las het, goed nieuws!quote:Op dinsdag 30 september 2014 16:09 schreef Pino112 het volgende:
Tevens, camerarol komt terug in iOS 8.1.
quote:Op dinsdag 30 september 2014 16:51 schreef PeterRusso het volgende:
Net de 6 spacegrey gekocht. Kan hem morgenochtend op halen
Hij is vetquote:Op dinsdag 30 september 2014 18:33 schreef davedavy het volgende:
[..]
Ik las het, goed nieuws!
---
Morgen dan eindelijk ook mijn iPhone 6 Spacegrey ophalen
Niet veel spannends, Airdrop tussen iOS en Mac is wel een zeer goede verbetering. Handoff werkt matig. De grootste vooruitgang is toch wel het design.quote:Op dinsdag 30 september 2014 19:07 schreef DaMook het volgende:
Heb trouwens de beta van OSX geinstalleerd en dat ziet er toch ook wel erg goed uit. Nu eens kijken naar de functies die er nieuw in zijn.
Alleen jammer dat mijn MacBook Pro uit 2011 nét buiten de functionaliteit van AirDrop tussen iOS en Mac valt.quote:Op dinsdag 30 september 2014 19:25 schreef davedavy het volgende:
[..]
Niet veel spannends, Airdrop tussen iOS en Mac is wel een zeer goede verbetering. Handoff werkt matig. De grootste vooruitgang is toch wel het design.
quote:"AppleSeed and the AirDrop engineering team would like you to join us for an AirDrop Test Fest. What's a test fest? At Apple we often hold test fests when we want to focus our efforts on a new feature or enhanced function of OS X. Now we want to bring that experience to our seed participants. We would like you to help us test the new AirDrop in OS X Yosemite."
According to 9to5Mac, invited users will see a notice located in the Feedback Assistant app bundled with the public beta of Yosemite. Testers are given guidelines for testing the feature, including two Macs running Yosemite.
What do I need? To participate in the AirDrop Test Fest you will need at least two Macs from the following:
- 2012 Mac or later for new AirDrop
- Any Mac for Legacy AirDrop (old Mac to Mac only)
The Macs will need to be running the latest seeded build of OS X Yosemite. If you also want to test with your iPhone or iPad you will need device with a Lightning connector running iOS 7 or iOS 8.
Bellen en smsen via je macbook werkt overigens wel! En helemaal topquote:Op dinsdag 30 september 2014 19:27 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Alleen jammer dat mijn MacBook Pro uit 2011 nét buiten de functionaliteit van AirDrop tussen iOS en Mac valt.
[..]
Ha, ik heb geen iPhone dus ik heb niks aan dat Hand-off gedoequote:Op dinsdag 30 september 2014 19:37 schreef JoelBaka het volgende:
[..]
Bellen en smsen via je macbook werkt overigens wel! En helemaal top![]()
AirDrop is inderdaad heel hard balen, ik heb hetzelfde probleem. (Macbook late 2009)
Verder is Yosemite echtHet werkt heerlijk, mijn macbook knapt er echt van op. Ik draai nu PB3 en zit al sinds het begin in het PB-traject, dus al zo'n 2 maanden ^^
Continuity is toch hetzelfde als handoff? Zo heb ik het wel onthouden iig...quote:Op dinsdag 30 september 2014 19:43 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Ha, ik heb geen iPhone dus ik heb niks aan dat Hand-off gedoeContinuity dan weer wel, maar heb niet het idee dat ik dat geweldig veel ga gebruiken.
Is de gebruikerservaring onder Yosemite al een beetje consistent? Ik haat het namelijk als verschillende ontwerptalen door elkaar lopen en bepaalde apps er niet 'bij' horen.
Ik vind het er wel netjes uitzien. De apps krijgen automatisch de nieuwe sluiten/verbergen/fullscreen knopjes en translucency als dat kan. Dat ziet er dus gelijk al een heel stuk beter uit. Pages valt voor mij eigenlijk het meeste buiten de boot, maar die krijgt natuurlijk pas na de release een update.quote:Op dinsdag 30 september 2014 19:43 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Ha, ik heb geen iPhone dus ik heb niks aan dat Hand-off gedoeContinuity dan weer wel, maar heb niet het idee dat ik dat geweldig veel ga gebruiken.
Is de gebruikerservaring onder Yosemite al een beetje consistent? Ik haat het namelijk als verschillende ontwerptalen door elkaar lopen en bepaalde apps er niet 'bij' horen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zijn er nog specifieke apps waar je wat van wilt weten? Dan kan ik ze even voor je testen (mits ze gratis zijn)
Edit: Door het uploaden zijn de screenshots heel vaag geworden T_T Het ziet er in het echt heel scherp uit.
quote:Op dinsdag 30 september 2014 20:07 schreef JoelBaka het volgende:
[..]
Ik vind het er wel netjes uitzien. De apps krijgen automatisch de nieuwe sluiten/verbergen/fullscreen knopjes en translucency als dat kan. Dat ziet er dus gelijk al een heel stuk beter uit. Pages valt voor mij eigenlijk het meeste buiten de boot, maar die krijgt natuurlijk pas na de release een update.
Ik heb even wat screenshots gemaakt, ik haal ze er zo weer vanaf omdat het officieel niet magThanks! Potdomme, vooral die donkere modus ziet er onwijs goed uit. Je hebt niet toevallig Office for Mac op je computer staan?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zijn er nog specifieke apps waar je wat van wilt weten? Dan kan ik ze even voor je testen (mits ze gratis zijn)
Edit: Door het uploaden zijn de screenshots heel vaag geworden T_T Het ziet er in het echt heel scherp uit.![]()
Hand-off is dat je je telefoonfuncties kan gebruiken op je Mac (gesprekken aannemen etc.) en Continuity is dat je naadloos van het ene apparaat (zijnde Mac OS of iOS) op een ander apparaat (nogmaals Mac OS of iOS) kunt overgaan en gewoon kunt verdergaan waar je gebleven bent (tabbladen in Safari o.i.d.).quote:Op dinsdag 30 september 2014 19:59 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Continuity is toch hetzelfde als handoff? Zo heb ik het wel onthouden iig...
Ik kan nog niet wennen aan de nieuwe lay-out, maar goed. Komt vanzelf.
Hier ook ja, gaat nog best rap t.o.v. bijv iOSquote:Op dinsdag 30 september 2014 20:32 schreef Roel_Jewel het volgende:
Hier beta 4 van Yosemite aan het downloaden...
Ik wil namelijk een MBP gaan aanschaffen.quote:Op dinsdag 30 september 2014 13:27 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Is er kans dat er een nieuwe Macbook oid wordt gepresenteerd op 21 oktober?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |