Netflix wordt steeds populairder en als mensen via Netflix naar een serie kijken is dat -even los van de "originals" enzo- vaak een al wat oudere serie en dan zijn er dus -meestal ook op Netflix zelf- in één keer meer afleveringen/seizoenen van zo'n serie beschikbaar. In dat geval komt "binge-watching" dus ook vaker om de hoek kijken.quote:Op dinsdag 23 september 2014 15:45 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
12 series in totaal dus, zoals ik hierboven al zei. Hardly enough to make any fuzz about.
Ik vind het ook prima, zolang je het ziet voor wat het is; een b zombiefilm, maar dan in serie vorm, met de nodige humor en slechte dialogen/acteerwerk. Verwacht gewoon geen concurrent van The Walking Dead.quote:Op dinsdag 23 september 2014 16:04 schreef HPLC het volgende:
[..]
Ik ben zo te zien de enige die het kan waarderen
Ik zie dit meer als serie met wat actie die in TWD soms nogal ontbreektquote:Op dinsdag 23 september 2014 16:16 schreef Tweek het volgende:
[..]
Ik vind het ook prima, zolang je het ziet voor wat het is; een b zombiefilm, maar dan in serie vorm, met de nodige humor en slechte dialogen/acteerwerk. Verwacht gewoon geen concurrent van The Walking Dead.
Ik ergerde me vooral aan het uitmelken van het terroristen gedoe.quote:Op dinsdag 23 september 2014 16:30 schreef Houniet het volgende:
Is Tyrant een beetje Homeland-achtig?
De broer van de hoofdpersoon speelt echt verschrikkelijk goed. Inderdaad echt een zoon van een Gadaffi bv.quote:Op dinsdag 23 september 2014 16:30 schreef Houniet het volgende:
Is Tyrant een beetje Homeland-achtig?
Precies mijn punt.quote:Op dinsdag 23 september 2014 15:51 schreef planethugo het volgende:
[..]
de term bingen of varianten is dan ook niet van netflix afkomstig maar is gewoon de term voor een serie achter elkaar door kijken zoals dat de laatste 10 jaar zich steeds meer ontwikkelt heeft.
Dat was toch echt iemand anders.quote:Via netflix, dvdboxen of internet. Jij maakt er verder heel wat 'fuzz' over trouwens
Legends is wel boeiend. Misschien niet bijster origineel maar wel goed gedaan.quote:Op dinsdag 23 september 2014 17:41 schreef wipes66 het volgende:
[..]
een paar afleveringen van gezien, maar ik vond het weinig origineel
Ja Ben Mckenzie (The OC) is prima gecast als Gordon, zou zomaar eens de rol kunnen zijn waardoor hij het verder gaat schoppen. Met de Gordon van Gary Oldman in het achterhoofd is hij die jonge Gordon. Al moet hij nog wel wat beter in de rol groeien, licht ook aan de schrijvers. Worden vrij veel hints naar bekende DC personen gegeven ( The Riddler, Poison Ivy, The Penguin, Cat Woman). Het is even afwachten waar de serie zich gaat plaatsen in het Batman universum. Maar zat echt goede acteurs, als ze een grimmigere versie van Arrow maken dan wordt het top.quote:
Ik vind Forever leukquote:Op woensdag 24 september 2014 08:20 schreef drGoeroe het volgende:
Iemand Forever al gezien? Synopsis klinkt interessant.
A 200-year-old man works in the New York City Morgue trying to find a key to unlock the curse of his immortality.
Gewoon same old "case of the week" serie. Saaaiiii.quote:Op woensdag 24 september 2014 08:20 schreef drGoeroe het volgende:
Iemand Forever al gezien? Synopsis klinkt interessant.
A 200-year-old man works in the New York City Morgue trying to find a key to unlock the curse of his immortality.
Serieus? Dat is al een reden om niet eens te beginnen. Zo'n hekel aan case of the week series.quote:Op woensdag 24 september 2014 12:00 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Gewoon same old "case of the week" serie. Saaaiiii.
Tja ik ook. Maar zijn er genoeg die het wel leuk vinden.quote:Op woensdag 24 september 2014 17:14 schreef drGoeroe het volgende:
[..]
Serieus? Dat is al een reden om niet eens te beginnen. Zo'n hekel aan case of the week series.
Ik vind het een zeer vermakelijke serie. Fijne hoofdrolspelersquote:
Een serie waarin Sean Bean het einde van het seizoen lijkt te halen is anders best een origineel concept.quote:Op dinsdag 23 september 2014 17:41 schreef wipes66 het volgende:
[..]
een paar afleveringen van gezien, maar ik vond het weinig origineel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |