abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 26 oktober 2002 @ 23:43:40 #1
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6482762
quote:
Op vrijdag 4 oktober 2002 13:50 schreef Seborik het volgende:
In dit topic kun je plaatsen welk nummer je beluistert. Om het aantrekkelijk te maken voor anderen om te lezen en discussies te laten ontstaan, is het de bedoeling dat je bij elk nummer een korte review of toelichting zet over of bij het nummer of over de artiest.
Postopkrikken wordt niet gewaardeerd en beloond met een waarschuwing of erger.
Shirley Bassey - Never Never Never

Met dank aan the-O voor het helpen herinneren in het zangeressentoernooi. Inderdaad een geweldig nummer!

"I love you, hate you, love you, hate you
But I want you 'till the world stops turning
For whatever you do
I never never never want to be in love with anyone but you..."

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_6482784
associates - party fears two

prachtig, die billy haalde goed de hoge tonen

pi_6482800
Ik luister nu naar m'n ventilator in m'n pc en daar tussendoor hoor ik m'n klok tikken af en toe m'n beeldscherm die gaat piepen kan ook nog wel eens voorkomen
Als je dan toch op een forum aan het spammen ben, doe het dan goed!!! [b][url=http://www.forumspam.tk]http://www.forumspam.tk/[/url][/b][br] Shoarma? JA! In [b][url=http://forum.fok.nl/showtopic.php/245449/4/25]Het Grote Shoarma Topic[/url][/b]
pi_6482801
Trail of Tears - A New Dimension of Might

Simpelweg omdat het de enige CD is die ik bij me heb hier... Fijn hard is het wel een goede manier om wakker te blijven, hoewel ik eigenlijk altijd wel lui kan doen

"sja, als je ZO ongeduldig bent houdt 't een beetje op natuurlijk..." - post van 'Danny' die waarschijnlijk zelf ook vaak na ruim 2 maanden pas antwoord krijgt.
pi_6482810
Sensation 2002 - White Edition CD2

Blijft echt zóó mooi.. Ben er helemaal weg van

pi_6482817
L7 - pretend we're dead

en hierna kappen en naar bed en doen alsof je dood bent

truste

  zondag 27 oktober 2002 @ 00:04:46 #7
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6483067
The Scaffold - Thank U Very Much

Bij Nederlanders misschien beter bekend als 'Hartelijk Bedankt Voor Het Peper- en Zoutstel' in de versie van André van Duin. Een nummer geschreven door McCartney. Deze keer niet door Paul, maar door Mike. En het verhaal achter de plaat is als volgt:
Al sinds zijn jeugd was Mike McCartney een enthousiast amateurfotograaf. Hij maakte ook een aantal van de bekendste vroege foto's van The Beatles. Eind jaren 60 stuurde Paul (inmiddels wereldberoemd en woonachtig in London) zijn broer een nieuw fototoestel. Mike belde Paul om hem te bedanken, maar zoals sterren betaamt(?) werd er na het opnemen niets gezegd. Degene die opbelde moest als eerste wat zeggen, dus begon Mike maar te zingen:

"Thank you very much for the Nikon camera,
thank you very much, thank you very very very much..."

En zo was een nieuwe hit geboren. Naar verluidt de favoriete plaat van oud premier van Engeland, Harold Wilson. Waar 'the Aintree Iron', waar in het nummer voor bedankt wordt, voor staat schijnt nog steeds een mysterie te zijn, maar de geheimzinnigheid doet me vermoeden dat het iets dubbelzinnigs is.

[Dit bericht is gewijzigd door Jane op 27-10-2002 00:17]

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_6483207
gemini 195

Echte heerlijke mixjes zijn het.
Vooral om een beetje in slaap te geraken.

  zondag 27 oktober 2002 @ 01:08:48 #9
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6483825
Wings - Give Ireland Back To The Irish

Altijd leuk, zo'n verboden plaatje. En nog steeds mag het volgens mij niet op de Britse (BBC) radio gedraaid worden, al zou het onder Blair veranderd kunnen zijn...(?). Maar ja, pro-(Iers)republikeinse sentimenten zijn natuurlijk sowieso niet populair in Engeland.
Van de 3 singles die Paul McCartney met Wings uitbracht in de UK in 1972, werden er 2 verbannen van de radiostations. Deze en 'Hi Hi Hi', de laatste wegens verwijzingen naar/associatie met seks en drugs. De derde single was een versie van het kinderliedje 'Mary Had A Little Lamb' en daar kon men niets verderfelijks in vinden.

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_6484315
Nirvana - Smells like teen spirit

Na het consumeren van bier altijd weer leuk deze golden oldie tevoorschijn te halen, brengt nog altijd herinneringen aan schooldisco's boven

pi_6484715
Hooverphonic Club Montepulciano (Blue Wonder Power Milk)

Lekkere pop/trip-hop, prachtige stem, aanstekelijk rifje in dit nummer... zeker niet m'n favo van hun, maar wel goed.

Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
pi_6484737
Tool - Parabola

Van hun laatste CD, die ik toch weer wat vaker moet gaan draaien .

  zondag 27 oktober 2002 @ 02:42:25 #13
9580 son
of a webb
pi_6485380
tha alkaholiks - only when i'm drunk

what the fuck was i trying to proof?
lekker rapnummer

refreshingly morphing
pi_6485519
Hooverphonic - Revolver (A new stereophonic sound spectacular, 1996)

Erg leuk nummer van de cd, ben gewoon in een HPH mood vandaag geloof ik... misschien nog wel het leukste album, dit.

Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
  zondag 27 oktober 2002 @ 13:20:50 #15
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6488066
Inkubus Sukkubus - Supernature (cd)

Omdat ik die nummers en titels niet zo ken en wil kijken welke van hun nummers ik wil nomineren voor mijn top100. Dit is de cd met CD-Rom sectie waar je een hoop info over de band (met name natuurlijk Candia en Tony) kunt vinden. Alleen al daarom die 15 euro waard

  Moderator zondag 27 oktober 2002 @ 13:22:26 #16
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_6488091
Marco Borsato - Margherita

Ik vind dit zo'n ontzettend mooi nummer. Niet alleen is de muziek geweldig, ook de tekst spreekt me bijzonder aan.

Een van m'n favoriete Nederlandstalige nummers.

In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_6488399
Drs. P - De Markt / Keplinkepling / Knolraap en lof, schorseneren en prei

Wat een geweldige artiest. o: Ik heb ze leren kennen door al die commotie in het tournament, en vind het echt heel leuk klinken.

Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
  zondag 27 oktober 2002 @ 13:47:53 #18
15602 MaoTseTung
"The Chairman"
pi_6488416
Joop Visser - Van Philips krijg je lampen

De klassieker. Meesterlijk lied.

[b]Rood, roder, roodst.[/b]
  Moderator zondag 27 oktober 2002 @ 13:50:39 #19
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_6488444
Rebekah Del Rio - Llorando

Een Spaanstalige versie van 'Crying'. A capella. Dit nummer komt uit de film 'Mulholland Drive'. Keihard aanzetten...en dan echt kippenvel...

In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_6488699
Dropkick Murphys - Never Alone (Do or Die)

Hun beste nummer? HEt komt in ieder geval er dicht bij vind ik... best goeie tekst, lekker ritme, gewoon even wat rondspringen hierop en je voelt je weer best goed.

Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
  Moderator zondag 27 oktober 2002 @ 14:15:19 #21
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_6488785
Alice Cooper - Poison

12 november komt Alice weer naar Nederland (HMH). Ja, hij leeft nog steeds...echt waar.

In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_6489113
A-ha - The sun always shines on tv

Heb het al vaker gezegd, maar in de 80s was de muziek zooooveel beter dan nu. Het was ook allemaal een stuk overzichtelijker. Niet alle succesformules werden tot de laatste druppel uitgemolken zoals nu zo vaak. .

pi_6489354
Black Sabbath - Sabotage (cd)

Een toch wel ondergewaardeerd Sabbath-album. De plaat gaat alle kanten op, er is genoeg experimenteerdrift en Ozzy was nog min of meer bij kennis. Lekkere plaat om in z'n geheel te beluisteren.

In dat Spaanse cafe danste wij ole, Maria Magdalena
Met je ogen zo zwart stal je heel mijn hart, Maria Magdalena
Sinds ik jou heb gekust vind ik nergens rust, Maria Magdalena
Ja, jou alleen wil ik steeds om mij heen, Jou en anders geen
  zondag 27 oktober 2002 @ 14:46:35 #24
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6489420
Noodweer - In De Disco (1983)

"Odorex of Odorono in de disco
Durex of anders gono in de disco"

Geweldige parodie op de discoscene van eind jaren 70/begin jaren 80. En het mooiste is natuurlijk die Ferry Maat-kloon van een DJ die er doorheen lult. "We gaan muziek makeennnn...!"
"Ook deze is weer onwijs, niet van deze wereld en GIGANTISCHHHH!"

"Joepdoei en de mazzellllll!"

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_6489829
Cherry - Vang me

Eendagsvliegje uit '83, klein hitje geweest. Leuke tekst. .

  zondag 27 oktober 2002 @ 15:20:03 #26
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6489848
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 15:18 schreef matthijn99 het volgende:
Cherry - Vang me

Eendagsvliegje uit '83, klein hitje geweest. Leuke tekst. .


Ja! Die heb ik laatst dankzij Kaazaa ook weer herontdekt!

Ook van 'Dame uit Suriname'.

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_6490346
Meshuggah - Nothing (cd)

Nieuwe album van de metal-avantgardisten. Dus afwijkende drumpatronen, afwijkende gitaarsolo's, afwijkende zanglijnen geen zanglijnen maar schreeuwlijnen en dat samengesmeed tot een min of meer luisterbaar geheel

[Dit bericht is gewijzigd door MuadDib op 27-10-2002 16:10]

In dat Spaanse cafe danste wij ole, Maria Magdalena
Met je ogen zo zwart stal je heel mijn hart, Maria Magdalena
Sinds ik jou heb gekust vind ik nergens rust, Maria Magdalena
Ja, jou alleen wil ik steeds om mij heen, Jou en anders geen
  zondag 27 oktober 2002 @ 16:03:47 #28
24339 amnesiac
mooi was die tijd
pi_6490419
Caesars Palace - Jerk it out

Vrolijk nummer met een lekkere sound ... heel apart

er is een tijd van komen en gaan, en de tijd van gaan is nu gekomen :+
pi_6490828
De Poema's - Mijn Houten Hart

Waarom

Heel simpel: ik moet dit nummer op gitaar spelen, en omdat ik zelf geen zin heb om te zingen én toch begeleiding nodig heb...

  zondag 27 oktober 2002 @ 16:45:44 #30
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6490960
Janis Ian - At Seventeen

Hét lijflied van een ieder van ons die ooit een 17-jarig, onzeker, lelijk eendje is geweest. Al begint het nummer niet erg hoopvol:

"I learned the truth at seventeen
that love was meant for beauty queens
and high school girls with clear skins smiles
who married young and then retired"

Maar gelukkig komt het allemaal toch nog wel goed.

Howard Jones - No One Is To Blame

Heel erg mooi nummer van een typische jaren 80 artiest. En nog een stukje nutteloze info: Staat op de eerte cd die ik ooit kocht. Een verzamelcd ten behoeve van Amnesty International.

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:29:09 #31
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6491364
Status Quo - What You're Proposin'

Soms kan Status Quo gewoon heel erg lekker zijn. Zoals met dit nummer.
Alleen na een hele avond dit soort muziek heb je de volgende dag wel pijn in je nek (ervaringsdeskundige).

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_6491552
Sandy Coast - The eyes of Jenny.
Band die Hans Vermeulen samen met zijn broer Jan vormde. In 1981 was dit een comeback-hit. Hans Vermeulen is uiteraard ook bekend als de componist achter de eerste successen van Anita Meijer. En dit is een verdomd leuk nummer.

Owja. Hans ja. Lijkt ook allemaal op elkaar.

[Dit bericht is gewijzigd door dwerg op 27-10-2002 17:59]

I intend to live forever, or die trying.
  zondag 27 oktober 2002 @ 17:53:09 #33
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6491609
Nana Mouskouri - Try To Remember

Uit protest dat Nana niet mee mag doen met het zangeressentoernooi heb ik deze oude kraker even gedownload. En wat is het eigenlijk toch een slijmnummer al, het moet gezegd worden, is de muziek op zich wel aardig. Ook nog eens op onnavolgbare wijze gecoverd door onze eigen Saskia & Serge als 'Zomer in Zeeland'.

-edit- overbodig geworden

[Dit bericht is gewijzigd door Jane op 27-10-2002 18:00]

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_6491659
Roger Hodgson - Had a dream
Eén van de zangers van Supertramp. Verliet in 1982 de band. Deze single is goed, maar kan zich echter niet meten met Crime of the century, het album waarmee Supertramp in 1974 doorbrak.
I intend to live forever, or die trying.
pi_6491727
Red Box - Lean on me
Iedereen kent ze van For America. Dit was hun debuutsingle, en als je het mij vraagt (of niet): dit is een veel leuker nummer.
I intend to live forever, or die trying.
pi_6491836
Prefab Sprout - Appetite
Van het album Steve McQueen (1985), nog steeds één van mijn favoriete albums. Rustige zang van Neil Conti en Wendy Smith in combinatie met de muziek maakt dit tot een aanrader.
(Als je van slaapverwekkende jaren 80 synthpop houdt tenminste)
I intend to live forever, or die trying.
  zondag 27 oktober 2002 @ 18:24:21 #37
22165 hbuurt
still one breed apart
pi_6491927
Faith No More - Midlife Crisis

...een band die de tijd ver vooruit was

  zondag 27 oktober 2002 @ 18:28:56 #38
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6491962
KIA (Krapoel In Axe) - Wanneer

Vrolijk Vlaams niemandalletje over een jongen die gefrustreerd is omdat hij graag met zijn vriendinnetje wil vrijen, maar zij wil maar niet. Vrij expliciet, maar ook erg grappig. Schijnt een grote hit in Vlaanderen geweest te zijn afgelopen zomer. Leuk dialect.

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_6491978
Een verzamelaar van Nina Simone. Beschrijving eigenlijk overbodig, maar op deze cd staat onder andere een erg aardige versie van 'The Pusher' van Steppenwolf.
Like a steam locomotive, rollin' down the track
He's gone, gone, and nothin's gonna bring him back
pi_6492217
Pink Floyd - Have a cigar

Van 'Wish you were here', helemaal grijsgedraaid op feestjes waar ik vroeger kwam. Na al die jaren nog niks aan kracht ingeboet .

pi_6492623
John Zorn - Naked City (cd)

De grote held van de #muziek-chatters. Een compleet maffe, anarchistische vorm van freestyle jazz-punk.

In dat Spaanse cafe danste wij ole, Maria Magdalena
Met je ogen zo zwart stal je heel mijn hart, Maria Magdalena
Sinds ik jou heb gekust vind ik nergens rust, Maria Magdalena
Ja, jou alleen wil ik steeds om mij heen, Jou en anders geen
pi_6492644
Dr. Alban - Mr.DJ (Sash! Remix)

Goede remix van een goed nummer

"Kijk hem daar nu harken op z'n buitenblad met z'n mijnwerkersgezicht"
pi_6493644
The Police - Zenyatta Mondatta (cd)

Het laatste echt goede album van The Police. Hierna werd het niet slecht, verre van dat zelfs, maar de spirit vervloog langzaam en het werd meer en meer Sting&Friends.

In dat Spaanse cafe danste wij ole, Maria Magdalena
Met je ogen zo zwart stal je heel mijn hart, Maria Magdalena
Sinds ik jou heb gekust vind ik nergens rust, Maria Magdalena
Ja, jou alleen wil ik steeds om mij heen, Jou en anders geen
pi_6495264
Jean Michel Jarre - Equinoxe (hele CD)

Ik kende alleen het 5e nummer, en ben nu de rest ook aan het luisteren, en het is gaaaaaaaf!!! .

Wel allejezus fout, wegens een hoog Stef Meeder-gehalte, maar dat mag de pret niet drukken. Wat een coole muziek .

pi_6495652
Natalie Imbruglia - White lillies island
Niet geheel succesvol tweede album van deze Australische schone. Staan toch wel een paar heel mooie nummers op.
I intend to live forever, or die trying.
  zondag 27 oktober 2002 @ 21:57:54 #46
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6495673
Jacques Brel - Mijn Vlakke Land

Past wel goed bij het weer op dit moment.

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_6497126
quote:
Op zondag 27 oktober 2002 14:15 schreef Mike het volgende:
Alice Cooper - Poison

12 november komt Alice weer naar Nederland (HMH). Ja, hij leeft nog steeds...echt waar.


En wij zijn erbij.
pi_6497735
Sigur Ros - The Popsong

Heel mooi sfeervol nummer voor op dit tijdstip... je kunt er helemaal bij wegdromen.

[Dit bericht is gewijzigd door sweek op 28-10-2002 00:08]

Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
pi_6497796
Chick Corea - My Spanish Heart

Vorige week dit cd'tje gekocht. Latin-jazz, soms easy-listening-achtig, maar soms ook wel weer wat complexer. Goede afwisseling.
En Stanley Clarke mag lekker meebassen.

  maandag 28 oktober 2002 @ 00:08:59 #50
18413 Summoner
Posterboy of the Apocalypse
pi_6497800
album: Cruachan - Tuatha Na Gael

Debuutalbum van deze Ierse band, toen ze nog black folk metal speelden. Erg sfeervol en duister, maar soms ook vrolijk. Ik drink er ook bier bij, wat het plaatje compleet maakt.

  maandag 28 oktober 2002 @ 00:50:50 #51
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6498186
Mull Of Kintyre

In één of andere vage house-versie, mij ooit als MP3 toegezonden. Tijd om naar bed te gaan geloof ik...

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_6498943
Faithless - God is a Dj

Gewoon omdat het op de radio is en ik compleet geen zin heb iets anders op te zetten...

Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
  Moderator maandag 28 oktober 2002 @ 05:09:05 #53
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_6498945
Ruth Jacott - Ik hou zoveel van jou

Mooi nummer. En het kwam ineens in me op.

In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_6498946
quote:
Op maandag 28 oktober 2002 05:09 schreef Mike het volgende:
Ruth Jacott - Ik hou zoveel van jou

Mooi nummer. En het kwam ineens in me op.


yeah fucking right.
Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
  maandag 28 oktober 2002 @ 05:13:31 #55
25889 Sitethief
Fulltime Flapdrol
pi_6498947
quote:
Op maandag 28 oktober 2002 05:09 schreef Mike het volgende:
Ruth Jacott - Ik hou zoveel van jou

Mooi nummer. En het kwam ineens in me op.


Zo vroeg
Stroek: Sitethief, die is heel groot en sterk :Y.
Faat: *zucht* zoals gewoonlijk hoor Sitethief weer in de bocht >:)
  Moderator maandag 28 oktober 2002 @ 05:16:26 #56
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_6498950
Celine Dion - A New Day Has Come

Voor iedereen geldt: er is weer bijna een nieuwe dag aangebroken. Dat deze dag mooier mag worden dan de vorige...

In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_6498951
James Brown - Stormy Monday

Effe wakker worden.

pi_6498957
giel beelen met mail van sweek
  Moderator maandag 28 oktober 2002 @ 05:29:04 #59
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_6498960
quote:
Op maandag 28 oktober 2002 05:25 schreef De_Schaduw het volgende:
giel beelen met mail van sweek
Wat dan?
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_6498961
quote:
Op maandag 28 oktober 2002 05:29 schreef Mike het volgende:

[..]

Wat dan?


Over de Fok! parodie op K*t Marokkanen, 'K*t Nederlanders'
pi_6499411
Manic Street Preachers If You tolerate This

Prachtig nummer, mooie tekst. Toppie

pi_6499441
RENEGADE SOUNDWAVE Renegade soundwave

Geinig nummertje, lekker relaxed,

pi_6502255
quote:
Op maandag 28 oktober 2002 05:25 schreef De_Schaduw het volgende:
giel beelen met mail van sweek
hmm toch? hij was dus over dat nummer bezig en had een linkje naar die paradie hier gestuurd, sliep zelf al toen hij het voorlas denk ik...
Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
pi_6502410
FAD GADGET Life on the line

Daar is Fad Gadget weer. Alweer zo'n lekkere industrial van hem, een van de betere.

pi_6502607
TRANSVISION VAMP Baby I don't care

Lekker nummer, vooral die stem van Wendy is geweldig. Oppassen dat ik niet keihard ga meezingen hier

pi_6502615
Toontje Lager - In gedachten

Klein hitje, maar lekker nummer, vooral de synths kunnen me wel bekoren.

Het meisje van de kassa, ze laat je niet meer los
Die juffrouw van het ziekenfonds en soms die van de TROS
Laten je zien hoe mooi het is in het bos

pi_6502651
Frogs - Alice in Chains

Alweer iemand die veel te vroeg is overleden. Geweldige wisselwerking tussen de zang van Layne Staley en Jerry Cantrell en de gitaarrifs

It has to mean something
Could never mean more than a sacrifice
pi_6502732
THERAPY? Die laughing

Give me a reason to live....Therapy? in vorm. Niet zo heel hard, deze, maar behoorlijk goed.

pi_6503971
Inspiral Carpets - Beast inside

Mooi sfeervol en melancholisch nummer door het kenmerkende Doors-achtige orgeltje, en door wat kerkklokken ( , )

pi_6504927
Reeves and Mortimer & EMF - I'm a believer
Vic & Bob met de eendagsvliegen van EMF. Merkwaardige cover, eigenlijk drie zangers die niet kunnen zingen. Het klinkt wel alsof ze een hoop lol hadden tijdens de opname. Fans van Reeves & Mortimer kunnen nu ook op de Nederlandse tv terecht voor hun versie van Randall & Hopkirk (deceased). Op dinsdagavond, Nederland 1, rond middernacht (lekkere kuttijd weer).
I intend to live forever, or die trying.
  Moderator maandag 28 oktober 2002 @ 15:51:29 #71
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_6505070
Jeff Buckley - Hallelujah

Dit nummer kan ik echt in elke stemming luisteren. Als ik vrolijk ben, dan is het een nummer dat heerlijk op de achtergrond draait. Als ik verdrietig ben, dan troost het nummer op de een of andere manier.
Met een bedankje voor de degene die me op dit nummer gewezen heeft.

In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_6505430
Japan - Canton

Instrumentaal nummer dat behoorlijk duidelijk de oosterse invloeden laat horen die de band met de jaren steeds meer in zijn muziek stopte. Heel aparte popmuziek.

pi_6505621
Type O Negative - My Girlfriend's Girlfriend

Heerlijk "vrolijk" nummer van deze vrij duistere heren

daarna:

Therapy? - Innocent X

Een van de eerdere nummers van Therapy? Crappy opgenomen en dat past er ook wel bij...

"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_6507093
Electronic - Disappointed
Het klinkt als een mix van New Order, Pet Shop Boys en een vleugje The Smiths. En dat is het ook.
I intend to live forever, or die trying.
pi_6507198
Frank Boeijen Groep - Doe iets
Misschien wel het beste nummer dat hij ooit gemaakt heeft. Het zit van kop tot staart gewoon erg goed in elkaar. Strakke drums, goed gitaarwerk en een nuttig gebruikte synthesizer. Ruim vier minuten Nederpop op zijn best.
I intend to live forever, or die trying.
pi_6507626
Mike and the Mechanics - Silent running
Bandje van Mike Rutherford & Paul Carrack. Uitgebracht tijdens de koude oorlog, ik vind het liedje even indrukwekkend als mooi. Maar nog niet zo mooi als Russians van Sting.
I intend to live forever, or die trying.
pi_6509242
Yes - It Can Happen

Een mooi nummer van Yes maar absoluut niet de mooiste. Tis prog. rock beetje in de trend van Pink Floyd etc.
Ik kende Pink Floyd voordat ik van Yes gehoord had en ik kan je zeggen dat Yes anders is maar niet perse slechter.
Ik kan iedereen aan bevelen om de eerdere nummers van Yes te beluisteren (de jaren 70). Erg goed!

'Who needs Information, just give me confirmation'. RadioParadise | http://www.radioparadise.com/
pi_6509316
Information Society - Now That I Have You

Lekker synthpop uit die goeie ouwe tijd (mid 80s)

"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_6510247
Beach Boys - Good Vibrations

Een fantastisch nummer waarbij echt alles uit de kast is gehaald om het een productioneel meesterwerk te maken. En dat is gelukt.

In dat Spaanse cafe danste wij ole, Maria Magdalena
Met je ogen zo zwart stal je heel mijn hart, Maria Magdalena
Sinds ik jou heb gekust vind ik nergens rust, Maria Magdalena
Ja, jou alleen wil ik steeds om mij heen, Jou en anders geen
  maandag 28 oktober 2002 @ 21:49:14 #80
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6511168
Melanie - Brand New Key

Grappig nummertje van hippie-ster Melanie (op dit moment in het land, geloof ik).
"I've got a brand new pair of rollerskates, you've got a brand new key"

[Dit bericht is gewijzigd door Jane op 29-10-2002 12:46]

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_6512097
Nick Cave & The Bad Seeds - The Curse of Millhaven

Heerlijk, zoals de muziek en het onderwerp in de tekst totaal niet bij elkaar passen, maar wel een enorm gaaf nummer worden...

Everything under the sun is in tune
but the sun is eclipsed by the moon
(Ik scrobbel ook audio)
  maandag 28 oktober 2002 @ 23:37:00 #82
12807 aego
... ik niet ...
pi_6513534
Jean-Michel Jarre - Rendez-Vouz ( hele CD!)

Lekker rustig opbouwend, dan opeens opzwepend....., daarna verademende stiltes. Heerlijk bombastische, instrumentale synthesizer-muziek uit de jaren '80, lekker voor laat op de avond, in disc-/walk- of mp3-man.

Serious error. All shortcuts have disappeared. Screen. Mind. Both are blank. >>> Chaos reigns within. Reflect, repent, and reboot. Order shall return. >>> Everything is gone. Your life's work has been destroyed. Squeeze trigger (yes/no)?
pi_6516529
LA'S There she goes

Eigenlijk tamelijk dom liedje,. dat echter heel makkelijk blijft hangen en toch een beetje rockerig klinkt. Hierna snel iets echt leuks luisteren, anders blijft ie doorzeuren

pi_6516765
DE MENS Ergens onderweg

De Mens maakt bijna altijd mooie muziek, leuke teksten en goede songs.

pi_6516878
MAGNAPOP Lay it down

Magnapop is altijd leuk, Linda zingt prima

  dinsdag 29 oktober 2002 @ 10:06:23 #86
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_6516915
Red Hot Chili Peppers - Venice Queen

Lekker rustig nummer voor op de vroege ochtend

  dinsdag 29 oktober 2002 @ 10:11:15 #87
33549 Thomasumo
User 33549 reporting for
pi_6516971
Guano apes- Proud like a god

Weer eens een oudje uit de kast getrokken, Sandra blijft een mooie stem hebben en de liedjes hebben een mooie rustig/hard balans,...

I am SO omniscient that if there were to be two omnisciences, I'd be both!
pi_6517996
Ozzy Osbourne - Crazy Train

Heel sterk nummer van het album Blizzard of Oz (2de nummer). In september een grappige live-coveruitvoering gezien door Nightwish.

  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 29 oktober 2002 @ 11:43:13 #89
2057 Tokus
whale oil beef hooked
pi_6518192
Dream Theater - Hallowed Be Thy Name

opname van 5 dagen terug in Parijs, waar ze heel het klassieke Iron Maiden album The Number Of The Beast perfect naspeelden

Nothing lasts forever but the certainty of change
pi_6518256
Aco het is de bedoeling dat je er wat bij vertelt... zie de eerste post van dit topic.
  dinsdag 29 oktober 2002 @ 11:49:08 #91
38033 aco
Viddy well, little brother.
pi_6518308
quote:
Op dinsdag 29 oktober 2002 11:46 schreef Seborik het volgende:
Aco het is de bedoeling dat je er wat bij vertelt... zie de eerste post van dit topic.
Ah eindelijk verklaring.

Jimi Hendrix - Castles made of Sand

Omdat ik een beetje laid-back wakker wil worden...

[url=http://www.heusbitter.nl/kai/]click[/url][i] I'm frightened by the liquid engineers, my mallory heart is sure to fail[/i]
pi_6520514
MOP - Cold As Ice

HipHop track van de cd: Warriorz...
sample afkomstig van Foreigner..

Draait relaxed op de achtergrond,
terwijl ik mijn 3d-project afrond..
( ik ga er automatisch zelf door rappen ).

pi_6529739
Stevie Wonder / All In Love Is Fair
en nu 'Don't you worry 'bout a thing'.

Wat een geweldige stembanden heeft die kerel toch
Afkomstig van z'n (ook al) meesterlijke album Innervisions. Waar is z'n talent tegenwoordig toch gebleven?

pi_6530408
Pink Floyd - On The Turning Away

Ik draai nu het live album: Delicate Sound of Thunder. Super nummer, kan je absoluut kippenvel van krijgen. Erg mooi vocaal stuk en natuurlijk daarna erg goed en mooi gitaarwerk.
Kan het hele album wel aanraden.

'Who needs Information, just give me confirmation'. RadioParadise | http://www.radioparadise.com/
pi_6537635
FIRM Star trekkin

Lekker maf nummertje.
It's life Jim ,but not as we know it

  woensdag 30 oktober 2002 @ 09:51:40 #96
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6538162
quote:
Op woensdag 30 oktober 2002 08:55 schreef dolle_hond het volgende:

It's life Jim ,but not as we know it


It's worse than that, it's physics, Jim!
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_6539024
quote:
Op woensdag 30 oktober 2002 09:51 schreef Jane het volgende:

[..]

It's worse than that, it's physics, Jim!


We come in peace, shoot to kill, shoot to kill
pi_6539353
Wondermints / Ride
The Wondermints hebben weer een waar meesterwerkje afgeleverd met 'Mind if we make love to you'.
pi_6539563
Slipknot - Wait and Bleed

Even luisteren of ik het nog steeds het allerbeste vind. En inderdaad,

Andere nummers van Slipknot vind ik niets, maar dit is het ultieme nummer,
I wish I didn't like this

pi_6539989
Rammstein - Feuer frei
Van de soundtrack van XXX , wat in tegenstelling tot de beweringen van sommige recensenten (en CloudBox) wél een leuke film is.
I intend to live forever, or die trying.
pi_6540250
Pink Floyd - Shine on you crazy diamond

Meesterwerk van Pink Floyd

Neem een kijkje op [url=http://www.bassie79.nl]mijn site[/url][br]Ik heb ook een [url=http://www.bassie79.nl/forum]forum[/url]
pi_6540794
David Gray / Be Mine
David Gray is weer als vanouds bezig op z'n nieuwe CD 'A New Day at Midnight'
Uitgebreidere arrangementen dan op 'White Ladder'.
pi_6540859
quote:
Op woensdag 30 oktober 2002 08:55 schreef dolle_hond het volgende:
FIRM Star trekkin

Lekker maf nummertje.
It's life Jim ,but not as we know it


Echt een grappig nummer is dat, een van de beste parodieën die er zijn.
pi_6540983
Rotting Christ - if it ends tomorrow.


hmn, tja, vroeger waren ze zeker Black Metal, maar wat nu precies de style is zou ik niet weten. Vage midtempo Dark Metal misschien, uit Griekenland. Dit nummer doet me eig denken aan die theme song van The Last of the Mohicans.(Horner ofzo?)

If you fear for the morality of your wives, educat. of your childr., the solidarity of your armchairs, privatized prisons, factory farms and the secu. of the state...then you are right. But what can you do?You are rotten, and the fire has been lit
pi_6542690
Gorillaz - 19-2000 (Soulchild remix)
Net iets swingender dan het origineel, wat ik al een erg goed nummer vond.
I intend to live forever, or die trying.
  woensdag 30 oktober 2002 @ 18:19:55 #106
28355 HomeTheaterFreak
Doet niet moeilijk...
pi_6543402
Sigur Ros - ( )

Tracks hebben geen naam, maar het is nummertje 4...

There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
pi_6544614
quote:
Op woensdag 30 oktober 2002 13:15 schreef Ome-Bas het volgende:
Pink Floyd - Shine on you crazy diamond

Meesterwerk van Pink Floyd


Ik kan het niet genoeg met je eens zijn. Super nummer, welke parts eigenlijk?? (1-5, 1-7 of 6-9)
'Who needs Information, just give me confirmation'. RadioParadise | http://www.radioparadise.com/
pi_6545349
The Cult - Electric (cd)

Hardrock en de eeuwige cliché's. Eerst dacht ik nog dat het een grap was, deze plaat. De hoes, de teksten, het fameuze AC/DC geluid, te erg gewoon. Maar wat de neuk, het werkt, dit is niet fout, dit is...uh, GEIL!

Biertje?

“Everybody's got plans...until they get hit.” - Mike Tyson
pi_6545384
NOFX - My Vagina

Lekker nummer, maffe tekst maar dat is wel te verwachten van deze punkers.

Blackball, the new disease!
  woensdag 30 oktober 2002 @ 20:50:52 #110
10123 dr_diablos
a most unpleasant man
pi_6545479
Helmet - Rude
van de cd 'strap it on'.
Ik draai 'm nu voor het eerst en volges mij heb ik per ongeluk een metal album aangeschaft

Grunten is verschrikkelijk.

pi_6546411
In flames - Moonshield

Wat oudere melodieuze zweedse deathmetal plaat, maar nog steeds erg fijn.

pi_6546851
Vengeance - Planet Zilch

Openingsnummer van het album "Back from Flight 19." Muziek die sterk lijkt op Ayreon, wat niet gek is, want Arjen Lucassen werkt eraan mee. Lekker hard geluid, een beetje "scheve" klanken af en toe die een mooie sfeer oproepen. Een nummer over vergane dromen, gemiste kansen en een huisvader.

There are no surprises, every day 's the same,
Should have been a rockstar but no one knows his name,
Now he realizes, he's the one to blame....

  woensdag 30 oktober 2002 @ 22:47:06 #113
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_6547486
Daft Punk - Veridis Quo

Erg kewl nummer van Daft Punk. Lekker deuntje wat blijft hangen, omgeven door lekkere spacy geluiden. Een van de betere nummers van het geweldige album Discovery.

  woensdag 30 oktober 2002 @ 23:12:58 #114
18413 Summoner
Posterboy of the Apocalypse
pi_6547811
Dimmu Borgir - Stormblast

Een geweldige sferische Black Metal klassieker! Een zwaar onderschat Dimmu Borgir album.

  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 31 oktober 2002 @ 01:29:15 #115
2057 Tokus
whale oil beef hooked
pi_6549479
Limbonic Art - Towards The Oblivion Of Dreams

extreme metal op z'n best

Nothing lasts forever but the certainty of change
pi_6550820
Therion - Summernight City (Live)

De Therionversie van een ABBA-nummer op de nieuwste cd Live in Midgard. Het klinkt best wel goed, en is zeker leuk om te horen, er zit een behoorlijk verschil tussen deze versie en het origineel, dus zeggen welke beter is, heeft niet echt veel zin.

  donderdag 31 oktober 2002 @ 13:52:58 #117
20553 Elegy
Les armes du temps
pi_6554222
Aghast - Enter the hall of ice

Verschenen op het album "Hexerei im Zwiellicht des Finsternis" en de Cold Meat Industry sampler "...and even wolves hid their teeth"

Een spookachtige dark-ambient track, die je inderdaad doet wanen alsof je in een reusachtige donkere, koude ijsgrot staat. Erg beklemmend, mede door de ijle vocalen en en spookachtige effecten. Tevens één van de beste tracks van hun album "Hexerei..."
Niet voor iedereen weggelegd trouwens.

"L'homme naît sans dents, sans cheveux et sans illusions, et il meurt le même, sans cheveux, sans dents et sans illusions" - Alexandre Dumas
pi_6555184
Madonna - Ray Of Light (album).

Ik heb 'm net nieuw en ik moet maar even luisteren of ik een goede aankoop heb gedaan. Ik vrees van wel

  donderdag 31 oktober 2002 @ 15:14:30 #119
20553 Elegy
Les armes du temps
pi_6555455
London After Midnight - Shatter

Van de cd "Oddities". Deze verschilt aanmerkelijk van de versie die ook op "Goth's Paradise 1 - The Black book compilation" te vinden is. Het betreft hier een akoestische versie. Mooi ingetogen pianospel.

"L'homme naît sans dents, sans cheveux et sans illusions, et il meurt le même, sans cheveux, sans dents et sans illusions" - Alexandre Dumas
pi_6556876
Bush - Warm machine

van t album the science of things

Neem een kijkje op [url=http://www.bassie79.nl]mijn site[/url][br]Ik heb ook een [url=http://www.bassie79.nl/forum]forum[/url]
pi_6557228
KD Lang - Constant craving
Een artieste waar ik verder werkelijk helemaal niks mee heb. Dit nummer klinkt echter wel erg mooi. Misschien moet ik toch maar wat meer nummers van haar opzoeken.
I intend to live forever, or die trying.
pi_6557902
Jacques Brel - Rosa


Ben in paar weken een ware Brel adept geworden.... echt een van de beste artiesten die ooit geleefd heeft..

pi_6558022
Tracy Chapman - Fast Car

Geen idee wat ik erbij kan posten.. Lekker chill nummer..
Ooit geniaal gesampled door Nice-N-Smooth in het nummer "Sometimes I rhyme slow".

  donderdag 31 oktober 2002 @ 18:07:53 #124
33569 Daniel.San
Manic Expressive
pi_6558122
dEUS - Instant street

Prachtig liedje..heel meeslepende gitaar muziek.

pi_6559880
Pantera - Suicide Note Pt. 1

Schitterend nummer over goh hoe kan het ook anders zelfmoord... Erg realistisch vind ik.

pi_6563587
Saxon - Heavy Metal Thunder

Nieuwe opname van de klassieker op het gelijknamige nieuwe verzameldubbelalbum. Meer dan een verzamelaar, want alles is opnieuw opgenomen en dat hebben ze erg mooi gedaan, wat gewaagder dan de originele nummers en wat ruiger.

  donderdag 31 oktober 2002 @ 22:51:24 #127
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_6563841
Traffic - Hole In My Shoe (1967)

Hee, hoor ik daar een sitar??

Psychedelisch hippie-nummertje van de groep rond Steve Winwood (eind jaren 60/begin jaren 70). Ooit ook nog eens gecoverd door Neil uit The Young Ones.

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  vrijdag 1 november 2002 @ 08:26:42 #128
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6566544
Mental as Anything - Life it up

Vreemde band, nooit meer iets van gehoord. Lekker opbeurend liedje

  vrijdag 1 november 2002 @ 09:22:50 #129
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6566814
STONE ROSES Fool's Gold

Leuk, de Stone Roses, lekker ruzie bandje die tussendoor ook mooie muziek wisten te maken.

  vrijdag 1 november 2002 @ 09:33:03 #130
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6566879
Smiths - Ask

Typisch Smiths nummer. Beetje vreemde tekst, lekkere gitaar van Johnny Marr

pi_6569828
Nice -N- Smooth - Funky for You

Hiphop met instant happy feeling!
Van de gelijknamige cd...Nice -N- Smooth


I'm so astronomical, yet on a physical plane
My body's just a shell, in control is my brain
I strain to gain spirituality
So I can finally be in unity
Harmony with the all eye-seeing
Supreme being
Knower of histories and mysteries
I'm mystic, also stylistic
Not materialistic, simplistic

pi_6573626
Simeon ten Holt - Canto Ostinato

Een juweeltje van minimal music en nog van een Nederlander ook.

pi_6574062
Brian Eno - Here Come The Warm Jets (cd)

Geluidskunstenaar, ambient-pionier en superproducer (oa Bowie, Talking Heads en U2). Op dit album uit '74 laat Eno horen wat een stempel hij op al die artiesten heeft gedrukt want dit klinkt als een mengeling van Roxy Music (waar Eno ooit begon als toetsenist), Bowie en Talking Heads, aangemaakt met een wagonlading maffe geluiden en vervormingen.

In dat Spaanse cafe danste wij ole, Maria Magdalena
Met je ogen zo zwart stal je heel mijn hart, Maria Magdalena
Sinds ik jou heb gekust vind ik nergens rust, Maria Magdalena
Ja, jou alleen wil ik steeds om mij heen, Jou en anders geen
pi_6574122
Suzanne Vega - Marlene on the wall
Zangeres uit de jaren 80 met breekbare stem. Mooie liedjes en goede teksten.
I intend to live forever, or die trying.
pi_6574208
Elton John - Your Song

Heerlijk wegdroomnummertje. Mooi opgebouwd.

pi_6574360
The Who - Tommy (cd)

...en dan wel de originele uitvoering uit '69. Niks geen orkesten of special guests. Gewoon 4 man in de rock&roll-bezetting en lekker bombastisch tekeer gaan! En een verhaaltje vertellen...

In dat Spaanse cafe danste wij ole, Maria Magdalena
Met je ogen zo zwart stal je heel mijn hart, Maria Magdalena
Sinds ik jou heb gekust vind ik nergens rust, Maria Magdalena
Ja, jou alleen wil ik steeds om mij heen, Jou en anders geen
pi_6574624
De Mens - En in Gent
De Mens bestaat 10 jaar. En wordt alleen maar beter. Frank van der Linden, Dirk Jans en Michel de Coster vormen mijn favoriete Belgische rockgroep (sinds het overlijden van De Kreuners).
I intend to live forever, or die trying.
pi_6574986
Pink Floyd - Wish You Were Here

Een mooi rustig nummer van Pink Floyd, rustig unplugged gitaar werk. Een van de bekendere nummers, kan je mooi meezingen

'Who needs Information, just give me confirmation'. RadioParadise | http://www.radioparadise.com/
pi_6575781
King Crimson - Live in Hyde Park (cd)

We schrijven 1969: King Crimson opent voor de Stones in Hyde Park. In die tijd was alles nog mogelijk...

In dat Spaanse cafe danste wij ole, Maria Magdalena
Met je ogen zo zwart stal je heel mijn hart, Maria Magdalena
Sinds ik jou heb gekust vind ik nergens rust, Maria Magdalena
Ja, jou alleen wil ik steeds om mij heen, Jou en anders geen
  vrijdag 1 november 2002 @ 20:12:28 #140
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6576360
quote:
Op vrijdag 1 november 2002 18:31 schreef dwerg het volgende:
De Mens - En in Gent
De Mens bestaat 10 jaar. En wordt alleen maar beter. Frank van der Linden, Dirk Jans en Michel de Coster vormen mijn favoriete Belgische rockgroep (sinds het overlijden van De Kreuners).
De Mens maakt wat lichtvoetigere muziek dan Gorki en Noordkaap Wel leuk.
pi_6577742
Iron Maiden - Seventh son of a seventh son

Vroeger ('84 ofzo ) had ik een hekel aan Maiden omdat ik vond dat de aggressie van de hoezen niet bepaald overeen kwam met de muziek. Oftewel: ik vond ze te soft.
In de loop der tijd ben ik er echter achter gekomen dat die gasten toch wel hele briljante muziek gemaakt hebben. .

pi_6580587
Robert Plant - Big log

Solo nummer van de voormalige zanger van Led Zeppelin. Heeft een zwoele, relaxte sfeer. Echt om op te hebben staan, terwijl je door een verlaten Amerikaanse woestijn cruist.

Life is like a stanleyknife: cut, cut, cut!
pi_6581634
Tina Turner - Acid Queen

Nummer uit de rock musical van The Who: Tommy. Tina zingt hier in de rol van Acid Queen dat zij Tommy wel eens zal proberen te genezen (uit zijn eigen wereldje halen). Lekker diep gezongen door La Turner.

Life is like a stanleyknife: cut, cut, cut!
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 2 november 2002 @ 01:05:49 #144
2057 Tokus
whale oil beef hooked
pi_6581652
Dream Theater - Invaders

live opgenomen in Parijs, op 24 oktober... en ja het is een cover van Iron Maiden

Nothing lasts forever but the certainty of change
pi_6581763
Phil Lynnot - King's call

Voormalige zanger van Thin Lizzy solo met Marc Knopfler op gitaar. Ik meen dat het nummer over Elvis gaat, maar misschien heb ik dat zelf ooit verzonnen. Anyway, Elvis en Phil, allebei dood en allebei aan de drank/drugs...

Life is like a stanleyknife: cut, cut, cut!
pi_6581799
Counting Crows - A Long December

Ken niets van de band maar ik vind dit zo'n lekker nummer als het buiten weer koud word.

  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 2 november 2002 @ 01:26:03 #147
2057 Tokus
whale oil beef hooked
pi_6581822
Dream Theater - Children Of The Damned

alweer een Iron Maiden cover... je zou denken dat ze heel een van hun albums naspeelden daar in Parijs

Nothing lasts forever but the certainty of change
pi_6581891
The Shirts - Laugh and walk away

Start met manisch gehamer op toetsen, damesgezang en uit 1979. Vrij gedateerd, maar blijft lekker om mee te bleren tijdens de afwas ofzo.

Life is like a stanleyknife: cut, cut, cut!
  zaterdag 2 november 2002 @ 02:42:10 #149
22259 Fogerty
slapende account
pi_6582432
Godley & Creme - Cry

Jeugdsentiment
En ik was zo dol op dat toffe clipje dat erbij hoort!

Hieperdepiep hoera!
  zaterdag 2 november 2002 @ 10:44:30 #150
12230 The_Beatles
I'll Follow The Sun
pi_6583640
Dancing in the street - Bowie & Jagger

Best of Bowie gisteren gekocht, zit hem nu voor de 2e maal te beluisteren. Vind het een goede cd, naast de bekende hits van Bowie staan er een hoop nummers die ik wel kende maar niet van wist dat ze van Bowie waren.

[url=http://www.beatles.com]Beatles[/url] [url=http://www.rollingstones.com]Rolling Stones[/url] [url=http://www.queen-fip.com]Queen[/url] [url=http://www.georgeharrison.com]George Harrison[/url]
  zaterdag 2 november 2002 @ 10:54:33 #151
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6583749
Cropdusters - Dustin'over Amsterdam (cassette)

Door de Cropdusters onder eigen beheer gedistribueerd en te koop tijdens hun concerten. Staan enkele geweldige nummers op in die geweldige live-sfeer die ze wisten te creeren, zeker als de Duitse fans aanwezig waren.

pi_6585694
Biosphere - Iberia eterea

Biosphere is het pseudoniem van Noorwegen's bekendste ambient-producer: Geir Jenssen. Dit nummer komt van zijn album Cirque.

pi_6586803
Nas - One Love

Loungy hiphop, maar met een street-wise lyric, van zijn debut cd: Illmatic...
Bevat een jazzy sample van "the heath brothers" !

pi_6586872
Die Gerd Show - Steuer Song

Het is een hele aardige politieke persiflage op de Ketchup Song (nu: Belasting Song).

Ich erhöh' Euch die Steuern
Gewählt is gewählt, ihr könnt mich jetzt nicht mehr feuern
das is ja das Geile an der Demokratie

(De rest van de tekst staat op http://www.eddieundgerd.de/)

I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_6587456
A Perfect Circle - Judith

van mer de noms uit 2000 alweer
geweldig album

Everybody should have a friend like me
pi_6589334
Tears For Fears - The Hurting (cd)

Hun debuutalbum, nog voor hun doorbraak met "Shout". Een pareltje uit het 80's repertoire, met een donkere maar toch lichtvoetige sfeer. Geen Oleta Adams of een Beatles-pastiche, maar synth-pop uit de eredivisie. Met de bescheiden alto-hitjes "Pale Shelter" en "Change".

In dat Spaanse cafe danste wij ole, Maria Magdalena
Met je ogen zo zwart stal je heel mijn hart, Maria Magdalena
Sinds ik jou heb gekust vind ik nergens rust, Maria Magdalena
Ja, jou alleen wil ik steeds om mij heen, Jou en anders geen
pi_6590183
Queen - Sheer Heart Attack (cd)

ff douchen met Freddie

In dat Spaanse cafe danste wij ole, Maria Magdalena
Met je ogen zo zwart stal je heel mijn hart, Maria Magdalena
Sinds ik jou heb gekust vind ik nergens rust, Maria Magdalena
Ja, jou alleen wil ik steeds om mij heen, Jou en anders geen
pi_6590540
Tears for Fears - Mad World


waarom is dat toch zo'n prachtig en ontroerend nummer.

Immer nur Filme machen!
pi_6590725
Sarah Bettens & Anouk - I alone

Stamt uit een 2 meter sessie: accoustische cover van het bekende nummer van Live.

Life is like a stanleyknife: cut, cut, cut!
pi_6590792
New Order - Technique (cd)

Als voorbereiding voor het uitgaan. Opgenomen op Ibiza, dus dit album staat stijf van de pillen. In ieder geval weer die perfecte balans tussen electronische dance en new wave achtige rock. Misschien wel de beste van New Order.

In dat Spaanse cafe danste wij ole, Maria Magdalena
Met je ogen zo zwart stal je heel mijn hart, Maria Magdalena
Sinds ik jou heb gekust vind ik nergens rust, Maria Magdalena
Ja, jou alleen wil ik steeds om mij heen, Jou en anders geen
pi_6590793
dEUS - Disappointed in The Sun

Nummertje van In A Bar, Under The Sea. Mooie rustige zang, met een lijzig pianothema wat het geheel een lekkere sfeer geeft, aan het einde toe ietsje ruigere begeleiding, om dan weer terug te vallen op de piano.

pi_6590942
Pink Floyd - Echoes

Het meest volledige nummer dat Pink Floyd ooit opnam. Het kondigde ook de beste periode (1971-1979) van de band aan. Gewoon 23 minuten genieten.

pi_6590957
S Club 7 - S Club Party
Al dat gezeur over gefabriceerde boybands, en commerciele kinderpop zoals K3. Ronan Keating heeft een goed (alhoewel wat eenzijdig) album afgeleverd. Liberty X laat op hun album horen dat ze niet zo slecht zijn als iedereen je wilt doen geloven. en S Club 7? Rachel Stevens is een lekker ding, en Tina Barrett heeft ontzettend lieve ogen. S Club 7 rules!

[Dit bericht is gewijzigd door dwerg op 02-11-2002 21:27]

I intend to live forever, or die trying.
pi_6590986
Deftones - Change

Zat de playlist van Winamp eens te bestuderen en dit nummer zei me even niks. Daarom aangeklikt. Volgens mij voor Deftones begrippen een vrij rustig nummer met klagerig gezang.

Life is like a stanleyknife: cut, cut, cut!
  zaterdag 2 november 2002 @ 21:49:25 #165
17829 Lone_Gunman
Badda Bing Badda Bang
pi_6591297
Stars on 45 met Stars on 45 80's.

Voor de ideale eighties sfeer is dit een onmisbaar nummer. Echt heerlijk gewoon.Nederlandse productie (Jaap Eggermont), voor de genen die het niet wisten.

In deze mix zitten de volgende nummers:

Star Wars (Main Title)
Can't Give You Anything But My Love
Kung-Fu Fighting
Layla
All Right Now
Fire
Da Ya Think I'm Sexy
Ma Baker
Y.M.C.A.
The Good, The Bad And The Ugly
Don't Stop Till You Get Enough)
Suicide Is Painless (Theme From M.A.S.H.)
The Sun Aint Gonna Shine Anymore
Overture From 'Tommy'
Get Off
Stars On 45
Baker Street
Bette Davis' Eyes
Eve Of The War

"Go Ahead, Make My Day !!"
  zondag 3 november 2002 @ 01:07:52 #166
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_6594863
The Outfield - Your love

De zang lijkt ENORM veel op Sting, het is 80's, softrock en voor zover ik weet was het ook typisch 86-voer en kwam er daarna weinig meer. Luistert lekker weg.

Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_6596854
Barbra Streisand & Barry Gibb - What kind of fool
Wat een ontzettend vriendelijk liedje voor de zondagmorgen. Uit 1980, en ik schaam me om te vertellen dat ik het nummer vanmorgen voor het eerst hoorde. Wel erg mooi toch.

De recensie van Barbra's cd Guilty volgens Allmusic:
The biggest selling album of Barbra Streisand's career is also one of her least characteristic. The album was written and produced by Barry Gibb in association with his brothers and the producers of the Bee Gees, and in essence it sounds like a post-Saturday Night Fever Bee Gees album with vocals by Streisand. Gibb adapted his usual style somewhat, especialIy in slowing the tempos and leaving more room for the vocal, but his melodic style and the backup vocals, even when they are not sung by the Bee Gees, are typical of them. Still, the record was more hybrid than compromise, and the chart-topping single "Woman In Love" has a sinuous feel that is both right for Streisand and new for her. Other hits were the title song and "What Kind of Fool," both duets with Gibb. (The song "Guilty" won a Grammy Award for Best Pop Vocal by Duo or Group.)

I intend to live forever, or die trying.
pi_6596907
quote:
Op zaterdag 2 november 2002 20:17 schreef MuadDib het volgende:
Queen - Sheer Heart Attack (cd)

ff douchen met Freddie


Pas maar op dat je de zeep niet laat vallen...

Derek and the Dominos - Layla

Zoals dit nummer hoort te klinken, hysterisch en wanhopig en niet -zoals in die slappe unplugged versie van Clapton- alsof het over de kat van de buurvrouw gaat, ofzo.

pi_6597134
Coldplay - The Scientist

Ik vind dit echt een f*ckin mooi nummer. Dat pianomotiefje zorgt voor een soort van mineurstemming, maar door de goed verzorgde opbouw heeft het geheel toch iets hoopgevends.

Mooie clip trouwens.

pi_6597224
Tiamat - Mount Marilyn

Van de cd a Deeper Kind of Slumber
Misschien niet echt goeie keus om wakker te worden, wel heerlijk om nog even weg te dromen op zondagochtend.

pi_6597480
Brian Eno / Spider and I
de CD waar dit nummer op staat zal m'n eerstvolgende aankoop zijn, evenals wat lp's van Joy Division en New Order.
  zondag 3 november 2002 @ 11:51:09 #172
9613 Seborik
I, Voyager
pi_6597558
Rachmaninoff - Symfonische dansen opus 45

Geschreven in 1940 in de VS.

The three movements of the symphonic dances form in themselves what is virtually a symphony. The opening dance, which reminds us of elements in Prokofiev's score for Romeo and Juliet, has an intense melody for alto saxophone in its central section, and includes a closing reference to the disastrous first symphony. Rachmaninoff had intended the first dance to represent Mid-day. The second was Twilight, and the third Midnight. Certainly twilight brings its ghosts, figures in some haunted waltz, while midnight struggles between death, represented by the dies irae of the catholic sequence for the dead, and the triumphant allelujah from the Russian Liturgy, with which this, the composer's last work, ends.

Vooral dat dikgedrukte stukje is interessant, Rachmaninoff heeft opzettelijk "ochtend" weggelaten. Volgens musicologen zou hij dit gedaan hebben, omdat de ochtend zijn leven in Rusland was, een leven dat hij voorgoed kwijt was geraakt met zijn vertrek uit Rusland en zijn afkeer van het communistisch regime.

  Moderator zondag 3 november 2002 @ 11:55:37 #173
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_6597583
Simple Minds - Alive & Kicking

Ik wil graag even vrolijk wakker worden en daarbij helpt dit nummer prima. Wat was 1985 toch een topjaar voor de Simple Minds met naast dit nummer ook nog eens Don't you (forget about me).

In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 3 november 2002 @ 12:25:18 #174
2057 Tokus
whale oil beef hooked
pi_6597841
Grave Digger - Deus Lo Vult

Intro van het Knights Of The Cross album van Grave Digger, een van hun albums over de middeleeuwen.
Het zet een sfeer die goed bij die periode past.

Nothing lasts forever but the certainty of change
  zondag 3 november 2002 @ 12:32:14 #175
19105 Noayla_
Love me tender
pi_6597918
"Industrial silence" van Madrugada.
Echt een geweldige cd.

Volgende week zaterdag op Crossing Border!

For every graveyard in the moonlight, there's a junkyard in the sun...
pi_6597922
Sophie Ellis Bextor - The Universe is You

lekker nummertje van de geweldige cd "read my lips"

"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
  Moderator zondag 3 november 2002 @ 12:37:05 #177
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_6597962
De Sjonnies - Blauw van de Sangria

Hier moet je wel vrolijk van worden of je wil of niet. Live zijn ze trouwens geweldig, deze mannen.

In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_6597989
Krezip - Promise

Afkomstig van de nieuwe cd 'Days Like This'
een van de rustigere nummers, met de piano als begeleiding. Wordt (of is?) ook de nieuwe single, wordt ook al de opvolger van 'I Would Stay' genoemd, maar waar mensen die vergelijking vandaan halen

  zondag 3 november 2002 @ 12:43:31 #179
22700 F1908
MASTERDETECTIVE
pi_6598007
Ren Lenny Ren

De nieuwe singel van acda en de munnik. Morgen de dvd trillogie en de 19e komt het album uit. Groeten uit Maaiveld!

852002IWASTHERE
pi_6598060
New Order - Here to stay
Uit de film 24 hour party people, die een beeld schetst van de muziekscene in Manchester, vanaf ongeveer 1976. De opkomst en ondergang van Joy Division, daarna het ontstaan van New Order, gevolgd door de Happy Mondays, het zit allemaal in deze film. Het leven in Manchester wordt gevolgd aan de hand van het leven van clubeigenaar Tony Wilson, gespeeld door Steve Coogan (I'm Alan Partridge). En zijn leven draait om sex & drugs & rock 'n roll. Ow ja, Keith Allen speelt ook mee.
I intend to live forever, or die trying.
pi_6598244
Theatre of Tragedy - Let You Down

Van de nieuwe cd "Assembly"

Zoals de vorige cd Musique ook behoorlijk electronisch... maar vooral erg lekker!

"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
  zondag 3 november 2002 @ 13:07:27 #182
9613 Seborik
I, Voyager
pi_6598270
Bartók - Piano Concertos Nos. 1 - 3 (cd)

CD'tje met daarop de drie pianoconcerten van Bela Bartók, een Hongaarse componist die leefde eind negentiende en begin twintigste eeuw. Bartók was een van de componisten die toen zijn eigen land ging verkennen op zoek naar de muziek uit zijn eigen cultuur, welke hij verwerkte in zijn eigen composities met een modern tintje eraan.

pi_6598281
Nine Inch Nails - The Only Time

Prachtig nummer van het zowiezo erg sterke debuut-album van NIN "Pretty Hate Machine".
Deze cd is verplichte kost voor elke (alternatieve) muziekliefhebber.

"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
  Moderator zondag 3 november 2002 @ 13:12:59 #184
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_6598328
Bobby Darin - Don't Rain on my Parade

Dit nummer staat op de soundtrack van American Beauty. Een nummer uit de tijd van de big bands...ik zou dit nummer wel eens live uitgevoerd willen horen door een groot orkest.

In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_6598384
Lais - Concert

Een registratie van een concert van deze 3 dames, nu op Ketnet . 3 fraaie damesstemmen, beetje folkachtig, vaak bijna a capella.

pi_6598416
De Live top 50 op 3FM. Leuke live-uitvoeringen van mooie liedjes. Prettig om naar te luisteren!
pi_6598444
quote:
Op zondag 3 november 2002 13:20 schreef Tom_Tom- het volgende:
De Live top 50 op 3FM. Leuke live-uitvoeringen van mooie liedjes. Prettig om naar te luisteren!
Hier sluit ik me bij aan...
Life is like a stanleyknife: cut, cut, cut!
pi_6598450
Eighth Wonder - Stay with me
Bandje rond Patsy Kensit, een matig zangeresje met een hijgerige stem. Ze besloot op een bepaald moment dat haar geweldige kwaliteiten beter tot hun recht kwamen op het grote doek, dus ze werd actrice. Na een aantal beschamende b-rollen in geflopte b-films pakte ze het anders aan: ze scheidde van haar man Dan Donovan (Big Audio Dynamite) en trouwde met Jim Kerr (Simple Minds), zo kwam ze toch weer in de krant, en kreeg opnieuw een aantal b-rollen in b-films, maar er was weer brood op de plank. Helaas ging het ook met de Simple Minds bergaf, dus liep Patsy naar het grootste ego van de jaren '90: Liam Gallagher (die van Oasis ja, als je dat niet wist zit je op het verkeerde forum). Ook dat eindigde, en hoe het nu met Patsy is, weet eigenlijk niemand.
I intend to live forever, or die trying.
pi_6598537
Plaid - Anything

Whoa! Lekkere engelse IDM voor op de zondagochtend!

pi_6598949
quote:
Op zondag 3 november 2002 13:21 schreef F1908 het volgende:
Bitte-ein-Beat 5
quote:
Op vrijdag 4 oktober 2002 13:50 schreef Seborik het volgende:
In dit topic kun je plaatsen welk nummer je beluistert. Om het aantrekkelijk te maken voor anderen om te lezen en discussies te laten ontstaan, is het de bedoeling dat je bij elk nummer een korte review of toelichting zet over of bij het nummer of over de artiest.
Postopkrikken wordt niet gewaardeerd en beloond met een waarschuwing of erger.
pi_6599410
quote:
Op woensdag 30 oktober 2002 19:43 schreef ChiPMaN het volgende:

[..]

Ik kan het niet genoeg met je eens zijn. Super nummer, welke parts eigenlijk?? (1-5, 1-7 of 6-9)


1 tot 7
Neem een kijkje op [url=http://www.bassie79.nl]mijn site[/url][br]Ik heb ook een [url=http://www.bassie79.nl/forum]forum[/url]
pi_6599455
Tool - Third Eye

Natuurlijk de live-versie.
Echt muziek om in t donker naar te luisteren en je te laten wegvoeren door de klanken.

Metal met diepgang om t maar een naam te geven

See, I think drugs have done some good things for us, I really do.
If you don't believe drugs have done good things for us?
Do me a favour, go home tonight.
Take all your albums, all your tapes and all your cd's and burn 'm.
Cause you know what? The musicians who made all that great music
that has enhanced your lives throughout the years.
Real fuckin' high on drugs.

[Dit bericht is gewijzigd door Ome-Bas op 03-11-2002 14:41]

Neem een kijkje op [url=http://www.bassie79.nl]mijn site[/url][br]Ik heb ook een [url=http://www.bassie79.nl/forum]forum[/url]
  zondag 3 november 2002 @ 14:38:37 #193
17051 HAL9000S
you can become gitano...
pi_6599460
suzanne vega met tom's diner, 2 jaar opzoek geweest naar dit nummer, nu eindelijk gevonden.
Cop killer
Kill all the cops tonight
Kill them, cop killer
Kill all the cops in sight
pi_6599499
So Solid Crew - Sentimental

De wat hardere 2step..
Ik weet niet zoveel van 2step en vind het over het algemeen allemaal wat plat en kaal..
Maar wat deze crew doet is echt wel beter!
Vooral vet hoe ze een sample van Missy Elliot hebben gebruikt..
(of dezelfde als Missy hebben gebruikt)..

EDIT:
en nu So Solid Crew - Exorcist
Helemaal niet de tune van Exorcist, maar van Halloween..
Vannacht ben ik naar de Halloween marathon geweest in de bios.
Dus H20 en de nieuwe Halloween ressurection.. (die is vet!!)
Cool om nu dit nummer te horen dus...

  zondag 3 november 2002 @ 15:02:47 #195
18772 pos
@@sweet@@
pi_6599709
Grandmaster Flash - The Message

Heerlijke muziek doet me denken aan de tijd dat ik nog vrijgezel was en met mn vriendinnen 7 weken per jaar naar Tenerife ging

But maybe I'm crazy?
Maybe you're crazy?
Maybe we're crazy?
Probably!
pi_6599801
Cannonball Adderley - This Here (live)

Leuk, vrolijk jazznummer, 1 van de bekendere nummers van hem en medespelers. Met het nummer African Waltz heeft Adderley maar liefst 36 jaar de intro van Brandpunt verzorgd.

When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Tiësto Live @ Melkweg 2000
Best pilot in history
pi_6600208
Radio 1

voetbal...

pi_6600815
Momenteel geniet ik van de hele cd van Moonchild: Melomania.
Een ietwat bombastische en tevens melancholische cd met Gothische, Rock en Synthesizerinvloeden. Volgens mij zijn ze wat door Richard Wagner en Carl Orff geïnspireerd.

Er zingt een prima zangeres die niet zonodig zelf op de voorgrond hoeft. De keyboardpartijen passen uitstekend binnen de muziek en voegen er sfeer aan toe. Qua intro's en outtro's hebben ze vast geluisterd naar Queensrÿche's Operation Mindcrime.

- Entering the scenary
- A friend
- Together
- Goblins
- Like a cannibal
- War
- Raindrops
- You fly
- Lost days dance to another turn
- You're lonely when you die

Hij is fijn.

salva cum reverentia
pi_6600896
Muse - Nature 1

Van de CD Hullabaloo. Een hele goede CD met B-sides en een live registratie van een concert in Le Zenith te Parijs.
Ik heb ook de DVD met het hele concert, ook een must om die te hebben.

Neem een kijkje op [url=http://www.bassie79.nl]mijn site[/url][br]Ik heb ook een [url=http://www.bassie79.nl/forum]forum[/url]
  zondag 3 november 2002 @ 18:15:56 #200
13973 ranja
image means nothing
pi_6603056
Le tigre - Le tigre (cd)
track: Deseptacon

Band van Kathleen Hanna, ex-bikini kill. Zij schreeuwt wat gestructureerder en de muziek is meer electronisch dan vroeger, maar de teksten zijn er niet anders om. Nog steeds feministisch en anti-man.
De basloop in dit nummer lijkt wel erg geinspireerd door Joy division, ach, zijn ergere voorbeelden.

  zondag 3 november 2002 @ 19:28:13 #201
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_6604258
Depeche Mode - People are people (raizormaid mix)

Redelijk recent gekazaad. Dit nummer is een van de eerdere nummers van ze, made 1985, toen Depeche Mode nog met z'n vieren was (er is een bandlid overleden door 'n overdosis, geloof ik). En hoe klinkt het? 80's I guess.

Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_6604425
Despina Vandi - Ipofero

Begint als een vreselijk nummer, iets Grieks, maar daarna...topper

"Kijk hem daar nu harken op z'n buitenblad met z'n mijnwerkersgezicht"
pi_6604507
Ik luister momenteel naar Amorphis: Elegy uit 1996.
Nu komt net het nummer The Orphan voorbij.

Elegy is een geweldige CD voor wie van Powermetal met Gothic invloeden en Keyboards houdt. Nee er zit geen zangeres bij
De band schrijft pakkende stukken. Voor mij is het geen single geöriënteerde band vandaar dat ik gewoon de hele cd luister. Zo nu en dan hoor je ook wat melige stukjes tussendoor zoals in On Rich and Poor.

De zang kenmerkt zich door net geen grunts met melodische lijn. De mannen zouden zo een soundtrack kunnen maken voor een C&C Red Alert spel

De muziek is toch wat divers. Zo hoorde ik Rainbow en Deep Purple gelijkende keyborddeuntjes voorbij komen en lijkt de muzikale invloed van Iron Maiden eveneens aanwezig. Voor liefhebbers van Dream Theater is deze band vanaf 1996 ook zeker het proberen waard.
Wat ze ervoor lieten verschijnen was niet slecht maar veel harder en minder gevarieerd.

Aanraders op deze CD The Orphan, My Kantele in beide versies, Cares.

Nummers:
- Better unborn
- Against widows
- The orphan
- On rich and poor
- My kantele
- Cares
- Song of the troubled one
- Weeper on the shore
- Elegy
- Relief
- My kantele (Acoustic reprise)

salva cum reverentia
  zondag 3 november 2002 @ 19:44:52 #204
13211 MSXUser
Irritant figuur...
pi_6604552
Sash! feat. Sarah Brightman - The secret

Perfecte eurotrance plaat!
(helemaal op +2% pitch)

If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
pi_6606944
John Barry - Snow Job

Heerlijk ontspannen thema van A View To A Kill. Stukken beter dan die van Duran Duran.

pi_6607232
Small Faces - Lazy Sunday

Ik weet hier weinig over te vertellen. Niet meer dan dat ik een droog nummertje vind.

pi_6607716
Alphaville - Forever Young (CD)

Debuutcd van Alphaville met natuurlijk Forever Young en Big in Japan.

"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
  zondag 3 november 2002 @ 23:39:02 #208
18413 Summoner
Posterboy of the Apocalypse
pi_6610904
Throneaeon - Neither of Gods

Gewoon een lekker Zweeds Death Metal albumpje, no'in' more no'in' less.

pi_6610923
V/A - Let there be funk! (cd)

Een verzamelaar van het Duitse (!) Brown Sugar label. Ik weet geen ene ruk van de funk dus dit is wel een ideaal cd-tje om mee te beginnen dacht ik zo. Meters, Larry Graham, Sly Stone, Mandrill und so weiter. De bekendere namen zeg maar.

“Everybody's got plans...until they get hit.” - Mike Tyson
pi_6611087
Black Rebel Motercycle Club - Whatever happened to my rock & roll

Lekkere rock & roll met een drumstel, bass en een gitaar, zonder al te veel effecten toch een goeie sound.
Heerlijk

Neem een kijkje op [url=http://www.bassie79.nl]mijn site[/url][br]Ik heb ook een [url=http://www.bassie79.nl/forum]forum[/url]
  maandag 4 november 2002 @ 00:07:31 #211
13973 ranja
image means nothing
pi_6611510
France Gall - Babypop (cd)

Heerlijke ongecompliceerde 60's pop op heerlijk vrolijke en spontane manier gezongen door de heerlijke (toen nog in elk geval) France Gall. Heerlijk dus

pi_6612462
AC/DC - Thunderstruck (live)

Heerlijk nummer, keihard in de auto, airguitar spelen en meeblèren

Neem een kijkje op [url=http://www.bassie79.nl]mijn site[/url][br]Ik heb ook een [url=http://www.bassie79.nl/forum]forum[/url]
pi_6612597
Dream Theater - Children Of The Damned
live opgenomen in Parijs

vanavond nog live gehoord vanuit R'dam al was het helaas wel via de telefoon het was toch erg gaaf!

thanks Tokus

  maandag 4 november 2002 @ 01:22:39 #214
22700 F1908
MASTERDETECTIVE
pi_6612687
Roxette - Anyone

nummer 12 van het album the ballad hits

852002IWASTHERE
pi_6613112
Vanessa Carlton - Rinse

Tori Amos in een ritmisch jasje.

  maandag 4 november 2002 @ 13:39:10 #216
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6617268
Lloyd Cole & the commotions - Rattlesnakes

Geweldig nummer, mooie snik, fijne gitaar.

It's so hard to love when love was your great disappointment

  maandag 4 november 2002 @ 13:41:18 #217
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6617315
De Mens - Sheryl Crow

Geweldige tekst, muziek wat minder.

Sheryl Crow I need you so

Moet ik nu weg omdat ik lui ben?

  maandag 4 november 2002 @ 13:43:09 #218
13973 ranja
image means nothing
pi_6617348
quote:
Op maandag 4 november 2002 13:41 schreef dolle_hond het volgende:
De Mens - Sheryl Crow

Geweldige tekst, muziek wat minder.


Zingt Sheryl in het nederlands tegenwoordig?
  maandag 4 november 2002 @ 13:57:49 #219
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6617590
quote:
Op maandag 4 november 2002 13:43 schreef ranja het volgende:

[..]

Zingt Sheryl in het nederlands tegenwoordig?


We wachten al tijden op het nummer van Sheryl genaamd De Mens, of evt. Frank
pi_6621182
Bran Van 3000 - Astounded

heerlijk nummertje. Was vorig jaar veel op tmf enzo te zien, maar werd geen echte hit. (gelukkig maar?)

Weet iemand van wie het origineel is? Het doet me denken aan Curtis Mayfield...

pi_6623324
Roni Size_Forget Me Knots

Afkomstig van zijn nieuwe rmx-album Roni Size Touching Down, verfrissende d&b van de heer Size na het duffe In The Mode.

Emancipate yourselves from mental slavery, none but ourselves can free our minds
pi_6623587
Trustcompany - The lonely position of neutral (album)

Wederom een band die ik via de CD winkel heb leren kennen. (toch handig als de verkoper je muzieksmaak kent)

Tja, hoe zal ik het omschrijven... Ze hebben iig samen met KoRn en Disturbed opgetreden... Dus in dat straatje zitten ze...

Het klinkt heel lekker en het album begint eigenlijk meteen goed...

.
  maandag 4 november 2002 @ 23:55:57 #223
18413 Summoner
Posterboy of the Apocalypse
pi_6628779
Eucharist - Mirrorworlds

In Flames - The Jester Race
Dark Tranquility - The Gallery
At The Gates - Slaughter of the Soul

Need I say more?

  dinsdag 5 november 2002 @ 00:06:59 #224
36923 Wodan
Hond van de donder.
pi_6628991
AC/DC - Back in Black (Videoclip)

Lekker ouderwets goed rocknummer, de clip is gewoontjes, alleen de band die je ziet spelen, maar die gitarist in z'n schoolpakje is altijd een grappig gezicht.

pi_6629105
DJ Tiesto - In My Memory

Beste plaat van Tiesto ooit..

En hier na komt D Note met Shed my Skin!! Ook errug lekker!!

Ik háát kabouters!!
pi_6629127
Joe Cocker - With a Little Help From My friends (live)

Dit is de live versie van Woodstock.

Heerlijk die rauwe stem van hem.

pi_6629402
Godspeed you black emperor! - Atomic Clock.

GYBE is een anarchistisch collectief wat bestaat uit 8 man,
die hun intrigerende muziek als een soort guerrillastrijd gebruiken.
Filmische muziekstukken die ontaarden in een radeloos rondziedend hoogtepunt.

OOR was enthousiast over hen, Gybe niet over OOR .

  dinsdag 5 november 2002 @ 00:47:30 #228
13973 ranja
image means nothing
pi_6629575
Kay Hanley - Cherry marmerlade (cd)

Zangeres van Letters to cleo die nu solo is, muziek klinkt wat ingetogener maar nog steeds supergoed.

  dinsdag 5 november 2002 @ 08:52:40 #229
18772 pos
@@sweet@@
pi_6631265
mylene farmer - je te rends ton amour

Mooi Frans nummer wat ik hoorde bij expeditie Robinson
en ff gedownload heb.

But maybe I'm crazy?
Maybe you're crazy?
Maybe we're crazy?
Probably!
  dinsdag 5 november 2002 @ 09:07:02 #230
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_6631368
Foo Fighters - All My Life

Erg gave nieuwe single van de Foo Fighters. Het album is ook erg goed. Vind One By One hun beste album tot nu toe...

pi_6631522
Kate Bush - Under the Ivy

Dit is misschien wel het mooiste nummer wat ik ken van Kate Bush.

  dinsdag 5 november 2002 @ 11:32:30 #232
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_6633032
Foo Fighters - Tired Of You

Absoluut het beste nummer van het nieuwe album. Erg mooi rustig nummer...

  dinsdag 5 november 2002 @ 12:07:41 #233
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6633723
quote:
Op dinsdag 5 november 2002 08:52 schreef pos het volgende:
mylene farmer - je te rends ton amour

Mooi Frans nummer wat ik hoorde bij expeditie Robinson
en ff gedownload heb.


speciaal voor Derek
pi_6637678
Dead Can Dance - Within the realm of a dying sun

Hun meest duistere CD, passend bij mijn gemoedstoestand. .

  dinsdag 5 november 2002 @ 15:40:55 #235
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6638004
NOORDKAAP Wat is kunst

Prima nummertje van Noordkaap, lekkere Rock 'n' Roll.

Ik ben de held van het halve land
Deze jongen heeft saaie kunst verbrand

De duurste collectie van de eeuw
De gids vertelt het en ik geeuw

pi_6642369
Catharsis - Arsonists Prayer.

Supernummer, van een van de beste hardcore bands.
Vol geweld, emotie, en de waarheid:

We may not live

To see the walls fall from between us

Between us and the world for which these songs cry out

That the desirewhich still livesto contest, a mark of shame upon certain foreheads,

Will remain an offering unto the dead: illegible, irrelevant

And we will be shaped into priestly statues in poses of defiance before our own masters

To softly, safely sing the praises of a disarmed war, a lukewarm love

So lest we fall out of lust for life, let us risk all we have to risk

For only a foolonly a foolwould cling to this world as it is.

pi_6644791
Reel Big Fish - All I Want Is More

Lekker vrolijk ska nummertje, instrumentaal gezien goed. Het is eigenlijk meer van hetzelfde ska.

Blackball, the new disease!
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 5 november 2002 @ 20:54:25 #238
2057 Tokus
whale oil beef hooked
pi_6645067
Blaze - Virus

live versie van het Iron Maiden nummer, wat Maiden nooit live speelde maar ex-Iron Maiden zanger Blaze Bayley met z'n nieuwe band wel een paar keer deed.

Nothing lasts forever but the certainty of change
  dinsdag 5 november 2002 @ 22:01:29 #239
20297 Cybart
FRISBEE FUCKER
pi_6646496
Robert Palmer - Best Of Both Worlds

relaxed nummer, meeste zullen het kennen als themesong van Fort Alpha

pi_6646835
De titelmuziek van de DVD film The ninth gate, van Roman Polanski .
Een prachtig klassiek stuk.Het doet Wagneriaans aan maar ik weet niet wie het gecomponeerd heeft.
salva cum reverentia
pi_6648442
Camaros - Cheesecake

Nou...uh, boogie rock en roll of zo, maar dan wel in een heel erg smerige verpakking. Bikers en biertenten entertainment zeg maar, zoiets...

(via heftklammern gevonden overigens, ere wie ere toekomt)

“Everybody's got plans...until they get hit.” - Mike Tyson
pi_6650397
Camden - Little Perfect Murder

Hope is a madmen's dream,
when he finds out he's alone.
It's the poison that he takes,
it's the cancer in it's bones.

And truth or dare it whispers,
tough it knows the ice is too thin.
Well it was hope that killed him,
but it were his fingerprints.
....

I never tought it'd come to this that I,
even don't remember what i'm missing, or what I miss
little perfect murders come and go, but they never die,
is what she said...

Prachtig nummer, en ik heb veel moeite gedaan om die tekst mee te typen want ik vind hem niet op internet, en het betekend heel veel voor me,... Dat vind ik genoeg om er niet echt een reden bij te geven waarom ik het speel.

Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
pi_6650398
LITTLE PERFECT MURDER

Hope is a madman's dream - When he finds out he's alone - It's the poison that he takes - It's the cancer in his bones - 'Truth or dare' he wispers - Though it knows the ice's too thin - It was hope that killed him - But it were his fingerprints - Somewhere there's someone - Who somehow gets a thrill - Of being perfect with an awful lot of guilt - I never thought it'd come to this that I - Even don't remember what I miss - Little perfect murders come and go - But they never die - Is what she said - 'Maybe one day who knows' - For crying out loud, it's just a term - Made for those who end it - And for you who can't confirm - I'm the coat you're wearing - When there's nothing left that fits - I'm what you created - You think there's more but this is it - I know I hurt you - I know I caused you pain - You called me asshole - But at least I've got a name

En nu vind iemand gewoon ff de hele tekst voor me... grmbl.

Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
pi_6650399
David Guetta - Love don't let me

Een lekker dance nummer om mee wakker te worden

Il faut mieux vivre avec des remorts qu'avec des regrets
pi_6650401
dEUS - W.c.s. (first draft)

Mijn favo band, qua teksten is dit één van hun beste nummers vind ik, lekker slepend ritme dat goed past bij dit moment van de dag/nacht.

Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
pi_6653573
David Bowie - This is Not America (live)

Komend weekend Bowie weekend op Arrow Classic Rock.
Luisteren dus!

  woensdag 6 november 2002 @ 13:17:06 #247
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6654821
RAMONES Pet semetary

Slecht jaar voor The Ramones Daarom dit nummertje vermelden. Niet zo rauw, beeetje glad.

  woensdag 6 november 2002 @ 13:19:45 #248
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6654869
TROCKENER KECKS Nu Of Nooit

Wat een mooi drama in dit hele leuke nummer. Toen waren ze nog leuk, onze te laat gestopte Amsterdammers.

pi_6654909
Extreme - Pornograffiti

Te fout voor woorden, weet het ook niet maar het klinkt wel lekker. +muzikaal zéér verantwoord

It has to mean something
Could never mean more than a sacrifice
  woensdag 6 november 2002 @ 13:23:05 #250
25753 mamamiep
Godmother of Trivia
pi_6654923
Elton John - Can you feel the love tonight

Bekend liedje, hoef ik niet veel over uit te leggen. Mooi, rustig nummer.

There are so many things I want to say to you but time's caught me up and now I'll never say them - except that I've loved you from the moment I saw you and every moment since.
  woensdag 6 november 2002 @ 13:24:11 #251
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6654945
AFGHAN WHIGS Honky's Ladder

Band die hele leuke nummers kan maken, zoals dit en hele beroerde, waardoor ik nog nooit een cd van ze heb gekocht (natuurlijk wel beluisterd).

  woensdag 6 november 2002 @ 13:25:01 #252
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_6654961
Foo Fighters - Come Back

Een van de hardere nummers van het geweldige nieuwe album van de Foo Fighters.

pi_6654983
Heath Brothers - Smilin' Billy Suite

Goede jazz!!! Geniaal gesampled door Nas in de classic: "One Love".
Maar nu dus het origineel, lekker loungy...

  woensdag 6 november 2002 @ 13:27:52 #254
25753 mamamiep
Godmother of Trivia
pi_6655018
Train - Drops of Jupiter

Prachtig nummer vind ik, ik moet toch eens meer nummer van hun gaan zoeken.

There are so many things I want to say to you but time's caught me up and now I'll never say them - except that I've loved you from the moment I saw you and every moment since.
pi_6657247
Supergrass - Life on other planets (album)

Supergrass is vooral bekend van Pumping on your stereo uit '99.

Stijl: (Brit)Pop / rock

Heerlijke relaxte CD. Niet te ruig, niet te soft. Meer kan ik er eigenlijk niet over zeggen.

.
  woensdag 6 november 2002 @ 15:13:42 #256
36533 Shyte
Stone free..
pi_6657407
Leftfield - Original
  woensdag 6 november 2002 @ 15:23:19 #257
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_6657645
THOF VAN COMMERCE Slaet ip min gat

Heerlijke vlaamse rap met Flip Kowlier. Niet te verstaan maar wel prachtig.

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')