Lodger Wrapper Motion Roze![5apfk4.jpg]()
Als je bij vrienden of familie op bezoek bent en de kleine slaapt lekker dan moet ze zomaar weer de maxi cosy in. Maar, daar past een dekentje of slaapzakje niet goed in. Daarom pakten wij onze dochter lekker in dit handige dekentje, zodat ze erin kon blijven als we haar in de maxicosy zette. In de praktijk hebben we dit misschien 5 keer gedaan, hoewel heel handig, is onze Wrapper dus nog nagenoeg nieuw. Scheelt toch, want nieuw zijn ze 59,95 euro, een redelijk absurde prijs voor een dekentje

![107jtzt.jpg]()
Inmiddels past ze er niet meer in en blijkt ze een broertje te krijgen. Wij hebben dus een 2ehands blauwe gekocht en verkopen nu onze roze wrapper. We vragen daarom 30,- voor onze roze wrapper, dan heb er eentje zo goed als nieuw, in doos, met handleiding en al!
![wk5zk0.jpg]()
Ophalen omgeving Hoorn, of opsturen, kosten koper a 6,95 euro.
Roze puckababy mini. ![2ew1l4j.jpg]()
Ongeveer 1 maand gebruikt, onze baby maakte zichzelf steeds wakker met haar handjes en kregen de tip om deze te kopen. Nou, dat waren goed besteedde euro's, in het slaapzakje kan ze zich vrij bewegen maar is ze toch een beetje beschermd. Haar handjes kunnen niet bij het gezichtje en daardoor worden ze niet koud en kan ze zichzelf er niet mee krabben of wakker maken in het gezichtje. Bedoeld voor 3-6 maanden en/of 62-74cm, maar wij moesten snel over naar de grotere omdat ze er al uitgegroeid was, vandaar dat ie kort gebruikt is en dus in hele goede staat.
![34j94z9.jpg]()
Gekocht bij de Prenatal voor 49,95 en mag nu weg vanaf 25 euro (bieden). Op te halen in de omgeving van Hoorn, of verzenden met de post (6,95 kosten koper).
![15e94pj.jpg]()
Zo, het is dan wel roze baby-meuk, maar wel heule mooie roze babymeuk