Dat biedt perspectieven voor Koeman en co.quote:Op zaterdag 20 september 2014 16:40 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Bony rood.Dom, dom, dom. Swansea stond geweldig te ballen.
Benieuwd of Southampton dat wel heeft nu ze met een man meer staan.quote:
Helder licht.quote:Op zaterdag 20 september 2014 16:55 schreef Gramulanion het volgende:
Volgens dat mannetje van FOX mag het niet gebeuren dat je binnen 5 minuten drie doelpunten tegen krijgt.
Die heeft er kijk op.quote:Op zaterdag 20 september 2014 16:55 schreef Gramulanion het volgende:
Volgens dat mannetje van FOX mag het niet gebeuren dat je binnen 5 minuten drie doelpunten tegen krijgt.
Zo heyquote:Op zaterdag 20 september 2014 16:55 schreef Gramulanion het volgende:
Volgens dat mannetje van FOX mag het niet gebeuren dat je binnen 5 minuten drie doelpunten tegen krijgt.
Bij Newcastle kan het allemaalquote:Op zaterdag 20 september 2014 17:03 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Zeiden ze nou net dat Pardew een contract heeft tot 2034?
Ik vraag me wel eens af welke kleuter dit soort tekstjes telkens maaktquote:Goede kans voor Graziano Pellè (Southampton) na het ontvangen van een voorzet aan de rand van de zestien meter. Hij schiet de bal richting het doel, maar het vloog ver over de lat. De bal verlaat het veld. Southampton krijgt een hoekschop
Vorig jaar ging het ook al kut dus het is niet de schuld van Janmaat.quote:Op zaterdag 20 september 2014 17:24 schreef Pedroso het volgende:
Newcastle niet best begonnen aan de PL. Ondanks de Nederlandse invloeden daar (of is het dankzij ?).
Niet alleen Janmaat he, ook Krul, Anita en Siem de Jong (die nu geblesseerd is) lopen er rond.quote:Op zaterdag 20 september 2014 17:29 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Vorig jaar ging het ook al kut dus het is niet de schuld van Janmaat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |