lolwhut?quote:
Daar koop ik niets voor hè! Heel mijn agenda voor vrijdagavond leeggehaald, vriendin het huis uitgewerkt, kom je met dit.quote:Op vrijdag 12 september 2014 16:52 schreef Fylax het volgende:
[..]
Sorry. Misschien morgen Fylax Saturday
14quote:
quote:Op vrijdag 12 september 2014 16:54 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Daar koop ik niets voor hè! Heel mijn agenda voor vrijdagavond leeggehaald, vriendin het huis uitgewerkt, kom je met dit.
homo meet van fok! homo sc aldus 2nutzquote:
Ah.quote:Op vrijdag 12 september 2014 16:54 schreef wise het volgende:
[..]
homo meet van fok! homo sc aldus 2nutz
Hoezo zet jequote:
Ik kan er niets aan doen. Geef m'n ouders de schuldquote:Op vrijdag 12 september 2014 16:54 schreef hugecooll het volgende:
Eerst die shit helemaal hypen en het dan zelf laten afweten
Omdat jij 14 zei.quote:Op vrijdag 12 september 2014 16:56 schreef peterkailey het volgende:
[..]
Hoezo zet jebij je eigen leeftijd?
Die geef ik al de schuld van de neukfout die ze hebben grootgebracht. Jij bent de enige verantwoordelijke voor deze faal en het verpesten van mijn vrijdagavond en dus zo mijn gehele weekend.quote:Op vrijdag 12 september 2014 16:56 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ik kan er niets aan doen. Geef m'n ouders de schuld
Meloewastruggles.quote:Op vrijdag 12 september 2014 16:59 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Die geef ik al de schuld van de neukfout die ze hebben grootgebracht. Jij bent de enige verantwoordelijke voor deze faal en het verpesten van mijn vrijdagavond en dus zo mijn gehele weekend.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |