Ik zou er op stampen en ze daarna in brand steken.quote:Op woensdag 10 september 2014 02:27 schreef pionnetje het volgende:
op nikes 1980 classics stampen?
dan ben je erger als hitler!
je zegt "ik zou" maar "ik" is een betrekelijk begripquote:Op woensdag 10 september 2014 02:30 schreef Aiciu het volgende:
Ik zou er op stampen en ze daarna in brand steken.
en erger als geen Nederlands.quote:Op woensdag 10 september 2014 02:40 schreef pionnetje het volgende:
[..]
je zegt "ik zou" maar "ik" is een betrekelijk begrip
Enzo Knol mag ik hopen?quote:Op woensdag 10 september 2014 02:20 schreef along het volgende:
Zie ik die comments allemaal hommo`s die het een geil en mooi gezicht vinden... de tering dus ik gelijk kijken op hun YT profielen, staan ze allemaal op foto`s van andere gasten Enzo te stampen en die camera helemaal ingezoemd op die schoenen en het "crushen" .
Op slakken, kakkerlakken en andere soort visjes ook. Ziek...quote:Op woensdag 10 september 2014 02:22 schreef Sapstengel het volgende:
Er zijn ook van die Japanse vrouwen die dan met hoge hakken aan op bananen en goudvissen gaan staanvreemde mensen op deze wereld.
Inderdaad. Als het blijft bij palingen en een octopus in hun vagina stoppen vind ik het nog wel lekker, maar het plat trappen gaat het te ver..quote:Op woensdag 10 september 2014 09:06 schreef Spinosaurus het volgende:
[..]
Op slakken, kakkerlakken en andere soort visjes ook. Ziek...
"girl sitting on bunny"quote:Op woensdag 10 september 2014 11:52 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Inderdaad. Als het blijft bij palingen en een octopus in hun vagina stoppen vind ik het nog wel lekker, maar het plat trappen gaat het te ver..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |