Ik geloof niet dat jij in een positie bent te spreken over dingen niet begrijpen..quote:Op dinsdag 9 september 2014 22:52 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Bedankt. Jij begrijpt het tenminste, ondanks het misverstand.
Sim only drama?quote:Op dinsdag 9 september 2014 22:49 schreef JoelBaka het volgende:
[..]
De meesten probeerden dat ook eerst. En het hele sim-only drama kan ook nog meespelen
Ze begrepen niet waarom ik per se een abonnement wilde, maar geen simonly abonnement.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:00 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Gemist. Samenvatting? Jaimy_Luca deed weer een domme opmerking plaatsen ofzo?
ook zoiets...Niet gewoon bij 32 beginnenquote:Op dinsdag 9 september 2014 21:43 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dat wordt knap, die is er niet.
quote:
Zie ninja-editquote:Op dinsdag 9 september 2014 23:05 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Gaat over de 32GB versie, die is er niet.
Nee ik dan, ik tik dat ik de 32GB wilquote:Op dinsdag 9 september 2014 23:05 schreef very het volgende:
[..]
[..]
Zie ninja-edit
Ik ben een beetje langzaam vandaag
Ik heb zelf een gekeken maar wat is er eigenlijk vernieuwd....?? Ik twijfel om gewoon mijn 5S te houden.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:08 schreef Sunri5e het volgende:
Heb alles gemist. Wat zijn jullie eerste indrukken? Is de 6 vernieuwend?
quote:Apple heeft dinsdag zijn eerste smartwatch gepresenteerd. In tegenstelling tot de geruchten heet het apparaat niet de iWatch maar de Apple Watch.
Het horloge heeft een vierkant scherm en verschijnt in twee verschillende formaten. Er zijn drie verschillende stijlen, waaronder een sportieve versie en een luxe-variant. Die is gemaakt van 18-karaats goud.
Zoals verwacht verschijnt het horloge pas begin 2015. In de VS gaat het apparaat dan minstens 349 dollar kosten. In Nederland zal de goedkoopste variant vermoedelijk 349 euro kosten, al is dat niet zeker.
Volgens Tim Cook, ceo van Apple, is de Apple Watch "het meest persoonlijke apparaat" dat Apple ooit heeft gemaakt. Cook zegt dat zijn bedrijf voor het nieuwe product revolutionaire software wilde maken. Een kleine versie van de iPhone-software zou volgens Cook niet werken.
De besturing van de Apple Watch gaat dan ook niet alleen via het touchscreen, maar ook met een knop aan de zijkant, die lijkt op de kroon van traditionele horloges. Deze is aanrakingsgevoelig en dient als thuisknop, maar kan ook worden gedraaid om bijvoorbeeld door lijsten te bladeren of om in- en uit te zoomen.
Over het licht gebogen scherm van het horloge zit een laag van saffier die het apparaat krasbestendig maakt. Het scherm kan bovendien niet alleen meten of hij wordt aangeraakt, maar ook met hoeveel druk. Harder drukken zorgt voor andere interacties dan zacht tikken.
Een aantal belangrijke details, zoals de accuduur en de resolutie van het scherm, heeft Apple nog niet bekendgemaakt.
Apple Watch
7 / 7
De Apple Watch wordt bestuurd met de kroon aan de zijkant.De hartslag wordt met infrarood gemeten.De bandjes van de Apple Watch kunnen door de gebruiker makkelijk veranderd worden.Apple heeft metalen, leren en kunststof banden.Het scherm is bedekt met saffierglas, alleen diamant zou sterker zijn.Met de kroon draaien gebruikers door apps.Apple biedt veel verschillende wijzerplaten, sommige interactief.
Apps
App-iconen worden getoond als kleine bubbels op het thuisscherm van de Apple Watch, en verschijnen dus niet in nette rijen zoals op de iPhone of iPad. Volgens Apple zijn er meerdere interfaces beschikbaar, die door gebruikers op de persoonlijke smaak kunnen worden afgestemd.
Gebruikers kunnen een aantal voorkeursapps instellen die op te roepen zijn door van beneden naar boven te swipen over het scherm. Net als bij andere smartwatches is stembesturing beschikbaar, al zal dat vermoedelijk nog niet in het Nederlands werken. De spraakassistent Siri van Apple werkt ook nog niet in het Nederlands.
Hartslag
De Apple Watch ontvangt net als andere smartwatches notificaties van een gekoppelde smartphone. De Apple Watch zal alleen werken met de iPhone 5, 5C, 5S, 6 en 6 Plus. App-ontwikkelaars kunnen hun notificaties zelf aanpassen en interactief maken.
Op het horloge kunnen onder meer routes worden gepland en berichten aan anderen worden gedicteerd. De functies van de Apple Watch waren veelal ook al te zien op Android Wear-smartwatches, al heeft de Apple Watch als toevoeging dat er tekeningen kunnen worden gemaakt op het scherm en worden opgestuurd naar contacten.
Aan de achterkant van het apparaat is een hartslagmeter aanwezig en een aansluiting om het apparaat draadloos op te laden. Daarvoor gebruikt Apple een soort variant van de Magsafe-lader die bij Macs wordt geleverd. Deze wordt bevestigd aan het apparaat met een magneet.
De hartslag kan worden opgestuurd naar contacten. Zij ontvangen dan trillingen die qua snelheid overeenkomen met de hartslag van de afzender.
Fitness
Net als op andere smartwatches en fitness-armbanden worden het stappenaantal en de overige bewegingen van de gebruiker bijgehouden in een speciale app. Cook zei dat Apple mensen wil stimuleren om te bewegen, en daarom krijgen Apple Watch-gebruikers onder meer 'prijzen' als ze een bepaald doel halen.
Het horloge moet ook leren van gebruikers en daar meldingen en tips op afstemmen. Het is niet bekend hoe dat precies werkt.
Net als de iPhone 6 zal de Apple Watch in de VS kunnen worden gebruikt voor betalingen. De betaaldienst Apple Pay wordt voorlopig echter niet buiten de VS beschikbaar.
Door: NU.nl/Jeroen Kraan
Beeld: Apple
de accuduur is verbeterd volgens de keynote.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:11 schreef very het volgende:
Maar serieus....waarom kan apple niet gewoon:
-Bij 32Gb beginnen
-De accuduur verbeteren ipv vergelijkbaar laten zijn met de vorige*
-De lens NIET uit laten steken*
-Siri nu eindelijk eens NL's leren
*Beide wellicht haalbaar door niet perse koste wat het kost de dunste iphone ooit te willen ontwikkelen. De 5s is dun zat, vind ik.
Helemaal mee eens. Daarbij vind ik de 5S groot zat, waarom moeten alle telefoons perse zo groot? Ik wil een telefoon, geen tablet...quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:11 schreef very het volgende:
Maar serieus....waarom kan apple niet gewoon:
-Bij 32Gb beginnen
-De accuduur verbeteren ipv vergelijkbaar laten zijn met de vorige*
-De lens NIET uit laten steken*
-Siri nu eindelijk eens NL's leren
*Beide wellicht haalbaar door niet perse koste wat het kost de dunste iphone ooit te willen ontwikkelen. De 5s is dun zat, vind ik.
Iddquote:Op dinsdag 9 september 2014 23:29 schreef DW457 het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Daarbij vind ik de 5S groot zat, waarom moeten alle telefoons perse zo groot? Ik wil een telefoon, geen tablet...
Ik heb nu 16GB, maar ik was sowieso al van plan te switchen naar 64GB. Basis van 16GB is echt heel karig, maar ik had 32GB ook te weinig gevonden met steeds grotere apps, met muziek, films etcetera. Dus in dat opzicht is een tussenstap ook wat zinloos. Als 16GB te weinig is, dan kies je meteen 64GB.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:40 schreef Skull-splitter het volgende:
16 GB, 64GB. Gelukkig boden ze na een halfjaar vaak ineens een 8GB, want voor tussenstappen is er nu helemaal niets?!!
Qua formaat: groot is leuk maar ik hoef er niet op te strijken. Ik kijk wel als er iets in de winkel ligt, eerst geld terugvorderen van de verzekering omdat de telefoon nog niet terug is ondanks verwoedde pogingen.
32 was prima geweest voor mij, vooral omdat apps te groot worden. Maar beter schoten ze 16GB gewoon eens af om te beginnen met 32 ipv wel 16 te bieden maar meteen door te stappen naar 32.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:48 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Ik heb nu 16GB, maar ik was sowieso al van plan te switchen naar 64GB. Basis van 16GB is echt heel karig, maar ik had 32GB ook te weinig gevonden met steeds grotere apps, met muziek, films etcetera. Dus in dat opzicht is een tussenstap ook wat zinloos. Als 16GB te weinig is, dan kies je meteen 64GB.
Grappig en (helaas) maar al te waar. Ik heb het idee dat Apple sinds de dood van Steve Jobs het spoor een beetje heel erg bijster is. Ik zie vanuit Apple alleen nog maar producten komen die er al zijn, terwijl Apple net de innovatieve status kreeg. Jammer, erg jammer.quote:
Hell ja, Android vind ik een verschrikking buiten het drag-n-drop-vriendelijke.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:52 schreef agter het volgende:
[..]
haha! Mooie vergelijking.
iPhone for the win.
Dit mis ik idd enorm bij Apple!quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:54 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Hell ja, Android vind ik een verschrikking buiten het drag-n-drop-vriendelijke.
Dat en hondsberoerd fotomanagement. (Gewoon 1 grote stapel gek, meer heb jij gewoon nie nodig nie!)quote:
Wat wil je draggen en droppen dan?quote:
Spotifyquote:Op dinsdag 9 september 2014 23:56 schreef TC03 het volgende:
[..]
Wat wil je draggen en droppen dan?
Spotify is 100x makkelijker dan draggen en droppen voor muziek. Voor alle andere dingen gebruik ik Dropbox wat perfect werkt.
Muziek, zonder gekut van een extra programma. Strips. Dat soort ongein.quote:
Spotify weiger ik te gebruiken al is het maar om mijn batterij/data, dropbox om foto's op te slaan en vervolgens via dropbox naar mijn PC te krijgen klinkt me als moeilijk doen omdat het kan.quote:Spotify is 100x makkelijker dan draggen en droppen voor muziek. Voor alle andere dingen gebruik ik Dropbox wat perfect werkt.
Same here.quote:
Mja, ze hadden gewoon lekker 32, 64 en 128GB moeten bieden. Maar dan was 100 euro extra voor 64GB nog belachelijker geweest. Dat vind ik nog het idiootste van de nieuwe iPhones iedere keer, die belachelijk hoge prijzen voor extra opslagcapaciteit. Maar ja, mensen lappen het, inclusief mezelf. Dus geef ze eens ongelijk.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:54 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
32 was prima geweest voor mij, vooral omdat apps te groot worden. Maar beter schoten ze 16GB gewoon eens af om te beginnen met 32 ipv wel 16 te bieden maar meteen door te stappen naar 32.
Spotify kan je gewoon offline opslaan hè?quote:Op woensdag 10 september 2014 00:00 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Muziek, zonder gekut van een extra programma. Strips. Dat soort ongein.
[..]
Spotify weiger ik te gebruiken al is het maar om mijn batterij/data, dropbox om foto's op te slaan en vervolgens via dropbox naar mijn PC te krijgen klinkt me als moeilijk doen omdat het kan.
Naaktfoto's?quote:Op woensdag 10 september 2014 00:04 schreef TC03 het volgende:
Tevens heeft Dropbox een optie om foto's automatisch naar Dropbox te uploaden. Hoef je zelf helemaal niks voor te doen en staan ze direct op je pc.
Beide opties werken perfect op de iPhone en zijn 100000x makkelijker dan drag & drop ooit zal zijn.
Dan zal het iPhone topic helemaal overspoeld worden gebruikers die klagen dat ze bestanden kwijt zijn die ze maar ergens hebben neergekwakt.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:00 schreef APK het volgende:
[..]
Same here.
Ik wil gewoon mij telefoon als USB-device op mijn computer aan kunnen sluiten
Opflikkeren met al die kutzooi om een fotootje of een mp3'tje te 'mogen' verplaatsen.
Ik snap de zakelijke kant, ben het er alleen niet mee eensquote:Op woensdag 10 september 2014 00:06 schreef Splackavellie02 het volgende:
Drag & drop is anno 2014 niet de heilige graal van smartphonegebruik. Zeker niet met de mogelijkheden van cloud based diensten.
Nee nee nee. Zo zat het niet. We begrepen niet waarom je per se een abonnement "met toestel" wilde waarbij je meer abonnementskosten moest betalen plus de volledige nieuwprijs van een los toestel.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:01 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Ze begrepen niet waarom ik per se een abonnement wilde, maar geen simonly abonnement.
Met een harde schijf vol muziek lokaal heb ik heel dat spotify niet nodig?quote:Op woensdag 10 september 2014 00:04 schreef TC03 het volgende:
[..]
Spotify kan je gewoon offline opslaan hè?
Dat wíl ik helemaal niet, foto's kan ik zo per mapje draggen en droppen. Ik kan ze alleen niet splitsen. MAW: mijn eigen privefoto's staan zo tussen de privefoto's van Jennifer L. en naast de paar foto's die ik ter inspiratie voor mijn hobby heb opgeslagen, allemaal binnen dezelfde hoop. Niks geen mapjes, niks geen onderscheid. Dat mag ik handmatig uitpluizen op mijn PC. (flikker trouwens op als je met tags aan komt kakken: ik moet het niet.). Dat doet Android toch echt wel prettiger. Per app en als je iets in een aparte map gooit staat het ook echt apart.quote:Tevens heeft Dropbox een optie om foto's automatisch naar Dropbox te uploaden. Hoef je zelf helemaal niks voor te doen en staan ze direct op je pc.
/mening.quote:Beide opties werken perfect op de iPhone en zijn 100000x makkelijker dan drag & drop ooit zal zijn.
Dan gooi je er een jailbreak op en kan het wel. iOS + jailbreak =quote:Op woensdag 10 september 2014 00:09 schreef APK het volgende:
[..]
Ik snap de zakelijke kant, ben het er alleen niet mee eens
Eh, dat krijg je ook met IOS wel voor elkaar hoor. Maar muziek in Music flikkeren of plaatjes/mappen/submappen met plaatjes in Pictures lukt elke mongool die kan lezen wel.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:06 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dan zal het iPhone topic helemaal overspoeld worden gebruikers die klagen dat ze bestanden kwijt zijn die ze maar ergens hebben neergekwakt.
Fuck die cloud. Als ik dat aanzet kan ik lokaal niet eens een back-upje draaien zonder hem uit te moeten zetten, als ik er aan begin ben ik afhankelijk en ik moet dat gewoon niet. Ik geloof er niet in en wil weten waar iets staat als het -mijn- shit betreft. Hoe goed het (meestal!) ook werkt.quote:Drag & drop is anno 2014 niet de heilige graal van smartphonegebruik. Zeker niet met de mogelijkheden van cloud based diensten.
Ja, maar kent wel degelijk zwakke punten.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:06 schreef agter het volgende:
Toch blijft ios een superieur besturingssysteem.
Mag niet, telefoon van werk.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:10 schreef lDDQD het volgende:
[..]
Dan gooi je er een jailbreak op en kan het wel. iOS + jailbreak =
Dat zeg jij. En wat dan voor foto's die je maakt met de camera? Want die komen niet in de map Pictures. Bij geen enkele camera. Daar ga je dus al de mist in.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:11 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Eh, dat krijg je ook met IOS wel voor elkaar hoor. Maar muziek in Music flikkeren of plaatjes/mappen/submappen met plaatjes in Pictures lukt elke mongool die kan lezen wel.
Grappig, want die staan hier op mijn iPhone toch echt binnen Photo's (jajaja geneuk in de marge, potato potato)quote:Op woensdag 10 september 2014 00:14 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dat zeg jij. En wat dan voor foto's die je maakt met de camera? Want die komen niet in de map Pictures. Bij geen enkele camera. Daar ga je dus al de mist in.
Elke vorm media gewoon in zijn eigen sandbox laten.
Held!quote:
Niet genoemdquote:Op woensdag 10 september 2014 02:18 schreef Ridocar het volgende:
Kan iemand iets vertellen over de accuduur van de Watch? Heb ik dat gemist, of is dat niet genoemd?
Dit. Daarbij is het de bedoeling dat meer mensen meer gaan betalen voor hun toestel. Winstmaximalisatie enzo.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:48 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Ik heb nu 16GB, maar ik was sowieso al van plan te switchen naar 64GB. Basis van 16GB is echt heel karig, maar ik had 32GB ook te weinig gevonden met steeds grotere apps, met muziek, films etcetera. Dus in dat opzicht is een tussenstap ook wat zinloos. Als 16GB te weinig is, dan kies je meteen 64GB.
Wat bedoel je met spelregels? Want sandbox betekent dat programma's in hun eigen omgeving blijven en dat je dit als gebruiker juist niet kunt aanpassen... Anders verliest het zijn doel lijkt me. Sowieso snap ik het probleem niet helemaal, je kunt foto's prima ordenen in mapjes enzo. En op allerlei andere manieren categoriseren. In combinatie met iPhoto werkt het helemaal perfect zelfs.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:16 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Sandbox impliceert overigens dat ik als gebruiker de spelregels bepaal, laat dat nu dus net niet kunnen.
Nee, kijkt adhv GPS waar je bent, omdat ie alleen in Duitsland werktquote:Op woensdag 10 september 2014 07:50 schreef davedavy het volgende:
Ik heb een Duitse vriend waarbij ik de iPhone 6 kan laten bezorgen, werkt dat ding gewoon in NL? (Uiteraard zonder simlock)
Het werkt verre van perfect. Wat je ook in mapjes stopt, al je foto's blijven in je camerarol staan.quote:Op woensdag 10 september 2014 07:07 schreef nikk het volgende:
[..]
Wat bedoel je met spelregels? Want sandbox betekent dat programma's in hun eigen omgeving blijven en dat je dit als gebruiker juist niet kunt aanpassen... Anders verliest het zijn doel lijkt me. Sowieso snap ik het probleem niet helemaal, je kunt foto's prima ordenen in mapjes enzo. En op allerlei andere manieren categoriseren. In combinatie met iPhoto werkt het helemaal perfect zelfs.
Jij had het over drag & drop. Als je je iPhone als schijf opent, staan ze zeer zeker niet in een map die Photos heet. Maar by all means, blijf zo vreselijk uit de hoogte doen. Als dat goed is voor je zelfvertrouwen moet je daar vooral mee doorgaan.quote:Op woensdag 10 september 2014 00:16 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Grappig, want die staan hier op mijn iPhone toch echt binnen Photo's (jajaja geneuk in de marge, potato potato)!
Sandbox impliceert overigens dat ik als gebruiker de spelregels bepaal, laat dat nu dus net niet kunnen.
Zijn er serieus mensen die dit zich afvragen?quote:Op woensdag 10 september 2014 08:01 schreef Thunder0x het volgende:
Zijn er serieus mensen die dit toestel gaan aanschaffen?
Hoezo betaal je daarvoor? Je betaalt toch alleen voor de street cred die je krijgt omdat je de nieuwste iPhone hebt?quote:Op woensdag 10 september 2014 08:15 schreef Snoepje5 het volgende:
Wat is wel een beetje jammer vindt is dat - ik weet overigens niet of het met android hetzelfde is - je als Nederlander of Europeaan betaald voor functies waarvan waarschijnlijk alleen Amerikanen iets aan hebben, zoals Apple Pay en voorheen de 'walletbook' oid.
Voelt ergens toch niet helemaal eerlijk.
Nee, niemand gaat hem kopen.quote:Op woensdag 10 september 2014 08:01 schreef Thunder0x het volgende:
Zijn er serieus mensen die dit toestel gaan aanschaffen?
Serieus denken dat het een vraag isquote:Op woensdag 10 september 2014 08:22 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Nee, niemand gaat hem kopen.
Godverdomme wat een domme vraag.
Mensen die 'm gebruiken voor foto's/video's zien er ook altijd lachwekkend uitquote:Op dinsdag 9 september 2014 23:39 schreef agter het volgende:
Ik neem niet m'n iPad mee om te
bellen.
Ik zie ook een domme vraagquote:Op woensdag 10 september 2014 08:32 schreef Thunder0x het volgende:
[..]
Serieus denken dat het een vraag is![]()
Godverdomme wat ben jij dom dat je denkt dat het een domme vraag is![]()
Iphone 6![]()
Back to 2012
Kansloos plaatje. Zoveelste bewijs dat android voor feature geeks en tweakers is. iPhone users willen gewoon een goeie telefoon. Split screen apps en multi user support, op een telefoon, doe normaal zeg.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |