Hey allemaal,
Ik ga dit jaar mijn laatste jaartje havo doen, op een nieuwe school omdat ik halverwege afgelopen jaar wegging van mijn oude school ivm een incident.
Ik heb er alles aan gedaan om t laatste jaar thuisscholing te mogen krijgen, zodat ik vrijstelling van leerplicht krijg, helaas niet gelukt dus ik kom op een school voor kinderen waar geen passend onderwijs voor is, (geen speciaal onderwijs oid dus;)).
Ik ken het grootste deel van mijn examenstof al, en ik ga sowieso staatsexamen doen en in februari als ik 18 ben stap ik van school, dus de tijd er tussenin zit ik er een beetje voor jan lul. Maar goed, ik kan wel doen en laten wat ik wil aangezien er niet echt consequenties zijn, (zolang het legaal is).
Dus heeft iemand suggesties/ideeën voor grappen/pranks die je op school uit kan halen om het jaar leuk door te komen? Ik deed dit vroeger al maar als je gewoon op school zit ben je toch behoorlijk beperkt als je niet teveel problemen wilt.
Dus alle voorstellen zijn welkom zodra ze legaal zijn

Ik had al een paar dingen via google gevonden:
Laxeermiddel in de koffie (nooit de ballen gehad dat te doen, can't wait)
Superglue op deurknoppen (geen idee of het werkt)
en dan vond ik deze suggestie:
get 3 turtles, then draw the numbers 1, 2, or 4, and then let them loose in the school. it will drive them crazy looking for the "3rd" turtle.
Lijkt me geweldig maar ik denk niet dat ik aan schildpadden kan komen