quote:Johnny de Mol laat dromen uitkomen in 'SynDROOM'
woensdag 2 oktober 2013
Met het nieuwe programma 'SynDROOM', te zien vanaf donderdag 3 oktober, maakt Johnny de Mol zijn entree bij RTL 4.
In dit programma helpt hij ambities, dromen en fantasieën van mensen met het syndroom van Down, autistische stoornissen en andere aanverwante syndromen te realiseren. Net als ieder mens hebben zij langgekoesterde wensen. Soms kunnen ze daarbij net een beetje extra hulp gebruiken, dat ene duwtje in de goede richting. Vaak gaat het om een stap in hun leven die ze anders nooit hadden kunnen maken. Johnny helpt hen om gehoord, gezien of opgemerkt te worden.
In elke aflevering staan verschillende dromen centraal. Waar mogelijk probeert Johnny iemand structureel te helpen. Bijvoorbeeld door een jongen met het Syndroom van Down promotie te bezorgen op zijn werk. Of een autistisch meisje te helpen met het halen van haar rijbewijs. Maar Johnny helpt ook bij dromen die onmogelijk lijken. Zoals een balletje trappen met de grootste voetballer aller tijden; Lionel Messi.
In ‘SynDROOM’ delen deze mensen met een verstandelijke beperking of stoornis niet alleen hun dromen maar geven ook een uniek kijkje in hun dagelijks leven. De kijker volgt ze ook op een ‘gewone’ dag. Wat zijn de medische en praktische gevolgen van hun handicap? Welke reacties krijgen ze? Het tv-programma laat de dagelijkse realiteit zien van iemand met een verstandelijke beperking of een autistische aandoening.
ik ook, moest zoeken via de zoekfunctiequote:Op donderdag 4 september 2014 22:15 schreef Uccie het volgende:
Ik was helemaal vergeten dat er een topic is!
Ik draai nooit hardstylequote:Op donderdag 4 september 2014 22:17 schreef appelen het volgende:
[..]
ik ook, moest zoeken via de zoekfunctie![]()
wanneer draai je weer een hardstylesetje
quote:
Jaquote:Op donderdag 4 september 2014 22:18 schreef Uccie het volgende:
Oh wacht, heb je afgelopen vrijdag geluisterd
Ik kan dat niet joh, dat is filofax' sterke kant.quote:
Ohquote:
ooh dan zal ik daar wel naar luisterenquote:Op donderdag 4 september 2014 22:19 schreef Uccie het volgende:
[..]
Ik kan dat niet joh, dat is filofax' sterke kant.
dat wel jaquote:
En de mijne welquote:Op donderdag 4 september 2014 22:21 schreef appelen het volgende:
[..]
ooh dan zal ik daar wel naar luisterenik vind zijn stem niet leuk
[..]
dat wel ja
Vind mezelf net een teletubbiequote:
quote:Op donderdag 4 september 2014 22:23 schreef Uccie het volgende:
[..]
Vind mezelf net een teletubbieoh-oh!
Alleen wij kunnen dat...en dan ook nog enorm offtopic.quote:Op donderdag 4 september 2014 22:23 schreef appelen het volgende:
in de reclame meer posten dan tijdens het programma
Zijn we in de sc ook goed inquote:Op donderdag 4 september 2014 22:24 schreef Uccie het volgende:
[..]
Alleen wij kunnen dat...en dan ook nog enorm offtopic.
Hoyhoy!
Zou niet weten waar je het over hebtquote:
quote:Op donderdag 4 september 2014 22:25 schreef Uccie het volgende:
[..]
Zou niet weten waar je het over hebt
Nou dat het lange zo gekruld zitquote:
Ja, ik kan mijn eigen posts niet bijhouden.quote:
Ze loopt een beetje alsof ze een glaasje teveel op heeftquote:
Herkenbaar?quote:Op donderdag 4 september 2014 22:33 schreef Uccie het volgende:
[..]
Ze loopt een beetje alsof ze een glaasje teveel op heeft
Niet dat ik me herinnerquote:
Volgende week weer.quote:
Hier dan...voor die tijd stalk ik je vast wel ergens andersquote:
Ik kijk,ja.quote:Op donderdag 18 september 2014 22:27 schreef D. het volgende:
[..]
Niet teruglezen, vooruit kijken
Kijk jij wel?
Ja, da's wel jammer hequote:Op donderdag 18 september 2014 22:29 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ik kijk,ja.
Ariana Grande muziek op de achtergrond.
Haar muziek is leuk.quote:Op donderdag 18 september 2014 22:30 schreef D. het volgende:
[..]
Ja, da's wel jammer he
Evengoed een leuk item
Dat heb ik gemistquote:Op donderdag 18 september 2014 22:30 schreef Fylax het volgende:
[..]
Haar muziek is leuk.
Vond eerlijk gezegd dat item met het trouwen leuker.
Geweldige kerel The Hoff in het echt, verbaasd me nietsquote:Op donderdag 25 september 2014 22:01 schreef vencodark het volgende:
Wauw ze hebben hm nog gestrikt ook?
Hij is echt tof. Bij elk programma dat ik hem zie.quote:Op donderdag 25 september 2014 22:06 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Geweldige kerel The Hoff in het echt, verbaasd me niets
Knap dat het programma genomineerd is ! Is ook wel een lief en teder programma. Maar ik hoop toch op Penoza of Flikken Maastricht.quote:Op maandag 29 september 2014 22:14 schreef roos85 het volgende:
synDROOM is genomineerd voor Gouden Televizierring.
TV / Gouden Televizier-Ring Verkiezing 2014.
Ze kwam bij mij ook vrij onecht over.quote:Op donderdag 24 september 2015 21:29 schreef vencodark het volgende:
Die Robin praat tegen dat meisje alsof ze 4 is. Dat is overdreven, met zo'n hoog stemmetje
Mwa, niet speciaal. Maar meer geen goed gevoel hebben hoe je met zo'n meisje om moet gaan.quote:Op donderdag 24 september 2015 21:38 schreef roos85 het volgende:
[..]
Ze kwam bij mij ook vrij onecht over.
De tweede keer ging het al beter dan de eerste ... maar kan me voorstellen dat niet iedereen daar zo makkelijk mee omgaat als Johnny ......quote:Op donderdag 24 september 2015 21:39 schreef vencodark het volgende:
[..]
Mwa, niet speciaal. Maar meer geen goed gevoel hebben hoe je met zo'n meisje om moet gaan.
Ben net bezig met de aflevering van vandaag maar hij komt wel over als een enorme lieverdquote:
Toffe kerel ja, zo is hij IRL ook echtquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 00:10 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ben net bezig met de aflevering van vandaag maar hij komt wel over als een enorme lieverd
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |