+1!quote:Op woensdag 24 september 2014 13:28 schreef Moppert het volgende:
Niet goed netjes te knopen en zit verschrikkelijk.
Je kan je jas niet uitdoen dus je kind moet er altijd uit ook als het net slaapt. (of je zit met je winterjas binnen)
Soms als ik ergens ben dan draag ik ook zonder dat ik buiten ben dus dan moet je ook weer opnieuw knopen als je wel naar buiten gaat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 27-09-2014 15:38:00 ]
Staat je mooi zeg!quote:Op zaterdag 27 september 2014 17:32 schreef Razztwizzle het volgende:
Eerste poging met doek:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kan nog strakker, maar we gaan oefenen!
Heel knus zoen ze viel meteen in slaap.
Als jullie nav deze foto nog tips hebben hoor ik het graag!
Best lastig zo op de rugquote:Op zaterdag 27 september 2014 19:39 schreef Burdie het volgende:
Leuk, Razz.
@Kyara, je kunt toch gewoon eerst knopen en dan je jas er over doen?
Onze oude doek 0+quote:Op zaterdag 27 september 2014 17:32 schreef Razztwizzle het volgende:
Eerste poging met doek:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kan nog strakker, maar we gaan oefenen!
Heel knus zoen ze viel meteen in slaap.
Als jullie nav deze foto nog tips hebben hoor ik het graag!
Ik denk niet dat dat heel erg op prijs wordt gesteldquote:Op zaterdag 27 september 2014 19:39 schreef Burdie het volgende:
Leuk, Razz.
@Kyara, je kunt toch gewoon eerst knopen en dan je jas er over doen?
Jaaa de kleuren zijn echt mooi! En hij is lekker zachtquote:Op zaterdag 27 september 2014 20:30 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Onze oude doek 0+
Staat heel mooi!
quote:Op zondag 28 september 2014 10:08 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Jaaa de kleuren zijn echt mooi! En hij is lekker zacht.
quote:Op zaterdag 27 september 2014 17:32 schreef Razztwizzle het volgende:
Eerste poging met doek:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kan nog strakker, maar we gaan oefenen!
Heel knus zoen ze viel meteen in slaap.
Als jullie nav deze foto nog tips hebben hoor ik het graag!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 01-10-2014 17:00:20 ]
quote:Op woensdag 1 oktober 2014 16:59 schreef Razztwizzle het volgende:
Haha ja leuk ding is het hè!
Goed, ik heb van een vriendin een Boba draagzak geleend. Volgens mij is die nog veel te groot voor zo'n klein prupke van twee wekenal valt ze er net zo snel in in slaap als in de doek.
Zijn er ook draagzakken waar die kleintjes niet zo in verzuipen? Ik neig toch wel naar het gemak van klik klak klaar. Al is de doek zachter.
Plaatjes:wij hebben een storchenwiege carrier, volgens mij kan die t kleinste versteld worden (tot 10 cm klein aan de onderkant)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwak
quote:Op woensdag 1 oktober 2014 17:23 schreef kwakz0r het volgende:
wij hebben een storchenwiege carrier, volgens mij kan die t kleinste versteld worden (tot 10 cm klein aan de onderkant)
Ja dit!quote:Op woensdag 1 oktober 2014 17:30 schreef Franny_G het volgende:
Ik heb een storchenwiege maar mijn ervaring is dat ik een doek de eerste maanden toch echt prettiger vind. Het voelt gewoon beter, meer passend bij dat hele kleine lijfje.
Mmmmm weet niet. Ik heb de mei tai (en binnenkort 2quote:Op donderdag 2 oktober 2014 10:55 schreef Morretje het volgende:
Mooie GotC, prachtige kleur groen!
LB, nu nog eens proberen geen optie?
quote:Op donderdag 2 oktober 2014 11:24 schreef Morretje het volgende:
zooo handig. Maar, dat zou met een wagen vast niet veel anders zijn, en die moet je dan leeg ook nog duwen én op je kind letten
Awwwquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 16:42 schreef Kyara het volgende:
[..]
Ik had er vandaag 3 die zelf wilde lopen. En een dubbele buggy (en als er iets is wat echt niet lekker duwt dan is het wel een duobuggy).
oh thanks LB! Die ziet er idd goed uitquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 21:53 schreef LadyBlack het volgende:
Een Bondolino Crump!
Hoef je geen gespen voor op maat te sjorren en baby kan er vanaf dag 1 in als ik me niet vergis.
Je kunt altijd nog een rekbare doek kopen voor tijdens je verlof, als jij waarschijnlijk toch het meeste draagt. Zit fijn voor zo'n kleintje en je kunt m voorknopen en omlaten als je even moet voeden/verschonen.
Nee maar daar had ik soms wel een beetje spijt van, omdat vriendje E dus nooit droeg.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 22:03 schreef Crumpette het volgende:
[..]
oh thanks LB! Die ziet er idd goed uitzeker in de "koelere" versie, en mogelijk met een verlengstuk. Eens even mijn vriend achtervolgen met een meetlint
Heb je deze zelf ook?
... had ik breed al genoemd?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 22:09 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Nee maar daar had ik soms wel een beetje spijt van, omdat vriendje E dus nooit droeg.
Overigens kun je met een doek maat 6 echt wel een heel eind komen hoor. Iig de simpelste knopen wel.
ja? hmm maar 62 is al na een paar maanden toch? Wel fijn dat hij jou iig wel bevalt!quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 22:06 schreef Tante_Soesa het volgende:
Ik heb een Bondolino, heeel fijn ding maar ik zou 'm aanraden vanaf mt 62 eigenlijk, eerder lijkt ie mij te groot.
Ik heb vandaag voor het eerst S in de doek gehad, was fijn!
ja, dat verwacht ik ook wel ja. t is toch ook het kindje van mijn vriend enzo, dus heel klein verwacht ik hem nietquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 22:17 schreef LadyBlack het volgende:
Ah nee een maat 8 zou ik dan niet kopen hoor...
En 62 kan al heel snel zijn![]()
Wat is volgens jou het verschil tussen die die je noemt en de bondolino dan? Want als ik ze online bekijk zien ze er qua vorm en gebruik allemaal min of meer hetzelfde uit?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 22:37 schreef Moppert het volgende:
Bondolino zou ik niet aanraden vanaf geboorde idd. (ik neig naar maat 68 )
De hopptye, diditai of de storchenwiege kan wel direct
Crump! Wij hebben een storchenwiege en een diva mei tai (is zelfde model als hopptye) liggen. Je mag ze altijd even lenen om te kijken of ze passen bij je vriend.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 22:43 schreef Crumpette het volgende:
[..]
Wat is volgens jou het verschil tussen die die je noemt en de bondolino dan? Want als ik ze online bekijk zien ze er qua vorm en gebruik allemaal min of meer hetzelfde uit?
Ik zie bijv wel dat de hop-tye (ook mooi!) de buikband ook geknoopt moet.. moet die achter geknoopt of terug naar voren? Want als voor, dan is hij te kort voor mijn vriend denk ik. Als achter.. dan heb je dus een knoop op je rug? lijkt me niet prettig als je ergens wilt zitten?
als je zegt aan te passen in de breedte dan heb je het over het "zitvlak" voor de mini he?quote:Op zondag 5 oktober 2014 08:39 schreef Moppert het volgende:
Op de rug maar ook de bondolino heb je om je rug lopen en alle andere dragers ook.
Als je goed wil kunnen zitten dan zou ik een doek kiezen.
En de bondolino is niet aan te passen in breedte en die ik opnoemde wel.
Dat ja.quote:Op zondag 5 oktober 2014 09:12 schreef Dot. het volgende:
Bondolino hier idd vanaf 62 voornamelijk gebruikt. Ze raden zelf aan dat je bij kleinere baby's de voetjes erin doet, maar je houdt een best groot gat aan de zijkant, dus ik was voora bang dat hij daar tussendoor zou floepen. Maar nu vind ik het een geniaal apparaat, want we gebruiken hem allebei heel veel en we hoeven niet iets te verstellen of aan te passenEn alles wat op je rug zit is plat, dus je voelt niks als je zit. Maar volgens mij maakt de zomerversie niet zo heel veel uit qua warmte, want het warmste is toch die baby op je, dus dat de banden dan wat dunner zijn scheelt denk ik nauwelijks.
En een emei? Die zijn toch ook heel veel af te stellen?
wat een lief aanbod, thanks! die storchenwiege is ook min of meer hetzelfde model toch? hetzelfde in gebruik?quote:Op zondag 5 oktober 2014 09:13 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Crump! Wij hebben een storchenwiege en een diva mei tai (is zelfde model als hopptye) liggen. Je mag ze altijd even lenen om te kijken of ze passen bij je vriend.
Als t niet eerder ervan komt dan gewoon op kraamvisite, neem je gewoon je vriend mee om baby te gluren en passen jullie effe!
ja, alleen dan met gevulde banden over de schouders en een clipsluiting om de buik ipv lappen die je knoopt. vind t wel anders dragen (met de oefenknuffel).quote:Op zondag 5 oktober 2014 11:47 schreef Crumpette het volgende:
[..]
wat een lief aanbod, thanks! die storchenwiege is ook min of meer hetzelfde model toch? hetzelfde in gebruik?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |