Oh zoquote:Op dinsdag 2 september 2014 14:18 schreef Chewie het volgende:
[..]
android of windows phones smarphones met (ongeveer) zelfde schermafmetingen als een iphone bedoel ik.
Een groter scherm leest toch beter.
Ik heb (nadat ik altijd een iPhone had) nu zo'n samsung s5 geregeld, veelste groot joh.quote:Op dinsdag 2 september 2014 14:18 schreef Chewie het volgende:
[..]
android of windows phones smarphones met (ongeveer) zelfde schermafmetingen als een iphone bedoel ik.
Een groter scherm leest toch beter.
Geen last van hebben is weer iets anders. Ik ben er 100% van overtuigd dat je browsen op een 4.7" iPhone prettiger zou vinden dan op een 4.0" iPhone tenzij je wellicht kinderhanden hebt.quote:Op dinsdag 2 september 2014 14:19 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Ik heb daar echt geen last van...
Dat doe ik dan ook gewoon in mijn bioscoop...quote:Op maandag 1 september 2014 19:58 schreef Michielos het volgende:
Films kijken op een vier inch scherm
Welk deel van de volgende quote begrijp je niet?quote:Op dinsdag 2 september 2014 13:55 schreef Chewie het volgende:
[..]
Haha moeite met kritiek? Vind de iphone een prima smartphone, wellicht een beetje saai maar functioneerd verder prima, alleen het browsen is net zoals op andere smartphones niet echt optimaal te noemen.
quote:Op dinsdag 2 september 2014 12:59 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Ik ervaar geen problemen met surfen op mijn iPhone met Safari.
Ik heb inderdaad kleine handjes, en natuurlijk zou een groter beelscherm fijner zijn. Maar dat is geen reden voor mij om een groter toestel aan te schaffen (zoals dus bijvoorveeld een s5) omdat ik het toestel gewoon veel te groot vind voor mijn handen. En als ik een groot scherm wil browsen start ik mijn PC wel op.quote:Op dinsdag 2 september 2014 14:20 schreef HexHunter het volgende:
[..]
Geen last van hebben is weer iets anders. Ik ben er 100% van overtuigd dat je browsen op een 4.7" iPhone prettiger zou vinden dan op een 4.0" iPhone tenzij je wellicht kinderhanden hebt.
Kennelijk nog nooit in de VS geweest (laat staan dat je een paspoort hebt)?quote:Op maandag 1 september 2014 23:52 schreef Revolution-NL het volgende:
Mensen die vrijwillig hun vingerafdruk afstaan aan Google of Apple
4,7 is nog acceptabel, al zou ik liever gehad hebben dat het formaat van de 5S gehandhaafd zou blijven.quote:Op dinsdag 2 september 2014 14:23 schreef HexHunter het volgende:
Ik vind het wel grappig dat mensen het gemiddeld grotere formaat van Android toestellen afkraken en de aanpak van Apple ophemelen terwijl Apple precies diezelfde kant op gaat met de iPhone 6.
quote:Op dinsdag 2 september 2014 14:27 schreef DS4 het volgende:
[..]
4,7 is nog acceptabel, al zou ik liever gehad hebben dat het formaat van de 5S gehandhaafd zou blijven.
De "feeling" op een Android-toestel is heel anders. Het voelt geforceerd en traag aan. Dat zal wel komen door de JIT compiler waar iOS gebruik maakt van een AOT compiler. Misschien dat dit met de ART compiler anders wordt maar die wordt nog niet grootschalig gebruikt en niet alle apps hebben dan een goede werking.quote:Op dinsdag 2 september 2014 14:16 schreef HexHunter het volgende:
[..]
Kan je ook beargumenteren waarom? De stock browser van een HTC One M7 doet naar mijn mening en ook van een heleboel andere mensen niet onder voor safari op een iPhone. Niet qua soepelheid en ook niet qua functies.
Misschien heb je dan wel meer overzicht, de bediening vind ik minder fijn. Grote formaten kun je niet fijn met een hand bedienen.quote:Bovendien zorgt het grotere scherm bij de high-end modellen dat je een beter overzicht hebt tijdens het browsen wat nogal een groot pluspunt is.
Beetje jammer ja. Hopelijk blijft het 4" formaat wel anders zou ik dat echt een gemis vinden. Tenzij ze met iets komen zodat het scherm wel goed met een hand te bedienen is. Ook voor de mensen met kleinere handen.quote:Op dinsdag 2 september 2014 14:23 schreef HexHunter het volgende:
Ik vind het wel grappig dat mensen het gemiddeld grotere formaat van Android toestellen afkraken en de aanpak van Apple ophemelen terwijl Apple precies diezelfde kant op gaat met de iPhone 6.
Zou je de iPhone zes wel kopen uiteindelijk? Stel dat ie enkel een vijf inch screen zou hebbenquote:Op dinsdag 2 september 2014 14:39 schreef Dimens het volgende:
[..]
Beetje jammer ja. Hopelijk blijft het 4" formaat wel anders zou ik dat echt een gemis vinden. Tenzij ze met iets komen zodat het scherm wel goed met een hand te bedienen is. Ook voor de mensen met kleinere handen.
Ligt eraan. Maar de geruchte zeggen dat er geen 5" scherm gaat komen.quote:Op dinsdag 2 september 2014 15:03 schreef Michielos het volgende:
[..]
Zou je de iPhone zes wel kopen uiteindelijk? Stel dat ie enkel een vijf inch screen zou hebben
Dit inderdaad. Vind de 5/5s echt een fijn formaat hebben, groter hoeft wat mij betreft niet. Ben er echter bang voor dat het toch helemaal gaat verdwijnen. Nu hoef ik nog niet direct een nieuwe, want heb deze nog maar iets langer dan een jaar maar de 6s zal niet veel anders zijn dan de 6.quote:Op dinsdag 2 september 2014 14:39 schreef Dimens het volgende:
[..]
Beetje jammer ja. Hopelijk blijft het 4" formaat wel anders zou ik dat echt een gemis vinden. Tenzij ze met iets komen zodat het scherm wel goed met een hand te bedienen is. Ook voor de mensen met kleinere handen.
Zeker wel in de VS geweest en daarbij inderdaad vingerafdruk en foto achter gelaten. Je hebt weinig keuze hè.quote:Op dinsdag 2 september 2014 14:23 schreef DS4 het volgende:
[..]
Kennelijk nog nooit in de VS geweest (laat staan dat je een paspoort hebt)?
? Die heb ik nog niet gehoord. Wel gehoord over vertraging...quote:Op dinsdag 2 september 2014 15:15 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ligt eraan. Maar de geruchte zeggen dat er geen 5" scherm gaat komen.
De paranoia is sterk in dezequote:Op dinsdag 2 september 2014 16:12 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Zeker wel in de VS geweest en daarbij inderdaad vingerafdruk en foto achter gelaten. Je hebt weinig keuze hè.
Bij commerciële producten die biometrische gegevens scannen gebruik ik deze functionaliteit niet. Als deze functionaliteit verplicht is dan koop ik het product niet.
Je moet je biometrische gevens toch echt niet achter willen laten bij een big brother Google of Apple. Hell.. ik vertrouw ze niet eens mijn foto's of andere persoonlijke data toe.
Nja, zolang de 5s goed is en zijn tijd ver vooruit is hoef je natuurlijk geen nieuwequote:Op dinsdag 2 september 2014 15:18 schreef Dimens het volgende:
Maar eigenlijk hoor ik natuurlijk te zeggen; "Natuurlijk, als het Apple is koop ik het sowieso."
Waarom zou je overheden wel vertrouwen? Zelfde laken een pak...quote:Op dinsdag 2 september 2014 16:12 schreef Revolution-NL het volgende:
Zeker wel in de VS geweest en daarbij inderdaad vingerafdruk en foto achter gelaten. Je hebt weinig keuze hè.
Bij commerciële producten die biometrische gegevens scannen gebruik ik deze functionaliteit niet. Als deze functionaliteit verplicht is dan koop ik het product niet.
Je moet je biometrische gevens toch echt niet achter willen laten bij een big brother Google of Apple. Hell.. ik vertrouw ze niet eens mijn foto's of andere persoonlijke data toe.
Volledig mee eens. Alleen heb ik weinig keuze als ik een paspoort nodig heb of toch echt de VS in moet. Weigeren is dan geen optie.quote:Op dinsdag 2 september 2014 16:23 schreef DS4 het volgende:
[..]
Waarom zou je overheden wel vertrouwen? Zelfde laken een pak...
Een 4,7" en 5,5" scherm zullen volgens de geruchten komen, geen 5" scherm.quote:Op dinsdag 2 september 2014 16:17 schreef very het volgende:
[..]
? Die heb ik nog niet gehoord. Wel gehoord over vertraging...
Ik heb mij er al bij neergelegd dat privacy verleden tijd is.... Alleen door volledig alle technologie en comfort achter je te laten kun je dat terug krijgen.quote:Op dinsdag 2 september 2014 16:24 schreef Revolution-NL het volgende:
Volledig mee eens. Alleen heb ik weinig keuze als ik een paspoort nodig heb of toch echt de VS in moet. Weigeren is dan geen optie.
Lekker allemaal bang zijn, daar wordt de wereld beter vanquote:Op dinsdag 2 september 2014 16:21 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
'Paranoid should be the default status of anybody'
En zelfs dan niet. Anderen zetten toch wel foto's van jou op het web en dergelijken. Mijn naam staat ook een paar keer op het internet op websites waar ik het liever nooit had zien staan.quote:Op dinsdag 2 september 2014 16:29 schreef DS4 het volgende:
[..]
Alleen door volledig alle technologie en comfort achter je te laten kun je dat terug krijgen.
ohjaquote:Op dinsdag 2 september 2014 16:25 schreef Dimens het volgende:
[..]
Een 4,7" en 5,5" scherm zullen volgens de geruchten komen, geen 5" scherm.
Er is meer dan zwart en wit. Maar als er geen toch al geen privacy is dan begrijp ik dat in jouw optiek het geen probleem is als men een gps zender in je auto bouwt en je apparatuur in huis gebruikt om je gedrag te profileren.quote:Op dinsdag 2 september 2014 16:29 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik heb mij er al bij neergelegd dat privacy verleden tijd is.... Alleen door volledig alle technologie en comfort achter je te laten kun je dat terug krijgen.
Ligt er aan hoe ze die gps data gaan gebruiken, maar anders zie ik daar best voordelen in ja.quote:Op dinsdag 2 september 2014 16:38 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Er is meer dan zwart en wit. Maar als er geen toch al geen privacy is dan begrijp ik dat in jouw optiek het geen probleem is als men een gps zender in je auto bouwt en je apparatuur in huis gebruikt om je gedrag te profileren.
Je hebt immers toch niets te verbergen right.
Anyway... point taken. Dit is niet het topic is om dit inhoudelijk verder te bediscussieren.
De gegevens van de scan worden niet bij Apple opgeslagen maar in de A7 processor van de iPhone. Er wordt ook geen back-up van gemaakt.quote:Op dinsdag 2 september 2014 16:12 schreef Revolution-NL het volgende:
Bij commerciële producten die biometrische gegevens scannen gebruik ik deze functionaliteit niet. Als deze functionaliteit verplicht is dan koop ik het product niet.
Je moet je biometrische gevens toch echt niet achter willen laten bij een big brother Google of Apple. Hell.. ik vertrouw ze niet eens mijn foto's of andere persoonlijke data toe.
Ik heb een voertuigvolgsysteem en dat profileren gebeurt ook wel.quote:Op dinsdag 2 september 2014 16:38 schreef Revolution-NL het volgende:
Er is meer dan zwart en wit. Maar als er geen toch al geen privacy is dan begrijp ik dat in jouw optiek het geen probleem is als men een gps zender in je auto bouwt en je apparatuur in huis gebruikt om je gedrag te profileren.
Ik heb bijzonder veel te verbergen zelfs...quote:Je hebt immers toch niets te verbergen right.
Apple heeft je vingerafdruk niet. bronquote:Op maandag 1 september 2014 23:52 schreef Revolution-NL het volgende:
Mensen die vrijwillig hun vingerafdruk afstaan aan Google of Apple
quote:Touch ID doesn't store any images of your fingerprint. It stores only a mathematical representation of your fingerprint. It isn't possible for your actual fingerprint image to be reverse-engineered from this mathematical representation. iPhone 5s also includes a new advanced security architecture called the Secure Enclave within the A7 chip, which was developed to protect passcode and fingerprint data. Fingerprint data is encrypted and protected with a key available only to the Secure Enclave. Fingerprint data is used only by the Secure Enclave to verify that your fingerprint matches the enrolled fingerprint data. The Secure Enclave is walled off from the rest of A7 and the rest of iOS. Therefore, your fingerprint data is never accessed by iOS or other apps, never stored on Apple servers, and never backed up to iCloud or anywhere else. Only Touch ID uses it, and it can't be used to match against other fingerprint databases.
Helaas is die awkward in gebruik en niet zo goed als TouchID.quote:Op maandag 1 september 2014 23:33 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
[..]
Vingerafdrukscanner is niet iphone gebonden, kan net zo goed ook in Android toestellen gebouwd worden. Sterker nog, Galaxy S5 heeft een vingerafdrukscanner.
http://appleinsider.com/a(...)t&utm_medium=twitterquote:Op dinsdag 2 september 2014 03:35 schreef Michielos het volgende:
werd ook gezeikt over dat er zoiets als usernames doorgestuurd zou worden naar servers bij bepaalde Android devices, blijkt opeens dat hele iOs zo lek als een zeef te zijn![]()
Apple onderzoekt uitlekken naaktfoto's
wow.. just wow ...![]()
![]()
Maar goed, dit zal natuurlijk wel door de heilige Apple elite hier rechtgeluld worden, want Apple is de heiligheid zelve. TOP producten voor een schappelijk prijssie, doen niks fout, zijn de goedheid zelve enz
ja, zeiden ze bij Xiaomi ook, maar toen was het allemaal bagger en zegt het niks. Bewijs wil ik zien, geen wanhopige statementsquote:Op dinsdag 2 september 2014 21:00 schreef Dimens het volgende:
[..]
http://appleinsider.com/a(...)t&utm_medium=twitter
Blijkt dus geen lek in iCloud te zijn.
Apple kan nooit bewijzen dat iets niet gebeurd is (per definitie onmogelijk). Dat jij bewijs wil zien is een goede houding, maar dat moet dan gaan over bewijs dat iCloud wél gehackt is.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:05 schreef Michielos het volgende:
[..]
ja, zeiden ze bij Xiaomi ook, maar toen was het allemaal bagger en zegt het niks. Bewijs wil ik zien, geen wanhopige statements
weet ik ook wel joh, bewijslast ligt bij de claimer.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:07 schreef TC03 het volgende:
[..]
Apple kan nooit bewijzen dat iets niet gebeurd is (per definitie onmogelijk). Dat jij bewijs wil zien is een goede houding, maar dat moet dan gaan over bewijs dat iCloud wél gehackt is.
Je kan niet zeggen: iCloud is gehackt, bewijs maar het tegendeel. Je moet bewijzen dat iCloud wél gehackt is, niet dat iCloud niet gehackt is.
Nou dan.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:09 schreef Michielos het volgende:
[..]
weet ik ook wel joh, bewijslast ligt bij de claimer.
De bevolking snapt het niet meer. Zo zijn er nog altijd mensen die denken dat Google je data doorverkoopt en dat Apple je vingerafdruk heeft.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:12 schreef Dimens het volgende:
Het vervelende is wel dat je straks al die onwetende mensen over je heen gaat krijgen die dan tegen je gaan zeggen dat Apple onveilig is want ze hebben iets gelezen in de krant. En je zult ook zien dat dit keer op keer aangehaald gaat worden op FOK! dat je hierom geen Apple moet kopen. Let maar op.
En dan vervolgens zelf alles van Google gebruiken en naaktfoto's van de (klein)kinderen op Facebook zetten.
Dat kan, maar is niet een beperking van Android. Samsung heeft besloten om het zo te implementeren terwijl ze het op dezelfde manier konden implementeren als iphone.quote:Op dinsdag 2 september 2014 20:54 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Helaas is die awkward in gebruik en niet zo goed als TouchID.
Nou, blijkbaar konden ze dat niet hè. Anders hadden ze het wel gedaan.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:21 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
[..]
Dat kan, maar is niet een beperking van Android. Samsung heeft besloten om het zo te implementeren terwijl ze het op dezelfde manier konden implementeren als iphone.
Nee qua technologie konden ze het wel, maar ze hebben het niet gedaan omdat ze dachten dat hun eigen implementatie beter is, en dat je het slechter vind betekent niet dat het ook daadwerkelijk slechter is. Overigens ben ik helemaal geen fan van Samsung, maar wil ik enkel aangeven dat de vingerscanner niets met Andoid of iOS te maken heeft.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:30 schreef TC03 het volgende:
[..]
Nou, blijkbaar konden ze dat niet hè. Anders hadden ze het wel gedaan.
Er is ook niemand die beweert dat het iets met iOS of Android te maken heeft.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:35 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
[..]
Nee qua technologie konden ze het wel, maar ze hebben het niet gedaan omdat ze dachten dat hun eigen implementatie beter is, en dat je het slechter vind betekent niet dat het ook daadwerkelijk slechter is. Overigens ben ik helemaal geen fan van Samsung, maar wil ik enkel aangeven dat de vingerscanner niets met Andoid of iOS te maken heeft.
Wat lul je manquote:Op dinsdag 2 september 2014 21:38 schreef TC03 het volgende:
[..]
Er is ook niemand die beweert dat het iets met iOS of Android te maken heeft.
Hoe weet jij wat Samsung dacht? Elke blinde idioot kan zien dat hun vingerafdrukscanner bagger is. Ze wisten heus wel dat het brak was, maar ze konden gewoon niet beter. Ze zijn heus niet achterlijk bij Samsung.
De scanner van de SGS5 is duidelijk inferieur aan die van 5S, ik ga die discussie niet eens aan.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:42 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
[..]
Wat lul je manWe hebben over een van de grootste tech bedrijven ooit. Ze konden het echt wel. Zo lastig het is ook niet.
Deze Iphone fanboy zegt zelf dat beide scanners evengoed zijn.
Godverdomme man het gaat om een fucking vingerscanner. Het is geen rocketscience. Het is oud technologie. Zelf bij mijn gemeente hebben ze het. Je reageert alsof het fucking tyfus je gedachte kan lezen en bepalen of je aan de juiste code denkt. Een bedrijf als Samsung is in staat om een vingerscanner te maken die in de iphone 5s zit, het was een bewuste keuze van Samsung om dat niet te doen PUNT!quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:45 schreef TC03 het volgende:
[..]
De scanner van de SGS5 is duidelijk inferieur aan die van 5S, ik ga die discussie niet eens aan.
Dat je een groot tech bedrijf bent wil niet zeggen dat je een magische toverstaf hebt waarmee je elke techniek direct beschikbaar hebt. Apple heeft er >2 jaar over gedaan om dit te ontwikkelen, het bedrijf dat ze daarvoor gekocht hadden was er al veel langer mee bezig. Al met al meerdere jaren R&D. Hoezo denk jij dat Samsung dat in minder dan een jaar kan?
Vriend, het is geen oude technologie, het is een nieuwe technologie. De vingerafdrukscanner van de 5S werkt fundamenteel anders dan die van SGS5 en andere scanners en is daardoor beter en sneller.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:52 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
[..]
Godverdomme man het gaat om een fucking vingerscanner. Het is geen rocketscience. Het is oud technologie. Zelf bij mijn gemeente hebben ze het. Je reageert alsof het fucking tyfus je gedachte kan lezen en bepalen of je aan de juiste code denkt. Een bedrijf als Samsung is in staat om een vingerscanner te maken die in de iphone 5s zit, het was een bewuste keuze van Samsung om dat niet te doen PUNT!
Nogmaals ik ben zeker geen fan van Samsung, ik vind het kuttelefoons. Dat veranderd niets aan het feit dat samsung technologie uit de 20ste eeuw kan maken.
Boeien, wat heb je aan een goede vingerscanner als de rest zoals iOS bagger is.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:54 schreef TC03 het volgende:
[..]
Vriend, het is geen oude technologie, het is een nieuwe technologie. De vingerafdrukscanner van de 5S werkt fundamenteel anders dan die van SGS5 en andere scanners en is daardoor beter en sneller.
Die van de iPhone 5S is goed, de rest is bagger.
Nigga whaaaat is je probleem? Heeft Tim Cock zijn woord gegeven dat hij jou anaal gaat bevredigen als je zo praat? Reageer niet aub. Ik smeek je reageer gewoon niet op deze post.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:54 schreef TC03 het volgende:
[..]
Vriend, het is geen oude technologie, het is een nieuwe technologie. De vingerafdrukscanner van de 5S werkt fundamenteel anders dan die van SGS5 en andere scanners en is daardoor beter en sneller.
Die van de iPhone 5S is goed, de rest is bagger.
quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:56 schreef wunderbaum het volgende:
[..]
Boeien, wat heb je aan een goede vingerscanner als de rest zoals iOS bagger is.
Gaat niet om Tim Cook of Apple, gaat erom dat jij zo debiel bent dat je denkt dat R&D een soort toverstaf is waarbij je à la minute elke techniek denkbaar kan toepassen. Hoe dom kan je zijn.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:57 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
[..]
Nigga whaaaat is je probleem? Heeft Tim Cock zijn woord gegeven dat hij jou anaal gaat bevredigen als je zo praat? Reageer niet aub. Ik smeek je reageer gewoon niet op deze post.
Je kan niet simpelweg mp3's op plaatsen en verwachten dat het gewoon afspeelt. Meest basale iets ooit. Dafuuuuuuuuk bro. Het is uiteraard een bewuste keuze van steve blowjobs om mensen te irriteren met zijn ifuktunes.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:57 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
En waarom is het precies "bagger"? Wat kun je met iOS niet?
Ik heb genoeg video's gezien waarin de vingerprintscanner van de S5 vaak weigerde. Beide scanners zijn dus niet even goed, die van de iPhone blijft het beste. Alleen al omdat je je vinger er op kan laten liggen en er niet overheen hoeft te slepen.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:42 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
[..]
Wat lul je man
Deze Iphone fanboy zegt zelf dat beide scanners evengoed zijn.
quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:00 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
Je kan niet simpelweg mp3's op plaatsen en verwachten dat het gewoon afspeelt.
Jaman, nu wil ik ook nooit meer een Iphone. Wat een lelijke telefoon die HTC trouwens.quote:
dit geld voor zowat alles. Zie heel vaak op Facebook berichten voorbij komen die op kaas slaan zoals : "Nederland klaar voor onderhuidse chip" , "Mh17 neergeschoten door CIA" enz. en dan allemaal lui die enkel de titel lezen en erop reageren met:quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:12 schreef Dimens het volgende:
Het vervelende is wel dat je straks al die onwetende mensen over je heen gaat krijgen die dan tegen je gaan zeggen dat Apple onveilig is want ze hebben iets gelezen in de krant. En je zult ook zien dat dit keer op keer aangehaald gaat worden op FOK! dat je hierom geen Apple moet kopen. Let maar op.
En dan vervolgens zelf alles van Google gebruiken en naaktfoto's van de (klein)kinderen op Facebook zetten.
Niet? Vreemd, ik heb toch 1270 MP3's en 291 M4A-bestanden op mijn iPhone die allemaal zonder enig probleem door de standaard muziekspeler afgespeeld worden.quote:Op dinsdag 2 september 2014 22:00 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
[..]
Je kan niet simpelweg mp3's op plaatsen en verwachten dat het gewoon afspeelt. Meest basale iets ooit. Dafuuuuuuuuk bro. Het is uiteraard een bewuste keuze van steve blowjobs om mensen te irriteren met zijn ifuktunes.
nja, als geclaimed wordt dat zelfs je oma ermee overweg zou moeten kunnen, zou je uiteindelijk toch verwachten dat een mongooltje dat ook wel zou kunnenquote:Op woensdag 3 september 2014 08:27 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Niet? Vreemd, ik heb toch 1270 MP3's en 291 M4A-bestanden op mijn iPhone die allemaal zonder enig probleem door de standaard muziekspeler afgespeeld worden.
Weet je zeker dat je niet gewoon verstandelijk beperkt bent, dat het jou daarom niet lukt? Gezien de grammatica in je posts lijkt mij dan geen verkeerde aanname.
Jij moet echt een keer wat zelfkennis opdoen. Je zit op een forum met tieners en gedraagd je er zelf ook naar, met enkel op mening en aanname gebaseerde flame posts. En als een ander dat doet zint je het niet.quote:Op dinsdag 2 september 2014 14:03 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dit soort moddenfokking domme kutposts heb ik het over dus, met je het kan niet...
Je bent een kleine kleuter qua gedrag, maar met extremistische trekjes, bijna eng.
Ik vind het juist heerlijk om op een subforum ongegeneerd te kunnen zeiken. Vind het zelf sneu dat er op een forum als KLAAGBAAK (waar zeiken moet kunnen) over gezeurd wordt, erger nog... hetgene waarvan ik beticht wordt, doet ie zelf ook gewoon.. maar dan mag het natuurlijk wel !quote:Op woensdag 3 september 2014 08:56 schreef mergbot het volgende:
[..]
Jij moet echt een keer wat zelfkennis opdoen. Je zit op een forum met tieners en gedraagd je er zelf ook naar, met enkel op mening en aanname gebaseerde flame posts. En als een ander dat doet zint je het niet.
Dit is absoluut geen redelijke test met betrekking tot snelheid. Zeker niet als ook nog eens blijkt dat er bijvoorbeeld bij Netflix 2 secondes wordt gewacht alvorens bij iOS de app afgesloten wordt waar Netflix bij Android al direct bij 2 secondes begint en direct wordt afgesloten.quote:
Dis booolshit main. Altijd met je excuses. Je wilt toch niet beweren dat iPhone snellere hardware heeft? Want dat is feitelijk niet waar. De software is blijkbaar trager. Alsof htc helemaal geen transities heeft en alsof sommige apps om dezelfde redenen dat je aangaf sneller niet sneller waren op iPhone dan op htc. Je kan niet alle nadelen wegdenken zeggen kijk nu is iPhone sneller. dafuuuuk bra.quote:Op woensdag 3 september 2014 10:33 schreef Dimens het volgende:
[..]
Dit is absoluut geen redelijke test met betrekking tot snelheid. Zeker niet als ook nog eens blijkt dat er bijvoorbeeld bij Netflix 2 secondes wordt gewacht alvorens bij iOS de app afgesloten wordt waar Netflix bij Android al direct bij 2 secondes begint en direct wordt afgesloten.
Redelijk is dan om alleen daarom al 1.37 vs 1.43 aan te houden. En dan heb je ook nog Google Earth waarbij zooming onder Android veel sneller gaat. Met dezelfde snelheid in iOS zou iOS sneller klaar kunnen zijn. Dat is echter niet zichtbaar omdat het trager inzoomt en trager inzoomen heeft niets met de snelheid van de app te maken. Kan ook zo weer 2 secondes schelen wat het 1.41 maakt. Ineens slechts 4 secondes "trager".
Dan heb je nog de transitions van iOS waar je rekening mee moet maken. Bij het hibernaten van een app duurt het in iOS langer omdat er een langere transistion time is om terug te keren naar het home-scherm. Ook dit heeft niets met de snelheid van het toestel te maken alhoewel dit wel sneller kan (Wat zichtwaar was van iOS 7 naar iOS 7.1). Had dit sneller geweest, was de tijd ook korter geweest. Het terugkeren naar het home-screen in Android is immers gewoon PATS BOEM hier heb je het home-screen. Ik vind dat niet natuurlijk aanvoelen.
Stel dat iedere transitie 0,5 secondes duurt en je hebt 11 keer dat apps afgesloten worden, kom je dus uit op een totaal van 5,5 secondes. Dan zou de iPhone dus de winnaar zijn.
Maar voor exacte metingen zou je daarvoor meetapparatuur moeten gebruiken en niet iemand die er misschien net wat te lang over doet om op een app te drukken of eerst 2 secondes wacht voordat het een app afsluit.
De iPhone heeft idd snellere hardware, ok, nu zijn er snellere uitgekomen dan de 5s, maar de a7 van Apple is sneller dan de Quad Cores in de meeste androids ja. Dat is al een paar honderd keer aangetoond hier.quote:Op woensdag 3 september 2014 10:36 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
[..]
Dis booolshit main. Altijd met je excuses. Je wilt toch niet beweren dat iPhone snellere hardware heeft? Want dat is feitelijk niet waar. De software is blijkbaar trager. Alsof htc helemaal geen transities heeft en alsof sommige apps om dezelfde redenen dat je aangaf sneller niet sneller waren op iPhone dan op htc. Je kan niet alle nadelen wegdenken zeggen kijk nu is iPhone sneller. dafuuuuk bra.
Nee dat is niet aangetoond. Hoogstens is aangetoond dat hard en software perfect bij elkaar passen.quote:Op woensdag 3 september 2014 10:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
De iPhone heeft idd snellere hardware, ok, nu zijn er snellere uitgekomen dan de 5s, maar de a7 van Apple is sneller dan de Quad Cores in de meeste androids ja. Dat is al een paar honderd keer aangetoond hier.
Je hebt zelf genoeg benchmarks gezien inmiddels waarin werd aangetoond dat de a7 op het moment van uitkomen de snelste was van alle smartphones, en nu nog hebben die quad cores moeite om heel erg veel sneller te zijn.quote:Op woensdag 3 september 2014 10:42 schreef Michielos het volgende:
[..]
Nee dat is niet aangetoond. Hoogstens is aangetoond dat hard en software perfect bij elkaar passen.
Nee die heb ik niet gezien. Ik haal 42.900/43.900 op mijn toestel btw (antutu)quote:Op woensdag 3 september 2014 10:43 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je hebt zelf genoeg benchmarks gezien inmiddels waarin werd aangetoond dat de a7 op het moment van uitkomen de snelste was van alle smartphones, en nu nog hebben die quad cores moeite om heel erg veel sneller te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |