Red je niet.quote:Op woensdag 3 september 2014 14:54 schreef Questular het volgende:
Wat is een gemiddelde leveringstijd als je iets bij MP4nation besteld? Vertrek over 2 weken op vakantie en wil het dan wel graag binnen hebben
Gaat het ook niet worden zie ik net...quote:Op woensdag 3 september 2014 14:46 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Ook geen "add money" doen, maar gewoon je item proberen te kopen en dan pay now.
Red je wel met FedEx, dus als je eentje koopt waar gratis FedEx bij zit of een waar je zelf FedEx bij betaald kan het wel.quote:
quote:Op woensdag 3 september 2014 14:54 schreef Questular het volgende:
Wat is een gemiddelde leveringstijd als je iets bij MP4nation besteld? Vertrek over 2 weken op vakantie en wil het dan wel graag binnen hebben
Mijn bestelling 25-08 besteld, gister (02-09) binnen.quote:
dan moet je net mazzel hebben ja, maar in 99% van de gevallen red je het niet als je ook nog moet bestellen met de normale verzend methoden.quote:Op woensdag 3 september 2014 20:44 schreef N22 het volgende:
[..]
[..]
Mijn bestelling 25-08 besteld, gister (02-09) binnen.
Kan dus wel me dunkt
Fakeeeeeeeequote:Op woensdag 3 september 2014 21:35 schreef ajaxboy het volgende:
Iemand deze wel eens besteld ? http://www.miniinthebox.c(...)cators_p1301065.html Goedkoper als banggood, dealextreme en chinabuye.
Gelukkig krijg je bij MP4 bij heel veel items free FedEx, dan haal je het 99% van de tijd makkelijkquote:Op woensdag 3 september 2014 20:52 schreef rene90 het volgende:
[..]
dan moet je net mazzel hebben ja, maar in 99% van de gevallen red je het niet als je ook nog moet bestellen met de normale verzend methoden.
Zoek zelf even volgende keer..quote:Op woensdag 3 september 2014 22:26 schreef Tjado het volgende:
Hoe herken je een echte Xiaomi powerbank? Is die van Banggood bijv. wel legit? Of zijn ze bij voorbaat ALLEMAAL fake?
Zit er ook al een tijdje op te wachten. Hopelijk wordt het snel opgepakt door developers zodat er Ubuntu o.i.d. op gezet kan worden. Handig als htpc of nasquote:Op woensdag 3 september 2014 14:44 schreef rene90 het volgende:
Deze komt er ook aan trouwens, volgende week in de verkoop:
http://ugoos.net/ugoos-brand/ugoos-ut3-16gb-rk3288
rk3288 tv box.
Gaat 100 dollar kosten trouwens, en dan nog wat shipping etc. erbij.quote:Op woensdag 3 september 2014 23:01 schreef relativity het volgende:
[..]
Zit er ook al een tijdje op te wachten. Hopelijk wordt het snel opgepakt door developers zodat er Ubuntu o.i.d. op gezet kan worden. Handig als htpc of nas
Kijk eens bij de negatieve feedback die beide verkopers zoal krijgen. Volgens mij zegt dat wel wat.quote:Op woensdag 3 september 2014 23:58 schreef De-Hamster het volgende:
Ik heb een nieuw scherm nodig voor de HTC Sensation XL in het wit. Nu zit ik eBay af te struinen en vind ik best veel prijsverschil, van 10 tot 60 dollar. Beide verkopers hebben aangegeven dat deze perfect werkt voor mijn telefoon (foto opgestuurd)
Verwachten jullie hier enig verschil in beide artikelen? Ik wil het natuurlijk wel goedkoop, maar in de basis moet het natuurlijk wel gewoon goed zijn.
http://www.ebay.com/itm/-/390409821546?roken=cUgayN
http://www.ebay.com/itm/-/231028757674?roken=cUgayN
Via fex-ex? Want als ik dat wil doen dan betaal ik 16 dollar extra en dat is was veel voor een bestelling van 22,50 dollarquote:Op woensdag 3 september 2014 20:44 schreef N22 het volgende:
[..]
[..]
Mijn bestelling 25-08 besteld, gister (02-09) binnen.
Kan dus wel me dunkt
Dat is een acceptabele prijsquote:Op woensdag 3 september 2014 23:34 schreef rene90 het volgende:
[..]
Gaat 100 dollar kosten trouwens, en dan nog wat shipping etc. erbij.
Leuk! ga er eens een paar kopen, goeie tip.quote:Op donderdag 4 september 2014 10:16 schreef rene90 het volgende:
Banggood heeft wel weer leuke dingetjes:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
$4,99
Zie hier voor meer:
http://www.banggood.com/buy/sign-wall-vintage.html
Free shippingquote:Op donderdag 4 september 2014 10:42 schreef Questular het volgende:
[..]
Via fex-ex? Want als ik dat wil doen dan betaal ik 16 dollar extra en dat is was veel voor een bestelling van 22,50 dollar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |