Het geluid is vanuit de speakers zonder aanpassingen ruk maar als je wat instellingen aanpast is het wel beter.quote:Op maandag 15 september 2014 14:26 schreef poesjes het volgende:
Een telefoon koop ik toch niet voor snel internet en camera.
Hoe zit dat met het geluid, is dat alleen speaker of ook over in ears/headset?
Hier en daar wel. Maar niet meer dan bij andere toestellenquote:Op maandag 15 september 2014 19:18 schreef odoltaart het volgende:
Nu na 4 jaar mijn HTC Desire HD uit elkaar valt is het tijd voor een vervanger.
Mijn oog viel op de OPO omdat die qua prijs/kwaliteit verhouding het beste lijkt vergeleken met zijn concurrenten
Hoe zit het met bugs en andere foutjes? Zijn die nog aanwezig?
Mensen zoals ik dus.quote:Op donderdag 18 september 2014 12:46 schreef RobertNL het volgende:
Ja jammer. Ze zien de bui natuurlijk wel hangen; mensen die hun OPO stuk maken bij het vervangen van de cover.
Overigens net even geprobeerd maar de cover gaat er wel redelijk af; als je maar weet hoe
Ja, ben er ook nog steeds onwijs tevreden overquote:Op donderdag 18 september 2014 16:10 schreef Skillstorm het volgende:
Appleseed die protector zit echt goed, hij is echt meesterlijk.
Heel dun, geen responsiveness problemen, gestures werken perfect, het glas is eigenlijk zelfs smoother dan het gewone OPO glas en geeft me peace of mind als de OPO een keer valt.
Ah, ze gaan dus een pre-order systeem doen. Hopelijk kunnen ze het een beetje snel uitrollen allemaal.quote:
Eind oktober gaat het pas online. In principe leveren ze alleen als ze voorraad hebben dus de kans dat je alsnog 2 maanden moet wachten is groot... Wel jammer maar begrijpelijk aangezien het een startend bedrijf is.quote:Op vrijdag 19 september 2014 12:01 schreef enilnomrow het volgende:
[..]
Ah, ze gaan dus een pre-order systeem doen. Hopelijk kunnen ze het een beetje snel uitrollen allemaal.
hij is wel populair maar mensen gaan door die invitessysteem naar andere telefoons kijken. en ze verkopen niet wat ze kunnen verkopenquote:Op vrijdag 19 september 2014 15:03 schreef odoltaart het volgende:
Hmm, eind oktober en dan nog niet zeker kunnen zijn of je daadwerkelijk de telefoon binnen een korte tijd in huis hebt. Ik probeer tot die tijd wel een invite te scoren dan. Blijft toch wel een grappig businessmodel met die invites, schijnbaar werkt het toch op de een of andere manier.
Volgens mij is de OPO nu al ingehaald door de nieuwe phone van Meizu, en volgens mij komt ook binnenkort de nieuwe phone van Xiaomi uit die ook beter scoorde.quote:Op vrijdag 19 september 2014 12:37 schreef mr-green het volgende:
[..]
Eind oktober gaat het pas online. In principe leveren ze alleen als ze voorraad hebben dus de kans dat je alsnog 2 maanden moet wachten is groot... Wel jammer maar begrijpelijk aangezien het een startend bedrijf is.
Vraag mij wel af voor hoelang de OPO nog kan concurreren met de high-end smartphones. Over een half jaar is de OPO al achterhaald wat betreft specs en hebben wellicht nog steeds veel mensen de OPO niet kunnen bemachtigen... Dat zou zonde zijn.
En ben erg benieuwd of OPO volgend jaar met een nieuw model komt.
Met een MTK chipset? Trackrecord van MTK is nou niet echt geweldig wanneer het op updates aankomt. 1 versie omhoog is wel de max vaak. Je ziet het ook bij Xiaomi de MTK toestellen krijgen (helaas) veel minder updates.quote:Op vrijdag 19 september 2014 15:11 schreef Yi-Long het volgende:
Volgens mij is de OPO nu al ingehaald door de nieuwe phone van Meizu,
De MX4 is een ander verhaal, dat is wel een waardig alternatief.quote:en volgens mij komt ook binnenkort de nieuwe phone van Xiaomi uit die ook beter scoorde.
Wanneer heb jij je phone besteld? Hopelijk zijn ze dan dus toch weer begonnen ermee.quote:Op vrijdag 19 september 2014 17:57 schreef Sjowhan het volgende:
Heb share-able invites binnen gekregen, eerst kijken of broertjes er interesse in hebben, zo niet gaan 2 fokkers van de lijst een invite krijgen voor 64 gb.
quote:Op vrijdag 19 september 2014 17:57 schreef Sjowhan het volgende:
Heb share-able invites binnen gekregen, eerst kijken of broertjes er interesse in hebben, zo niet gaan 2 fokkers van de lijst een invite krijgen voor 64 gb.
ff iets meer moeite doen.quote:
2. Registratie kan door brammetje1994 (of mij) op FOK! een PM/DM te sturen met alle criteria die vermeld staat in de lijst. Niet volledige aanmeldingen zullen niet geplaatst worden.quote:
eind juli. Dus zeker 2 maanden wachten voordat er een invite beschikbaar komt iig ;-)quote:Op vrijdag 19 september 2014 17:58 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Wanneer heb jij je phone besteld? Hopelijk zijn ze dan dus toch weer begonnen ermee.
Geen dm gekregen. Volgens mij ben je mijn tweede lage streep vergeten.quote:
Huh, ik Had hem er deels op en toen ik een stukje stof zag deed ik hem er snel vanaf, schoon gemaakt en weer er op zonder problemen.quote:Op zaterdag 20 september 2014 14:05 schreef Michael-H het volgende:
Ik heb m'n Nillkin glazen screen protector verklootEr zat toch nog stof op het scherm, protector eraf gehaald maar bij opnieuw aanbrengen werd het alleen maar erger. Nieuwe bestellen maar
Als tussentijdse oplossing de plastic protector gebruikt die bij de Nillkin case zat.
Nog geen invites mogen ontvangen, maar zodra ik er binnen heb ga ik het lijstje af
Same here.. Vind het wel vreemd, vriend van me heeft telefoon 1 maand eerder besteld meen ik, en die heeft al een stuk of 6 invites ontvangen om uit te delen..quote:Op zaterdag 20 september 2014 18:44 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Ik heb echt nog 0 invites gekregen ondanks dat ik al een tijdje een opo heb
ik was redelijk vroeg ook, heb maar drie invites gekregen. Dus er lijkt weinig logica in te zitten.quote:Op zaterdag 20 september 2014 18:44 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Ik heb echt nog 0 invites gekregen ondanks dat ik al een tijdje een opo heb
Netjes:)quote:Op zondag 21 september 2014 12:03 schreef 70N het volgende:
https://account.oneplus.net/invite/claim/TURS-RHJZ-ERSL-AATI
Heb ik met iedere telefoon gehad.quote:Op zondag 21 september 2014 12:42 schreef Catch22- het volgende:
RTL xl gebruik ik niet. Video wil wel eens lastig op gang komen, maar werkt wel goed eigenlijk
Welk OS heb je?quote:Op zondag 21 september 2014 12:33 schreef Sjacq het volgende:
Wat ik een beetje als ervaring met die OPO heb, is dat de video playback vrij matig is. RTL XL geeft schokkende en overslaande beelden. Soms doet ie t 3-4 minuten goed maar daarna kan ie het niet meer aan ofzo. Hetzelfde met embedded videos: hij speelt ze vaak niet en als ie ze wel speelt hoor je alleen maar audio. Iemand ook soortgelijke ervaringen?
Gewoon helemaal standaard nog en voor zover ik weet ge-update tot de laatste release. Misschien nog ns een master-reset overwegen. Het ligt ook niet aan het internet want ik heb het inmiddels geprobeerd op meerdere wifi-netwerken en met verschillende 3G simkaarten.quote:Op zondag 21 september 2014 12:43 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Welk OS heb je?
Enige aanpassingen gedaan?
Instellingen -> Over Telefoon *screenshot na beneden scrollen* en laat zien.quote:Op zondag 21 september 2014 12:51 schreef Sjacq het volgende:
Gewoon helemaal standaard nog en voor zover ik weet ge-update tot de laatste release. Misschien nog ns een master-reset overwegen. Het ligt ook niet aan het internet want ik heb het inmiddels geprobeerd op meerdere wifi-netwerken en met verschillende 3G simkaarten.
Die?quote:Op zondag 21 september 2014 12:53 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Instellingen -> Over Telefoon *screenshot na beneden scrollen* en laat zien.
Dit was toch een hardware issue? Iets met een antenne die ontbreekt?quote:Op zondag 21 september 2014 11:30 schreef RobertNL het volgende:
http://forum.xda-develope(...)comm-t2877031/page21
Volgens elke mensen nu dus ook LTE op de 800! Ga het allemaal nog even (kort) afwachten maar het is natuurlijk geweldig nieuws!
Dat had ik ook begrepen maar misschien dat ze dat ook aanpassen in volgende batches.quote:Op zondag 21 september 2014 13:25 schreef Zinedinho het volgende:
[..]
Dit was toch een hardware issue? Iets met een antenne die ontbreekt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |