Ach, het is maar een testje. Gewoon alles blijven doen zoals je deed. Je bent net zoals ik een denker, heb het zelf alleen te weinig omgezet in doenquote:Op woensdag 3 september 2014 19:26 schreef Tjacka het volgende:
maar dat wist ik al
dat soort dingen vind ik wel echt enorm kut aan naar school gaan
ik weet zelf precies wat ik kan en wat ik niet kan maar toch willen ze dat je dat weer helemaal maakt enzo
dan vraag ik waarom doe ik dit eigenlijk
ja voor je zelf
wat een onzin denk ik dan
ik zet het ook niet om in doen hoorquote:Op woensdag 3 september 2014 19:32 schreef Divje het volgende:
[..]
Ach, het is maar een testje. Gewoon alles blijven doen zoals je deed. Je bent net zoals ik een denker, heb het zelf alleen te weinig omgezet in doen
Heel herkenbaarquote:Op woensdag 3 september 2014 19:34 schreef Tjacka het volgende:
[..]
ik zet het ook niet om in doen hoor
of als ik wel eens wat doe weet ik alles van een onderwerp omdat ik dat leuk vind
Ik vraag me echt af hoe Kieft was toen hij nog aan de coke zat. Kan me hem gewoon niet hyper voorstellen.quote:Op woensdag 3 september 2014 19:27 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
wim kieft zou er een beetje moe van worden
ja en kat ookquote:Op woensdag 3 september 2014 21:52 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ohhh die ga je wel missen denk ik
Heb 2 keer coke gehad, maar ik werd er ook niet hyper vanquote:Op woensdag 3 september 2014 21:54 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik vraag me echt af hoe Kieft was toen hij nog aan de coke zat. Kan me hem gewoon niet hyper voorstellen.
ik ook nietquote:Op woensdag 3 september 2014 21:56 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Heb 2 keer coke gehad, maar ik werd er ook niet hyper van. Misschien dat Wimpie hetzelfde reageert als mij
had ik je nog verteldquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |