Dat was ik eigenlijk niet van plan, nee.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 17:52 schreef Frozen-assassin het volgende:
Alsof we de wapens niet in onze handen gaan nemen wanneer dat nodig is
Vieze kutbuitenlander hier een beetje ruzie lopen zoeken ga lekker terug naar je eigen land ofzoquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 17:53 schreef Aiciu het volgende:
[..]![]()
Een macho in de meerderheid zeker? Ik had een keer ruzie met 3 marokkanen wij waren met ze 2en en ze gingen gauw weg toen wij z wouden slaan.
Lafaardquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 17:53 schreef deadprez het volgende:
[..]
Dat was ik eigenlijk niet van plan, nee.
Op jou kunnen we rekenen inderdaad, dat wist ik alquote:
Ja.quote:
Ik hoor net van mijn zusje dat ik een marokkaan waarmee ze omgaat geklapt was door mij.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 17:54 schreef Aiciu het volgende:
Me broer had 3 marokkanen het ziekenhuis in getikt nadat ze een oude vrouw hadden beroofd.
Marokkanen zijn pussies
Jammer dat jij niet het machozaadje was.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 17:54 schreef Aiciu het volgende:
Me broer had 3 marokkanen het ziekenhuis in getikt nadat ze een oude vrouw hadden beroofd.
Marokkanen zijn pussies
Italië is het enige land dat niet op eigen kracht Afrikaanse landen kon koloniseren, derhalve geloof ik niks van dit verhaal en ben je per definitie een mietje.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 17:54 schreef Aiciu het volgende:
Me broer had 3 marokkanen het ziekenhuis in getikt nadat ze een oude vrouw hadden beroofd.
Marokkanen zijn pussies
Vraag maar aan DAK april 1941. Jullie konden niet eens Griekenland bezettenquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 18:00 schreef Aiciu het volgende:
[..]
Vraag maar politie noord kennemerland december 2012
Misschien is dat deels de reden dat je uitgegroeid bent tot een racistisch onwetend sukkeltjequote:Op zaterdag 30 augustus 2014 18:06 schreef Aiciu het volgende:
[..]
kan wel. geschiedenis was mijn spijbeluurtje.
Dat verklaart een hoop.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 18:06 schreef Aiciu het volgende:
[..]
kan wel. geschiedenis was mijn spijbeluurtje.
Boks mattie.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 18:06 schreef Aiciu het volgende:
[..]
kan wel. geschiedenis was mijn spijbeluurtje.
Italië is toch wel het mest mislukte land van Europa.quote:De bezetting (kolonisatie volgens de Italianen) van Ethiopië zou maar vijf jaar duren. In juni 1940 verklaarde Mussolini de oorlog aan de geallieerden en viel Frankrijk, Egypte en Brits-Somaliland binnen. Slechts de laatste operatie was tijdelijk succesvol, maar al vanaf maart 1941 werden Ethiopië en de rest van Italiaans Oost-Afrika door de Britten vanuit Soedan en Kenia veroverd, ondersteund door Ethiopische vrijscharen. In december van dat jaar zou Haile Selassie als eerste van de door de asmogendheden verdreven staatshoofden weer voet in zijn eigen hoofdstad zetten.
Altijd als het een gevaar wordt dan sta ik klaar om mijn vrijheid te beschermen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 17:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Lafaard
[..]
Op jou kunnen we rekenen inderdaad, dat wist ik al
Jij stemt als Limburger vast ook PVV?quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 19:03 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Altijd als het een gevaar wordt dan sta ik klaar om mijn vrijheid te beschermen.
Dat niet ik geloof niet in de PVV.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 19:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Jij stemt als Limburger vast ook PVV?
Ok goede zaakquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 19:05 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Dat niet ik geloof niet in de PVV.
Ik geloof in mijn vrijheid en mijn groot-oom heeft tegen de nazi's gevochten. Mocht er nu een gevaar zijn zoals ISIS en mochten ze hierheen komen zou ik wel vechten. Jij niet?quote:
Als ze Amsterdam willen veroveren gaan we knokken jaquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 19:08 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Ik geloof in mijn vrijheid en mijn groot-oom heeft tegen de nazi's gevochten. Mocht er nu een gevaar zijn zoals ISIS en mochten ze hierheen komen zou ik wel vechten. Jij niet?
Ik maak me wel zorgen als je nieuwsberichten leest dat ze chemische wapen kennis hebben en er faciliteiten zijn waar ze zulke dingen kunnen fabriceren. Ze zouden zo iets loslaten...quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 19:10 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Als ze Amsterdam willen veroveren gaan we knokken ja
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |