quote:FC Twente is een Nederlandse professionele voetbalvereniging uit Enschede die op 1 juli 1965 werd opgericht. Kernwaarden van FC Twente zijn 'voetbal, ambiance en solidariteit'. Tevens zijn dit de belangrijkste pijlers die de club probeert uit te dragen onder het motto 'meer dan een club'. De traditionele uitrusting van FC Twente bestaat uit een volledig rood tenue. De 'Tukkers' spelen hun thuiswedstrijden in De Grolsch Veste. Tot medio 1998 was Stadion Het Diekman de thuisbasis van de club.
Sinds de oprichting in 1965 speelt de club betaald voetbal. Met uitzondering van het seizoen 1983/84 kwam de club constant uit in de Eredivisie. Op de UEFA ranglijst van de beste voetbalclubs in Europa stond FC Twente voor het seizoen 2011/12 als vierde Nederlandse club op de 49e plaats.[3]. Op de eeuwige ranglijst van de Eredivisie bevond de club zich in 2011 op een vierde plaats. FC Twente werd voor het eerst in haar historie landskampioen in het seizoen 2009/10.
Per seizoen 2011/12 werd Co Adriaanse Manager Technische Zaken. Alfred Schreuder, Boudewijn Pahlplatz en Youri Mulder werden de assistent-trainers van het eerste elftal.
Openingspost is hier terug te vindenquote:1 Boschker, Sander (NED) Keeper
22 Marsman, Nick (NED) Keeper
? Stevens, Sonny (NED) Keeper
2 Koppers, Dico (NED) Verdediger
3 Bjelland, Andreas (DEN) Verdediger
4 Wisgerhof, Peter (NED) Verdediger
15 Rosales, Roberto (VEN) Verdediger
16 Breukers, Tim (NED) Verdediger
17 Bengtsson, Rasmus (ZWE) Verdediger
18 Martina, Cuco (NED) Verdediger
5 Schilder, Robbert (NED) Middenvelder
6 Brama, Wout (NED) Middenvelder
8 Ebecilio, Kyle (NED) Middenvelder
11 Corona, Jesús Manuel (MEX) Middenvelder
19 Eghan, Shadrach (GHA) Middenvelder
21 Gutiérrez, Felipe (CHL) Middenvelder
7 Mokhtar, Youness (NED) Aanvaller
9 Djordjevic, Luka (MON) Aanvaller huurling
10 Tadic, Dusan (SER) Aanvaller
12 Hölscher, Tim (DUI) Aanvaller
24 Promes, Quincy (NED) Aanvaller
26 Zschusschen, Felitciano (NED) Aanvaller
30 Castaignos, Luc (NED) Aanvaller
quote:FC Twente heeft Jamory L., hoofd opleidingen van de vrouwenvoetbaltak, met onmiddellijke ingang op non-actief gesteld. De oefenmeester wordt ervan beschuldigd ontuchtige handelingen met zijn pupillen te hebben gepleegd. Ook de amateurclub Vogido, waar L. trainer is van het eerste mannenelftal, heeft hem van zijn taken ontheven.
L., getrouwd en vader van een dochter, zou een 18-jarige speler van het eerste elftal hebben betast. Die heeft daarvan aangifte gedaan bij de politie. 'Hij pakte hem bij zijn geslachtsdeel en stelde hem de vraag: doorgaan of stoppen', aldus een kennis van het slachtoffer.
Bij andere spelers zou het bij erotische avances zijn gebleven. Bij FC Twente is L. voor zover bekend niet over de schreef gegaan.
De 33-jarige L. bevestigt dat er een 'rustperiode van een paar dagen' is, maar dat zou gaan om een financieel geschil. Hij werkte eerder bij Volendam, FC Omniworld, FC Utrecht, Huizen en vv Hillegom, veelal met jeugd. De politie heeft de zaak in onderzoek.
Het zit diep dat spelers Twente boven Feyenoord verkiezen, ook al kunnen ze meer verdienen.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 00:17 schreef Ties02 het volgende:
Hey hmf neem je pilletjes en ga naar bed
Hah, jah. Maar dit was niet best. Onbegrijpelijk om ook echt nog ff in de 93e minuut te wisselen.quote:
En vijf keer gelijk gespeeld, niks mis mee.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 08:17 schreef ReMcOrE het volgende:
en ik besef me net: we hebben al 5 goals gemaakt in 5 wedstrijden![]()
Heeft niks met ironie te maken man.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 00:16 schreef Helpmefok het volgende:
"Feyenoord door in Europa League"
[ afbeelding ]
OOOOOOOOOO DE IRONIE![]()
![]()
Laten we het maar postief houden en zeggen dat we moeilijk te verslaan zijn.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 09:48 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
En vijf keer gelijk gespeeld, niks mis mee.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
Volgens mij tot 2015quote:
quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 11:49 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Hmm... 17 punten straks uit 17 duels, doelsaldo van 17 voor en 17 tegen
Denk het nietquote:Op vrijdag 29 augustus 2014 12:07 schreef Frutsel het volgende:
Hiddink heeft de selectie bekend gemaakt voor Oranje..
weer geen Douglas... zou die jongen ooit nog een interland spelen?
Mwa, het is meer dat ziyech de concurrentie in een topclub niet aandurft en daarom kiest voor het 2e niveau.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 01:44 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Het zit diep dat spelers Twente boven Feyenoord verkiezen, ook al kunnen ze meer verdienen.
Laten we met heel ons hart hopen van niet. Wat is die slecht zegquote:Op vrijdag 29 augustus 2014 12:07 schreef Frutsel het volgende:
Hiddink heeft de selectie bekend gemaakt voor Oranje..
weer geen Douglas... zou die jongen ooit nog een interland spelen?
Meer dat ze bij feyenoord niet inzien dat zo'n jongen geen buitenspeler is en je hem daar niet moet misbruiken. Maar geloof vooral het jankverhaal dat Van Geel gaat afsteken sinds hij achterin de bus zit die Joop bestuurt.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 15:29 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Mwa, het is meer dat ziyech de concurrentie in een topclub niet aandurft en daarom kiest voor het 2e niveau.
Tjah je moet toch een argument verzinnen om vooral niet Feyenoord of Van Geel de schuld te gevenquote:Op vrijdag 29 augustus 2014 15:29 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Mwa, het is meer dat ziyech de concurrentie in een topclub niet aandurft en daarom kiest voor het 2e niveau.
Denken dat Feyenoord sportief gezien een niveau hoger is dan Twente.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 15:29 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Mwa, het is meer dat ziyech de concurrentie in een topclub niet aandurft en daarom kiest voor het 2e niveau.
Knowledge. Eindelijk. Wereldtalent.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 19:39 schreef Ties02 het volgende:
euuh Knowledge Musona hieropan
http://www.rtvoost.nl/sport/default.aspx?nid=197066
Moeten we hier blij van worden? Hopelijk geen vervanger van Luc want die heeft de vorm eindelijk te pakken
Heb nog steeds een schorre stem.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 18:18 schreef Ties02 het volgende:
Hier ook nog een flinke kater, en gister niks gedronken
De handrem moet eraf, de opdrachten van Alfred de deur uit, te beginnen deze zondag graag! Opvreten die dokwerkers
Hoeverre is dat op safe spelen en hoeverre een gebrek aan automatismen en een beetje klasse voorin? Het is wel makkelijk geredeneerd dat als je de boel achterin opengooit je voorin onmiddellijk tot meer kansen komt, maar zo simpel is het natuurlijk niet.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 20:00 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Heb nog steeds een schorre stem.![]()
Het zat ook niet mee hoor, 2 keer de paal enz. Hebben het vooral in de 1e pot laten liggen door op safe te spelen.
Wat zou jij graag anders zien?quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 13:02 schreef ReMcOrE het volgende:
morgen maar eens zien of de spelers ook het idee hebben dat ze donderdag een wanprestatie hebben geleverd en dus wat recht te zetten hebben...
t.o.v. donderdag? ik weet niet of Corona weer inzetbaar is, anders hem op rechtsbuiten. en verder niet zozeer qua spelers, maar gewoon qua inzet, concentratie, scherpte en pit!quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 13:05 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Wat zou jij graag anders zien?
Dat zijn vrij algemene termen. Trouwens niet echt waar Corona het de laatste tijd van moest hebben. Probleem is op het moment vooral dat het druk zetten nog niet volgehouden wordt doordat o.a. Ziyech, Kusk en Mokotjo qua uithoudingsvermogen nog niet sterk genoeg zijn.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 13:09 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
t.o.v. donderdag? ik weet niet of Corona weer inzetbaar is, anders hem op rechtsbuiten. en verder niet zozeer qua spelers, maar gewoon qua inzet, concentratie, scherpte en pit!
Het zou niet verkeerd zijn. Voordat de boel ingespeeld is gaat nog wel even duren gok ik. Alleen al de conditionele achterstand van een aantal spelers wegwerken gaat nog wel even overheen. Het nadeel van op het laatst je selectie nog versterken.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 13:27 schreef Daywalk3r het volgende:
Laten we gewoon na de winterstop ijzersterk terugkomen en landskampioen worden.
Hhahahahaha.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 13:27 schreef Daywalk3r het volgende:
Laten we gewoon na de winterstop ijzersterk terugkomen en landskampioen worden.
Waar heb je het over?quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 12:05 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Hoeverre is dat op safe spelen en hoeverre een gebrek aan automatismen en een beetje klasse voorin? Het is wel makkelijk geredeneerd dat als je de boel achterin opengooit je voorin onmiddellijk tot meer kansen komt, maar zo simpel is het natuurlijk niet.
Schade beperkt houden tot de winterstop.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 13:27 schreef Daywalk3r het volgende:
Laten we gewoon na de winterstop ijzersterk terugkomen en landskampioen worden.
Dat het misschien niet zo zeer op 0-0 spelen is maar meer aanvallende onmacht. Kusk komt nog niet uit de verf, Mokhtar lijdt veel balverlies, daardoor kunnen de backs niet mee opkomen en ben je in principe vleugellam. De kwaliteit die je wel hebt loopt in het centrum en dat is totaal niet ingespeeld.quote:Op zondag 31 augustus 2014 13:26 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Waar heb je het over?
Verwijt ze alleen dat ze in de uitwedstrijd op een 0-0 spelen.
Jup.quote:Op zondag 31 augustus 2014 13:31 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Dat het misschien niet zo zeer op 0-0 spelen is maar meer aanvallende onmacht. Kusk komt nog niet uit de verf, Mokhtar lijdt veel balverlies, daardoor kunnen de backs niet mee opkomen en ben je in principe vleugellam. De kwaliteit die je wel hebt loopt in het centrum en dat is totaal niet ingespeeld.
Bovendien komen voor het continu druk zetten de meeste nieuwe spelers na een tijdje gewoon stront tekort. Castaignos houdt het prima vol, maar Ziyech is na 60 minuten steeds finaal kapot, Mokotjo liep in de eerste wedstrijden al met kramp te klooien en Kusk maakt het ook nog geen hele wedstrijd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |