5% vind zp racisme en wil hem weg hebben. 95% ziet hier niets racistisch in en wil gewoon sinterklaas met zwarte piet kunnen vieren. Jouw oplossing: afschaffen om die kleine minderheid niet te kwetsenquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:03 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Zeker wel. Neem de oorzaak weg en de ellende is weg.
Dat doe ik niet.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:06 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Waarom verdedig je dan die blackface traditie?
Dat had je gehoopt.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:06 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
een hand vol? een land vol bedoel je
zeker de reacties niet gelezen onder het artikel in de televaag over de hemaquote:
Tot welke groep hoort de Hema/Albert Heijn en andere partijen die er voor open staan om Zwarte Piet aan te passen?quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
5% vind zp racisme en wil hem weg hebben. 95% ziet hier niets racistisch in en wil gewoon sinterklaas met zwarte piet kunnen vieren. Jouw oplossing: afschaffen om die kleine minderheid niet te kwetsen
Telegraaf-volk is niet bepaald representatief. Gelukkig maar.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:07 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
zeker de reacties niet gelezen onder het artikel in de televaag over de hema
De Hema verandert niets. Niet dit jaar en ook niets in de toekomst.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:08 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Tot welke groep hoort de Hema/Albert Heijn en andere partijen die er voor open staan om Zwarte Piet aan te passen?
Volgens mij heb je niet door dat het tij gekeerd is.
Zeker wel. Die interne berichtgeving spreekt boekdelen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:09 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De Hema verandert niets. Niet dit jaar en ook niets in de toekomst.
ja hun omzet ookquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:10 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Zeker wel. Die interne berichtgeving spreekt boekdelen.
Hij was mij aan het trollen, ofja.. poging tot.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:08 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Als zelfs underdog aangeeft dat je loopt te trollen, dan is het wel erg opvallend
Hij trollt iedereen hier. Niets nieuws.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:11 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Hij was mij aan het trollen, ofja.. poging tot.
Daar wil ik dan wel eens een goede argumentatie voor zien.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:12 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Hij trollt iedereen hier. Niets nieuws.
Hou het inhoudelijk svp.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:12 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Hij trollt iedereen hier. Niets nieuws.
Jij ook, waarom zou ik blackface verdedigen als ik mij afvraag of piet.20 daadwerkelijk de oplossing is.quote:
wees blij geen rijen bij de kassa's meer. Maar wees gewaarschuwd hun assortiment is behoorlijk verkleindquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:12 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Over een week is iedereen dit voorval vergeten en winkelt half Nederland weer bij de Hema.
jij bent de laatste die het recht heeft om dat te zeggen.quote:
Ik denk niet dat het uitmaakt hoe Piet 2.0 eruit komt te zien. Als hij maar niet zwart is.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:14 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Jij ook, waarom zou ik blackface verdedigen als ik mij afvraag of piet.20 daadwerkelijk de oplossing is.
Hoe moet die piet.20 eruit zien dan?
Met dit verschil dat 180 over de snelweg verboden is en je zwart schminken niet.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 20:41 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Sorry, maar dat is een onzin argument. Ik wil met 180 kunnen razen over de snelweg omdat ik dat leuk vind. Dat mag ook niet.
Nee, ik verdedig zwarte piet niet, ik kijk alleen of de alternatieven daadwerkelijk "beter" zijn.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:18 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het uitmaakt hoe Piet 2.0 eruit komt te zien. Als hij maar niet zwart is.
Daarom dacht ik dat je zwarte piet aan het verdedigen was.
Nog niet, wetten zijn onderhevig aan veranderingen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:19 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Met dit verschil dat 180 over de snelweg verboden is en je zwart schminken niet.
Nog niet.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:19 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Met dit verschil dat 180 over de snelweg verboden is en je zwart schminken niet.
Hier heb je er nog 1quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:46 schreef Specularium het volgende:
Wat is deze? Gaan we Piet arresteren op 5 december?
quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:20 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Nog niet, wetten zijn onderhevig aan veranderingen.
?quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:23 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Hier heb je er nog 1
[..]
quote:The color black relates to the hidden, the secretive and the unknown, and as a result it creates an air of mystery.
Vergezocht. Het juiste antwoord is ook het meest voor de hand liggende antwoord. Die zwarte pieten zijn zwart omdat ze zwarte slaven van de sint zijn.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:26 schreef Montagui het volgende:
Zwarte Piet en 'the color black':
[..]
Nee, dat wil ik niet.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:26 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Jij wil dat jezelf zwart schminken strafbaar gaat worden
quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:42 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Vergezocht. Het juiste antwoord is ook het meest voor de hand liggende antwoord. Die zwarte pieten zijn zwart omdat ze zwarte slaven van de sint zijn.
We kunnen de samenleving niet inrichten op iets dat mogelijk in de toekomst verboden gaat worden.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:20 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Nog niet, wetten zijn onderhevig aan veranderingen.
Dat zeg ik ook niet.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:49 schreef Buster24 het volgende:
[..]
We kunnen de samenleving niet inrichten op iets dat mogelijk in de toekomst verboden gaat worden.
Ik denk dat iedereen, particulier, vereniging of school voor zichzelf moet bepalen hoe ze het sinterklaasfeest vieren, ik wil het graag met de traditionele piet (zwart) vieren maar als mijn buurman liever een gele Piet inhuurt staat hem dat vrij.quote:
Wij als samenleving moeten ervoor zorgen dat elke bevolkingsgroep zo goed mogelijk thuis voelt.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:54 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Ik denk dat iedereen, particulier, vereniging of school voor zichzelf moet bepalen hoe ze het sinterklaasfeest vieren, ik wil het graag met de traditionele piet (zwart) vieren maar als mijn buurman liever een gele Piet inhuurt staat hem dat vrij.
En dan durven sommigen nog te beweren dat Piet zwart is omdat zwart staat voor mysterie.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:58 schreef KoosVogels het volgende:
Zwarte Piet heeft zijn huidskleur toch te danken aan de schoorsteen?
En Sinterklaas is blank omdat die slavendrijver zelf de schoorsteen niet ingaat.
Ik zal je iets verklappen: hoewel ik op Fok! één van de grootste voorstanders ben, kan zwarte piet mij absoluut gestolen worden. Waar ik - en veel, heel veel anderen, zo ontzettend kwaad om zijn, is het domme geloei van de tegenstanders die grotendeels roomblank, Turks of Marokkaans zijn en uitsluitend gillen om zich - in geval van de autochtonen - zo lekker goedvolkerig te voelen, of in geval van de Turkse en Marokkaanse boe-roepers, de boel proberen te kapen voor hun eigen ranzige agenda. En met z'n allen lopen ze achter beroepsquerulant Gario of opportunist Nzume (lekker he, je boek en theatershows promoten onder de vlag van deze actie. Maar ja, dat dikke appartement op Prinseneiland moet nu eenmaal betaald worden)quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:01 schreef Ceberut het volgende:
[..]
95% van de Nederlanders zou het niet eens merken als Zwarte Piet een andere kleur zou hebben. De meeste Nederlanders gaat het namelijk niet om de huidskleur van Piet, maar om het idee Piet. Ik denk ook niet dat 95% van de Nederlanders zou volhouden in een traditie waar een grote groep medelanders mee in de maag zit.
Nooit. Gario en de zijnen zijn het probleem. En als je zwarte piet weghaalt, verzinnen ze iets anders om over te krijsen. Gratis geld en aandacht werken verslavend.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:02 schreef Ceberut het volgende:
[..]
En het antwoord als oplossing om ellende weg te nemen, zowel bij de donkere medelanders, als bij diegenen die zich storen aan de discussie, is de oorzaak van het probleem wegnemen. Zwarte Piet moet verdwijnen en plaats maken voor Piet 2.0.
Dat is juist exact wat jij beweert. Gario is hier namelijk het racistische element. Maar het is natuurlijk veel lekkerder om autochtonen voor racist uit te maken. Klopt je moraalpaaltje al lekker?quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:05 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Wil jij beweren dat we moeten capituleren voor een handvol racisten die perse wil vasthouden aan racistische elementen? De wereld op zijn kop.
Stel je nou een deportatie voor omdat je favoriete kinderfeestje kritiek krijgt? Asociale jankbak.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 22:08 schreef IntensiveGary het volgende:
Dat het de oorsprong van het probleem moet worden weggenomen ben ik wel met je eens. Gario een enkeltje Antillen lijkt me een goed begin.
Steek dat blackface maar waar het zonnetje niet schijnt. Al je echt het verschil tussen blackface en zp niet wil begrijpen ben je zo dom als dat je groot bent.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 21:06 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Waarom verdedig je dan die blackface traditie?
Denk je nou werkelijk dat als Quincy vertrekt, het probleem zomaar is opgelost? Je kan Quincy uit Nederland halen, maar racisme niet uit zwarte piet.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 22:08 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Nooit. Gario en de zijnen zijn het probleem. En als je zwarte piet weghaalt, verzinnen ze iets anders om over te krijsen. Gratis geld en aandacht werken verslavend.
Dat het de oorsprong van het probleem moet worden weggenomen ben ik wel met je eens. Gario een enkeltje Antillen lijkt me een goed begin.
Zo, jij bent stoer!quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 22:12 schreef IntensiveGary het volgende:
Steek dat blackface maar waar het zonnetje niet schijnt.
Sommige gekken draven een beetje duur.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 22:10 schreef Ringo het volgende:
[..]
Stel je nou een deportatie voor omdat je favoriete kinderfeestje kritiek krijgt? Asociale jankbak.
Er is geen verschil. Een Amerikaan ziet het verschil tussen Black Pete en blackface niet. Wij worden vanaf kinds af aan geïndoctrineerd met het idee dat het OK zou zijn, dat is het niet.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 22:12 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Steek dat blackface maar waar het zonnetje niet schijnt. Al je echt het verschil tussen blackface en zp niet wil begrijpen ben je zo dom als dat je groot bent.
Waar staat dat precies, helder licht? Lees nu nog eens goed en laat je beperkte intellect eens werken. Kijken hoe ver je komt.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 22:10 schreef Ringo het volgende:
[..]
Stel je nou een deportatie voor omdat je favoriete kinderfeestje kritiek krijgt? Asociale jankbak.
Wie heeft het over autochtonen? Quincy is ook een autochtoon.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 22:10 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Dat is juist exact wat jij beweert. Gario is hier namelijk het racistische element. Maar het is natuurlijk veel lekkerder om autochtonen voor racist uit te maken. Klopt je moraalpaaltje al lekker?
Dat is er wel degelijk en met Amerika hebben we hier niet veel te maken. En als we het dan toch over Amerika gaan hebben; Pot, ketel, zwart.. (mag die nog wel?)quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 22:15 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Er is geen verschil. Een Amerikaan ziet het verschil tussen Black Pete en blackface niet. Wij worden vanaf kinds af aan geïndoctrineerd met het idee dat het OK zou zijn, dat is het niet.
Er zit schuim op je lip.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 22:15 schreef IntensiveGary het volgende:
Waar staat dat precies, helder licht? Lees nu nog eens goed en laat je beperkte intellect eens werken. Kijken hoe ver je komt.
Tja, Amerikanen...... een Nederlander ziet gelukkig het verschil wel.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 22:15 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Een Amerikaan ziet het verschil tussen Black Pete en blackface niet.
Dat ben ik inderdaad. In tegenstelling tot schreeuwende linkspootjes die louter online weten te bleren. Maar dat staat hier verder los van.quote:
Het is werkelijk om te huilen hoe sommigen koste wat kost willen vasthouden aan een "traditie" waarvan ze nadrukkelijk weten dat het niet lekker ligt in de samenleving. Het zijn juist volwassenen die zo'n groot probleem maken dat zwarte piet perse zwart zou moeten zijn.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 22:17 schreef Ringo het volgende:
Hoe dan ook, zwarte piet zoals we zwarte piet hebben leren kennen gaat verdwijnen, eerder binnen vijf dan binnen tien jaar. Daar kan je over blijven jankballen wat je wil, maar op den duur maak je je alleen maar belachelijk door per se vast te houden aan zulke bordkartonnen 'tradities'.
Mogen we dan nog wel Piet zwart schminken?quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 22:19 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Het is werkelijk om te huilen hoe sommigen koste wat kost willen vasthouden aan een "traditie" waarvan ze nadrukkelijk weten dat het niet lekker ligt in de samenleving. Het zijn juist volwassenen die zo'n groot probleem maken dat zwarte piet perse zwart zou moeten zijn.
Maak zwarte piet gewoon piet. Kinderen zullen het verschil niet zien.
Kinderen blij, Quincy blij, iedereen blij.
Nee hoor, grote grijns hier. Vooral ook omdat je je er alleen op deze manier vanaf kunt maken. Zoals gebruikelijk. Start anders even één van je andere kloontjes op? Kun je het daar nog een keer mee proberen.quote:
Ja, Nederlandse kinderen worden a la Noord Korea geïndoctrineerd dat blackface acceptabel is. Kindermishandeling bijna om kinderen zo te misbruiken voor racistische doeleinden.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 22:18 schreef Montagui het volgende:
[..]
Tja, Amerikanen...... een Nederlander ziet gelukkig het verschil wel.
Bovendien IS Zwarte Piet geen racisme.
Behalve de grootste schreeuwers hier, die zich koste wat kost niet door negers de les willen laten lezen over "hun" volkstradities.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 22:19 schreef Ceberut het volgende:
Het is werkelijk om te huilen hoe sommigen koste wat kost willen vasthouden aan een "traditie" waarvan ze nadrukkelijk weten dat het niet lekker ligt in de samenleving. Het zijn juist volwassenen die zo'n groot probleem maken dat zwarte piet perse zwart zou moeten zijn.
Maak zwarte piet gewoon piet. Kinderen zullen het verschil niet zien.
Kinderen blij, Quincy blij, iedereen blij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |