quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:35 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Topic vluchtig doorgekeken, moest lachen om 'mijn recht om te gamen'.
Allemaal leuk en aardig maar neem dan zelf een internetverbinding, als er niks over is gemeld in het huurcontract mag de houder van het modem gewoon de ports wijzigen.
heb je dat op papierquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:40 schreef Amoeba het volgende:
Neem nu maar van mij aan dat die echt wel in de huurprijs zit verwerkt ergens.
Ik wil dat best van je aannemen, maar als je dat niet hard kunt maken door het zwart op wit aan te tonen heb je er niks aan.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:40 schreef Amoeba het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik word altijd zo moe van die Queller he.
Anyway, waarom moet ik zelf een internetverbinding nemen als er al een goede ligt en waar ik gewoon voor betaal? Neem nu maar van mij aan dat die echt wel in de huurprijs zit verwerkt ergens.
Ik vind het wel vaag.. Ik woon met 8 mensen samen die allemaal internet gebruiken en waarvan er minstens 2 altijd wel gamen, downloaden etc. Vrijwel nooit problemen hier.. en naast die 2 gamers zitten er nog een x aantal gewoon op internet op zo'n momentquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:40 schreef Amoeba het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik word altijd zo moe van die Queller he.
Anyway, waarom moet ik zelf een internetverbinding nemen als er al een goede ligt en waar ik gewoon voor betaal? Neem nu maar van mij aan dat die echt wel in de huurprijs zit verwerkt ergens.
Ik zal jou eens hard maken.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:40 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Ik wil dat best van je aannemen, maar als je dat niet hard kunt maken door het zwart op wit aan te tonen heb je er niks aan.
Nee. Maar mijn huisgenoot vroeg ooit om een betere verbinding, die was 6 euro per maand duurder. Hij en z'n vriend betaalden beide 3 euro extra ineens bovenop hun huurprijs. Dan lijkt het me aannemelijk dat het resterende bedrag van het abonnement al ergens verwerkt zat.quote:
Ja dat wij gamen is het punt ook niet. Daarnaast game ik meestal alleen op zondagavond.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:41 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik vind het wel vaag.. Ik woon met 8 mensen samen die allemaal internet gebruiken en waarvan er minstens 2 altijd wel gamen, downloaden etc. Vrijwel nooit problemen hier.. en naast die 2 gamers zitten er nog een x aantal gewoon op internet op zo'n moment
Was je nou maar een vrouw he, LRquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:43 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ja hoorrrrr. Vrouwen in het spel en je bent bereid ons dreamteam direct overboord te gooien
Hahaha vetquote:
Het zal daar ook vast niet aan liggen met een 120 mbit-connectie. Maar als Amoeba niet aan kan tonen dat het internetgebruik (of iets met betrekking tot de beperking hiervan) ergens in de huurprijs is opgenomen mag de huurbaas alles ermee doen wat hij wil, hoe onrechtvaardig en machteloos dat ook voelt.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:41 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik vind het wel vaag.. Ik woon met 8 mensen samen die allemaal internet gebruiken en waarvan er minstens 2 altijd wel gamen, downloaden etc. Vrijwel nooit problemen hier..
kaneeltje toch, wat doet u nu.quote:
Ik wil snorharen zien.quote:
Ware woorden ditquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:44 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Was je nou maar een vrouw he, LR
Ik ga ze vanavond met van die chocoladestiften bekliederen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:44 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik wil snorharen zien.
[..]
Ware woorden dit![]()
'Aannemelijk'.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:42 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Nee. Maar mijn huisgenoot vroeg ooit om een betere verbinding, die was 6 euro per maand duurder. Hij en z'n vriend betaalden beide 3 euro extra ineens bovenop hun huurprijs. Dan lijkt het me aannemelijk dat het resterende bedrag van het abonnement al ergens verwerkt zat.
Dat is wel echt leukquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:45 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Ik ga ze vanavond met van die chocoladestiften bekliederen.Op fondant.
Daar klinkt het wel naar. Nouja, gewoon hard tegen hard spelen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:45 schreef Rodawa het volgende:
[..]
'Aannemelijk'.
Met andere woorden, je kunt er niks aan doen.
sorryquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:44 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik wil snorharen zien.
[..]
Ware woorden dit![]()
pics van het resultaatquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 14:45 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Ik ga ze vanavond met van die chocoladestiften bekliederen.Op fondant.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |