 
		 
			 
			
			
			quote:Daar u zich bijzonder onredelijk opstelt, en ons geen mogelijkheid bied om binnen een redelijke termijn alsnog de kans te krijgen om de motor te herstellen. Een termijn waar wij wettelijk recht op hebben alvorens tot mogelijke ontbinding zal worden overgegaan.
Hebben wij voor de volgende standpunten gekozen.
* Wij zullen geen kosten vergoeden voor reparaties door derden.
* Wij zullen niet akkoord gaan met ontbinding van het contract.
Tevens als u de motor niet bij ons aanbied voor de benodigde werkzaamheden welke onder de garantie vallen. maar ervoor kiest om dit door een derde partij te laten uitvoeren dan zullen wij hierna geen garantie meer bieden op de betreffende problemen en gewijzigde onderdelen.
Ook willen wij u wijzen op het feit dat bewust doorrijden met dit gebrek ons ontslaat voor aansprakelijk aangaande alle vervolgschaden die uit dit probleem kunnen voortkomen.
En eventueel als toevoeging als ik in een treiter stemming zou zijn
Wij hebben u aangeboden om de motor nogmaals onder garantievoorwaarden ter reparatie in te nemen, hiervan wilt u geen gebruik maken. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken, want hierdoor zet u zichzelf gerechtelijk op een zeer zwakke uitgangspositie en bespaart u ons een hoop geld.
Hiervoor nogmaals onze dank. En in de toekomst zien wij u graag terug voor een nieuwe motor.
M.v.g.
 
			 
			
			
			Onredelijk?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:02 schreef hottentot het volgende:
Ik zou het wel weten als motorzaak na dit schrijven.
Reactie motorzaak:
[..]
 
			 
			
			
			We zullen zienquote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:02 schreef hottentot het volgende:
Ik zou het wel weten als motorzaak na dit schrijven.
Reactie motorzaak:
[..]
 
			 
			
			
			Haha,quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:02 schreef hottentot het volgende:
Ik zou het wel weten als motorzaak na dit schrijven.
Reactie motorzaak:
[..]
 
			 
			
			
			Wat ik ervan vind maakt niet uit.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:20 schreef ChefvanOekels het volgende:
[..]
Onredelijk?
Ben je wel goed bij je hoofd? Die monteurs hebben 3 tot 4 keer toe rommel afgeleverd.
Hoe zou jij het vinden in zo'n situatie?
 
			 
			
			
			deze termijn is langschoots voorbij, of zij of ik nou willen of niet, of er in gebreke is gesteld of niet. Zij hebben laten zien niet in staat te zijn het probleem op te lossen. Puntquote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:23 schreef hottentot het volgende:
[..]
Wat ik ervan vind maakt niet uit.
TS kan zijn recht op reparatie door derden of ontbinding pas uitoefenen als hij de motorzaak een redelijke termijn gunt om alsnog tot reparatie over te gaan. Dit is wettelijk bepaalt.
TS pikt alleen uit de wet wat hem uitkomt en ontzegt de motorzaak haar rechten in deze.
Dus ja onredelijk.
 
			 
			
			
			Dan ga je toch lekker door zoals je nu bezig bentquote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:22 schreef scoober het volgende:
[..]
Haha,
zou jij je neus correctie nog een keer laten uitvoeren door de arts die hem al 3 x of meer verprutst heeft?
dacht het niet

 
			 
			
			
			Straks krijgen we een update dat hij de rechtszaak heeft gewonnen en nog meer van die fantasie.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:23 schreef hottentot het volgende:
[..]
Wat ik ervan vind maakt niet uit.
TS kan zijn recht op reparatie door derden of ontbinding pas uitoefenen als hij de motorzaak een redelijke termijn gunt om alsnog tot reparatie over te gaan. Dit is wettelijk bepaalt.
TS pikt alleen uit de wet wat hem uitkomt en ontzegt de motorzaak haar rechten in deze.
Dus ja onredelijk.
 
			 
			
			
			Die termijn kan nog niet beginnen want die is nog niet bepaaldquote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:24 schreef scoober het volgende:
[..]
deze termijn is langschoots voorbij, of zij of ik nou willen of niet, of er in gebreke is gesteld of niet. Zij hebben laten zien niet in staat te zijn het probleem op te lossen. Punt

 
			 
			
			
			En 450,- extra vergoeding voor gemaakte kosten.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:25 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Straks krijgen we een update dat hij de rechtszaak heeft gewonnen en nog meer van die fantasie.
 
											 
			 
			
			
			Er is heel goed over nagedacht...quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:28 schreef hottentot het volgende:
[..]
En 450,- extra vergoeding voor gemaakte kosten.
Een fantastische oplossing
 
											 
			 
			
			
			Er is niks mis met hottentots neus dus hoezo neuscorrectie?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:22 schreef scoober het volgende:
[..]
Haha,
zou jij je neus correctie nog een keer laten uitvoeren door de arts die hem al 3 x of meer verprutst heeft?
dacht het niet
 
			 
			
			
			Je begrijpt het niet en zit er echt naast. Had nou die andere zaak gebeld, dan had je het nog kunnen rechtzetten wellicht. Nu schiet je met losse flodders jezelf in je voet. Dat is toch helemaal niet handig?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:24 schreef scoober het volgende:
deze termijn is langschoots voorbij, of zij of ik nou willen of niet, of er in gebreke is gesteld of niet. Zij hebben laten zien niet in staat te zijn het probleem op te lossen. Punt
 
			 
			
			
			Dit dus, je bent in paniek geraakt en bent ongeduldig waardoor je nu zelf keuzes gaat maken die je juist op basis van de rechtsbijstand had moeten maken.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 17:38 schreef Queller het volgende:
[..]
Je begrijpt het niet en zit er echt naast. Had nou die andere zaak gebeld, dan had je het nog kunnen rechtzetten wellicht. Nu schiet je met losse flodders jezelf in je voet. Dat is toch helemaal niet handig?
En inderdaad zoals ik hierboven ergens las: waarom vraag je advies en doe je vervolgens precies dat wat je nadrukkelijk niet moet doen?
 
			 
			
			
			Dat betekent het nou juist wel. De wet is heel helder over de te nemen stappen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 18:01 schreef diederikkie het volgende:
Dit betekend echt niet dat je niet in je recht staat en dat je niet alsnog iets via de rechtsbijstand kunt afdwingen
 
			 
			
			
			Och, doet niet echt pijn hequote:Op donderdag 28 augustus 2014 17:38 schreef Queller het volgende:
Nu schiet je met losse flodders jezelf in je voet. Dat is toch helemaal niet handig?
 
											 
			 
			
			
			Dank je.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 17:20 schreef r_one het volgende:
[..]
Er is niks mis met hottentots neus dus hoezo neuscorrectie?
 
			 
			
			
			Mag het ook iets non-alcoholico? Moet nog rijden he vanaf Groningenquote:Op donderdag 28 augustus 2014 22:01 schreef hottentot het volgende:
[..]
Dank je.
Als je ooit in de buurt bent bied ik je een biertje aan.
 
											 
			 
			
			
			Maar natuurlijk, geen probleem.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 23:13 schreef r_one het volgende:
[..]
Mag het ook iets non-alcoholico? Moet nog rijden he vanaf Groningen
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nee je hebt niet goed gehandeld, je hebt geluk gehad.quote:Op dinsdag 2 september 2014 13:01 schreef scoober het volgende:
inmiddels telefonische reactie gehad op mijn schrijven:
Het bedrijf waar ik mijn motor had gekocht gaat akkoord met reparatie door derden en betaling daarvan.
Wel is het zo dat hierna de garantie komt te vervallen, maargoed die is nog maar 1 maand.
dus... ik ben blij en heb goed gehandelt
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Als het geen reparateur in gebreken maar een reparateur van gebreken is komt het wel goed.quote:Op dinsdag 2 september 2014 14:39 schreef FransDeens het volgende:
Dan hoop ik maar dat de externe reparateur de motor in een keer goed gerepareerd krijgt, want een vervolgreparatie wordt vast niet vergoed.
|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |