wat een b u l l s h i t verkondig je.quote:Op maandag 8 september 2014 14:21 schreef theguyver het volgende:
[..]
de ¤ is een C met 2 streepjes er voor de C staat voor Cyanide de 2 verticale streepjes staan voor het 2e decenium dit houd in dat iedereen door Cyanide om het leven komt in 2020!
Als je ook goed kijkt naar de briefjes zie je de plekken waar ze dit vergif gaan verspreiden, de locaties worden gewoon van te voren al aan gegeven..
Dat is niet het enige de daders worden ook al duidelijk afgebeeld op de munten.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
bron
Nee --> http://en.wikipedia.org/wiki/Europa_%28mythology%29quote:Op maandag 8 september 2014 19:03 schreef Manke het volgende:
[..]
munt 13,de hoer van Babylon op het beest uit openbaringen?
ah, weer wat geleerdquote:Op maandag 8 september 2014 20:44 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nee --> http://en.wikipedia.org/wiki/Europa_%28mythology%29
the ironyquote:Op maandag 8 september 2014 20:40 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
wat een b u l l s h i t verkondig je.
ja de ironie... je moest eens weten.quote:
Wat een verhaal. Samenvatting?quote:Op dinsdag 9 september 2014 00:23 schreef Lambiekje het volgende:
http://www.thefirstorlast.com/EUROPE-WOMAN-RIDING-BEAST.html
onze herkomst is compleet anders dan onze schoolboeken ons heeft verkondigd.quote:
Het is een ander soort entertainment dan hollywood.quote:Op dinsdag 9 september 2014 00:31 schreef Trebo het volgende:
De CIA heeft dit allemaal opgezet. ISIS en alle mensen die daar vermoord zijn, zijn allemaal acteurs. Opgeleid door bekende acteurs in Hollywood.
Ook de Arabische lente's is allemaal gespeeld door acteurs.
Het is allemaal nep EN WE TRAPPEN ER MET OPEN OGEN IN
.. waar dacht je dan waarvoor oa die Bilderberg vergaderingen zijn.quote:
Weet ik het.. als ik ieder maand m'n geld maar krijg.quote:Op dinsdag 9 september 2014 00:37 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
.. waar dacht je dan waarvoor oa die Bilderberg vergaderingen zijn.
quote:Op maandag 8 september 2014 20:40 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
wat een b u l l s h i t verkondig je.
quote:
Het gebeurt te pas en te onpas. Een onthoofding an sich is natuurlijk niet zo vreemd. Op dit filmpje is wel van alles aan te merken natuurlijk.quote:Op woensdag 3 september 2014 14:36 schreef theguyver het volgende:
Btw zo verassend vind ik het onthoofden van Buitenlanders niet in de Regio!
gruwelijk maar niet verassend, er gebeuren meer gruweldaden daar en dit is maar het topje van de ijsberg.
in 2004 werden er ook al een groot aantal buitenlanders op deze manier gedood in de regio!
Shosei Koda (2004) – Japanese citizen beheaded by terrorists
Kim Sun-il (2004) – South Korean citizen beheaded by terrorists
Kenneth Bigley (2004) – UK citizen beheaded by terrorists
Nick Berg (2004) – US citizen beheaded by terrorists
Eugene Armstrong (2004) – US citizen beheaded by terrorists
Jack Hensley (2004) – US citizen beheaded by terrorists
Paul Marshall Johnson, Jr. (2004) – US citizen beheaded by terrorists
Yup. Op het filmpje van Sotlof overigens ook.quote:Op dinsdag 9 september 2014 08:51 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het gebeurt te pas en te onpas. Een onthoofding an sich is natuurlijk niet zo vreemd. Op dit filmpje is wel van alles aan te merken natuurlijk.
Dat is haast een kopie van Foley inderdaad. Daar valt hetzelfde op aan te merken.quote:Op dinsdag 9 september 2014 09:48 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Yup. Op het filmpje van Sotlof overigens ook.
quote:In de tijd dat Osama Bin Laden door de hele wereld werd opgejaagd was er één vrouw die op miraculeuze wijze de door hem gemaakte video-opnames als eerste in handen kreeg.
Dit is dezelfde vrouw die de onthoofdingsvideo van Steven Sotloff publiceert, zelfs nog voor ISIS dit doet.
We hebben onlangs de tweede onthoofdingsvideo van een Amerikaanse journalist door ISIS meegemaakt.
Video’s die voor verontwaardiging en walging zorgden over de hele wereld en de dreiging van ISIS voor eens en voor altijd op de kaart zette. Een bedreiging die nu al vele malen groter wordt geacht dan die van Al Qaida.
Net zoals bij de vorige video van de onthoofding van James Foley worden ook bij de Sotloff video veel vraagtekens geplaatst omtrent de echtheid daarvan.
Als we in die richting verder zoeken dan komen we iets merkwaardigs tegen, of beter gezegd een merkwaardige dame met de naam Rita Katz.
Katz is een Joodse dame die samen met een partner, Josh Devon, sinds 2002 een organisatie runt in New York met de naam SITE. Ogenschijnlijk is het een soort privé inlichtingendienst die wordt ondersteund door particuliere donaties en een aantal Amerikaanse overheidsinstellingen.
Echter, volgens velen zoals bijvoorbeeld David Icke is SITE niets anders dan een frontorganisatie voor de Israëlische geheimedienst, de Mossad.
Katz werd geboren in Irak waar haar vader kort nadat Sadam Hoessein aan de macht kwam werd ontmaskerd als een Israëlische spion om vervolgens publiekelijk te worden geëxecuteerd. Het gezin ontsnapte naar Israël waar Rita Katz ging studeren en dienst nam in het Israëlische leger.
Zij staat bekend als een fanatiek aanhanger van het Zionisme. Katz is in de loop der jaren vooral bekend geworden om haar “nep” Osama Bin Laden video’s.
Zo werd er in 2007 onder andere het volgende geschreven:
“Ondanks dat de hele wereld van inlichtingendiensten op hem jaagt, is Bin Laden erin geslaagd om hun gecombineerde pogingen om hem te vangen te ontlopen en gelegenheid te hebben gevonden om een opnamestudio binnen te gaan en een nieuwe video te maken voor Rita Katz en haar organisatie SITE.
Een clubje dat wordt bemand door twee personen, Katz en Devon. Deze twee slagen erin om iets te doen wat alle inlichtingendiensten ter wereld gecombineerd niet kunnen en dat is om als eerste een exemplaar van deze video aan de wereld te presenteren.”
Laat het nu diezelfde Rita Katz zijn die als eerste ter wereld een kopie in handen krijgt van de onthoofdingsvideo van Steven Sotloff. Ongelofelijk genoeg zelfs nog voordat ISIS deze openbaar heeft gemaakt.
Op het moment dat ISIS via de sociale media laat weten dat ze binnenkort de Steven Sotloff video zullen publiceren, is deze film al te zien bij SITE.
bron
En hoe zit het dan volgens jou, graag in jouw eigen woorden een keertje.quote:Op dinsdag 9 september 2014 00:31 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
onze herkomst is compleet anders dan onze schoolboeken ons heeft verkondigd.
Nog maar een keer de vraag wat niburu tot een betrouwbare bron maakt?quote:Op dinsdag 9 september 2014 10:47 schreef Lambiekje het volgende:
[..]![]()
De onthoofdingen-filmpjes is van dezelfde productiemaatschappij als van de nep-osama videos.
Man man man wat wordt de wereld genept.
Vertel dat aan de nabestaanden van de onthoofde mannen.quote:Op dinsdag 9 september 2014 10:47 schreef Lambiekje het volgende:
[..]![]()
De onthoofdingen-filmpjes is van dezelfde productiemaatschappij als van de nep-osama videos.
Man man man wat wordt de wereld genept.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |