Je hebt de originele Godzilla films niet gezien zeker?quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 22:36 schreef Jian het volgende:
[..]
Smaken verschillen, ik vond het echt niet om aan te zien en zo voorspelbaar als de tering, slaapverwekkend dat lieve, menselijke (King Kong) monster, wat een held ook toen ie op het eind weer naar zee ging en iedereen hem vol liefde nakeek, ik werd niet goed
Dat valt mee dan. En amerikanen zijn raar. Mensen zijn raar.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 22:37 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Hij is uit 2003, das niet heel oud. Enige reden dat er een remake gemaakt is, is omdat mensen uit de VS het eng vinden als er andere mensen dan Amerikanen op het witte doen verschijnen.
Ikke, kom dan.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 22:38 schreef BoonDockSaint het volgende:
Nou ben ik het godverdomme zat hier wie wilt er vechten !!!!!!
Rustig jij. Dit wil je niet.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 22:41 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Kom dan bacon boy !!!!!!!1
Niet die uit de, wat is het 50-er of 60-er jaren, nee, maar wat dan, die waren zo vreselijk slecht dat je deze goed gaat vinden?quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 22:38 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Je hebt de originele Godzilla films niet gezien zeker?
Qua concept heel tof, maar als film hoef ik die niet nogmaals te zien.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 22:41 schreef DeZwabber het volgende:
Ik moet nog steeds Battle Royale gaan herkijken sinds ik zo'n mooie steelbook Blu-ray op ebay gescoor heb.
Ik kan nu even niet naar je muziek luisteren. De film staat inmiddels op.quote:
Nee, alhoewel man-in-schuimrubber-monster best hilarisch is, zijn de films wel geinig om te zien. Maar ook in die films is Godzilla / Gojira niet per sé goed of kwaad. Natuurlijk kent iedereen Godzilla als die dino die Tokyo platstampt, maar er zijn ook genoeg films waar hij Japan redt van andere monsters. Uiteindelijk gaat Godzilla om balans, en ik vond het tof dat ze dat ook in deze film verwerkt hebben. Je klaagt wel dat hij gewoon weer wegliep, maar er zijn al zoveel films waarbij het altijd heel Amerikaans zwart/wit goed vs. slecht is.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 22:42 schreef Jian het volgende:
[..]
Niet die uit de, wat is het 50-er of 60-er jaren, nee, maar wat dan, die waren zo vreselijk slecht dat je deze goed gaat vinden?
kom maarquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 22:45 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Jeej. Vechten met boondock en jij helpt.
Nog meer die mee willen doen.![]()
Jij kan mij toch niet aanquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 22:48 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Maar..., dan kunnen we niet vechten....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |