quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:38 schreef Pokkelmans het volgende:
hij bevindt zich in de herfst van zijn carrière
Heb je de selecties van Ajax, Twente en PSV wel bekeken? Die backs van PSV bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:07 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Nee, geloof niet dat je met El Ahmadi en een goede spits erbij meteen meedoet voor het kampioenschap. Daarvoor schat ik onze verdediging en onze keeper toch te wisselvallig in, net als onze vleugelaanvallers trouwens. Maar top 4 is dan zeker mogelijk, en dat is gewoon een prima prestatie na een transferperiode waarin je halve basiselftal is verkocht.
Ja kom op, die gaat echt geen stap hogerop meer zetten. Bakkal 2.0.quote:
Dat is iets anders. Is voor de eredivisie gewoon een topmiddenvelder. En als je 29 bent vind ik niet dat je in de herst van je carriere zit. Dat kan je over Mathijsen zeggen.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:42 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Ja kom op, die gaat echt geen stap hogerop meer zetten.
In Matthijsen's geval is het wachten tot hij eens kapotvriest in de diepe winter waarin hij zich bevindtquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:43 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is iets anders. Is voor de eredivisie gewoon een topmiddenvelder. En als je 29 bent vind ik niet dat je in de herst van je carriere zit. Dat kan je over Mathijsen zeggen.
keihard gelachen.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:38 schreef Pokkelmans het volgende:
Ik ben nog niet echt overtuigd van de toegevoegde waarde van El Ahmadi. Het middenveld is al druk bezet en hij bevindt zich in de herfst van zijn carrière. Dan zie ik liever Karsdorp, Sleegers, Steenvoorden en Vilhena het voordeel van de twijfel genieten. Liever een verloren wedstrijd dan verloren potentie op de lange termijn.
Als 'ie komt zullen we het zien. Dat eerste seizoen van hem was ook niet om aan te zien, meen ik me te herinneren.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:46 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
keihard gelachen.
Ahmadi zou in dit elftal de beste speler zijn en top drie van de eredivisie.
Feyenoord schijnt 12 te vragen, bod was iets van 7-8 miljoen. Ik denk dat ze op 10 miljoen uitkomen, of 9 + bonussen ofzo. Dan haal je voor datzelfde geld El Ahmadi en Toornstra en houd je nog over. Lijkt me prima dus.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:48 schreef Slobeend het volgende:
Volgens de NOS heeft Porto het bod op Clasie verhoogd naar 8 miljoen. Ik dacht ze al rond de 10 miljoen zaten.
Met een elftal dat gemiddeld 20 is, bereik je nooit wat.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:38 schreef Pokkelmans het volgende:
Ik ben nog niet echt overtuigd van de toegevoegde waarde van El Ahmadi. Het middenveld is al druk bezet en hij bevindt zich in de herfst van zijn carrière. Dan zie ik liever Karsdorp, Sleegers, Steenvoorden en Vilhena het voordeel van de twijfel genieten. Liever een verloren wedstrijd dan verloren potentie op de lange termijn.
Dit. Ik snap niet dat veel Feyenoorders er zo makkelijk aan voorbij gaan dat die Vilenha, Vormer, Clasie e.d. zo extreem weinig scoren.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:48 schreef heiden6 het volgende:
Met Toornstra heb je in elk geval een middenvelder erbij die meer scoort dan Vilhena, Clasie en Vormer bij elkaar.
Laat.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:51 schreef erik013 het volgende:
[..]
Bloeier? Wanneer gaat die randjosti bloeien dan?
Klopt, maar je moet een zekere return on investment behalen, wil je een topploeg blijven.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:50 schreef erik013 het volgende:
[..]
Met een elftal dat gemiddeld 20 is, bereik je nooit wat.
Je kan niet verwachten dat je jeugdopleiding 23 spelers kan leveren...
2021 in de 4e divisie van de zaterdagamateurs.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:51 schreef erik013 het volgende:
[..]
Bloeier? Wanneer gaat die randjosti bloeien dan?
Zie het ook nog niet echt maar beetje vertrouwen moet je hebben, hij werkt hard.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:53 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
2021 in de 4e divisie van de zaterdagamateurs.
De Wilk en de Boul zijn dan natuurlijk ook niet gehaald om over een paar jaar nog van enige waarde te zijn (op het veld of op de transfermarkt). Verdediging zit verder ook wel snor, met het oog op de toekomst hoeven daar in ieder geval dit seizoen geen versterkingen bij (misschien een linksback, maar eigenlijk niet eens noodzakelijk).quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:51 schreef heiden6 het volgende:
Het is wel opvallend als je alleen transfersommen besteed aan een rechtsbuiten en 1 of 2 middenvelders, terwijl je een spits en 3 verdedigers uit de basis kwijt bent.
Wat doet die bagger in de OP?quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 17:35 schreef Typisch het volgende:
[ afbeelding ] DE JONGEN MET 3 MASTERS TEGELIJK (HMFGOD) MAG NIET WORDEN TEGEN GESPROKEN [ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |