Geheugenkaartjesquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 18:35 schreef Koelkastje het volgende:
[ afbeelding ]
Nog geen tientje voor betaald.
Heb er één gehaald.
Verschrikkelijk klein.
En voor mij is die nieuw maar hij is al sinds mei 2012 op de markt.
en het vakantiegeld is weer op.quote:Op zondag 24 augustus 2014 20:58 schreef Ouwesok het volgende:
Fotografica Doesburg vandaag, dus de plank buigt weer wat verder door
Teruggekomen met:
Tokina AT-X 525 4-5.6/50-250mm (bouwjaar 1983)
Canon FD 2.8/200mm (ergens uit de 70's)
Hanimex 3.5/180mm preset van ergens eind 60's
De eerste twee heb ik al even wat mee lopen spelevaren, de Hanimex moet nog even van een goeie vatting worden voorzien en dan mag die ook zijn kunsten eens tonen op de A6000.
Neuh, vrij scherp ingekochtquote:
quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 00:16 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Ja.Nu nog een Industar-61 L/Z 50mm f/2.8 scoren. Ook een leuken.
Toffen bokeh heeft die ook.
[ afbeelding ]
In de achtergrond zie ik zelfs dat je naar wens aan en uit te schakelen bentquote:Op zondag 31 augustus 2014 20:36 schreef Uncle het volgende:
Zo.
[ afbeelding ]
Lensje met mijn initialen.![]()
Prachtige lens manquote:Op zondag 31 augustus 2014 20:36 schreef Uncle het volgende:
Zo.
[ afbeelding ]
Lensje met mijn initialen.![]()
Victor Reinier?quote:Op zondag 31 augustus 2014 20:36 schreef Uncle het volgende:
Zo.
[ afbeelding ]
Lensje met mijn initialen.![]()
Lijkt me ideaal voor z'n vriendin.quote:Op zondag 31 augustus 2014 21:07 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
In de achtergrond zie ik zelfs dat je naar wens aan en uit te schakelen bent
leuk lensje overigens
quote:Op maandag 1 september 2014 16:01 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Lijkt me ideaal voor z'n vriendin.
Er moet gekookt worden >uncle aan
Hij loopt weer te klikken met dat apparaat > uncle uit
quote:Op maandag 1 september 2014 16:13 schreef kanovinnie het volgende:
Toch eens aan mevrouwUncle vragen of je last hebt van compensatiegedrag....
fuji x100s geen optie geweest?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:53 schreef Splackavellie02 het volgende:
Na lang wikken en wegen, en m'n wensen/budget steeds meer naar boven bijstellen (bedankt GAS en sony met de RX1!!), ben ik gister toch voor de verstandige compromis gegaan tussen beeldkwaliteit, veelzijdigheid en formaat en heb ik de Sony RX100 II gehaald met leren holster case van sony.
[ afbeelding ]
Als iemand die DSLR's en systeemcamera's gewend is, ben ik tot nu toe erg te spreken over deze camera. Mooi design, voelt ontzettend solide aan, meer instelmogelijkheden dan ik me nu raad mee weet, en wat een beeldkwaliteit voor zo'n klein ding
Het enige nadeel tot nu toe vind ik de onlogisch geplaatste sluiterknop. Ik druk steeds vergeefs op het scrollwiel. Zal wel een kwestie van wennen zijn.
Die is een stuk groter, past moeilijker in je binnenzak, dus neem ik ook minder snel mee.quote:Op dinsdag 2 september 2014 00:01 schreef andreas612 het volgende:
[..]
fuji x100s geen optie geweest?
Moowjquote:Op donderdag 18 september 2014 15:50 schreef AceHighHugo het volgende:
[ afbeelding ]
Movi M5 gewonnen op IBC![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hoe de fuk.quote:Op donderdag 18 september 2014 15:50 schreef AceHighHugo het volgende:
[ afbeelding ]
Movi M5 gewonnen op IBC![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
4 duizend euro aan prijzengeld...quote:Op donderdag 18 september 2014 15:50 schreef AceHighHugo het volgende:
[ afbeelding ]
Movi M5 gewonnen op IBC![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zie:quote:
quote:Op zaterdag 18 januari 2014 16:08 schreef bart13 het volgende:
Lul niet als je er niks vanaf weet. HONDERDEN onderdelen? Paar buizen schroefjes 3 motoren en een control board, als je technisch lego kunt bouwen kun je dit ook. Alexmos control board is een van de allerbeste met eindeloze mogelijkheiden zoals bleutooth module en rc besturing.
Ja er gaat veel tijd in zitten maar als je een beetje je best doet en je bent een beetje handig is het te doen.
Ik was van plan er een helemaal van nul te bouwen mara dit is wel erg goedkoop.
Daar ga je veel plezier mee beleven, ik heb ook een setje, iets anders als die van jou en het werkt toppie.quote:Op dinsdag 23 september 2014 19:29 schreef Pietverdriet het volgende:
[ afbeelding ]
Setje tussenringen voor macrofotografie, van minadax
Da's best netjesquote:Op zaterdag 27 september 2014 22:05 schreef Clayton1 het volgende:
Even de kringloop bezocht Totaal afgerekend ¤ 7.-
Lens, Sigma Telemax 135mm
[ afbeelding ]
Camera: Zenit E incl leren tas
[ afbeelding ]
Lensje, Helios -44 2/58
[ afbeelding ]
Dat was je volgens mij al niet meer want mijn Chinon lijkt echt verschrikkelijk veel op die telemaxquote:Op zaterdag 27 september 2014 22:16 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Da's best netjes
en nou ben ik niet meer de enige hier met een Telemax
De Telemax is een typische Sigmaconstructie uit de eerste helft van de seventies toen ze er lustig op los experimenteerden.quote:Op zondag 28 september 2014 01:36 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Dat was je volgens mij al niet meer want mijn Chinon lijkt echt verschrikkelijk veel op die telemax!
[ afbeelding ]
Wat voor versnellingspook steekt daar uit?quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 22:28 schreef shiznuts het volgende:
Alweer veel te lang geen nieuwe gear.
[ afbeelding ]
Sigma Art 18-35mm f/1.8& RJ Lens Turbo Nikon -> M43 (focal reducer).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |