Belachelijk wat mij betreft. Puur omdat labradors zo knuffelbaar zijn wordt het onderzoek stilgezetquote:Proeven met labradors opgeschort
Een handtekeningenactie van de Anti Dierproeven Coalitie (ADC) heeft succes gehad: de Universiteit Maastricht schort een proef met enkele tientallen labradors op.
De universiteit wil 39 honden gebruiken bij onderzoek naar pacemakers en hartkwalen. De dieren zouden de proeven niet overleven. Volgens dierenrechtenactivisten zou 1 op de 3 labradors al tijdens de experimenten doodgaan.
Bedenktijd
"Wij begrijpen dat er in de maatschappij zorgen leven ten aanzien van het gebruik van proefdieren, zoals honden'', schrijft de universiteit in een verklaring. Deskundigen van de universiteit gaan de komende tijd de voor- en nadelen van de proeven verder afwegen.
De ADC haalde online meer dan 83.000 handtekeningen op tegen de proeven. Campagneleider Robert Molenaar is niet tevreden met het besluit van de universiteit. "De ADC wordt overspoeld met reacties van dierenvrienden. We kunnen alle 39 labradors direct plaatsen in warme gezinnen. De mensen pikken de experimenten niet en willen stopzetting."
haha ja dat is dan ook wel weer zo, maar goed dat zou dan eigenlijk ook in dienst van de mensheid zijnquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 00:50 schreef the-eye het volgende:
Als ik mag kiezen meer Labradors of meer mensen op de wereld kies ik voor meer Labradors.
Er staat wmb al genoeg in de dienst van de mensheid, dit onderzoek ook weer, kunnen we straks NOG ouder worden en zijn we met nog meer mensen op deze aardkloot. Iedereen is zo van de natuur, behalve als het om mensen gaat, die moeten onnatuurlijk omhoog gehouden worden met allemaal extra middeltjes... Zonder deze onderzoeken hadden er maar 3 miljard (eigen schatting) mensen geleefd, hadden we dus meer grondstoffen per persoon en was de natuurlijk veel meer in balans... Dit onderzoek kan alleen maar uitdraaien op meer bejaardenhuizen waar we als oude nutteloze wezen mogen zitten.quote:Op maandag 25 augustus 2014 15:17 schreef WJMW het volgende:
[..]
haha ja dat is dan ook wel weer zo, maar goed dat zou dan eigenlijk ook in dienst van de mensheid zijn
Dat is altijd zo'n zwak argument.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 10:24 schreef Spooky4u het volgende:
[..]
Er staat wmb al genoeg in de dienst van de mensheid, dit onderzoek ook weer, kunnen we straks NOG ouder worden en zijn we met nog meer mensen op deze aardkloot. Iedereen is zo van de natuur, behalve als het om mensen gaat, die moeten onnatuurlijk omhoog gehouden worden met allemaal extra middeltjes... Zonder deze onderzoeken hadden er maar 3 miljard (eigen schatting) mensen geleefd, hadden we dus meer grondstoffen per persoon en was de natuurlijk veel meer in balans... Dit onderzoek kan alleen maar uitdraaien op meer bejaardenhuizen waar we als oude nutteloze wezen mogen zitten.
Tuurlijk, dat zal iedereen doen, maar zegt dat ook niet dat wij als mens boven elk ander dier staan?quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 10:35 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Dat is altijd zo'n zwak argument.
Wanneer je zelf ziek bent ga je ook naar het ziekenhuis neem ik aan..
Jaquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:14 schreef Spooky4u het volgende:
[..]
Tuurlijk, dat zal iedereen doen, maar zegt dat ook niet dat wij als mens boven elk ander dier staan?
Ook heel veel middelbare scholieren natuurlijk.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:56 schreef spijkerbroek het volgende:
Are you f*cking kidding me?
http://www.piepvandaag.nl/dierproefweigeraar-geen-alternatief/
Sommige studenten willen geen dieren ontleden.
WAAROM DOE JE DIE STUDIE DAN?!![]()
Nou ja, liever helemaal geen dierproeven natuurlijk. Of het nou een rat, muis, kikker, aap, labrador of wat dan ook is.quote:Op maandag 25 augustus 2014 13:04 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Belachelijk wat mij betreft. Puur omdat labradors zo knuffelbaar zijn wordt het onderzoek stilgezet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |