Oh maar dat kan ik me nog wel voorstellen hoor, dat je een ziekenhuis te klinisch en te medisch vindt. Alleen de decoratie enzo zou ik me niet druk om makenquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 12:10 schreef Hilmo het volgende:
En was dat uiteindelijk ook zo Loj? Lekker op de bank de weeën opvangen?
En jullie hebben gelijk, wat betreft gezelligheid, maar echt prettig zou ik me daar niet voelen, zou me nogal medisch voelen op zo'n bed en verder niets. Aangezien ik ook geen ziekenhuizen gewend ben. Rottige keuzes ook, pff.
Klinkt toch als een planquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 12:22 schreef Hilmo het volgende:
Hahahahah dat zeg je goed SQ. Dat is ook wel wat ik zo ongeveer bedoelde, een schilderij maakt het niet minder medisch in het ziekenhuis haha.
Ik bespreek het nog eens allemaal met de VK en maak inderdaad plan A en B. Ik weet nu wat ik kan verwachten van de kamer en dat geeft een stukje rust.
Laten we het daar maar niet over hebbenquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 12:10 schreef Hilmo het volgende:
En was dat uiteindelijk ook zo Loj? Lekker op de bank de weeën opvangen?
En jullie hebben gelijk, wat betreft gezelligheid, maar echt prettig zou ik me daar niet voelen, zou me nogal medisch voelen op zo'n bed en verder niets. Aangezien ik ook geen ziekenhuizen gewend ben. Rottige keuzes ook, pff.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je begint als het goed is sowieso thuis en dan kan je altijd nog de beslissing nemen. Een vriendinnetje van mij wou in t ziekenhuis bevallen. Omdat ze dat in haar hoofd had is ze midden in een weeënstorm daarheen gereden om daar aan te komen met persdrang. 3 uur later was ze alweer thuis, zij had spijt dat ze niet thuis was gebleven..
Dus je kan echt nog op t moment nog beslissen!
Leuk!quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 13:41 schreef Radyhyn het volgende:
Mijn hormonen wilden een zwangerschaps-bel-tinkel-ketting..![]()
Deze:
[ afbeelding ]
Waaroooommmm.. nou tinkel ik en heb het idee dat ik wel heel erg de nadruk om mijn zwangerschap leg.... tis ook nooit goed.. whahhaa![]()
Maar ik vind em nog steeds wel leuk!
gebeurt dat sowieso niet dan? Volgens mij zit er geen stealth mode op zwangerschapquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 13:46 schreef Stormqueen het volgende:
Dan horen ze je in ieder geval aankomen, Rady
quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 09:04 schreef rebel-angel het volgende:
Whoeheeeee meld en 40 weken mijlpaal vandaag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |