Ik snap NATO deels. Een oorlog met Rusland riskeren over oost-Oekraïne zou ik ook niet doen. Maar beetje meer militaire machtsvertoon van NATO mag wel. Turkije is helemaalquote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:28 schreef GoodGawd het volgende:
[..]
Okay, je weigert wat dan? Dan komt er een marteling achteraan die je liever ook overslaat. Je hebt geen keuze. Ja een iets beter of een nog veel slechtere...
Het is maar triest allemaal, die volgende man gaat er natuurlijk ook aan. Wat moet Obama doen, nu stoppen en dan vervolgens duizenden meer aan Irakeze, Syrische etc. doden laten vallen.
Ik snap trouwens nooit waarom buurlanden geen snars doen, Turkijke, Saudie, Iran....die kunnen dit toch niet acceptern zo naast te deur. Dan hebben wij het allemaal maar goed geregeld met de NAVO. Tell Oekraïne about it
Ja.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:30 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Dit is de hele langzame bloederige super nare onthoofding video waar je net over vertelde ?
Ik zou hem niet kijken als je een zwakke maag hebt.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:31 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Arg die nieuwsgierigheid is zo irritant.
fucking creepy. Ook die hele toespraak van hem.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:00 schreef Mani89 het volgende:
Voor de liefhebbers.
http://www.liveleak.com/view?i=bc1_1408481278
Ja omdat het 1 grote wetteloze bende is. Maar het gross van de mensen dat in die landen woont wilt deze bs natuurlijk ook niet. Het zijn die achterlijke extremisten minderheden die de boel verzieken, die vaak nog gewoon in de regering zitten ook. Ik vind het niet zo vreemd dat het westen zich er mee bemoeid. Maar bombarderen alleen heeft natuurlijk geen zin. Ahum Bush kuch kuch.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:29 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ze vechten daar al jaren. Alsof interventie iets gaat helpen.
Ik had mezelf nog zo voorgenomen er niet naar te gaan zoeken en nu klik ik er alsnog op.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:00 schreef Mani89 het volgende:
Voor de liefhebbers.
http://www.liveleak.com/view?i=bc1_1408481278
Ik kijk hem niet.. die van de journalist ook niet. Enough is enough.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:31 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Arg die nieuwsgierigheid is zo irritant.
Isis strijders komen overal vandaan he....quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:35 schreef J0kkebr0k het volgende:
Mij is het allemaal op de een of andere manier te clean. En dan ook nog zo'n SAW achtige boodschap...
"The live of this American citizen Obama, depends on your next decision".
Het is verdomme net Hollywood.
Fuck. Echt extreem. Dan doen die ISIS-mannen het nog netjes. Ook die ene jongen, de strot half door gesneden, ligt te rochelen nog bij bewustzijn, gaan ze eerst aan een ander beginnen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:28 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Nooit van dat verhaal gehoord en hoef het ook niet te zien, maar dat zal deze wel zijn dan
http://www.liveleak.com/view?i=f86_1314856001
Viel mij ook al op. Ook is er veel geknipt in de video terwijl ze normaal zo'n beetje alles laten zien.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:35 schreef J0kkebr0k het volgende:
Mij is het allemaal op de een of andere manier te clean. En dan ook nog zo'n SAW achtige boodschap...
"The live of this American citizen Obama, depends on your next decision".
Het is verdomme net Hollywood.
Nu gaat Obama in samenwerking met Hollywood eens een BAAS reply video maken, mooie beelden met F16's en precisie bombardermenten op ISIS, vliegdekschepen, tanks etc.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:35 schreef J0kkebr0k het volgende:
Mij is het allemaal op de een of andere manier te clean. En dan ook nog zo'n SAW achtige boodschap...
"The live of this American citizen Obama, depends on your next decision".
Het is verdomme net Hollywood.
Heb em net bekekenquote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:32 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
fucking creepy. Ook die hele toespraak van hem.
Die zou ik zeker NIET kijken!!quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:30 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Dit is de hele langzame bloederige super nare onthoofding video waar je net over vertelde ?
Mja, ik heb hier een vreemd gevoel bij. Iets klopt niet, maar goed... ik kan er naast zitten. Sowieso kom je daar nooit achter. Ik vind het een beetje CIA achtig aandoen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:36 schreef penny-wise het volgende:
[..]
Isis strijders komen overal vandaan he....
Wat bedoel je dan, dat het nep is?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Mja, ik heb hier een vreemd gevoel bij. Iets klopt niet, maar goed... ik kan er naast zitten. Sowieso kom je daar nooit achter. Ik vind het een beetje CIA achtig aandoen.
quote:What is it with the so-called Muslim religion and beheading?
Yes I know it was practiced centuries ago in many cultures including those of Europe. But here in the 21st Century, any rational person would think the ragheads would have figured out by now it's (at the very least) bad PR for their ironically-labled Religion Of Peace. No Christian, Jew, Buddhist, Hindu, Shinto or other religion as practiced in the modern world employs or condones this type of barbarity.
And then these freaks get upset when the rest of the civilized world looks upon them as backwards neanderthals, and are having 2nd and 3rd thoughts about ever allowing their foul presence in our civilizations.
Ja die is echt fucked up he? Echt, beter neem je in dat soort gebieden altijd een cyanide pil mee.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:37 schreef LXIV het volgende:
[..]
Fuck. Echt extreem. Dan doen die ISIS-mannen het nog netjes. Ook die ene jongen, de strot half door gesneden, ligt te rochelen nog bij bewustzijn, gaan ze eerst aan een ander beginnen.
Wat??quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:38 schreef Njosnavelin het volgende:
Walgelijke sensatiezoekers weer hier zeg
Okequote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:38 schreef Njosnavelin het volgende:
Walgelijke sensatiezoekers weer hier zeg
Ik ga die hele nare niet kijken. Zag net die van is. en die vond ik al naar . Wereld is naar de tyfus.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:38 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ja die is echt fucked up he? Echt, beter neem je in dat soort gebieden altijd een cyanide pil mee.
2/3 van de posts hier gaat over dat filmpje en hoe hij onthoofd wordt. Krankzinnig dat mensen zoiets bekijken.quote:
Ligt niet per sé aan religie, het onthoofden. Wij deden het nog tot de 19e eeuw en kijk hoe de mexicanen met elkaar omgaan...quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:38 schreef Pleun2011 het volgende:
Dit las ik net ergens op een forum tijdens wat surfen.. denk zelf dat dat achterlijke rituele slachten in de genen zit van die kut moslims en dat sommigen daarom plezier scheppen in dit soort bruutheden..
[..]
En waar is die journalist nu dan..?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 00:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Mja, ik heb hier een vreemd gevoel bij. Iets klopt niet, maar goed... ik kan er naast zitten. Sowieso kom je daar nooit achter. Ik vind het een beetje CIA achtig aandoen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |