En anders maar Cyril Théréau.quote:Op zaterdag 11 april 2015 19:53 schreef forzaudinese het volgende:
Als Groningen voor volgend seizoen meer doelpunten wil binnen halen dan moeten ze gewoon Vincent Janssen van Almere City halen !
twitter:leowassing twitterde op zondag 12-04-2015 om 11:05:49"Het wordt een heftige zomer", aldus Hans Nijland over de belangstelling voor #DeLeeuw, #Chery en #Botteghin. reageer retweet
quote:Op zondag 12 april 2015 11:47 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:leowassing twitterde op zondag 12-04-2015 om 11:05:49"Het wordt een heftige zomer", aldus Hans Nijland over de belangstelling voor #DeLeeuw, #Chery en #Botteghin. reageer retweet
Die gast kan echt niets hoorquote:Op zondag 12 april 2015 13:04 schreef Fokker101 het volgende:
Sigthorsson iets voor Groningen? Als de Leeuw weggaat...
Stef Nijlandquote:Op zondag 12 april 2015 13:04 schreef Fokker101 het volgende:
Sigthorsson iets voor Groningen? Als de Leeuw weggaat...
1* 5 in een wedstrijd en daarbuiten ook maar weinig. Geloof me, die kerel wil je niet. Erger me elke keer aan hem als hij speeltquote:
Lijkt me helemaal niksquote:Op zondag 12 april 2015 17:07 schreef Fokker101 het volgende:
Groningen heeft interesse in Aalberg. Weet niet wat ik daar van moet denken..
Inderdaad.. nu toch maar hopen op de 8e plek. Aangezien mij dat best moeilijk lijkt gezien de bekerfinale.quote:
fakkels.com?????????????????????quote:Op maandag 13 april 2015 18:57 schreef Fokker101 het volgende:
Nog maar even wat stadionfakkels fixen... weet iemand nog een goedkoop adresje?
tof dat je als udinese-supporter zoveel interesse hebt in grunnquote:Op woensdag 15 april 2015 19:11 schreef forzaudinese het volgende:
Al 14600 kaarten verkocht in 2 dagen voor de beker finale , nog maar 3000 kaarten te koop voor fc Groningen supporters !
quote:Op woensdag 15 april 2015 19:11 schreef forzaudinese het volgende:
Al 14600 kaarten verkocht in 2 dagen voor de beker finale , nog maar 3000 kaarten te koop voor fc Groningen supporters !
Kloptquote:Op zondag 19 april 2015 19:42 schreef Fokker101 het volgende:
Zo... eigenlijk interesseert mij de competitie vrij weinig. Laat het maar snel 3 mei zijn.
Jullie vinden verliezend finalist zijn een feestje waard?quote:Op zondag 26 april 2015 21:15 schreef Fokker101 het volgende:
Nog een weekje hopelijk zijn we nu aan het feesten.
In de OP met die plaat.quote:
Wij zijn dan ook al jaren erg blij met hem.quote:
quote:Op woensdag 6 mei 2015 19:55 schreef Nober het volgende:
Och och, ze hebben ook een prijsje gewonnen. Hoe laat is de aardbeving?
Niet om de CL beker te bekijkenquote:Op woensdag 6 mei 2015 20:02 schreef Nober het volgende:
Ze gaan naar Madrid, geen idee waarvoor precies. Werd niet vermeld.
Man, jij hoort op dat plein te staan net als Amsterdammer KingRoland.quote:Op woensdag 6 mei 2015 20:07 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik kom net thuis, wat een schitterende beelden
Ik had andere verplichtingen.quote:Op woensdag 6 mei 2015 20:09 schreef Nober het volgende:
[..]
Man, jij hoort op dat plein te staan net als Amsterdammer KingRoland.
Hoiquote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:14 schreef Paxcon het volgende:
Morgen PEC op bezoek, ben benieuwd of er nog uitsupporters zijn die het kunnen opbrengen mee te gaan
Ah in het thuisvakquote:Op zondag 10 mei 2015 14:19 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Jup, ik vertik het om in een suf hoekje van het stadion te moeten plaats nemen bij uitwedstrijden. Dus dan ga ik wel op zoek naar andere plekken en in cognito in het thuisvak ergens zitten.quote:
quote:Op zondag 10 mei 2015 17:11 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Jup, ik vertik het om in een suf hoekje van het stadion te moeten plaats nemen bij uitwedstrijden. Dus dan ga ik wel op zoek naar andere plekken en in cognito in het thuisvak ergens zitten.
Rond de zestigste minuut kreeg ik bijna de bal in mijn snufferdWas bezig om de hoekschop + doelpoging van PEC te filmen tot de bal mijn kant op kwam lol. Ben dus benieuwd naar de samenvatting om zeven uur. Eens zien of ik mijn five seconds of fame heb gehaald
Ach zeg maar zo: Jullie hebben wat om op te teren de komende jaren.quote:Op zondag 17 mei 2015 17:50 schreef Fokker101 het volgende:
Zo, dat was het me seizoen wel zeg. Wat een seizoen!
En die bekerfinale vergeet je nooit meer..........
Nou inderdaad.. nu nog kampioenschap.quote:Op maandag 18 mei 2015 09:03 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Ach zeg maar zo: Jullie hebben wat om op te teren de komende jaren.
quote:Op donderdag 14 mei 2015 17:34 schreef Fokker101 het volgende:
Voor mensen die de speech van Robben willen horen hier een klein stukje:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |