Hij doet een hover hand ( http://knowyourmeme.com/memes/hover-hand )quote:Op zondag 17 augustus 2014 22:27 schreef Pizzakoppo het volgende:
Waarom legt Jochem zijn hand niet op Patty's schouder?!
Ze probeerden John en Natasja te imiteren.quote:
Maar ze bemiddelden ook helemaal niet. Er was niet eens bijna vechten. Het was gewoon saai.quote:Op maandag 18 augustus 2014 09:10 schreef Gia het volgende:
[..]
Ze probeerden John en Natasja te imiteren.
Niets origineels aan.
En dan is alles wat niet bewezen kan worden een aanname. Right!
Niks gemist dus? Terugkijken ook niet waard zeker?quote:Op maandag 18 augustus 2014 09:34 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Maar ze bemiddelden ook helemaal niet. Er was niet eens bijna vechten. Het was gewoon saai.
Nope. Dat uur kun je echt beter ergens anders aan spenderen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 09:36 schreef roos85 het volgende:
[..]
Niks gemist dus? Terugkijken ook niet waard zeker?
Nee, niet doen. Kost 1,49, reclames niet eruit geknipt, en het is echt saai.quote:Op maandag 18 augustus 2014 09:36 schreef roos85 het volgende:
[..]
Niks gemist dus? Terugkijken ook niet waard zeker?
Het is gewoon een bestaand format, dus ze handelen zoals het format ze voorschrijft.quote:Op maandag 18 augustus 2014 09:10 schreef Gia het volgende:
[..]
Ze probeerden John en Natasja te imiteren.
Niets origineels aan.
En dan is alles wat niet bewezen kan worden een aanname. Right!
Dit inderdaad ook.quote:Op maandag 18 augustus 2014 10:34 schreef djkoelkast het volgende:
Ook raar dat de buurman die 'van niks wist' wel meteen een hele cameraploeg binnen laat.
Nee, de tv sc was het wel waard.quote:Op maandag 18 augustus 2014 09:36 schreef roos85 het volgende:
[..]
Niks gemist dus? Terugkijken ook niet waard zeker?
Daar is het dan ook wel mee gezegd... ik zeg niet dat Jochem en Patty het beter gaan doen of doen, maar bij Natasha had ik af en toe ook wel zoiets van zucht.. . en die heeft al een druilerig hoofd... maar ja dat vind ik danquote:Op dinsdag 19 augustus 2014 10:29 schreef Haaibaaike het volgende:
Ik ben nu pas terug kijken. Natasja deed beter als Patty.
SBS6 kennende zal her me niets verbazen als Geer&Goor het volgend seizoen presenteren, met een domme blonde doos tussendoor die een Smsspel organiseert zodat je op een van de buren kan stemmenquote:
Zeker. Wie verzint het nou toch ook om Patty dit programma te laten doenquote:Op maandag 25 augustus 2014 10:50 schreef FoXje het volgende:
Nou, dit programma is professioneel verkracht. Hoeven we nooit meer te zien.
Hmm, kijkcijfers zijn schijnbaar wel ok.quote:Op maandag 25 augustus 2014 11:03 schreef Blester het volgende:
[..]
Zeker. Wie verzint het nou toch ook om Patty dit programma te laten doen
SBS 6 krijgt het toch altijd weer voor elkaar om goed scorende programma's te verkloten.
Tja... zondag... Dat is nou ook niet echt een concurrerende avond.quote:Op maandag 25 augustus 2014 11:27 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Hmm, kijkcijfers zijn schijnbaar wel ok.
Staat namelijk in de top 10 van best bekeken programma's op zondag.
Okay, maar ik denk dat ze bewust een andere richting op zijn gegaan.quote:Op maandag 25 augustus 2014 11:31 schreef Blester het volgende:
[..]
Tja... zondag... Dat is nou ook niet echt een concurrerende avond.
Onthoofde muizen, LOLquote:Op maandag 25 augustus 2014 12:32 schreef quirina het volgende:
Ga heen, dat programma van gisteren is gewoon door die buren in scène gezet.
Lekker gratis tuin opknappen/opruimen/gratis schutting.
Het lag er te dik bovenop.
Die ene buurvrouw zei dat ze onthoofde muizen door haar brievenbus kreeg maar toen ze samen om de tafel zaten hebben ze er geen een keer over gesproken. Om maar even 1 voorbeeld aan te halen.
Ja in de oude serie haalden ze er ook nog wel eens deskundigen bij met betrekking tot geluidsoverlast, of ze wonnen juridisch advies in. Maar dit?quote:Op maandag 25 augustus 2014 13:34 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Het is inderdaad te slecht geworden. En moet ik geloven dat 10 jaar lang zogenaamde terrorisatie met dooie muizen door de bus, auto's besmeuren en banden lek steken met een paar begonia's en een boeddhabeeld is opgelost?
Wat me ook opvalt is dat itt tot de oude serie er niet wordt doorgedrongen tot de kern van de problemen, er niet geprobeerd wordt zaken uit te praten en meer wederzijds begrip te kweken.
Het is gewoon een verzameling wederzijdse beschuldigingen die door beide partijen ontkent worden (dat heb ik niet gedaan, dat was iemand anders), en dan plotseling, uit het niets, geven ze elkaar de hand en is het probleem opgelost?
quote:Op maandag 25 augustus 2014 13:56 schreef quirina het volgende:
[..]
Ja in de oude serie haalden ze er ook nog wel eens deskundigen bij met betrekking tot geluidsoverlast, of ze wonnen juridisch advies in. Maar dit?
Come on
Kom op mensen, het is gewoon vermaak!quote:Op maandag 25 augustus 2014 13:56 schreef quirina het volgende:
[..]
Ja in de oude serie haalden ze er ook nog wel eens deskundigen bij met betrekking tot geluidsoverlast, of ze wonnen juridisch advies in. Maar dit?
Come on
Dan was het voorheen tenminste nog een beetje goed gescript, en kwam het nog plausibel over.quote:Op maandag 25 augustus 2014 14:30 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
[..]
Kom op mensen, het is gewoon vermaak!
Bij RTL probeerden ze nog het te verhullen met een laagje serieusheid en dat doen ze hier niet.
Daar werkten ze ook met een script en werd er ook geacteerd.
Ja en deze SBS poep ga ik niet meer kijken.quote:Op maandag 25 augustus 2014 15:05 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Dan was het voorheen tenminste nog een beetje goed gescript, en kwam het nog plausibel over.
Nou, 't zal mij benieuwen. Het is dat ik verder geen moer te doen heb vanavond, en er verder toch niets boeiends op de buis is (zucht, ik mis Koot & Bie), anders zou ik er niet naar kijken.quote:Op zondag 31 augustus 2014 17:58 schreef Gia het volgende:
Vanavond bedreigingen met hamers en water gooien. Niet te verwarren met de ice bucket challenge.
Koot & Bie, dat waren nog eens tijden!quote:Op zondag 31 augustus 2014 18:57 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Nou, 't zal mij benieuwen. Het is dat ik verder geen moer te doen heb vanavond, en er verder toch niets boeiends op de buis is (zucht, ik mis Koot & Bie), anders zou ik er niet naar kijken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |