Na Einstein is de kwantummechanica het meest misbruikte stuk wetenschap door de TRU beweging. Door gebrek aan kennis worden er bij de schrijver begrippen en fenomenen verkeerd begrepen en anderzijds bij de lezer roept het een sfeer van mysterie op.
Zo ook in dit stuk, waar bepaalde begrippen en ontdekkingen dusdanig worden uitgelegd en doorgevoerd, dat ze weinig meer met de wetenschappelijke kijk op de kwantummechanica te maken hebben.
Op zich niet erg, maar mocht je het gaan lezen, weet dat, ondanks dat de schrijver wel die indruk wil wekken, het weinig te maken heeft met hoe de wetenschap tegen deze fenomenen aan kijkt.
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan