Ik heb echt een schijthekel aan dit soort 'loop'zinnen. Ik blijf hem maar lezen en lezen en lezen en....quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:05 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Najiem Ismael In de tweese wereldoorlog printe de Telegraaf de propaganda van Nazi's. En nu print de Telegraaf de propaganda voor de zionisten.
Als ik niet zou weten dat dit heel serieus is zou ik er hard om kunnen lachen.
Met dit ben ik zoooooooooo klaarquote:Op zondag 17 augustus 2014 19:05 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Nee joh, leuk juist. Ik probeer door simpele vragen te stellen iets meer diepgang aan te brengen, werkt alleen niet altijd
'Is geweld geoorloofd bij verzet tegen mega-windturbines in Friesland? 'quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:00 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Als hij een nuchtere Fries is, dan is dat concept aan flinke inflatie onderhevig. Hij past beter in BNW dan in POL.
Zwart-wit discussies, vermoeiend idd. Toch is het wel leuk om te zien hoe ze reageren op elkaar, een soort van hondengevecht!quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:12 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Met dit ben ik zoooooooooo klaar
Loubna Che Dit word genegeerd zoals gewoonlijk, fucking hypocriet zijn ze hier in nederland gadverdamme
Vind ik leuk · Beantwoorden · 41 · 19 uur geleden
32 antwoorden verbergen
Henk Freij wie houd je hier vast? je kunt gewoon gaan hoor.
Vind ik leuk · 11 · 12 uur geleden
Iets zegt mij dat deze jongeman in het dagelijks leven 'iets in de marketing' doet, het blijft inderdaad geweldig hangen.quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:07 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ik heb echt een schijthekel aan dit soort 'loop'zinnen. Ik blijf hem maar lezen en lezen en lezen en....
Ja en dit zijn dus je overal terug op dit soort fb's. Super vermoeiendquote:Op zondag 17 augustus 2014 19:14 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Zwart-wit discussies, vermoeiend idd. Toch is het wel leuk om te zien hoe ze reageren op elkaar, een soort van hondengevecht!
Met alle respect, ik ga niet een heel artikel lezen als antwoord op een korte post. Maak je punt gewoon, evt. met de kennis die je in dat artikel opgedaan hebt. De ervaring leert dat in het gros van de gevallen na het lezen van een artikel, je alsnog een discussie kan hebben over wat er in dat artikel gesteld wordt.quote:Op zondag 17 augustus 2014 18:17 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mwoah, lees dat artikel nu maar wat ik aanhaalde, de complottheorie is een vrij gangbare manier van reflectie bij moslims. Bij ons wordt het slechts aangehangen door the looney fringe. In het artikel staat ook waardoor dat komt. Welke complottheorieën nog meer inloop waren. En wat de kanker van Isis, zoals auteur het noemt, eigenlijk echt is. Het is sterke analyse. En nee, mevrouw hoeft met dat gedachtegoed niet te werken bij MvJ.
Een politicus die zich hardop afvraagt of gewelddadig verzet tegen democratische beslissingen geoorloofd is? Tenzij het antwoord daarop een luidkeels 'Nee!' is, moet hij snel geroyeerd worden.quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:12 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
'Is geweld geoorloofd bij verzet tegen mega-windturbines in Friesland? '
Hij stelt anders wel goede vragen!
Ik kreeg zojuist dit als een reactie op mijn vraag wat de waarheid is:quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:23 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja en dit zijn dus je overal terug op dit soort fb's. Super vermoeiend
quote:Als je die stuk gelezen hebt zul je zien dat er een verband is tussen de zionisten en Isis Isis moeten het vuile werk doen zoveel moslims vermoorden zodat de zionisten groot israel kunnen stichten Ik zou zegen zoek het op en lees het Er zit een onderzoek erachter en is niet zomaar uit de lucht gehaald
Gahah dus.... Nja kan hier niks zinnigs op zeggen zonder onaardig te wordenquote:Op zondag 17 augustus 2014 19:38 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ik kreeg zojuist dit als een reactie op mijn vraag wat de waarheid is:
[..]PFFFFFF
Haha dat zei ik dus ook al tegen een vriend van mij die mee strijd! Uiteindelijk reageerde ik als volgt:quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:39 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Gahah dus.... Nja kan hier niks zinnigs op zeggen zonder onaardig te worden
Nou ja, genoeg over de facebook discussie denk ikquote:Zou het niet kunnen dat ISIS gewoon de grootste idioten uit Al Quaida zijn? En dat deze idioten nog radicaler zijn dan de mensen van Al Quaida? En dat zij zeggen Moslim te zijn maar niet volgens de Koran handelen?
Is dat niet logischer?
Ik denk dat mensen dit zeggen. En denk eigenlijk dat de persoon die op jou reageerde moslim is ? Om niet te hoeven erkennen dat er moslims zijn die dit doen uit ' naam van Allah... 'quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:40 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Haha dat zei ik dus ook al tegen een vriend van mij die mee strijd! Uiteindelijk reageerde ik als volgt:
[..]
Nou ja, genoeg over de facebook discussie denk ik
Ja, zo zit het ook inderdaad. Terwijl de feitelijke discussie niet gaat over het feit of ISIS wel of niet een Moslim organisatie is maar of zij volgens de Koran handelen, waarop het antwoord simpel 'nee' is.quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:42 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ik denk dat mensen dit zeggen. En denk eigenlijk dat de persoon die op jou reageerde moslim is ? Om niet te hoeven erkennen dat er moslims zijn die dit doen uit ' naam van Allah... '
Dus dat. Beter is volgens hen om maar totaal te ontkennen dat het zogenaamd moslims zijn. Naja dat denk ik dan. Misschien dat iemand anders dat anders ziet.quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:43 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ja, zo zit het ook inderdaad. Terwijl de feitelijke discussie niet gaat over het feit of ISIS wel of niet een Moslim organisatie is maar of zij volgens de Koran handelen, waarop het antwoord simpel 'nee' is.
Volledig met je eens!quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:44 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Dus dat. Beter is volgens hen om maar totaal te ontkennen dat het zogenaamd moslims zijn. Naja dat denk ik dan. Misschien dat iemand anders dat anders ziet.
Ach kom, burgerlijke ongehoorzaamheid, Rosa Parks, 2nd amendment, slag bij Heiligerlee. Ik mis de nuance in je post.quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:32 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Een politicus die zich hardop afvraagt of gewelddadig verzet tegen democratische beslissingen geoorloofd is? Tenzij het antwoord daarop een luidkeels 'Nee!' is, moet hij snel geroyeerd worden.
En als ze dat nou zouden zeggen zou ik ze serieus nemen en begrip voor ze hebben. Dat ze constant worden aangesproken op het gedrag van 'nep moslims'quote:
Het schiet inderdaad niet op maar ik zie het positief in als de eerste stap naar het tot elkaar groeien van Nederlanders en Moslims. Ik denk dat er steeds meer Moslims zijn die zich zowel distantiëren van ISIS als van de krankzinnige conspiracy theorieën. Wellicht naïef maar ik hoop het.quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:47 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
En als ze dat nou zouden zeggen zou ik ze serieus nemen en begrip voor ze hebben. Dat ze constant worden aangesproken op het gedrag van 'nep moslims'
Maar met dit soort kreten zetten ze zichzelf voor schut en maken ze het alleen maar erger.
Volgens die moslims, tenminste. Volgens ISIS zijn zijzelf de enigen die volgens de Koran handelen.quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:43 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ja, zo zit het ook inderdaad. Terwijl de feitelijke discussie niet gaat over het feit of ISIS wel of niet een Moslim organisatie is maar of zij volgens de Koran handelen, waarop het antwoord simpel 'nee' is.
Ik ookquote:Op zondag 17 augustus 2014 19:49 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Het schiet inderdaad niet op maar ik zie het positief in als de eerste stap naar het tot elkaar groeien van Nederlanders en Moslims. Ik denk dat er steeds meer Moslims zijn die zich zowel distantiëren van ISIS als van de krankzinnige conspiracy theorieën. Wellicht naïef maar ik hoop het.
Ja die attitude zegt al genoeg toch:P Iedereen doet het fout behalve zijquote:Op zondag 17 augustus 2014 19:50 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Volgens die moslims, tenminste. Volgens ISIS zijn zijzelf de enigen die volgens de Koran handelen.
Welke nuance zou er dan in moeten zitten? Dat mensen het recht hebben om geweld te gebruiken tegen democratische beslissingen als die hun niet aanstaan? Ik zal het doorgeven aan het tuig in de Schilderswijk, dan hebben ze de volgende keer een rechtvaardiging om stenen naar de politie te gooien. "Dat is burgerlijke ongehoorzaamheid, dat mocht van Quiche_lorraine!"quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:47 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Ach kom, burgerlijke ongehoorzaamheid, Rosa Parks, 2nd amendment, slag bij Heiligerlee. Ik mis de nuance in je post.
Dat denken vrijwel alle gelovigen...quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:51 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja die attitude zegt al genoeg toch:P Iedereen doet het fout behalve zij
Hmm ja. Het zal wel iets menselijks zijnquote:Op zondag 17 augustus 2014 19:52 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Dat denken vrijwel alle gelovigen...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |