Oi,
Ik sta op het punt om binnenkort met een chick die ik via mijn werk heb leren kennen op date te gaan. Alles leuk en aardig, we appen, we bellen en dat is allemaal reuze gezellig maar.. ,
Ze heeft me gister verteld dat ze op dit moment vaste seks heeft. Om het verhaal nog leuker te maken: Deze gozer heeft zelf een vriendin en staat op het punt om over een half jaar te trouwen met haar en ze is sinds vorige maand ook nog eens zwanger geworden van hem. De chick met wie ik kan gaan daten doet het af als '' ik ben lekkerder dan zijn vriendin '' en '' hij houd nu eenmaal van twee vrouwen, dat kan toch ''
Op mijn vraag naar deze chick of ze hem kan verlaten op het moment dat het serieus iets kan worden zei ze volmondig ja maar daarachter aan zei ze ook dat als het niets gaat worden tussen ons, dat ze dan weer terug naar die gast gaat. Nu zit ik dus in dubio want aan de ene kant wil ik wel met haar op date want het is heel gezellig en heel leuk tussen ons, ook het contact verloopt soepel. Aan de andere kant wil ik niet op date met haar want ik weet nu al dat ze mij gaat gebruiken als vergelijkingsmateriaal. Hoogstwaarschijnlijk mag ik seks met haar hebben en gaat ze daarna kijken welke beter was, die van hem of die van mij.
Wat zouden jullie doen als jullie voor deze keuze stonden? Daten, neuken en hopen dat het dubbeltje de goede kant opvalt of dit afkappen en de hengel verder uitwerpen?
JenHermes is gisteren terug gekomen van de kermis en hij decht is wer ber mis