Uhhh???quote:Op zondag 10 augustus 2014 23:30 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Jij had bericht geplaatst over de mensen op de berg toch ?
En VS, die levert ze tenslotte.quote:Op zondag 10 augustus 2014 23:31 schreef Peunage het volgende:
[..]
De F16's hebben ze nog steeds niet, dankzij Barzani.
quote:The United States said it holds the Iraqi government responsible for the delayed delivery of the F-16 fighter aircrafts.
ik heb geen religie godzijdankquote:Op zondag 10 augustus 2014 23:22 schreef kurd0w het volgende:
[..]
Ik heb geen idee wat je tegen religies hebt, maar het is de mens die inherent kwaadwillig is, niet perse religie. Wellicht dat jij getraumatiseerd bent door je eigen (ex)religie, maar dat betekent niet dat iedereen het zo ervaart. Daarom ook het verzoek om wat respectvoller om te gaan met religie.
quote:Op zondag 10 augustus 2014 23:35 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ohja.. er waren tussen de 10.000 en 30.000 van die yezidi,s op die bergen gered.
Dat heeft niks met een goede democratie te maken maar met de intelligentie van de kiezers.quote:Op zondag 10 augustus 2014 23:30 schreef UpsideDown het volgende:
Als de KRG een goede democratie zou zijn, zouden we Barzani bij de volgende verkiezingen niet meer terug moeten zien. Ik ben benieuwd hoe groot de steun voor de KDP nu nog is.
De USA krijgt ze wel weg, dan kunnen die kneuzen weer verder tegen de Iran islam vechtenquote:Op zondag 10 augustus 2014 23:35 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ohja.. er waren tussen de 10.000 en 30.000 van die yezidi,s op die bergen gered.
Dus dat. Nja als ze er zoveel hebben kunnen redden zijn ze goed bezig dusquote:Op zondag 10 augustus 2014 23:36 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Moet niet te lang duren, anders zijn die al dood.
Jah, niet dus.quote:Op zondag 10 augustus 2014 23:33 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
En VS, die levert ze tenslotte.
[..]
quote:olgens Timmermans is het kabinet doordrongen van de ernst van de situatie en stelt Nederland zich actief op in de humanitaire crisis.
Hij noemt de humanitaire situatie schrijnend en verwelkomt de droppings van voedsel en water door de Amerikanen en Britten, maar ook door de Irakezen en de Koerden. Dat gebeurt volgens hem in samenwerking met VN-instellingen en Turkije.
IS-cellen worden geactiveerd en Bagdad is morgen de hoofdstad van het kalifaat.quote:Op zondag 10 augustus 2014 23:38 schreef Che_ het volgende:
“@arabresistance: Reports of gun fire and explosions in #Baghdad just after #Maliki gave speech refusing to step down. #Iraq #TwitterKurds”
Kansloze idiotenquote:Op zondag 10 augustus 2014 23:38 schreef michaelmoore het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)transport-Irak.dhtml
Nederland gaat ook meedoen
Helpen is helpen, niets kansloos aan.quote:Op zondag 10 augustus 2014 23:39 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Kansloze idioten.
Misschien als we ons leger niet totaal hadden wegbezuinigd dan hadden we een volwaardig F-16 squadron kunnen sturen, daar hebben ze op dit moment veel meer aan daar.
Dat is onzin.quote:Op zondag 10 augustus 2014 23:31 schreef Peunage het volgende:
[..]
De F16's hebben ze nog steeds niet, dankzij Barzani.
quote:Conflict News@rConflictNews·2 min.
We are hearing unconfirmed reports that #Maliki is staging a coup in #Baghdad tonight against his own government. #Iraq
Weg steun VS.quote:Op zondag 10 augustus 2014 23:45 schreef IPA35 het volgende:
Weg met die naarling Maliki. Hardline Twaalver aan de macht, dood en verderf zaaien in de op handen van ISIS zijnde wijken.
Goede zaak, weg met die schijnheilige Arabieren in Erbil.quote:Op zondag 10 augustus 2014 23:45 schreef hafez1234 het volgende:
Kunnen de Koerden dit uitleggen?
Anti-Arabieren demonstratie in Erbil waar de Koerden zeggen dat ze alle Arabieren weg willen drijven (genocide) uit hun gebied. Ze spelen hetzelfde spelletje als ISIS, maar dan sluw en zonder onthoofdingen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |