Er is geen enkel bewijs.quote:
jawel dat zeg je net.... je hebt respect voor wat ze bereiken... dat kunnen ze enkel bereiken door hun middel: terrorisme... als je respect hebt voor het resultaat, wees dan een man en heb ook respect voor het middel...quote:
Oke.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:34 schreef Nielsch het volgende:
[..]
jawel dat zeg je net.... je hebt respect voor wat ze bereiken... dat kunnen ze enkel bereiken door hun middel: terrorisme... als je respect hebt voor het resultaat, wees dan een man en heb ook respect voor het middel...
en laat je vervolgens nakijken
De nos. heeft trouwens ook bericht over de mensen op de berg. En Telegraaf ook , al verschillen de getallen wel.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:33 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Er is geen enkel bewijs.
"melden Iraakse autoriteiten" "zeggen te beschikken over bewijs"...
Ja, zo lust ik er ook wel een paar.
Voor wat dan wel? ISIS is net als elke andere sekte. Met beloftes over hiernamaalsen mensen lokken die hun hele hebben en houden opgeven voor een hoger doel, gedicteerd door een niet bestaand sprookjeswezen. Daar respect voor hebben is hetzelfde als respect hebben voor Scientology omdat ze zoveel geld hebben, of respect voor Aum Shinrikyo omdat ze op eigen houtje genoeg zenuwgas produceren om een metrolijn aan te vallen.quote:
Zou prachtig nieuws zijn.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:35 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
De nos. heeft trouwens ook bericht over de mensen op de berg. En Telegraaf ook , al verschillen de getallen wel.
ja das een beetje hetzelfde als zeggen dat je respect hebt voor steelnegers omdat ze veel geld hebben...quote:
Ik heb respect voor het feit dat ze al zover zijn gekomen en steeds sterker worden.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:35 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Voor wat dan wel? ISIS is net als elke andere sekte. Met beloftes over hiernamaalsen mensen lokken die hun hele hebben en houden opgeven voor een hoger doel, gedicteerd door een niet bestaand sprookjeswezen. Daar respect voor hebben is hetzelfde als respect hebben voor Scientology omdat ze zoveel geld hebben, of respect voor Aum Shinrikyo omdat ze op eigen houtje genoeg zenuwgas produceren om een metrolijn aan te vallen.
Gehersenspoelde mensen gaan altijd tot de dood. Daar valt niet mee te redeneren. Daar respect voor hebben is onzinnig.
Nee, dat is niet hetzelfde.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:35 schreef Nielsch het volgende:
[..]
ja das een beetje hetzelfde als zeggen dat je respect hebt voor steelnegers omdat ze veel geld hebben...
maar ze zijn juist zo ver gekomen door hun moordlustige daden....quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:36 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik heb respect voor het feit dat ze al zover zijn gekomen en steeds sterker worden.
Niet voor hun moordlustige daden.
Oke.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:37 schreef Nielsch het volgende:
[..]
maar ze zijn juist zo ver gekomen door hun moordlustige daden....
serieus jij spoort niet...
Ik denk dat jullie hem verkeerd begrijpen.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:37 schreef Nielsch het volgende:
[..]
maar ze zijn juist zo ver gekomen door hun moordlustige daden....
serieus jij spoort niet...
Dat is nu precies mijn punt. Dat ze zo ver komen is omdat het zeloten zijn. Logisch dat die ver komen, die storten zich als kippen zonder koppen massaal in de vuurlinie. Als sterven het grootste goed is, dan ben je nooit te stoppen, tenzij je met exact dezelfde methodes antwoordt.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:36 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik heb respect voor het feit dat ze al zover zijn gekomen en steeds sterker worden.
Niet voor hun moordlustige daden.
Doe geen moeite Yasmin.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:38 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ik denk dat jullie hem verkeerd begrijpen.
wel hetzelfde...quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:37 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Nee, dat is niet hetzelfde.
Maar je bent emotioneel en niet voor rede vatbaar. Drink een glas water en probeer het nog een keer.
Gezien hetgeen er de afgelopen maanden allemaal is gebeurd, zou dat niet echt een verrassing zijn, lijkt mij.quote:
Exact, en voor die mentaliteit heb ik respect.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:38 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Dat is nu precies mijn punt. Dat ze zo ver komen is omdat het zeloten zijn. Logisch dat die ver komen, die storten zich als kippen zonder koppen massaal in de vuurlinie. Als sterven het grootste goed is, dan ben je nooit te stoppen, tenzij je met exact dezelfde methodes antwoordt.
Ik kan iemand die gelooft dat er een opperwezen is sowieso niet begrijpen. Alleen al het feit dat je gelooft dat er een opperwezen is, en dat die ook nog zulke daden goed zou keuren brengt elk daaropvolgend argument al in diskrediet.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:38 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ik denk dat jullie hem verkeerd begrijpen.
Dat zeker niet, maar levend begraven zou toch iets nieuws zijn.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:39 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Gezien hetgeen er de afgelopen maanden allemaal is gebeurd, zou dat niet echt een verrassing zijn, lijkt mij.
heb je nou respect voor de mentaliteit of het resultaat?quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Exact, en voor die mentaliteit heb ik respect.
Hij keurt nergens de daden goed.. .quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:39 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik kan iemand die gelooft dat er een opperwezen is sowieso niet begrijpen. Alleen al het feit dat je gelooft dat er een opperwezen is, en dat die ook nog zulke daden goed zou keuren brengt elk daaropvolgend argument al in diskrediet.
Past prima binnen de mentaliteit van IS waar jij respect voor hebt anders...quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat zeker niet, maar levend begraven zou toch iets nieuws zijn.
Ik sta nergens meer van te kijken.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat zeker niet, maar levend begraven zou toch iets nieuws zijn.
Ik ook niet, maar ik wil wel eerst een betrouwbare bron erover zien.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:41 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik sta nergens meer van te kijken.
Stof tot nadenken.twitter:MaajidNawaz twitterde op maandag 04-08-2014 om 22:36:52Can we Muslims cut this denialist crap that ISIS is Israeli/CIA backed? ISIS is our jihadist monster,we must own up to it&all help defeat it reageer retweet
Het gaat niet om de daden. Het gaat om de motivatie achter de daden. Het feit dat zij geloven in een god en daarvoor alles willen geven, dat kan zijn respect wegdragen. Alleen het feit dat hij gelooft dat er een opperwezen is, is al een diskwalificatie van elk daaropvolgend argument. Het is namelijk gewoon niet waar. En op basis van aperte leugens mensen vermoorden, dat is altijd afkeurenswaardig. Of je de mentaliteit nou steunt, of niet.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:40 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Hij keurt nergens de daden goed.. .
quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:43 schreef theunderdog het volgende:
https://twitter.com/mojobaghdad/status/498417641355501568
"Officials say at least 20,000 have now fled Mount Sinjar and been escorted back into Kurdistan via Syria "
Ja, voor gekke moslims die denken dat de VS en Israël hierachter zitten ja...quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:43 schreef Ryan3 het volgende:
Zo maar een tweet van iemand:Stof tot nadenken.twitter:MaajidNawaz twitterde op maandag 04-08-2014 om 22:36:52Can we Muslims cut this denialist crap that ISIS is Israeli/CIA backed? ISIS is our jihadist monster,we must own up to it&all help defeat it reageer retweet
Niet zomaar iemand, Maajid Nawaz, niet populair onder zijn gemeenschap.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:43 schreef Ryan3 het volgende:
Zo maar een tweet van iemand:Stof tot nadenken.twitter:MaajidNawaz twitterde op maandag 04-08-2014 om 22:36:52Can we Muslims cut this denialist crap that ISIS is Israeli/CIA backed? ISIS is our jihadist monster,we must own up to it&all help defeat it reageer retweet
voor wie?quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:43 schreef Ryan3 het volgende:
Zo maar een tweet van iemand:Stof tot nadenken.twitter:MaajidNawaz twitterde op maandag 04-08-2014 om 22:36:52Can we Muslims cut this denialist crap that ISIS is Israeli/CIA backed? ISIS is our jihadist monster,we must own up to it&all help defeat it reageer retweet
wie is dat dan?quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:46 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
Niet zomaar iemand, Maajid Nawaz, niet populair onder zijn gemeenschap.
Gewoon een goeie minuteman op Raqqa, ben je meteen van het gezeik af.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:43 schreef KoosVogels het volgende:
Ik ben doorgaans erg terughoudend als het gaat om militair ingrijpen. Die lui van ISIS mogen wat mij betreft echter allemaal kapot worden geknald.
Hij was vroeger zogenaamd zelf een extremist en heeft nu het licht gezien, een soort Ayaan Hirsi Ali, maar dan een islamitische versie. Hoe meer onzin hij uitkraamt, hoe meer subsidie hij krijgt.quote:
Van mij ook, alleen denk ik dat de tactiek van ISIS gaat veranderen als VS echt met zwaar geschut gaat komen.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:43 schreef KoosVogels het volgende:
Ik ben doorgaans erg terughoudend als het gaat om militair ingrijpen. Die lui van ISIS mogen wat mij betreft echter allemaal kapot worden geknald.
In January 2014, after an appearance on The Big Questions TV series, Nawaz tweeted about the individual Jesus and Mo cartoon, including a reproduction of the artwork. which was briefly banned by the authorities at the London School of Economics in late 2013. Of the cartoons (Jesus: "Hey"; Muhammad: "How ya doing?")[36] which he reproduced he typed: "This is not offensive & I'm sure God is greater than to feel threatened by it." As a result, Nawaz received death threats from Islamist activists.quote:
ah okay, hoewel hij een punt heeft, zal zijn mening weinig zoden aan de dijk zetten net als ayaan (ik suggereer NIET dat ayaan een punt hadquote:Op zondag 10 augustus 2014 12:47 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
Hij was vroeger zogenaamd zelf een extremist en heeft nu het licht gezien, een soort Ayaan Hirsi Ali, maar dan een islamitische versie. Hoe meer onzin hij uitkraamt, hoe meer subsidie hij krijgt.
Fuck..quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:50 schreef theunderdog het volgende:
http://www.telegraph.co.u(...)f-them-are-dead.html
Iraq crisis: 'It is death valley. Up to 70 per cent of them are dead'
Jezus.....
Hij heeft zeker een punt, ik heb laatst nog een mede-Fokker aangesproken die beweerde dat IS het product van de Mossad is.quote:
Voor vrijheid van meningsuiting zijn is onzin.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:47 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
Hij was vroeger zogenaamd zelf een extremist en heeft nu het licht gezien, een soort Ayaan Hirsi Ali, maar dan een islamitische versie. Hoe meer onzin hij uitkraamt, hoe meer subsidie hij krijgt.
Toen Bush aan de macht kwam was het probleem minder groot dan nu. Zijn tientallen bommen hebben niet echt geholpen.quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:54 schreef theunderdog het volgende:
Je merkt wel dat Obama niet de mentaliteit van Bush heeft.
Bush had al tientallen bommen laten ontploffen.
Ik hoop dat al dat IS tuig weg wordt gevaagd !quote:Op zondag 10 augustus 2014 12:54 schreef theunderdog het volgende:
Je merkt wel dat Obama niet de mentaliteit van Bush heeft.
Bush had al tientallen bommen laten ontploffen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |