quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 20:27 schreef JerryWesterby het volgende:
[..]
Ja weet ik, maar ik weet ook wie daar domineerde, en wie daar uiteindelijk de dienst uitgemaakt zou gaan hebben.
Ah, toekomstvoorspellers.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 20:28 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Alsof de FSA zo goed is. Wanneer ze alles in handen hebben, gaan ze net als de moslimbroederschap regeren
PUK, YPG, etc. Omdat hij te boek staat als corrupt en zich vooral bekommerd om de olie die in de grond zit en minder om het Koerdische volk. Maar hier zijn users die het beter kunnen verwoorden.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 20:30 schreef Bilge het volgende:
Om welke redenen wordt Barzani bekritiseerd? Komt de kritiek alleen van de PKK-hoek of ook van anderen (zoals Goran)?
Duitsland:quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 19:58 schreef BluesRebel het volgende:
[..]
Beetje overdreven dan. Als iemand een foto van zijn president wil dragen, laat hem. Maar zij mogen toch ook wel in de spiegel kijken? Waarom altijd die PKK/HPG vlaggen en foto's van Apo (waarom hij wel en Barzani niet?)? Vandaag in duitsland: https://twitter.com/jaff_83/status/498129873064722432 Geen enkele partijvlag.
Ook van andere partijen. Soms terechte kritiek, soms overdreven. Imo, moeten ze al die partijen afschaffen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 20:30 schreef Bilge het volgende:
Om welke redenen wordt Barzani bekritiseerd? Komt de kritiek alleen van de PKK-hoek of ook van anderen (zoals Goran)?
Mijn reactie eerder:quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 20:30 schreef Bilge het volgende:
Om welke redenen wordt Barzani bekritiseerd? Komt de kritiek alleen van de PKK-hoek of ook van anderen (zoals Goran)?
Reactie van Djibrilquote:Eerst Saddam binnen laten en nu dit.
Turkije heeft veel pijn dat de YPK zo krachtig bezig is in Syrië. Singal is één van de regio's die dichtbij YPG territorium is in Koerdisch Syrië. Turkije heeft Berzani de opdracht gegeven om dat stukje op te geven aan isis, zodat ze dan YPG aanvallen vanuit daar.
Maar inplaats dat isis naar YPG grondgebied ging, gingen ze naar Erbil. Ze zijn heel dichtbij gekomen, daarom is Amerika te hulp geschoten. Mensen in Erbil vertrouwen nu niemand meer van de KDP. Helemaal hun peshmerge niet meer. In Erbil zijn nu zelfs meer PUK peshmerges dan die van hun.
Niemand vertrouwt hun meer. Maar hij was ook vies door de weg van KRG naar Rojava te blokkeren. Niemand vertrouwt hem nu meer.
YPK en PKK hebben banden daarom haat de Turken ze.
Dit somt het best goed opquote:Ach het zijn vooral de Barzani media die aan propaganda doen. Niet de Koerden zullen de grootste verliezers zijn van dit, integendeel dit brengt de Koerden dichter bij elkaar en ik voorspel dat op het einde veel goeds staat te wachten voor de Koerden.
Barzani zal de grootte verliezer zijn, de peshmergas van de PDK zijn degene die zwaar hebben gefaald. Terwijl de peshmergas van de PUK juist stand houden in hun gebied en zelfs gebieden erbij veroveren verliezen de peshmergas van PDK alleen maar gebied.
Het is zo erg dat YPG, PKK en PJAK nu manschappen hebben die de Yezidi beschermen en aan de frontlinie staan in Sinar en Mexmur. Zij vormen samen een nationaal leger van de Koerden. Verschillende Yezidi prominenten hebben gezegd dat niet de peshmergas hun beschermen maar de Nationaal leger van de Koerden(YPG/PKK/PJAK).
Ze houden op dit moment goed stand en hebben Koerden al gered dit druist tegen barzani in. Die heeft namelijk een embargo gezet op de Koerdische deel van Syrie. Dat Koerdische deel zit nu op de frontlinie en de Koerden in Sinjar en Mexmur te redden. Hun populariteit stijgt en die van barzani daalt.
Barzani heeft nooit een veldslag of een oorlog militair gewonnen, hij heeft altijd hulp van buiten gekregen en heeft "Koerdistan"meerdere malen verkocht aan andere. Net als zijn vader.
Barzani senior/junior heeft samen gewerkt met de saddam, Turkije, Iran en Syrie. Hij kreeg steun van hun om over Koerdistan te regeren in ruil daarvoor moest hij dat doen wat hem gezegd werd door hun. En dat heeft hij altijd keurig gedaan.
IS wil niet over dealtjes gooien en hun khalifaat uitbreiden. Vooral nadat ze zijn "gefaald" in Kobane zijn ze erop gebrand om Mosul uit te breiden.
Dit zal voor de Koerden op lange termijn niet slecht aflopen, eerder voor de barzani clan.
Heb je en punt, ff kijken of ik het kan aanpassen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 20:37 schreef Che_ het volgende:
Hou het liever bij een titel en link, anders krijg je pagina's vol met tekst
quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 20:33 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
PUK, YPG, etc. Omdat hij te boek staat als corrupt en zich vooral bekommerd om de olie die in de grond zit en minder om het Koerdische volk. Maar hier zijn users die het beter kunnen verwoorden.
Een oorlog lijkt me nou niet het meest ideale moment om over corruptie te klagen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 20:33 schreef Che_ het volgende:
[..]
Ook van andere partijen. Soms terechte kritiek, soms overdreven. Imo, moeten ze al die partijen afschaffen.
Of die samenwerking met Turkije zo innig is als wordt beweerd weet ik niet, maar laten we aannemen van wel: denk je dat Barzani dat voor zijn lol doet? Hoe zou Koerdistan eruit zien zonder samenwerking met Turkije? Koerdistan is landlocked, als Turkije de grens dichtgooit ligt de hele economie in scherven. Met alle respect, maar de KRG staat nog in zijn kinderschoenen, ze hebben het al moeilijk tegen Soennietische Arabieren; hoe kun je nou denken dat de PKK succesvoller zou zijn, als zij alleen maar meer vijanden wil maken? Ik heb het idee dat de PKK nogal idealistisch en wereldvreemd is.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 20:38 schreef mrstylo het volgende:
Ach het zijn vooral de Barzani media die aan propaganda doen. Niet de Koerden zullen de grootste verliezers zijn van dit, integendeel dit brengt de Koerden dichter bij elkaar en ik voorspel dat op het einde veel goeds staat te wachten voor de Koerden.
quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 17:55 schreef
hafez1234 het volgende:
Ik denk dat de Koerden best jaloers zijn op ISIS. ISIS heeft in een jaar tijd een staat kunnen krijgen. De Koerden zijn al decennia bezig zonder resultaat. Ook heeft ISIS een sterkere strijdkrachten.
Dit.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 17:59 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
Hafez heeft best wel een punt hoor. Wil je een eigen staat? Dan pak je het gewoon en sticht je eigen staat, net als Israël en IS. Niet door te roepen: we love you America, we are more American than you, we love you.
Gast haat je Moslims ofzo. Een baard laten groeien is sterk aanbevolen in de Islam. Sommige wetsscholen/stromingen zeggen zelfs dat het verplicht is en dat je het nooit mag afscheren.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 18:26 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Best wel terecht. Sowieso zijn alle moslims met baarden verdacht.
Fucking zomer en je hebt zo'n lange baard. Hebben alleen isis leden
De grens van KRG met de rest van Irak is bijzonder lang. Als je die in zijn geheel wil verdedigen moet je je troepen enorm versplinteren, wat hen een gemakkelijk doelwit maakt. Terugtrekken en hergroeperen was het enige rationele wat de KRG mi kon doen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 20:50 schreef SemiticBerber het volgende:
http://www.liveleak.com/view?i=296_1407600294
De koerden hebben groot gefaald met hun grote praatjes, de kritiek op peshmerga is terecht. Hier in de video zie je hoe de IS de dam hebben overgenomen waarvan koerdische media steeds beweerden dat het onder koerdische controle lag. (rudaw is officieel propaganda kanaal van het jaar).
quote:
Ja dat hebben we niet zo snel gedaan:P Nja er is vast wel iemand die het gaat ondertitelenquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 21:00 schreef SemiticBerber het volgende:
[..]
Dan moet je Arabisch leren, dan zul je het verstaan.
Zie mijn PIquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 21:02 schreef Malatyali0691 het volgende:
[..]
Gast haat je Moslims ofzo. Een baard laten groeien is sterk aanbevolen in de Islam. Sommige wetsscholen/stromingen zeggen zelfs dat het verplicht is en dat je het nooit mag afscheren.
Nog meer bommen op (cr)isis, ik ben voor.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 21:02 schreef Bilge het volgende:
[..]
De grens van KRG met de rest van Irak is bijzonder lang. Als je die in zijn geheel wil verdedigen moet je je troepen enorm versplinteren, wat hen een gemakkelijk doelwit maakt. Terugtrekken en hergroeperen was het enige rationele wat de KRG mi kon doen.
[..]
[ afbeelding ]
https://twitter.com/Charles_Lister/statuses/498093832693501952
Ze laten er geen gras over groeien.
quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 21:02 schreef Bilge het volgende:
[ afbeelding ]
https://twitter.com/Charles_Lister/statuses/498093832693501952
Ze laten er geen gras over groeien.
Sickquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 21:02 schreef Malatyali0691 het volgende:
[..]
Gast haat je Moslims ofzo. Een baard laten groeien is sterk aanbevolen in de Islam. Sommige wetsscholen/stromingen zeggen zelfs dat het verplicht is en dat je het nooit mag afscheren.
Tja, die indruk krijg je dus niet als je die gasten rondjes ziet draaien met een tank.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 21:01 schreef Charismatisch het volgende:
The Islamic State is not a ragtag force of militants, but rather a conventional army equipped with tanks and other heavy weapons and equipment, according to analysts and the Pentagon.
Little stands in their way. Four Iraqi divisions collapsed when the militants attacked Mosul. Most of the remaining Iraqi forces have since been redeployed to defend Baghdad.
With every victory the Islamic State gets stronger and "our allies get weaker on the ground," Jeffrey said.
http://www.usatoday.com/s(...)terrorists/13783143/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |