SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.domme isis soldaten gedood en afgevoerd
quote:Op donderdag 7 augustus 2014 01:23 schreef ChanceThePepper het volgende:
ISIS bij vliegveld Erbil
Ik woon daar 1 minuut vandaan. Ik zie de vliegveld vanuit mijn huis. Totale onzin wat die Twitteraccount verkondigt. Ik denk dat ISIS is overgegaan op paniek zaaien. Gaat lekker makkelijk met media die enkel van horen zeggen rapporteerd en voor de rest in Gaza zit met al hun journalisten.
quote:Op donderdag 7 augustus 2014 01:45 schreef ChanceThePepper het volgende:
[..]
Er is wel sprake van spanning. Mensen die voedsel inslaan. Lange rijen bij tankstations en natuurlijk mensen uit makhmur die naar Erbil zijn gevlucht. Die zijn te herkennen aan hun makhmur kentekens. In de vroege avond gingen er veel geruchten rond dat de situatie slecht was. Er zijn mensen die natuurlijk weg zijn gegaan. Maar niet overdreven veel. Later is er meer helderheid gekomen over de situatie. De parken in de stad zijn wel leeg merkte ik net. 1 auto voor de sami abdul rahman park om 12 uur 's nachts waar er normaal honderden staan. De gesprekken van iedereen lijkt te gaan over ISIS, Peshmerga en oorlog. Jong en oud, mannen en vrouwen.
quote:Op donderdag 7 augustus 2014 01:53 schreef ChanceThePepper het volgende:
[..]
Ja veel mensen lijken bang te zijn dat de demografische ontwikkelingen in de koerdische steden slecht zijn voor oorlog. Men is bang dat (sommige) arabische inwoners IS zal helpen net als in de dorpen is gebeurd. Sommigen vinden dat de Arabische vluchtelingen paniek proberen te zaaien. Anderen doen er lacherig om en zeggen dat de Arabieren zomaar de koerdische steden kunnen overnemen met een intifada. Ik heb vandaag veel mensen gehoord die oproepen alle salafisten uit voorzorg op te pakken. Overigens zijn de arabieren inderdaad ontzettend veel geworden. Dat heeft spanningen doen oplopen, ik ken mensen die express alleen koerdisch praten tegen Arabieren vanuit principe.
Bedankt voor het delen. Tijdens het lezen had ik het gevoel alsof ik een spannend boek las.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 02:08 schreef ChanceThePepper het volgende:
[..]
Die worden gezien als het laagste van het laagste. Een gedeelte van hen waren ook crimineel in het verleden. Zo is een hoogstaande leidinggevende van ISIS een Koerd die Koerdistan jaren geleden had ontvlucht nadat hij een moord had gepleegd. Anderen zijn misleidt en kunnen niet terug. Er zijn zelfs 2 universiteits docenten naar ISIS gegaan..
Pro-Westen zijn ze sowieso aangezien ze altijd toenadering zoeken tot de EU en de VS. De relatie met Rusland is er bijna niet. Niet dat ze tegen (of voor Rusland) zijn, maar daar zoeken ze vooralsnog geen toenadering toe.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 14:51 schreef scarymovie123 het volgende:
[..]
hahamaar vraagje voor de koerden is koerdistan pro westen of zijn ze ook voor rusland?
Ah ok. Ja hopelijk is er een goede screening.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 14:50 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Heb ff nagevraagd. Zijn blijkbaar Arabieren die daar langer wonen en als betrouwbaar zijn gevonden. Ik schrok ff dat het misschien de vluchtelingen konden zijn. Daar kunnen gewoon veel sleeping cells tussen zitten.
ah dat is jammerquote:Op donderdag 7 augustus 2014 14:53 schreef BluesRebel het volgende:
[..]
Pro-Westen zijn ze sowieso aangezien ze altijd toenadering zoeken tot de EU en de VS. De relatie met Rusland is er bijna niet. Niet dat ze tegen (of voor Rusland) zijn, maar daar zoeken ze vooralsnog geen toenadering toe.
[..]
Ah ok. Ja hopelijk is er een goede screening.
Ging volgens Al-Sumaria om een checkpoint, 10 doden, 20 gewonden.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 14:33 schreef Charismatisch het volgende:
Ook in Bagdad. Breaking news: aanslag in Kadhimiya Bagdad, minstens 30 doden en gewonden. Meer details volgt.
Ik denk dat het te maken heeft met dat Rusland een paria aan het worden is (of al een tijdje is) internationaal. Die kunnen niet zo veel betekenen voor de wens voor onafhankelijkheid van Koerdistan, zeker aangezien Bagdad betere relaties met Moskou heeft dan Erbil. De EU en VS kunnen veel meer betekenen.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 14:55 schreef scarymovie123 het volgende:
[..]
ah dat is jammeramerika levert zo vaak veel te laat wapens, russen leveren het vaak binnen 1 week :/
twitter:RudawEnglish twitterde op donderdag 07-08-2014 om 14:49:55Turkish jets where #Peshmerga fighting #Islamic state — details. #TwitterKurds http://t.co/ELEXpVW6AS reageer retweet
god moge ze beschermenquote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:00 schreef BluesRebel het volgende:
Rudaw meldt dat ISIS nu richting de Yezidi's gaat de bergen in...............
Hebben de Koerden al zo vaak om gevraagd (ze hebben zelf geen luchtmacht). Bagdad doet het te weinig en het buitenland negeert de Koerdenquote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:02 schreef scarymovie123 het volgende:
maar ik snap iets niet, waarom niet massaal bombarderen zodat isis afgezwakt wordt???
maar ze hebben toch wel helikopters?? die kunnen ook bombarderenquote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:03 schreef BluesRebel het volgende:
[..]
Hebben de Koerden al zo vaak om gevraagd (ze hebben zelf geen luchtmacht). Bagdad doet het te weinig en het buitenland negeert de Koerden
Beter bemoeit Turkije zich er niet mee, laat die idioten het lekker zelf uitvechten. Gebed zonder einde deze conflicten.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:00 schreef BluesRebel het volgende:
twitter:RudawEnglish twitterde op donderdag 07-08-2014 om 14:49:55Turkish jets where #Peshmerga fighting #Islamic state — details. #TwitterKurds http://t.co/ELEXpVW6AS reageer retweet
Niet zo veel en die zijn ook een stuk makkelijker om neer te halen. Bovendien zijn ze actief van Syrië tot Iran. Zeker bij Mosul. Ze kunnen misschien die heli's helemaal niet missen nu.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:04 schreef scarymovie123 het volgende:
[..]
maar ze hebben toch wel helikopters?? die kunnen ook bombarderen
Turkije bemoeit zich allang al ermee aangezien ze de deur al te graag open houden voor die gekken en heel veel Turken mee vechten.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:05 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Beter bemoeit Turkije zich er niet mee, laat die idioten het lekker zelf uitvechten. Gebed zonder einde deze conflicten.
Typische uitspraak van een MHP'er zonder kennis van zaken. Weet je hoeveel belangen Turkije heeft in Noord-Irak?quote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:05 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Beter bemoeit Turkije zich er niet mee, laat die idioten het lekker zelf uitvechten. Gebed zonder einde deze conflicten.
Niks mis mee, idioten gewoon over de grens gooien en bij de rest van de idioten voegen.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:06 schreef BluesRebel het volgende:
Turkije bemoeit zich allang al ermee aangezien ze de deur al te graag open houden voor die gekken en heel veel Turken mee vechten.
Turkije heeft belang bij degene die wint. Laat ze het onderling maar uitvechten en dan kan Turkije onderhandelen met de overwinnaars. Turkije moet gewoon Turkije verdedigen, klaar.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:06 schreef Che_ het volgende:
Typische uitspraak van een MHP'er zonder kennis van zaken. Weet je hoeveel belangen Turkije heeft in Noord-Irak?
Hahaha, zo naïef.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:09 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Niks mis mee, idioten gewoon over de grens gooien en bij de rest van de idioten voegen.
[..]
Turkije heeft belang bij degene die wint. Laat ze het onderling maar uitvechten en dan kan Turkije onderhandelen met de overwinnaars. Turkije moet gewoon Turkije verdedigen, klaar.
Omdat ze zelf in de val zitten en zich terug trekken of omdat ze bloed geroken hebben?quote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:00 schreef BluesRebel het volgende:
Rudaw meldt dat ISIS nu richting de Yezidi's gaat de bergen in...............
Hij is de mysterieuze Shaker Waheeb (bekend van het afslachten van die Syrische truckchauffeurs omdat ze niet wisten hoeveel "rakaat" je moet bidden tijdens het fajdr-gebed. Meerdere malen dood verklaard door Iraakse inlichtingendiensten, maar hij blijft maar terugkeren met zijn foto's... wil volgens mij een model worden.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:08 schreef scarymovie123 het volgende:
kan iemand mij vertellen wie deze gast is? hij lijkt me een soort officier van isis ofzo
[ afbeelding ]
(repost)Volgens Amerikaanse militaire specialisten is een Amerikaanse luchtaanval nutteloos. ISIL heeft geen vaste HQ of militaire basis, de Amerikanen missen aqurate informatie over hun locatie en er zouden veel onschuldige burgers kunnen sneuvelen.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:02 schreef scarymovie123 het volgende:
maar ik snap iets niet, waarom niet massaal bombarderen zodat isis afgezwakt wordt???
Als Irak en Syrië vallen is Turkije aan de beurt. Los daarvan hebben we economische belangen in Noord-Irak. Verder verneuken ISIS-leden het imago van moslims en is het een menselijke plicht om die barbaren af te stoppen.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:05 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Beter bemoeit Turkije zich er niet mee, laat die idioten het lekker zelf uitvechten. Gebed zonder einde deze conflicten.
Haha gast wat denk je nouquote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:14 schreef Bilge het volgende:
[..]
Als Irak en Syrië vallen is Turkije aan de beurt. Los daarvan hebben we economische belangen in Noord-Irak. Verder verneuken ISIS-leden het imago van moslims en is het een menselijke plicht om die barbaren af te stoppen.
Libanon / Jordanië, misschien Saudië-Arabië.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:14 schreef Bilge het volgende:
[..]
(repost)Volgens Amerikaanse militaire specialisten is een Amerikaanse luchtaanval nutteloos. ISIL heeft geen vaste HQ of militaire basis, de Amerikanen missen aqurate informatie over hun locatie en er zouden veel onschuldige burgers kunnen sneuvelen.
[..]
Als Irak en Syrië vallen is Turkije aan de beurt. Los daarvan hebben we economische belangen in Noord-Irak. Verder verneuken ISIS-leden het imago van moslims en is het een menselijke plicht om die barbaren af te stoppen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |