Haatzaaien is illegaal.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:25 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
Pedohaat strafbaar? Give me a freakin' break![]()
Mensen willen graag altijd gelijk hebben en de 'juiste kant' kiezen in groote maatschappelijke kwesties, alleen zijn de zaken vaak niet zo zwart-wit, en er bestaat geen juiste kant. Dat ze dat eens inzien.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:18 schreef Mortaxx het volgende:
Als ergens alle verstand en rede verdwijnt zodra het om een pedofiel gaat is het hier wel
Nee dat bedoel ik niet. Je woorden steken me, zoveel waarheid achter die argumentenquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:14 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
Ik vertel je niet wat jij wilt horen bedoel je. Als je dom wilt zien loop je maar naar de dichtstbijzijnde spiegel.
Dat is nu juist het euvel, een kind is niet in staat tot consensuele seks, de hersenen zijn simpelweg nog niet zo ver gevormd.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:23 schreef mig72 het volgende:
[..]
Dit is appels met peren. Verkrachting vergelijk je niet met consensuele seks. In hoeverre de seks dat wel is is iets anders en misschien buiten de grenzen van dit topic.
Mijn mening is legaal, de jouwe is illegaal.quote:Jij hebt het recht op jouw mening en ik de mijne. Maar probeer jouw mening niet als de enige juiste op te dringen.
Dat heb ik gedaan en alles wijst erop.quote:Ik moet straks mijn nestje in, dus fijne nacht. Ik wil afsluiten door te zeggen tegen TS, dat een aansporing tot pedohaat best idioot en strafbaar is. En dat jij je eens moet verdiepen in.de biologie, evolutie, en menselijke seksualiteit alvorens diepgaande standpunten te vormen. Succes.
Jij bent constant bezig het zwart/wit neer te zetten en dat is nu net het hele punt, dat is het niet. Ik kan mij voorstellen dat een jongen van 16 sex heeft met een dertienjarige waarbij jouw argumenten gewoon niet opgaan. Ik kan me datzelfde voorstellen bij een relatie van iemaqd van 21 met iemand van 14. Niet per definitie maar het kan. Het stoort me dat dit soort gevallen op één hoop gegooid worden met de 55 jarige die aan een achtjarig kind zit.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:22 schreef snakelady het volgende:
Ik heb nog nergens een antwoord gelezen wat het het risico waard maakt voor het kind, alleen vanuit de volwassenen zijn/haar oogpunt.
Er zit nog altijd een middenweg tussen een overmatig begrip en ophanging.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:32 schreef Faux. het volgende:
Dus op basis van iets dat jij gelooft - pedofilie is niet aangeboren - verdienen ze vertrapt te worden door de maatschappij? Geloof ik worden om diezelfde redenering homo's opgehangen in Afrika, misschien voel je je qua gefachtegoed daar beter thuis?
Je classificeert het zelf als overmatig begrip he.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:39 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
Er zit nog altijd een middenweg tussen een overmatig begrip en ophanging.
Dat wordt steeds smaller als mensen zoals jij geloofd worden.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:39 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
Er zit nog altijd een middenweg tussen een overmatig begrip en ophanging.
De pedofoben zijn zwart/wit, maar jullie pedofielen zijn zo ruimdenkendquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:39 schreef the-eye het volgende:
[..]
Jij bent constant bezig het zwart/wit neer te zetten en dat is nu net het hele punt, dat is het niet. Ik kan mij voorstellen dat een jongen van 16 sex heeft met een dertienjarige waarbij jouw argumenten gewoon niet opgaan. Ik kan me datzelfde voorstellen bij een relatie van iemaqd van 21 met iemand van 14. Niet per definitie maar het kan. Het stoort me dat dit soort gevallen op één hoop gegooid worden met de 55 jarige die aan een achtjarig kind zit.
Het interesseert me gewoon niet.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:42 schreef Stokfiguur het volgende:
Het enige wat mij stoort is dat mensen niet weten wanneer het pedofilie is en wanneer het efebofilie is.
Kan wel zo zijn, vind echter dat er nog al een verschil is tussen iemand die een niet geslachstrijp kind wil doen en eentje die aardig volgroeid aan het geraken is. Niet dat ik het goed keur maar er is met een reden onderscheid gemaakt.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:44 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
Het interesseert me gewoon niet.
Een jongen van 16 is nog niet volwassen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:39 schreef the-eye het volgende:
[..]
Jij bent constant bezig het zwart/wit neer te zetten en dat is nu net het hele punt, dat is het niet. Ik kan mij voorstellen dat een jongen van 16 sex heeft met een dertienjarige waarbij jouw argumenten gewoon niet opgaan. Ik kan me datzelfde voorstellen bij een relatie van iemaqd van 21 met iemand van 14. Niet per definitie maar het kan. Het stoort me dat dit soort gevallen op één hoop gegooid worden met de 55 jarige die aan een achtjarig kind zit.
Je bent nu weer bezig irrelevante zaken te vergelijken.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:30 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dat is nu juist het euvel, een kind is niet in staat tot consensuele seks, de hersenen zijn simpelweg nog niet zo ver gevormd.
Daarom mogen ze ook nog geen contracten ondertekenen, omdat ze te beinvloedbaar zijn.
[..]
Mijn mening is legaal, de jouwe is illegaal.
[..]
Dat heb ik gedaan en alles wijst erop.
Doodgeboren baby's en moeders die dood gaan tijdens de bevalling is het hoogste onder kinderen van 12 tot 15 jaar.
Is dat bewijs genoeg voor je dat het niet natuurlijk is?
Vanaf 11 jaar aardig volgroeid noemenquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:45 schreef Stokfiguur het volgende:
[..]
Kan wel zo zijn, vind echter dat er nog al een verschil is tussen iemand die een niet geslachstrijp kind wil doen en eentje die aardig volgroeid aan het geraken is. Niet dat ik het goed keur maar er is met een reden onderscheid gemaakt.
En jij bent homoquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:43 schreef Gilles-de-la-Tourette het volgende:
[..]
De pedofoben zijn zwart/wit, maar jullie pedofielen zijn zo ruimdenkend
Als jullie je zin niet krijgen dan noemen jullie de ander gewoon onredelijk. Zo kan ik ook proberen m'n discussie te winnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |