Wat legitimeert zulke zware bombardementen dat praktisch hele wijken in een paar minuten wegvaagt? Ik vraag me dat serieus af, de laatste paar dagen.quote:Op woensdag 30 juli 2014 00:55 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik kan begrijpen dat je vanuit je onderbuik zulke dingen oprecht kan denken ja, zeker als je de feiten niet kent.
M16?quote:Op woensdag 30 juli 2014 00:54 schreef Drxx het volgende:
[ afbeelding ]
Dat wapen komt me heel bekend voor...
Wijken? Gebouwen.quote:Op woensdag 30 juli 2014 00:57 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Wat legitimeert zulke zware bombardementen dat praktisch hele wijken in een paar minuten wegvaagt? Ik vraag me dat serieus af, de laatste paar dagen.
Amerikaanse makelij. Je weet wel, die jochies die beweren dat ze nooit iets verkeerd doen. Behalve terroristen bewapenen kennelijk.quote:
Feitelijk gebouwen.quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:00 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Praktisch wijken...
|
|
v
http://www.liveleak.com/view?i=c77_1406577312
"5 van onze soldaten zijn gedood vanuit een tunnel door een handjevol terroristen, laten we een hele wijk met burgerbevolking bombarderen!"quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:00 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Praktisch wijken...
|
|
v
http://www.liveleak.com/view?i=c77_1406577312
En in een wijk staan vaak meerdere gebouwen. Dus meerdere gebouwen wegblazen, kan er toe leiden dat je delen van of zelfs hele woonwijken wegblaast, zoals op de video's te zien is.quote:
Delen van een wijk zijn niet 'praktisch wijken'. 2 appartementgebouwen in een keer weg is niet praktisch een hele wijk.quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:02 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
En in een wijk staan vaak meerdere gebouwen. Dus meerdere gebouwen wegblazen, kan er toe leiden dat je delen van of zelfs hele woonwijken wegblaast, zoals op de video's te zien is.
ISIS heeft de meeste wapens gestolen van het Iraakse leger en Syrische leger. Buiten dat pikken ze mee wat vanuit Turkije, Qatar, Saudi Arabie, etc. naar de rebellengroepjes in Syrie is gestuurd en/of wat overgebleven is van de strijd in Libie.quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:00 schreef Drxx het volgende:
[..]
Amerikaanse makelij. Je weet wel, die jochies die beweren dat ze nooit iets verkeerd doen. Behalve terroristen bewapenen kennelijk.
Ze zijn daarmee begonnen, maar ISIS is te sterk. Irak heeft vrijwel geen luchtmacht, nu hebben ze eindelijk wat Russische toestellen en de moraal van het regeringsleger is heel laag.quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:00 schreef Reki het volgende:
Sommige jongens uit die filmpjes lijken wel kinderen wtf. En waar blijven de offensieven van het leger om de steden weer te heroveren? Wat een faalhaas die Maliki.
Daar lijkt het wel op ja.. tijdens de "Shuja'iyya Massacre" werden er 7 IDF soldaten opgeblazen vanuit een tunneltje door Hamas. Gewoon legitieme doelen zou je zeggen. Direct daarnaa werd Shuja'iyya platgebombardeerd als "wraak".quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:02 schreef Drxx het volgende:
[..]
"5 van onze soldaten zijn gedood vanuit een tunnel door een handjevol terroristen, laten we een hele wijk met burgerbevolking bombarderen!"
Moeten ze maar niet naar mannen kijken en ze uitlokken tot verkrachting.quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:04 schreef mrstylo het volgende:
https://twitter.com/vieze_freddy/status/494239567697154048
:s
Whatever jongen.quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:03 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Delen van een wijk zijn niet 'praktisch wijken'. 2 appartementgebouwen in een keer weg is niet praktisch een hele wijk.
Soms lijkt het allemaal één grote prank.quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:09 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Moeten ze maar niet naar mannen kijken en ze uitlokken tot verkrachting.
Ga jij je maar weer druk maken over die rattenquote:
Het is allemaal geacteerd en in scene gezet. Eigenlijk is er helemaal geen ISIS, dat is opgenomen in Bollywood.quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:13 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Soms lijkt het allemaal één grote prank.
quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:04 schreef mrstylo het volgende:
https://twitter.com/vieze_freddy/status/494239567697154048
:s
Is er ook een filmpje van die steniging?quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:04 schreef mrstylo het volgende:
https://twitter.com/vieze_freddy/status/494239567697154048
:s
fapfapfapquote:Op woensdag 30 juli 2014 01:15 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Is er ook een filmpje van die steniging?
Nee, maar het is allemaal zo absurdistisch.quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:14 schreef Nintex het volgende:
[..]
Het is allemaal geacteerd en in scene gezet. Eigenlijk is er helemaal geen ISIS, dat is opgenomen in Bollywood.
'Coming Soon'quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:15 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Is er ook een filmpje van die steniging?
Heb je de ISIS de movie al gezien?quote:Op woensdag 30 juli 2014 01:17 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nee, maar het is allemaal zo absurdistisch.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |