Ooh joh, ons Wuppie heeft zelfs een nachtje BZN geheten! Baby Zonder Naamquote:Op zaterdag 26 juli 2014 09:16 schreef marel88 het volgende:
Mornings!
GM, ik hoop dat vandaag duidelijkheid brengt.
Veel plezier met vertellen vanmiddag, Phaidra, blijft zo bijzonder...
Wij hebben net de knoop doorgehakt voor de namen!!! Mocht ook wel met 38.1 weken... En het staat zo mooi, icm doopnamen en achternaam, zo wordt het heel echt! En nu ben ik benieuwd of we de jongens- of meisjesnaam gaan geven
quote:Op zaterdag 26 juli 2014 10:10 schreef BlueEyes het volgende:
[..]
Ooh joh, ons Wuppie heeft zelfs een nachtje BZN geheten! Baby Zonder Naam![]()
We hadden 2 namen maar konden pas de volgende dag ècht beslissen
Wat een goed idee Twinkle! Die oordoppen had ik ook al bedacht maar het zwarte maskertjequote:Op zaterdag 26 juli 2014 10:13 schreef Twinkle20 het volgende:
Ik lag na de bevalling ook op een kamer van 4![]()
Irritant wel met allemaal gesnurk en geschuifel en gedraai van iedereen.
Dus er zitten nu oordoppen en zo'n zwart maskertje in mijn bevaltas. Hoop dat dat deze keer het verschil gaat maken. Baby mag 's nachts na de bevalling bij je blijven als je wilt. Maar gezien ik geen bv geef kan ik er ook voor kiezen om hem 's nachts bij de verpleging te laten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No one can make you feel inferior without your consent - Eleanor Roosevelt
quote:Op zaterdag 26 juli 2014 10:24 schreef geppie het volgende:
[..]écht?!
[..]
Wat een goed idee Twinkle! Die oordoppen had ik ook al bedacht maar het zwarte maskertje
Nee! Je spoiler! De tranen schieten in mijn ogen, wat erg zeg voor zo'n pasgeboren babySPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(en de ouders)
Mn bloeddruk is ( wonderlijk genoeg) wel goed!quote:Op zaterdag 26 juli 2014 10:39 schreef mignonne het volgende:
oh en GM ik hoop voor je dat het allemaal met een sisser afloopt verder. Ze houden je goed in de gaten klinkt het, dat is mooi. Hoe is het nu met je bloeddruk?
Ik weet dat jij er niet op hoopt, maar voor je meisje hoop ik toch dat ze nog een paar daagjes langer mag blijven zitten, nog heel eventjes moed verzamelen voor de grote wereld
Dat is mooi iig dat je bloeddruk goed is (Y)quote:Op zaterdag 26 juli 2014 10:42 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Mn bloeddruk is ( wonderlijk genoeg) wel goed!
Ik vind t niet erg als ze nog niet inleiden (of nou n btj misschien maar das nieuwsgierigheid.) maar ik wil wel graag een duidelijk plan...
Ik hoop ook dat we zo min mogelijk die krengen hoeven te gebruiken. Ik wikkelde ze al in een handdoek en met de dop richting voeteneinde maar het zkh verhaal heeft wel zo een ontzettende indruk gemaakt dat ik ook blij was toen de kraam zei dat ze ze niet meer nodig had na 2 dagen.quote:Op zaterdag 26 juli 2014 10:39 schreef Twinkle20 het volgende:
Nee Geppie... de horror! Arm kindje!
Ik moet zeggen .. hoop dat Harrie dadelijk niet veel de kruiken nodig zal hebben. Ik vind die dingen dus echt drie keer niks. Vond ik bij dreumes al niet. Gelukkig kon die zich al heel snel zelf warm houden en heb ik ze voornamelijk voor het voorverwarmen gebruikt.
Dank jequote:Op zaterdag 26 juli 2014 10:46 schreef mignonne het volgende:
[..]
Dat is mooi iig dat je bloeddruk goed is (Y)
Dat plan komt er vast wel. Soms is het gewoon allemaal niet zo duidelijk jammer genoeg. Je hebt een termijn waarbij inleiden wel kan maar toch nog steeds niet echt ideaal is, dan moet er een hoop afgewogen worden, hoe gaat t met jou, hoe gaat t met je meisje, hoe staat het met je randwaarden zoals bloeddruk en bloedonderzoek enz. Irritant maar waar, soms kost dat best een poosje om het goed in the picture te hebben allemaal. Vraag gewoon wanneer de arts zn ronde doet om uitleg over waar je nu staat en wat het plan is, mag je naar huis, moet je blijven? enz enz.sterkte met afwachten want das gewoon irritant
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |